→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Як сайт компанії з ремонту квартир збільшує прибуток?

Розвиток будь-якого успішного бізнесу можливий лише за умови присутності в онлайн. Компанії, які займаються ремонтом квартир, не є винятком. Одні ставлять на соціальні мережі, інші вважають за потрібне створити сайт. Справа в тому, що користувачі віртуального простору поділяються на тих, хто шукає інформацію за допомогою пошукових систем, та тих, хто прислухається до рекомендацій друзів з інтернет-спільнот. Ви можете відмовитися від сайту та обмежитися швидким та бюджетним варіантом, але тоді втратите потік клієнтів, який приходить із Google та Яндекс. Яким способом просування бізнесу з ремонту квартир краще скористатися?

Сайт компанії з ремонту квартир №1

Сайт Reno-house

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 101566

 

Ефективний спосіб пошуку клієнтів та просування бізнесу з ремонту квартир

Якщо ви тільки розпочинаєте справу, сторінка у соцмережах – чудове рішення. Такий спосіб розвитку бізнесу та приваблення клієнтів можуть вибрати невеликі організації, яким не потрібні особливі умови для реалізації продукту та немає потреби формувати бренд. Просування через інтернет-спільноти – єдиний шлях для тих компаній, чий клієнт приходить лише із соціальних мереж.

Якщо хочете протестувати актуальність своїх бізнес-послуг серед користувачів пошукових систем без розробки дорогого сайту, скористайтеся сервісом Google Мій Бізнес. Ця програма створює візитну картку компанії в інтернеті. Користувач побачить її у загальному пошуку і у Google Maps. Доступні функції розміщення, доповнення та актуалізації інформації про компанію. Однак, це не повноцінний сайт. За допомогою Google Мій Бізнес можна заявити про себе в онлайн-просторі, поки ви очікуєте створення корпоративного ресурсу.

Наявність сайту відкриє можливість для компанії, що займається ремонтом квартир, перетворитися на велику організацію та співпрацювати з іншими фірмами.

Різноманітна аудиторія приходитиме з пошукових систем. Сайт належить вам, як і доменне ім’я. Тоді як соцмережі – власність інших людей чи компаній. Тому наявність ресурсу – це гарантія того, що діяльність фірми з ремонту квартир не буде ні від кого, крім вас, залежати. Ви зможете розвивати свій онлайн-бізнес так, як вважаєте за потрібне.

Для збільшення потоку потенційних клієнтів користуйтеся всіма способами просування, лише розмістіть посилання на офіційний ресурс.

Сайт компанії з ремонту квартир №2

Сайт Darell-House

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 100706

 

Переваги створення власного інтернет-ресурсу

Сайт компанії – це сильний маркетинговий інструмент. Він формує та зміцнює імідж, збільшує прибуток, взаємодіє зі споживчою аудиторією. Оскільки сайт належить вам, з’являється свобода дій:

 • у наповненні ресурсу необхідними опціями. Можна використовувати сучасні системи керування або доручити створення сайту з нуля вебстудії.
 • у моніторингу відвідуваності та популярності влаштованих акцій за допомогою Яндекс.Метрики та Google Analytics. Системи аналітики нададуть детальніший аналіз поведінки відвідувачів на сайті, ніж показники статистики в інтернет-спільнотах.
 • у способах приваблення цільової аудиторії: органічний пошук, контекстна реклама, e-mail та контент-маркетинг, SERM та інші.
 • у розпорядженні ресурсом. Ви можете продати його, перейти на інший хостинг, розміщувати рекламу партнерів, тим самим збільшуючи прибуток, тощо.

Сайт дозволяє розвивати компанію, не обмежуючись певним місцем та годинами роботи. Клієнти можуть замовляти ремонтні послуги онлайн. Консультанти офлайн-офісу, розташованого в одному місті, координуватимуть роботу будівельних бригад через інтернет-ресурс в інших регіонах.

Вся інформація про ремонтну компанію знаходиться на відстані декількох кліків. Клієнт дізнається про організацію та її переваги. У каталозі послуг він вибирає той варіант робіт, який йому потрібний. Робить замовлення.

Ви зможете спілкуватися з цільовою аудиторією та консультувати її в реальному часі без додаткових витрат на телефонний зв’язок та надсилання договорів.

Наявність сайту зрівнює ваші шанси у конкурентній боротьбі.

Фінансові вкладення у створення якісного вебресурсу окупляться сповна завдяки збільшенню обсягу продажів.

Сайт компанії з ремонту квартир №3

Сайт Based-Welling

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 87189

 

Як не помилитися з вибором доменного імені та хостингу?

Правильно вибраний домен і хостинг – одне з найголовніших завдань, яке постає перед компанією з ремонту квартир, яка хоче розвиватися через інтернет.

Купуючи доменне ім’я, треба звернути увагу на доменну зону. Чи відповідає ім’я технічним характеристикам зони? У складі домену можуть бути букви, цифри, тире. Найкращий варіант – оформити його за назвою компанії. Також можливо це зробити за діяльністю, наприклад, «ремонт» або з ключовим словом, яке використовують користувачі у пошукових запитах. Доменні зони поділяються на три види: локальні, національні та нові TLD.

 1. Локальні доменні імена стосуються певного міста. Вони закінчуються на «dp.ua», «kiev.ua» тощо. Це бюджетні варіанти для тих компаній, які не планують розширювати свій бізнес поза обраним регіоном.
 2. Національні домени діють на території країни. Це можуть бути «ua», «ru», «by» та інші. Їх використовують організації, які перетворюються на національну мережу.
 3. Нові міжнародні імена вибирають ті компанії, які хочуть показати ексклюзивність послуг для віп-клієнтів. Вони закінчуються на remont, stroiteli, dom, bud тощо.

Доменне ім’я реєструється тільки на власника бізнесу або на саму компанію з ремонту квартир. Для цього необхідно надати реєстраційному відомству паспортні дані чи реквізити.

Вибір хостингу обумовлюється його надійністю та обсягом навантажень. Для початку придатний віртуальний хостинг, який розрахований до 3000 відвідувачів на добу. Тут розміщуються одночасно декілька простих сайтів, що не потребують великого дискового простору та додаткової потужності. На віртуальному виділеному сервері VPS користувач налаштовує програмне забезпечення самостійно. Виділений фізичний сервер придатний для великих ресурсомістких інтернет-проєктів з інтенсивною відвідуваністю від 10 000 осіб на добу. На хмарному хостингу знаходиться мережа серверів, які одночасно підтримують безперебійну роботу ресурсу. Власнику не варто переживати, якщо один із серверів вийде з ладу. Інші розділять навантаження сайту між собою.

Вибираючи хостинг, зверніть увагу на обсяг диску, асортимент функцій та інструментів, рівень техслужби та оцініть якість послуг щодо ціни. Порівняйте з іншими провайдерами та зробіть вибір. Як і доменне ім’я, хостинг реєструється на власника інтернет-ресурсу.

Сайт компанії з ремонту квартир №4

Сайт Coverur

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 81169

 

Який сайт вибрати – односторінковий чи багатосторінковий?

Односторінкові сайти чи лендинги – швидкі та дешеві варіанти для запуску нового продукту в інтернеті. Вони придатні для компаній, які займаються наданням одного виду послуг. Завдання лендинг пейдж – стимулювати відвідувача зробити певну дію: передплатити розсилку, залишити контакти, відвідати безкоштовний вебінар тощо. На відміну від багатосторінкових сайтів вони не оптимізуються під пошукові системи. Основний спосіб знайти нових відвідувачів – це таргет через соціальні мережі.

Повноцінний сайт – ідеальний майданчик для презентації всього спектра ремонтних робіт компанії. Він має привабливіший вигляд і є більш представницьким, ніж односторінкові варіанти. Якщо ви впевнені у тому, що ваша компанія має перспективу і плануєте розширювати бізнес, то вам варто віддати перевагу багатосторінковому сайту. Лендинги переважно призначені для тестування ніші, але не для повноцінного бізнесу.

Сайт компанії з ремонту квартир №5

Сайт Paintio

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 64793

 

Структура сайту компанії з ремонту квартир

Якщо сайт має зручну структуру та грамотно розташовані інформаційні блоки, це позитивно впливає на рішення відвідувачів зробити замовлення.

На кожній сторінці має відображатися статичне або спливаюче меню, щоб користувач міг перейти у будь-який розділ через один клік. Має сенс розмістити способи зв’язку у шапці сайту: номери телефонів, e-mail, замовлення дзвінка, іконки соцмереж.

На головній сторінці ефективні банери, що змінюють один одного, зі зразками робіт компанії з ремонту квартир. Тут також можна розмістити інформацію про акції, знижки, подарунки, наприклад, «замовте ремонт «під ключ» та отримайте розроблений дизайнером проєкт інтер’єру», «пройдіть опитування та отримайте у подарунок монтаж стель» і так далі. На головній сторінці може бути і калькулятор для розрахунку вартості різних ремонтних робіт, схема дій від моменту замовлення послуги до отримання результату, відгуки, кількісні показники: види ремонтів, перепланувань, дизайн-проєктів тощо.

На сайті компанії з ремонту квартир мають бути розділи:

 1. Про компанію. Її історія, здобутки, принципи роботи, причини замовлення саме у вас.
 2. Послуги. Список ремонтних послуг з цінами та фотоприкладами. У цій рубриці надається текстовий матеріал з докладним описом кожного виду послуги.
 3. Прайс-лист може бути розміщений окремим пунктом.
 4. Галерея. Тут розміщуються фотографії не лише результату, а й стан квартири до ремонтних робіт. Відео та фото процесу ремонту також можуть зацікавити потенційного клієнта.
 5. Контакти. Крім способів зв’язку, тут відзначається адреса офісу, карта проїзду, години роботи.

За допомогою сайту можна шукати співробітників, постачальників та ділових партнерів. Для цього створюються додаткові розділи. Про нововведення, спецпропозиції та події можна повідомляти у розділі новин. Якщо ви створите форму для запитань до фахівця або онлайн-чат з експертом, це підвищить привабливість та довіру до вашого ресурсу.

Сайт компанії з ремонту квартир №6

Сайт Style-room

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 64987

 

Основні функції інтернет-ресурсу

Перед тим як створювати сайт компанії з ремонту квартир, визначіться, які опції мають бути присутні. Внесення великої кількості функцій перевантажує ресурс, позбавляє його практичності та простоти використання. Коректна робота усіх процесів потребує постійного контролю та фінансових витрат. Тому дуже важливо оснастити сайт на підготовчому етапі розробки лише необхідним функціоналом. Щоб розібратися, які функції є обов’язковими, скористайтеся аналітичними системами для дослідження цільової аудиторії.

На основі отриманих даних ви з’ясуєте: які дії виконує відвідувач і які з опцій найпопулярніші. Стане ясно, як часто були звернення до менеджерів сайту через спеціальну форму для консультацій, в онлайн-чат, на форум, за телефоном, чи заповнюється таблиця для замовлення або бронювання послуг, чи коментуються зроблені роботи, чи залишають замовники відгуки. Ви зрозумієте, який набір функцій має бути на сайті. Кожну з них оцінюйте на ефективність. Чи збільшить вона бажання нового відвідувача оформити договір на здійснення ремонтних робіт?

Підбір функцій здійснюється індивідуально для кожного ресурсу, керуючись видом діяльності. Для сайту компанії з ремонту квартир корисними будуть:

 • реєстрація та авторизація,
 • особистий кабінет,
 • пошук та фільтри,
 • фотогалереї,
 • форма замовлення,
 • форма для онлайн-консультацій,
 • платіжні системи,
 • багатомовна підтримка,
 • карта сайту,
 • карта проїзду,
 • мобільна адаптація і ін.

До додаткових фішок, які знадобляться користувачам, можна віднести таблицю з курсами валют, запитання та відповіді, іконки соцмереж, стрічки новин.

Ретельний підбір та сортування функцій – дуже важливий етап під час створення сайту. Наявність зайвих опцій може не тільки завдати шкоди ресурсу, а й негативно позначиться на іміджі компанії. Наприклад, наявність неактивного форуму або порожньої гостьової книги може скласти враження, ніби сайт мертвий, а з компанією не варто співпрацювати.

Сайт компанії з ремонту квартир №7

Сайт Panex

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 50739

 

Якій CMS віддати перевагу?

CMS – це програма, яка керує текстовим та візуальним матеріалом на сайті. Вона значно полегшує самостійну роботу над наповненням сторінок та їх обробкою. Існують різні види систем керування контентом, але кожна з них дозволяє:

 1. публікувати новий матеріал легко та просто;
 2. створювати категорії, призначати теги статтям тощо;
 3. редагувати сторінки;
 4. додавати функції;
 5. отримувати оновлення, патчі безпеки та іншу допомогу.

Для створення вебсайту компанії з ремонту квартир придатна WordPress. Ця система інтуїтивно зрозуміла. Її можна налаштувати під свої вимоги, застосовуючи різні плагіни та теми. Має потужний візуальний і html-редактор. Drupal проста та зручна у використанні. Вона відрізняється гнучкістю в налаштуваннях, набором модулів та шаблонів для сайту. Typo3 можна вибрати для ресурсів корпоративного типу. З однієї можна керувати одразу декількома сайтами. Це особливо зручно, якщо компанія з ремонту квартир перетвориться на мережу і знадобляться окремі інтернет-ресурси для кожного регіону. Serendipity, навпаки, використовується для невеликих проєктів, орієнтованих на продуктивність. Вона забезпечить доступ до набору тем та плагінів для налаштування сайту. Dotclear – система, яка не потребує особливих знань у налаштуванні. Вона підтримує звичайний текст, HTML та Wiki, генерує RSS-канал. ImpressPages має потужний редактор з розширеними функціями. Контент створюється шляхом перетягування сторінок. У наборі має широкий вибір тем та плагінів. До платних варіантів належить 1С-Бітрікс. Ця система придатна для великих сайтів, яким необхідний високий рівень захисту та стабільність роботи. В її арсеналі є інструменти, що дозволяють відстежувати поведінку користувачів на сайті, розділяти навантаження між серверами, інтегрувати службу доставки, платіжні системи, CRM та інші сторонні продукти.

Під час вибору CMS для свого сайту звертайте увагу на те, щоб вона мала усі необхідні функції для успішного розвитку вашого бізнесу і була легко керованою.

Сайт компанії з ремонту квартир №8

Сайт Remodel

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 61171

 

Модні фішки в дизайні сайту

Використання трендів в оформленні сайту покаже користувачам мережі інтернет, що компанія йде в ногу з часом і піклується про свій імідж. Це сприятиме збільшенню інтересу та довіри до вебресурсу, а також до послуг з ремонту квартир. До трендів у дизайні належать:

 • Асиметричні макети

Завдяки незвичній сітці сайт стає яскравим та цікавим, що впливає на його популярність та впізнаваність. Нестандартне розташування елементів дозволяє зробити акцент на важливій інформації, перевагах та досягненнях компанії з ремонту квартир. Асиметричні макети вводяться разом із класичною розміткою, щоб посилити ефект розмаїття, але водночас витримувати баланс.

 • Об’єднання протилежностей

Суміш мінімалізму та максималізму в дизайні сайтів освіжає та привертає увагу. Масивні шрифти, кричущі кольори, розмаїття графіки подається разом із простою розміткою сайту.

 • Нове життя відео

Відеоролики використовуються не тільки як обкладинка або фон, а і як самостійний елемент дизайну, який став трендом. VideoBox – інструмент для роботи з відеоформатами. Він дозволяє створювати шари, використовувати маски, запускати ролик при наведенні мишкою та в автоматичному режимі. Цей прийом можна застосувати для яскравого подання послуг компанії, її переваг, прикладів роботи.

 • Векторна графіка

За допомогою векторних зображень можна оформити головну сторінку та сторінки з послугами. Це вдалий спосіб для прогресивних компаній, у яких вузька цільова аудиторія.

 • Незвичайні форми та дизайн

Абстракціонізм – ще один тренд, який позитивно впливає на привернення уваги користувачів. Застосування в дизайні сайту абстрактних ілюстрацій, позбавлених зайвої ідеальності, допомагає у формуванні бренду компанії та фірмового стилю.

 • Анімація в деталях

Відвідувача вашого сайту зачеплять анімовані заголовки, логотип, кнопки та інші деталі. Бажаючи побачити анімаційні елементи на сторінках вебресурсу, користувач непомітно для себе ознайомиться з усіма розділами та прочитає всю інформацію. Це сприятиме його перетворенню на клієнта компанії та швидкому оформленню замовлення ремонту квартири.

 • Темна тема оформлення та приглушена палітра

На темному тлі інформація про ресурс має яскравіший вигляд завдяки ефекту контрасту. Крім того, менше втомлюються очі, на довше вистачає енергії батареї на мобільних пристроях. Водночас приглушені пастельні тони у дизайні також є трендом. Така кольорова гама забезпечує контраст між візуальними та текстовими елементами.

 • Ефект паралаксу

Прокручування застосовується для підвищення ефективності сайту. Інтерес відвідувачів до ресурсу зростає, коли окремі елементи дизайну набувають іншої форми і розміру, затемнюються, втрачають чіткість або набувають яскравості.

Візуальне оформлення ресурсу відіграє важливу роль, як і технічне наповнення. Тільки злагоджена робота обох складових сайту зможе забезпечити його успішне просування.

Сайт компанії з ремонту квартир №9

Сайт Handyman

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 55705

 

Яких помилок варто уникати під час створення сайту?

Помилки у створенні сайту можуть негативно вплинути на відвідуваність ресурсу. Ви втратите час та прибуток. Внаслідок цього сайт не виправдає очікувань та не виконає поставлених завдань, а розвиток бізнесу так і не відбудеться. Перевірте ваш інтернет-ресурс на наявність поширених помилок та спробуйте їх виправити. До таких недоліків належать:

 • Невдале доменне ім’я та неправильна доменна зона.
 • Економія на шкоду потужності хостингу.
 • Незручна навігація та нелогічна структура сайту.
 • Застарілий дизайн та погано продумане юзабіліті.
 • Відсутність кросбраузерності та адаптації під гаджети.
 • Помилкове визначення потенційного клієнта.
 • Низька якість та відсутність структури у текстових матеріалах.
 • Повільне завантаження сайту.
 • Технічні помилки у сторінках сайту.
 • Наявність фонової музики або відео зі звуком, яке самозапускається.
 • Відсутність пошукового рядка на сайті.
 • Велика форма замовлення послуги.
 • Обмеженість стандартного функціоналу.
 • Відсутність детального опису послуги.

Щоб уникнути помилок надалі регулярно здійснюйте SEO-аудит сайту, усувайте знайдені недоліки. Для ефективного чищення ресурсу зверніться до команди професіоналів, так ви точно нічого не проґавите.

Сайт компанії з ремонту квартир №10

Сайт Stellarlook

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 62369

 

Сайти компаній з ремонту квартир

Щоб клієнт замовив послугу ремонту квартири, потрібно зробити сайт компанії зручним та простим у керуванні. Не менш важливо надати вичерпну інформацію про види робіт, які вибрав замовник. Оцініть, як оформлені сайти інших компаній з ремонту квартир.

 

Від яких чинників залежить вартість розробки вебсайту?

Відповісти на запитання про вартість розробки сайту однозначно не можна, оскільки існує великий розмах між мінімальними та максимальними цінами. Це пов’язано з тим, що створення окремого вебресурсу розраховується індивідуально. Береться до уваги низка факторів. Насамперед враховується бюджет, який має замовник. Якщо ви хочете недорогий та швидкий варіант, вибирайте сайт за шаблоном. Ціни на його розробку стартують від 6000 гривень. Сайт компанії з ремонту квартир повного циклу з індивідуальним оформленням та програмуванням коштуватиме дорожче – понад 45 000 гривень.

Ціна створення вебресурсу складається з:

 1. Доменного імені та доменної зони – від 300 гривень та від 150 гривень на рік відповідно;
 2. Послуги хостингу варіюються від 350 гривень на рік, залежно від його типу;
 3. Система керування контентом може бути як безкоштовною (WordPress), так і платною (Bitrix), тому діапазон від 0 до 33 000 гривень;
 4. Технічне завдання коштує від 1000 гривень;
 5. Дизайн сайту розраховується з урахуванням кількості сторінок (від 1400 гривень за 1 сторінку) та годин роботи – від 10 000 гривень за базовий варіант багатосторінкового сайту;
 6. Верстання – від 1900 гривень за 1 сторінку;
 7. Програмування розраховується за витраченим часом – від 450 гривень/година;
 8. Наповнення сайту – від 250 гривень за годину;
 9. Ведення проєкту та консультації клієнта – від 350 гривень за годину роботи.

На сторінках деяких сайтів розробників є калькулятор розрахунку вартості. Ви можете скористатися ним, щоб дізнатися приблизну вартість робіт.

Сайт компанії з ремонту квартир №11

Сайт Florux

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 199911

 

Дані для створення сайту

Перед створенням сайту необхідно надати конкретну інформацію про проєкт, щоб команда фахівців змогла розробити ресурс з урахуванням усіх вимог та побажань замовника. Виконавцю знадобляться дані про:

 • замовника та послугу: назва компанії та місія, ніша та конкуренти, становище на ринку, маркетингові цілі;
 • призначення сайту, його завдання, цілі;
 • підготовку нового проєкту або редизайн;
 • тип сайту;
 • структуру;
 • функціональність;
 • фірмовий колір, логотип, шрифт для дизайну;
 • наявний бюджет;
 • терміни.

Ця інформація знадобиться вебстудії для підготовки технічного завдання та визначення вартості майбутнього ресурсу.

Сайт компанії з ремонту квартир №12

Сайт Hmend

 

СПОДОБАВСЯ САЙТ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 68664

 

Створення сайту «під ключ» у вебстудії «iFish»

Сайт «під ключ» від «iFish» замовник отримує разом з логіном та паролем у вигляді готового до роботи вебпроєкту після завершення всіх етапів створення: аналізу ринку та конкурентів, розробки структури та дизайну, верстання, програмування, SEO-просування, тестування. Замовте послугу сайту «під ключ» та обговоріть технічне завдання, іншу роботу виконає команда професіоналів студії. Ціна за готовий ресурс залежить від масштабів – від 6 000 гривень до понад 80 000 гривень.

До пакету послуг зі створення сайту входить:

 • Дослідження онлайн-майданчиків компаній-конкурентів;
 • Розробка структури;
 • Прописування особливостей сайту у технічному завданні;
 • Підготовка дизайну;
 • Встановлення та налаштування CMS;
 • Верстання та програмування за потреби;
 • Наповнення контентом 10-15 сторінок сайту;
 • Підключення послуги хостингу.

Для запуску готового сайту «під ключ», крім базового набору дій, вам знадобиться доменне ім’я, оптимізація сторінок під пошукові системи, реклама. Студія iFish також проводить навчання самостійній роботі з новим вебресурсом.

Сайт компанії з ремонту квартир №13

Сайт Smartwood

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 61365

 

Seo-просування сайту після створення

Успішний розвиток бізнесу неможливий без просування сайту. Щоб він вийшов у топ та почав приносити прибуток, необхідно планомірно розвивати його протягом року чи трьох. Заздалегідь виділіть окремий бюджет для наповнення, доопрацювання та підтримки сайту. Найкраще довірити роботу з просування професійній студії. Це дозволить вам:

 1. Надати цільовій аудиторії корисну інформацію.
 2. Підготувати потенційних клієнтів до піар-акції.
 3. Збільшити органічний трафік.
 4. Сформувати доброзичливе ставлення до бренду.
 5. Збільшити продажі послуг.

Читайте детальніше про просування сайту компанії з ремонту квартир у наших статтях на ifish.com.ua.

Оцініть матеріал

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Немає голосів

Кількість голосів:

Середня оцінка / 5

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved