→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Ціни на підтримку сайтів 2024

Для коректної безперебійної роботи будь-якого вебресурсу важлива технічна підтримка та обслуговування. Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує техпідтримка сайту в Україні та що входить у її вартість, пропонуємо прайс-лист на 2024 рік від вебстудії iFish.

1183 особи замовили
168 відгуків
Термін розроблення: від 7 днів
Поставити запитання
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

  1. Чому сайт потребує постійного обслуговування
  2. Міфи про підтримку сайтів
  3. Види послуг з підтримки та доопрацювання сайтів
  4. Вартість підтримки сайту
  5. Вартість адміністрування сайту
  6. Вартість супроводу сайту
  7. Вартість доопрацювання сайту
  8. Ціна технічної підтримки сайту під ключ
  9. Вартість оновлення CMS сайту
  10. Ціна доопрацювання сайту на WordPress
  11. Ціна доопрацювання сайту на Bitrix
  12. Ціна доопрацювання сайту на UMI.CMS
  13. Ціна доопрацювання сайту на Laravel
  14. Ціна доопрацювання сайту на Opencart
  15. Ціна доопрацювання інтернет-магазину
  16. Модернізація сайту
  17. Інформаційна підтримка сайту
  18. Графічна підтримка сайтів
  19. Річне обслуговування сайту: ціна послуги
  20. З чого складається вартість супроводу сайту
  21. Чим відрізняється абонентське обслуговування та разові роботи
  22. Вартість підтримки сайту у Києві та Дніпрі
  23. Скільки коштує підтримка сайту в Європі та США
  24. Запитання та відповіді щодо вартості сайтів
  25. Калькулятор вартості сайту
  26. Замовлення прорахунку ціни на сайт

Чому сайт потребує постійного обслуговування

У зв’язку зі стрімким розвитком інформаційних технологій нерідко, коли сайт застаріває ще до запуску. Це позначається на роботі ресурсу, швидкості завантаження сторінок, неможливості займатися просуванням, що знижує ефективність ведення бізнесу та призводить до втрати прибутку. Тому сайт потребує регулярного оновлення, оптимізації та доопрацювання, щоб іти в ногу з часом, стабільно працювати та бути популярним серед користувачів мережі.

Технічне обслуговування сайту передбачає впровадження комплексу заходів, спрямованих на забезпечення працездатності вебресурсу, своєчасне оновлення інформації, покращення функціоналу та юзабіліті.

Обслуговування сайту допомагає розв’язувати такі завдання:

  1. організувати стабільну роботу сайту;
  2. відстежувати працездатність ресурсу;
  3. робити резервну копію даних;
  4. регулярно оновлювати дані;
  5. збільшувати швидкість завантаження сторінок;
  6. оперативно усувати помилки та баги;
  7. забезпечувати захист від вірусів;
  8. оновлювати контент;
  9. модернізувати сайт;
  10. налаштовувати хостинг.

Це означає, що для успішного розвитку інтернет-бізнесу обслуговування сайту є обов’язковою умовою. Але важливо, щоб усі роботи виконувались грамотно та вчасно. Тому доручити цю справу треба професіоналам. Вони допоможуть вам отримати високий результат, заощадити час і гроші.

Поширені помилки щодо підтримки сайтів

Питання про необхідність технічної підтримки сайту виникають через незнання чи нерозуміння причин появи різних проблем у його функціонуванні. Часто у клієнтів з’являються страхи та хибні переконання, які заважають налагодити стабільну роботу ресурсу та ефективно вести онлайн-бізнес.

Крім усунення збоїв у роботі інтернет-майданчика, техпідтримка передбачає розв’язання багатьох інших завдань і виконання рутинних дій (зокрема профілактичних), спрямованих на забезпечення нормального функціонування ресурсу.

8 міфів про техпідтримку сайту:

Підтримка не потрібна

Замовнику психологічно складно усвідомити, що після завершення процесу розроблення сайт все ще потребує фінансових вливань. Часто клієнт виявляє лише після запуску ресурсу та отримання зворотного зв'язку від споживачів, що потрібно щось змінити чи доопрацювати.
01 Етап

Можна підтримувати самостійно

Системи керування сайтами спрощують роботу з ними, але значні зміни потребують участі програміста, верстальника, дизайнера та інших фахівців. Якщо ви не маєте профільних знань і навичок, то не зможете обслуговувати ресурс самі – вам знадобиться професійна техпідтримка.
02 Етап

Потрібна лише реклама

Безумовно, реклама та просування інтернет-ресурсу – це важлива частина роботи після запуску, що дозволяє привабити нових клієнтів та збільшити дохід. Але маркетингові заходи дадуть результати лише тоді, якщо сайт працює справно та швидко, а навігація буде зрозуміла користувачам, а це вже забезпечить підтримка та обслуговування ресурсу.
03 Етап

Підтримка – це витрачання грошей на незрозумілі послуги

Підписання договору на постійне обслуговування сайту сприймається неприязно. Клієнт бачить лише необхідність регулярних фінансових вливань. Але це не так, адже домовленість з фахівцями дозволяє отримати майданчик, який безперебійно працює, високу швидкість завантаження сторінок, оперативне усунення помилок і багів, швидку реакцію на проблеми, зокрема хостинг.
04 Етап

Разова підтримка

Багато хто вважає, що можна замовляти часткову разову підтримку у фрілансерів у разі виникнення якоїсь проблеми. Але тоді будьте готові, що на вивчення сайту, виявлення причин збою та пошук рішення піде час, а отже і ваші гроші.
05 Етап

Достатньо підтримки CMS

Замовники плутають обслуговування сайту з підтримкою системи керування контентом. Але завдання з доопрацювання та покращення сайту підтримкою CMS не розв'язати. До того ж, що простіша система керування контентом, тобто гнучкіша, то складніше її налаштовувати, тобто програмувати. Будь-які зміни у верстанні та дизайні вимагають професійного підходу, і тут наявність зручної CMS значення не має.
06 Етап

Сайт чудово працює без підтримки

Якось сайт, що функціонує, деякий час може залучати відвідувачів. Однак маючи такий потужний інструмент, ви не використовуєте його на повну. Ваші конкуренти, які замовляють комплексну підтримку та вдосконалюють свій інтернет-ресурс, заробляють значно більше, залишаючи вас позаду.
07 Етап

Наші завдання виконає візуальний редактор

Але редактори розроблені для спрощення роботи творців контенту. А ось дії, спрямовані на модернізацію та розвиток сайту, ви виконати не зможете. До того ж, якість коду, що генерується редакторами, зазвичай низька.
08 Етап

Види послуг з підтримки та доопрацювання сайтів

Технічна підтримка та обслуговування передбачають цілий комплекс дій щодо забезпечення нормальної роботи сайтів. Сюди належить як розв’язання загальних технічних питань, і завдання, пов’язані з програмуванням і просуванням. Замовити послугу можна комплексно – коли фахівці вивчають вебресурс, виконують необхідні роботи з усунення проблем та покращення функціоналу, своєчасно реагують на збої, що виникли під час функціонування майданчика. Або ви можете вибрати конкретні дії, необхідні для розвитку вашого сайту.

Основні послуги з підтримки та доопрацювання сайтів:

Вид послугиЦіна
⭕️ перенесення ресурсу на інший домен або хостингвід $70
⭕️ перехід сайту на протокол HTTPs без втрати позицій та трафікувід $150
⭕️ лікування від вірусіввід $250
⭕️ відновлення роботи сайту після атак хакеріввід $250
⭕️ технічний аудитвід $400
⭕️ оптимізація швидкостівід $1200
⭕️ адаптивний дизайнвід $900
⭕️ SEO оптимізаціявід $600
⭕️ інтеграція з 1С або службами доставкивід $400
⭕️ створення додаткових мовних версійвід $700
⭕️ під’єднання Google картивід $50

Також доступні такі послуги як реєстрація домену, зміна структури сайту, оновлення розміщеної інформації, видалення дублів сторінок, оптимізація графіки тощо.

Вартість підтримки сайту

Підтримка сайту передбачає комплексні роботи з наповнення текстовим та візуальним контентом, додавання нових опцій, гарантування безпеки файлів, адаптації, збільшення швидкості роботи сайту та оновлення. Вона складається з технічної, графічної та інформаційної складової.

Середня вартість складає від 250$ на місяць (20 годин роботи).

  • Інформаційна підтримка

Своєчасне оновлення, додавання та видалення текстового контенту. Вартість – від 70$ на місяць.

  • Графічна підтримка

Незначні зміни у дизайні, а також створення банерів, унікальних ілюстрацій, кнопок, шрифтів, іконок та підбір візуального матеріалу для каталогу, блогу. Ціна – від 70$  на місяць.

  • Технічна підтримка сайту

Створення та підключення додаткових опцій, програм, модулів, покращення структури та навігації, оптимізація сайту. Вартість – від 190$ на місяць.

Загалом, ціна на підтримку сайту формується з урахуванням виду, складності та обсягу робіт, що виконуються.

Вартість адміністрування сайту

Щоб сайт вийшов у топ пошукової видачі, а про товари та послуги дізналося якнайбільше споживачів, недостатньо просто розробити вебресурс і наповнити його контентом. Необхідно ним займатися й надалі – оновлювати інформацію, пункти меню, додавати тематичні розділи та блоки, прописувати теги, розміщувати корисні статті, цікаві текстові та відеоматеріали, а також змінювати та додавати картки товарів (для інтернет-магазинів), оновлювати ціни, влаштовувати акції, перевіряти функціонал та контролювати працездатність онлайн-майданчика. Усі ці роботи може виконувати конкретний фахівець, основним завданням якого буде адміністрування сайту, ціна на місяць якого складає від 250$

Адміністрування сайту – це дії, що дозволяють запустити сайт та підтримувати його працездатність (оновлення інформації, видалення застарілих даних, додавання пунктів меню, створення резервної копії файлів, оплата домену та хостингу, інтеграція сторонніх сервісів, необхідних для роботи, моніторинг сайту та ін.).

Така послуга буде корисною для будь-якого вебресурсу, особливо великого. Адже роботи з сайтом досить багато і не кожен власник готовий займатися цим самостійно.

Вартість супроводу сайту

Супровід сайту – це постійний процес, що дозволяє отримати надійний та повноцінно функціонуючий вебресурс, доступний для користувачів та захищений від зламів DoS-атак. Передбачає контроль над технічними аспектами, наповненням сторінок та SEO просуванням.

Вартість супроводу залежить від типу сайту, виду та обсягу робіт, позицій ранжування, кількості помилок, нюансів бізнесу. У середньому це від 200$ на місяць.

Вартість доопрацювання сайту

Зазвичай замовник помічає, що чогось не вистачає, коли сайт функціонує вже деякий час. Однозначно знадобиться доопрацювання, якщо він не виконує поставлених бізнес-завдань.

Для того, щоб покращити онлайн-ресурс, проводять повний аудит, перевіряють безпеку особистих та платіжних даних користувачів, сумісність із мобільними пристроями, розробляють стратегію просування у пошукових системах, консультують у контекстній рекламі та закупівлі посилань, розкручуванні у соціальних мережах.

Причиною поганої віддачі сайту можуть бути застарілі модулі, плагіни або функціонал, невідповідність майданчика сучасним версіям браузерів, відсутність пошукової оптимізації.

Доопрацювання від техпідтримки відрізняється тим, що передбачає глибші зміни, спрямовані на усунення помилок, слабких місць та покращення функціоналу. 

Тобто, це пошук та усунення помилок, впровадження або розширення функцій, встановлення плагінів, застосунків, створення нового дизайну, контенту з нуля – іншими словами, комплекс глобальних робіт щодо покращення функціоналу та зовнішнього вигляду сайту. 

Ціна доопрацювання залежить від цілей та списку дій, які необхідно виконати для покращення роботи вебресурсу, тому розраховується за годину – від 20$/годину.

Ціна технічної підтримки сайту під ключ

Технічна підтримка сайту під ключ передбачає виконання комплексу завдань.

До переліку входять:

  • реєстрація, продовження, перенесення, відновлення домену та хостингу;
  • під’єднання Google Analytics;
  • перевірка на віруси та очищення від шкідливого коду;
  • додавання або редагування текстових матеріалів (кількість на місяць обговорюється);
  • додавання або редагування візуальних та аудіоматеріалів (кількість на місяць обговорюється);
  • додавання або редагування карток товарів (кількість на місяць обговорюється);
  • створення, редагування, налаштування поштових скриньок;
  • резервне копіювання сайту;
  • усунення помилок;
  • покращення юзабіліті;
  • SEO аудит сайту;
  • back-end доопрацювання модулів, форм, блоків;
  • верстання сторінок.

За місяць комплексна підтримка сайту під ключ оцінюється у середньому від 500$.

Вартість оновлення CMS сайту

CMS – це платформа, яка дозволяє керувати будь-яким вебресурсом. З її допомогою відбувається наповнення сайту контентом. Найпопулярнішими системами є WordPress, Opencart, 1C-Бітрікс та ін. Для повноцінної роботи CMS необхідно регулярно її оновлювати – в ідеалі щоразу, коли виходять нові оновлення. Це дозволить захистити сайт від атак хакерів, розширити функції, прискорити роботу.

Оновлення системи керування контентом відбувається через ризик злому, уразливостей у старій версії рушія, безлічі багів на вебресурсі, застарілого функціоналу.

Усунення проблем з рушіями іноді призводить до зміни системи керування контентом на актуальніший і сучасніший варіант.

Вартість оновлення складає від 1000$.

Ціна доопрацювання сайту на Wordpress

WordPress є однією з найпопулярніших систем керування контентом. Ця CMS використовується для розроблення різних типів сайтів – від лендингів та візиток до порталів та інтернет-магазинів. Затребуваність рушія викликана його зручною та простою адмінкою.

Щоб сайт краще працював, виконував свої функції та приносив більше прибутку, іноді після запуску потрібно доопрацювати функціонал. Тоді потрібно звернутися за допомогою до фахівця. Особливо важливо це у разі, якщо необхідно налаштувати складні плагіни та шаблони, оновити до актуальної версії, модернізувати функції, виконати редизайн чи верстання.

Доопрацювання сайту на Вордпрес часто оплачується погодинно – від 15$. Загалом вартість послуги формується з урахуванням поставлених завдань та часу, який знадобиться на доопрацювання.

Ціна доопрацювання сайту на Bitrix

Доопрацювання сайту на 1С-Бітрікс може знадобитися, якщо треба змінити функціонал, з’явилися нові системи керування, розширився або змінився асортимент товарів, виникла потреба у редизайні головної та внутрішніх сторінок.

Неякісне доопрацювання та некоректне налаштування Bitrix призводить до помилок, які дорого обходяться власникам вебресурсів. Тому дуже важливо вчасно звернутися до фахівця чи команди професіоналів.

Вони допоможуть:

  • виправити помилки;
  • доопрацювати функціонал;
  • розробити модулі;
  • зробити редизайн;
  • наповнити сторінки контентом;
  • адаптувати під мобільні гаджети;
  • перенести сайт на або з 1C-Bitrix;
  • інтегрувати з продуктами 1C;
  • збільшити швидкість роботи;
  • змінити хостинг;
  • оптимізувати вебресурс;
  • виконати SEO, маркетинговий, технічний та аудит юзабіліті;
  • протестувати за модулем A/B;
  • налаштувати цілі;
  • налаштувати відображення сайту у браузерах;
  • розмістити калькулятор, карту, схему проїзду;
  • змінити структуру;
  • видалити віруси.

Кожне із завдань оплачується окремо та погодинно. Разові роботи обійдуться від 40$ за годину, а комплексні – від 240$ за 5 годин.

Ціна доопрацювання сайту на UMI.CMS

UMI.CMS придатна для створення сайтів-візиток, корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, каталогів та інформаційних порталів. 

Доопрацювання сайту на UMI здійснюється для кожного проєкту індивідуально. До переліку робіт входить програмування функціоналу, створення унікальних модулів, плагінів, компонентів мовою програмування PHP та бази даних MySQL, HTML5, CSS3, Bootstrap 4, JavaScript та ін. Година роботи оцінюється в середньому у 20$.

Ціна доопрацювання сайту на Laravel

Работи з сайтом на Laravel починаються з технічного аудиту та усунення помилок. Далі оптимізують модулі, оновлюють шаблон, виправляють структуру та налаштовують сайт під пошукову оптимізацію, розширюють функціонал. На завершення – адаптують сайт на Ларавел під мобільні пристрої та усі браузери. 

Доопрацювання здійснюється, якщо необхідно зробити редизайн, помилки, які виникають, істотно впливають на роботу вебресурсу, треба створити декілька мовних версій, розширити функціонал або адаптувати сайт під мобільні пристрої.

Вартість роботи залежить від типу ресурсу, обсягу та складності завдання. Година роботи фахівця оцінюється від 20-30$.

Ціна доопрацювання сайту на Opencart

Opencart – це той рушій, який часто використовується для створення інтернет-магазинів. 

Вартість доопрацювання сайту на цій системі керування контентом залежить від бізнес-завдань. Можна виконати як повну модернізацію, так і удосконалення наявних опцій. При значному доопрацюванні потрібен аудит та пошук помилок для усунення. 

До переліку завдань з доопрацювання входять: оновлення дизайну, налаштування форми замовлення, доставки та оплати, адаптація під гаджети та браузери, SEO, інтеграція зі сторонніми ресурсами та базами даних, усунення вірусів та очищення від шкідливого коду, наповнення інтернет-магазину товарами та статтями, підключення SSL-сертифіката та ін. 

Доопрацювання сайту на Opencart оцінюється погодинно – від 25-30$.

Ціна доопрацювання інтернет-магазину

За доопрацюванням інтернет-магазину звертаються, коли він збоїть чи функції некоректно працюють. Але є приховані помилки, які заважають розвитку бізнесу e-commerce. Це дублі сторінок, биті посилання, порожні мета-теги, циклічні редиректи та багато іншого. Щоб виявити непомітні недоліки, можна замовити аналіз та комплексне доопрацювання.

Воно передбачає:

  • тюнінг адаптивного дизайну;
  • доопрацювання та повний редизайн сторінок;
  • зміна чи створення нового функціоналу;
  • пошук та усунення помилок;
  • збільшення швидкості завантаження;
  • верстання сторінок із текстом;
  • підвищення юзабіліті;
  • оновлення або заміна системи керування контентом;
  • розробка сценаріїв для подальшого розвитку інтернет-магазину.

Вартість доопрацювання онлайн-майданчика стартує з 75$ за годину.

Модернізація сайту: ціна послуги

Модернізація сайтів – це процес, спрямований на покращення вебресурсу загалом та якоїсь його функції зокрема. Серед робіт, які можуть виконуватися для вдосконалення майданчика: редизайн, оновлення та розробка модулів, інтеграція з соціальними мережами, збільшення швидкості завантаження сторінок, SEO оптимізація, переміщення на новий сервер або CMS. Окремим варіантом модернізації є розробка мобільної версії сайту.

Вартість модернізації сайту складає у середньому 1550$ на місяць.

Інформаційна підтримка сайту

Інформаційна підтримка сайту, ціна якої формується з урахуванням нюансів роботи, передбачає виконання низки дій щодо оновлення та оптимізації як текстового, так і графічного контенту. 

Для актуальної інформації на сторінках вебресурсу необхідно вчасно оновлювати дані, видаляти застарілі відомості та додавати свіжі. Також треба публікувати корисну інформацію для привернення уваги користувачів, утримання їх на сайті, підвищення лояльності та довіри до компанії. Окрім підготовки та оновлення контенту, ця послуга може містити переклад на інші мови.

Вартість інформаційної підтримки залежить від виду та обсягу робіт. У середньому, це 70$ на місяць.

Графічна підтримка сайтів

Графічна підтримка є частиною технічної. Вона передбачає зміну елементів дизайну, оновлення оформлення сторінок вебресурсу відповідно до фірмового стилю компанії або побажань замовника. Водночас використовуються ті кольори, шрифти, стилі та інші візуальні компоненти, які відповідають тематиці бізнесу, інтересам цільової аудиторії та поставленим завданням. 

Ціна графічної підтримки сайту становить від 70$ на місяць.

Річне обслуговування сайту: ціна послуги

Вартість обслуговування сайту на місяць стартує від 250$, а на рік – від 4500$. Якщо ви хочете звурнутися до фахівця для розв’язання певних проблем з підтримки сайту, вартість його послуг оцінюється погодинно, починаючи з 15$.

З чого складається вартість супроводу сайту

Вартість підтримки та супроводу сайту залежить від низки факторів. Тут і види робіт, які потрібно виконати, і особливості самого інтернет-майданчика, і витрачений час тощо. 

У середньому, ціна супроводу сайту включає:

  • доменне ім’я та послуги хостингу;
  • особливості CMS; 
  • налаштування та підтримка DNS-серверів, технічна підтримка, тобто забезпечення безперебійної роботи сайту, контроль безпеки даних та керування вебслужбами;
  • адміністрування серверів та хостингових майданчиків;
  • інформаційна підтримка, тобто наповнення сайту;
  • дизайнерська підтримка, тобто робота з фотографіями та зовнішнім виглядом сайту;
  • розвиток ресурсу: заходи щодо модернізації, інновації та аналітики.

Також на вартість впливає складання технічного завдання, консультації, навчання роботі з адміністративною панеллю тощо.

Чим відрізняється абонентське обслуговування та разові роботи

До комплексного абонентського обслуговування сайту ставлення неоднозначне. Це пов’язано з нерозумінням того, що таке повна підтримка сайту. З іншого боку, разові роботи мають такі плюси, як плата тільки за те, що потрібно, вибір щоразу іншої компанії для підтримки, відсутність регулярних витрат. Але за наявності певних переваг не враховуються мінуси такого підходу. Серед них – вартість разових робіт часто вища, ніж абонентське обслуговування, витрати можуть бути непередбачуваними, а швидкість реакції та якість роботи не завжди на висоті. 

Якщо довгострокове співробітництво не передбачене, то і відповідальності ніякої. Єдиний випадок, коли разові роботи з підтримки доцільні – якщо ви вибираєте компанію для постійного обслуговування сайту.

За комплексного абонентського обслуговування виконавець повністю розуміє ваш бізнес, оскільки аналізує та вивчає усі тонкощі.

А це дає такі переваги::

  • швидкість реакції вища;
  • немає бюрократії щодо виконання дрібних завдань;
  • проводяться консультації;
  • до комплекту входять додаткові послуги з хостингу, моніторингу тощо;
  • розраховуються наперед витрати на обслуговування сайту;
  • ціна години роботи нижча за разові послуги;
  • завдання узгоджуються під час виконання, конкретне ТЗ не потрібне;
  • можливі знижки;
  • виконавець відповідає за результат, оскільки зацікавлений у довгостроковій співпраці.

Але все ж потрібні регулярні платежі, ретельний вибір компанії за критерієм ціна-якість, можливе недовикористання годин, що входять до тарифного плану. Однак якщо ви відповідальні щодо формування бізнесу в інтернеті, то легко можете визначити, що вам вигідніше – платити 100-250$ в місяць за команду професіоналів або 15-20$ за годину роботи фахівця з одного напряму.

Вартість підтримки сайту у Києві та Дніпрі

Якщо вас цікавить, скільки коштує підтримка сайту в Україні, враховуйте, що у різних регіонах ціни відрізнятимуться. 

У Дніпрі середня вартість техпідтримки стартує від 60-100$.

До неї входить:

  • відстеження стабільності роботи сайту та систем безпеки;
  • оновлення системи керування сайтом;
  • оптимізація баз даних;
  • копіювання даних сайту, щоб уникнути втрати файлів за несправності або збоїв сервера.

У Києві обслуговування обійдеться дещо дорожче. Наприклад, базовий пакет, куди входить контроль над роботою хостингу, копіювання, відновлення файлів та чищення від вірусів коштуватиме від 160$, а комплексний пакет з додаванням текстового та візуального контенту, покращення структури, реклами, оновлення контактів, підтримки сайту та оновлення CMS – від 600$.

Скільки коштує підтримка сайту в Європі та США

Ціни на обслуговування сайту в Україні, країнах Європи та Сполучених Штатах Америки відрізняються.

Вартість підтримки сайту в Європі залежить від кількості витрачених годин, рівня складності робіт, кількості фахівців, яких потрібно задіяти у проєкті. Українські компанії, які займаються розробкою сайтів для Європи та їхнім технічним обслуговуванням оцінюють вартість підтримки від 100$.

Американські компанії пропонують разове обслуговування сайту за 40-300$ залежно від обсягу роботи. Досвідчені веброзробники беруть від 100-125$ за годину. На вартість також впливає тип бізнесу. Деяким замовникам достатньо буде відкладати 300-500$ на рік на підтримку, а іншим необхідно виділити бюджет у сумі 5000-10 000$.

Запитання - відповідь

Що таке технічне обслуговування сайту?

Складні та масштабні інтернет-проєкти часто вимагають постійної підтримки, доопрацювання та покращення для досягнення бізнес-цілей. Техпідтримка може надаватись у перші декілька місяців роботи сайту весь рік або разово для конкретних робіт.

Вартість технічного обслуговування залежить від часу, витраченого на забезпечення працездатності сайту, швидкості відгуку на запит та усунення вірусних атак, кількості робіт із модернізації сайту.

Що включає технічна підтримка сайту?

До переліку послуг входять:

  • надання доменного імені та хостингу;
  • покращення юзабіліті;
  • редизайн;
  • оновлення та коригування контенту;
  • безпека та забезпечення безперебійної роботи;
  • усунення помилок;
  • адаптація;
  • оптимізація програмного коду;
  • пришвидшення завантаження сторінок;
  • створення нового набору функцій чи доопрацювання наявних.

Техпідтримка полягає у забезпеченні безперебійної роботи сайту клієнта – від функціонування серверів до додавання нових сторінок.

Скільки коштує обслуговування сайту?

Обслуговування сайту – це комплекс послуг, що формується для кожного проєкту окремо. Вартість години роботи залежить від рівня фахівця та стартує з 15-30$.

Скільки коштує підтримка сайту на місяць?

Підтримка сайту за місяць залежить від тарифного плану. У нього закладають перелік робіт та час, необхідний для виконання. Наприклад, базовий набір послуг може коштувати від 250-275$, а преміальний тарифний план – 500$.

Скільки коштує супровід сайту?

Супровід сайту – це щомісячний платіж за такі роботи:

  • моніторинг доступності ресурсів;
  • створення регулярних резервних копій;
  • продовження хостингу та оплата доменного імені;
  • сканування на віруси та шкідливий код;
  • створення та підтримка поштових акаунтів;
  • оновлення;
  • вивантаження нового контенту;
  • адаптація шаблону;
  • внесення змін у код та дрібні доопрацювання за потреби.

Залежно від складності проєкту, супровід може коштувати і 200$ за 10 робочих годин, і понад 900$ за 30 годин на місяць.

Скільки коштує адміністрування сайту?

Адміністрування сайту – це постійна інформаційна підтримка, що передбачає наповнення сторінок свіжими новинами, креативними ідеями, актуальними оголошеннями, новими товарами та послугами, додавання унікального графічного контенту, а також контролювання роботи вебресурсу. Вартість послуги розраховується залежно від обсягу робіт та витраченого часу. Базовий тариф коштує від 200$, а преміальний – від 500$.

Скільки коштує ведення сайту?

Ведення сайту оцінюється за обсягом робіт та кількістю задіяних фахівців. Наприклад, цілодобове обслуговування та супровід, доопрацювання, оновлення та наповнення, пошукова оптимізація для Google, підтримка по skype, телефону та пошті, виправлення помилок та відновлення, чищення сайту від вірусів та шкідливого коду із залученням проєкт-менеджера, програміста, контент-менеджера та копірайтера обійдеться в 135$. Якщо до команди додасться дизайнер – від 240$, а якщо ще потрібні верстальник, тестувальник та SEO-фахівець, то ведення сайту обійдеться у 560$.

Як замовити доопрацювання сайту?

Щоб замовити доопрацювання сайту у вебстудії iFish, заповніть форму на сайті, напишіть повідомлення або зателефонуйте менеджеру. Ви можете вибрати для зв’язку зручний для вас канал: e-mail, Skype, Viber, Telegram, Whatsapp. Після того, як ви написали повідомлення або заповнили форму, менеджер iFish перетелефонує до вас для обговорення деталей замовлення.

Калькулятор стоимости сайта

1. Какой сайт вам нужен?

2. У вас есть прототип сайта?

Прототип — это будущий план сайта, где весь контент разбит на смысловые блоки.

3. Сколько страниц будет у сайта?

4. Какой дизайн вы хотите?

5. Какой функционал?

Ваш сайт будет стоить примерно:

(+ - 3000 грн.)

Ориентировочная сумма: грн.

Опишите вашу задачу

Укажите контакты

    ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

    Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

    Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

    Оцінка вашого проекту
    Побудова плану робіт
    Ціни та терміни

    Київ

    Спортивна площа,
    1a, Gulliver, Tower A

    Харків

    вул. Коломенська, 63, 3 поверх,
    The Place Of

    Дніпро

    вул. Миколаївська, 19,
    3 поверх, офіс 10

    Одеса

    Одеса, вул. Жуковського, 9
    iQSpace

    Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved