→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Створення інтернет-магазинів Дніпро: розробка під ключ

Інтернет-магазин під ключ Дніпро – це комплекс послуг, що дозволяють замовнику позбутися рутини і заощадити час. Створюємо вебресурси усіх типів і будь-якої складності. Індивідуальна технологія, унікальний дизайн, шаблонні рішення. Створення, налаштування, інтеграція, запуск, оптимізація інтернет-магазинів у студії iFish. Прайс на 2024 рік.

683 особи замовили
82 відгуки
Строк створення: до 20 днів
Поставити запитання
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про створення інтернет-магазинів під ключ

 

 1. Інтернет-магазин на шаблоні або індивідуальний проєкт – що краще
 2. Виготовлення інтернет-магазинів під ключ у Дніпрі
 3. Що входить у створення інтернет-магазину під ключ Дніпро
 4. Створення інтернет-магазину під ключ
 5. Створення інтернет-магазину під ключ на Вордпрес
 6. Створення інтернет-магазину під ключ на Бітрікс
 7. Створення інтернет-магазину під ключ на UMI
 8. Запитання і відповіді щодо розробки інтернет-магазинів під ключ
 9. Замовлення прорахунку ціни для інтернет-магазину

 

Інтернет-магазин на шаблоні або індивідуальний проєкт – що краще

Створення інтернет-магазинів під ключ – це комплексна робота, що передбачає складання структури, налаштування функціоналу, оформлення сторінок, верстання та інші послуги для запуску повноцінного онлайн-майданчика для бізнесу. 

 

Існує два основних варіанти розроблення інтернет-магазинів: індивідуальний проєкт та на шаблоні. У першому випадку ви отримуєте унікальний сайт з продуманою структурою, юзабіліті, зручною навігацією і оригінальним дизайном, а у другому – здійснюється персоналізація обраного шаблону, тобто його доопрацювання під завдання бізнесу.  

Для створення індивідуального інтернет-магазину залучають до роботи дизайнерів, програмістів, копірайтерів, фотографів, верстальників, ілюстраторів та інших фахівців. Команда набирається залежно від складності і типу проєкту, кількості поставлених завдань. Такий інтернет магазин має унікальний дизайн і необхідний функціонал, налаштований під ваші бізнес-процеси. Індивідуальна розробка є економією у довгостроковій перспективі, оскільки, якщо ви заплатите один раз, отримуєте платформу для бізнесу, що коректно працює, на багато років.

Інтернет-магазин на основі готового рішення – це економія тут і зараз. Створити інтернет магазин у Дніпрі на шаблоні можна швидко і просто. Він має вбудовані модулі, інтуїтивно зрозумілий для користувачів інтерфейс і зручний функціонал, що забезпечує запуск інтернет-магазину у лічені дні. Однак ви отримаєте шаблонний дизайн, що зробить ваш ресурс схожим на вигляд з ресурсами конкурентів, і обмежені технічні можливості. У интернет магазина буде низький рівень безпеки і висока можливість перевантаження. До того ж, коробкові рішення не здатні повністю вирішити завдання пошукової оптимізації.

Який интернет-магазин обрати – з нуля чи на шаблоні – вирішуєте лише ви. Якщо бюджет обмежений, а для роботи досить простого вебресурсу з мінімальною кількістю сторінок, можна вибрати готове рішення. Але якщо ви хочете отримати захищений від DoS-атак і збоїв майданчик з авторським дизайном, розширеним функціоналом, інтеграціями з потрібними сервісами, замовте індивідуальний проєкт. 

Створюємо інтернет-магазини будь-якої складності з огляду на конкретні цілі та бізнес-завдання.

Виготовлення інтернет-магазинів під ключ у Дніпрі

Створення інтернет-магазинів Дніпро – це тривалий, колективний та копіткий процес, особливо
якщо йдеться про індивідуальне розроблення. Інтернет магазин на шаблоні створюється швидше і обійдеться
дешевше, ніж розробка з нуля, але доопрацювання шаблону і налаштування модулів все одно потребують часу.

Вартість створення вебпроєкту залежить від:


термінів;
складності роботи (кількість сторінок і розділів, унікальний або шаблонний дизайн тощо);
особливостей функціоналу;
дизайну;
інтеграцій;
CMS.
Інтернет-магазину під ключЦіна, грн
⭕️ Готове рішення від 25 000
⭕️ Індивідуальна розробкавід 100 000

Що входить у створення інтернет-магазину під ключ Дніпро

Вебстудія iFish пропонує виготовлення інтернет-магазинів Дніпро – усіх типів та під завдання конкретного бізнесу. Усі мають різні ціни, терміни виготовлення і особливості розробки.

Аналіз

Спочатку виконується підготовка – вивчаються особливості бізнесу, ніша, конкуренти, передусім ті, хто перебуває у топі пошукової видачі, та цільова аудиторія. Це дозволить продумати структуру інтернет-магазину і забезпечити зручність користування.

01 Етап

Технічне завдання

Визначаємо цілі та завдання проєкту, основні деталі, тип продукту, варіант розробки, мовні версії, CMS. Складаємо ТЗ для узгодження нюансів роботи. У документі прописуємо особливості дизайну, функціоналу, контенту, ієрархію розділів, навігаційні ланцюжки, вимоги до хостингу тощо.

02 Етап

Доменне ім'я і хостинг

Для роботи будь-якого інтернет-магазину потрібно вибрати доменне ім’я і надійний хостинг. Ці послуги оплачуються додатково – залежно від обраної доменної зони (для Дніпра – це dp.ua) та вартості оренди на рік.

03 Етап

CMS

Content Management System дозволяє розміщувати, редагувати і видаляти будь-який контент інтернет магазину, створювати нові сторінки, вносити зміни у каталог товарів, обробляти замовлення, що надійшли. Ці системи бувають платними і безкоштовними (WordPress, Bitrix, UMI тощо), відрізняються функціоналом і можливістю доопрацювання. Тому під час вибору враховується специфіка вебпроєкту.

04 Етап

Дизайн

Це один з ключових етапів розроблення. Саме від дизайну залежить зручність користування інтернет-магазином і враження, яке він справлятиме на відвідувачів. Ретельно продумується структура інтернет магазину, навігація і клікабельні елементи, створюється оформлення вебсторінок, що відповідає фірмовому стилю або побажанням замовника.

05 Етап

Програмування та верстання

На цьому етапі створюється функціонал, під’єднуються усі необхідні модулі. Для кожної сторінки HTML і CSS створюється код, що дозволяє їм коректно відображатися в браузерах. Створюються додаткові мовні версії.

06 Етап

Налаштування інтеграцій

Впроваджуємо сторонні сервіси, зокрема програми обліку, платіжні системи, служби доставки, системи аналітики та ін.

07 Етап

Базове наповнення

Із замовником заздалегідь обговорюється кількість сторінок, які необхідно заповнити, та обсяг контенту для публікації. Усю інформацію надає клієнт. Якщо у вас немає готового текстового чи візуального контенту, можете замовити цю послугу додатково.

08 Етап

Первинна оптимізація

Готуємо інтернет-магазин до просування у пошукових системах, налаштовуємо його і реєструємо у вебмайстрах пошукових систем. Це потрібно для індексації майданчика.

09 Етап

Тестування і запуск

Перевіряємо працездатність інтернет-магазину, швидкість завантаження сторінок, коректність відображення контенту, наявність багів і помилок, за необхідності доопрацьовуємо вебпроєкт та передаємо готовий до роботи ресурс замовнику.

10 Етап

Створення інтернет-магазину під ключ

Інтернет-магазин

Інтернет-магазини є повноцінними майданчиками для прямих дистанційних продажів. Правильно підібрані інструменти забезпечують безперебійну роботу сайту за високих навантажень і великого обсягу контенту, а широкий функціонал робить його зрозумілим і зручним для менеджерів та покупців одночасно. 

Ефективний інтернет-магазин – це набір функцій. Важливо впровадити простий пошук, можливість фільтрації і сортування товарів, їх порівняння, додати кошик та особистий кабінет, додати платіжні системи, служби доставки, інструменти аналітики, CRM, створити зрозумілий каталог із категоріями і підкатегоріями, картками товарів, фото і відео. Крім цього, треба врахувати мультимовність, адаптивність під мобільні пристрої, зв’язок із соціальними мережами, можливість імпорту/експорту товарів тощо.

Для підвищення довіри і лояльності клієнтів дизайн інтернет-магазину має бути унікальним, а не шаблонним. А ще сайт необхідно оптимізувати і налаштувати, щоб його бачили пошукові системи і показували користувачам у результатах пошуку. 

Створення інтернет-магазину Дніпро дозволяє сформувати новий канал збуту і збільшити продажі, а також вивести взаємини з покупцями на новий рівень.

Термін створення: від 2,5 місяців.

Інтернет-магазин під ключ на WordPress

Згідно даним W3Techs за 2022 рік, на WordPress працюють 64,2% усіх сайтів. Популярність платформи пояснюється тим, що вона повністю безкоштовна, має просте налаштування.

У Вордпрес є власна бібліотека тем і плагінів. Деякі з них безкоштовні. Але допомагають виділитися, розширити технічні можливості та зробити майданчик надійнішим саме платні. Наприклад, Jetpack захищає вебресурс від зломів, спаму і вірусів, Akismet перевіряє коментарі на спам, а bbPress перетворює сайт на форум тощо.

Ресурс на WordPress готовий до просування в Інтернеті. А завдяки таким плагінам, як Jetpack і Yoast SEO, оптимізація не займає багато часу і не вимагає значних фінансових вкладень.

CMS дозволяє переоформлювати інтернет-магазин, змінювати стиль і структуру, водночас записи, сторінки і картки товарів залишаться на місці, як і робочі інструменти тих, хто займається наповненням. Система керування контентом має відкритий вихідний код, тому ви зможете доповнити і вдосконалити свій інтернет-магазин, зробити його таким, як вам потрібно.

Вордпрес підтримується більшістю платних хостингів. До того ж, можна підняти свій інтернет-магазин, якщо купити домен на wordpress.org.

Проте WordPress має свої недоліки, зокрема несумісність оновлень, проблеми з безпекою, відсутність технічної підтримки і синхронізації з 1С, вимогливість до ресурсів, обмеженість у базових функціях, невисока швидкість завантаження. До того ж, цю систему керування контентом не рекомендують використовувати для інтернет-магазинів, оскільки спочатку вона розроблялася для сайтів-блогів. Є думка, що вона не потягне ресурс із двома тисячами сторінок. Водночас можна використовувати плагін WooCommerce для створення невеликих інтернет-магазинів.

Інтернет-магазин під ключ на Бітрікс

1C-Bitrix позиціонується як преміум-продукт. Одна з особливостей у тому, що ця система керування контентом надається у коробковому варіанті. Має декілька тарифних планів. Після оплати одного з них користувач встановлює CMS на хостинг і може розпочинати роботу. Ліцензія надається лише на рік. Тому її потрібно продовжувати, щоб отримувати актуальні оновлення.

За допомогою Бітрікс можна створювати інтернет-магазини з безліччю зручних опцій: знижки для покупців каталоги товарів, різні способи оплати, особистий кабінет клієнта та керування замовленнями, опитування, розсилки. В адміністративній панелі ви знайдете статистику: кількість замовлень, статус кожного, ціну та інші параметри за день, місяць, рік. Має декілька вбудованих віджетів: перевірка на віруси, визначення швидкості завантаження сторінок і продуктивності.

Основні плюси: простота користування широкий функціонал для торгівлі, висока безпека, наявність основних модулів, техпідтримки, готових магазинів Бітрікс.

Мінуси: необхідність купівлі та продовження ліцензії, високі вимоги до сервера, складний інтерфейс.

Інтернет-магазин під ключ на UMI

На ЮМІ можна створювати інтернет-магазини. Тому CMS входить до багатофункціональних розробок. Система має можливості для SEO, а також файловий менеджер, який значно спрощує роботу з контентом. Це головна відмінність від інших платформ. 

Система пропонує декілька тарифних планів з індивідуальними наборами функцій. За ліцензією користувачам забезпечена технічна підтримка. Система також має корисні сервіси для оплати, доставки та бухгалтерії.

Щоб створити інтернет-магазин на цій CMS, сервер має відповідати мінімальним вимогам. Головна перевага системи – безпека. Користувач не зможе встановити сумнівні модулі, а лише офіційні розширення.

Інсталяція займає декілька хвилин і не є складною. До того ж, сторінки інтернет-магазину коректно відображатимуться при будь-якій роздільній здатності екрана. 

Основні плюси UMI: зручний інтерфейс, широкий вибір тарифів, немає вразливостей, швидке встановлення на сервер, техдопомога, інструменти для просування, сумісність з популярними службами доставки, оплати та іншими сервісами.

Мінуси: висока вартість ліцензій і обмеженість розширень. Плагінів небагато, лише 40 різновидів, але і вони усі заточені під комерційні майданчики, тому не придатні для специфічних стартапів.

Запитання-відповідь

Що таке інтернет-магазин під ключ?

Інтернет-магазин під ключ – це вебпроєкт, створений з нуля та повністю готовий до роботи. Розробник створює інтернет магазин поетапно з урахуванням вимог замовника, специфіки бізнесу і поставлених завдань. 

Що входить до послуги створення інтернет-магазину під ключ, а що ні?

Створити інтернет-магазин Дніпро не так швидко та легко. Це комплекс робіт – від аналітики і розроблення концепції до тестування і запуску готового майданчика. 

Базовий набір послуг під час створення інтернет-магазину під ключ містить:

 • аналіз конкурентів і цільової аудиторії;
 • рекомендація хостингу;
 • вибір відповідного шаблону;
 • встановлення та налаштування CMS;
 • розроблення структури вебресурсу;
 • індивідуальне створення інтернет магазину або доопрацювання шаблону з розширенням функціоналу та унікальним дизайном;
 • налаштування інтеграцій;
 • оптимізація;
 • тестування;
 • перенесення інтернет-магазину на сервер;
 • базове наповнення контентом, наданим замовником.


Інтернет-магазин під ключ не передбачає написання текстів для нього, підготовку фото і відео, заповнення карток товарів, налаштування реклами і воронки продажу, просування, супровід або обслуговування вебресурсу. Ці послуги можна замовити додатково. Для розрахунку вартості напишіть нам у месенджери.

Кому достатньо розробки інтернет-магазину на шаблоні, а кому ні?

Рішення замовити інтернет-магазин у Дніпрі на шаблоні буде виправданим у декількох випадках. Перший – коли замовник має обмежений бюджет на розробку ресурсу для свого бізнесу. Другий – коли клієнту терміново потрібний інтернет магазин. Третій – якщо у компанії вузька цільова аудиторія. До того ж, готове рішення можна вибрати тоді, якщо клієнту достатньо базових функцій і він не планує суттєво змінювати інтернет магазин у майбутньому. 

 

Що впливає на вартість створення інтернет-магазину під ключ Дніпро?

На вартість інтернет-магазину впливає декілька факторів:

 • вид рішення: шаблон чи індивідуальний проєкт;
 • підрядник: фрілансер або вебстудія;
 • особливості верстання: з анімацією чи без;
 • дизайн, необхідність розроблення фірмового стилю;
 • обсяг сторінок, які потрібно створити, наповнити і протестувати;
 • терміни.


Остаточну ціну у вебстудії iFish можна дізнатися після заповнення брифу та уточнення всіх деталей.

Чи є різниця у ціні створення інтернет-магазину під ключ у Києві та Дніпрі?

Сьогодні не так важливо, де ви замовляєте послугу створення інтернет-магазину під ключ – у Дніпрі чи Києві. Більшість компаній працюють через інтернет за фіксованими цінами для всіх регіонів. Водночас вартість інтернет магазину і його просування в Києві вийде дорожче, ніж у Дніпрі. На це впливають висока орендна плата за офіс, вищі зарплати співробітникам та й платоспроможність клієнтів у столиці загалом.

Чи можна замовити створення інтернет-магазину з просуванням у iFish?

Послугу просування інтернет-магазину можна замовити після його розроблення за окрему плату. На вартість впливає рівень конкуренції у сфері діяльності, популярність і кількість запитів у ніші, обсяг робіт із SEO. Щоб уточнити деталі, зв’яжіться з менеджерами вебстудії зручним для вас способом.

Як замовити інтернет-магазин під ключ у Дніпрі?

Щоб замовити створення сайту Дніпро, зверніться до студії «iFish». Для цього заповніть форму зворотного зв’язку на сайті, зателефонуйте або напишіть менеджеру в месенджери. Подальше спілкування з вами відбуватиметься через зручний для вас канал комунікації.

Ціна: створення інтернет-магазину у Дніпрі

Акция

Назовите промокод «ёлочки» и получите бонусы
Сайт Домен Хостинг в подарок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Інтернет-магазин на шаблоні
від 4 тижніввід 1 800 USDЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете промацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але водночас прагнете побудувати довгострокову стратегію розвитку і просування, незалежно від прайс агрегаторів та сервісів на зразок Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Розробимо інтернет-магазин під будь-який бізнес. Побудуємо систему автоматизації процесів у вашому бізнесі [CRM ❤ Телефонія ❤ 1C]. Створимо систему лідогенерації за допомогою інструментів інтернет-маркетингу [PPC ❤ SEO ❤ SMM].

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved