→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Ціни на SEO просування сайту в ТОП 2024

Цікавить, скільки коштує SEO просування сайту у топ-10 в Україні? Вартість розкручування сайтів різного типу під ключ у містах Київ, Харків, Одеса, Дніпро та інших регіонах України. Прайс на 2024 рік у вебстудії iFish.

326 людей замовили
69 відгуків
Виведення у ТОП: від 6 міс.
Замовити просування
Телефонуйте: (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете повний розбір усіх нюансів вартості розкручування сайтів - ціни на SEO просування сайту у Топ 2024.

Вартість SEO просування під ключ

Плануєте замовити SEO просування сайту Топ? І ваша мета — за короткий термін вивести свій сайт у ТОП-10 пошукових систем Google/Yandex? Зацікавлені залучати лише потенційних клієнтів за допомогою «білого» просування, раціонально витрачаючи виділений на нього бюджет? Бажаєте з кожним місяцем збільшувати продажі своїх товарів чи послуг без ризику потрапити під санкції пошукових систем? Замовте SEO просування сайту під ключ у вебстудії iFish — і ми допоможемо вам виконати кожне з поставлених завдань найефективнішим способом із мінімумом витрат.

Просування сайту ціна в місяць

Вартість SEO під ключЦіна
⭕️ Просування сайту в регіонах (Києв, Дніпро та ін.)от 550$
⭕️ Просування сайту в Україніот 950$
⭕️ Просування сайту в СШАот 5000$
⭕️ Просування сайту в країнах Європиот 3000$
⭕️ Просування інтернет-магазину в Україніот 1200$
⭕️ Просування порталуот 1700$

Замовити SEO просування сайту у пошукових системах та повний комплекс послуг з пошукової оптимізації рекомендується у разі, якщо:

 • Ви маєте намір створити сайт і хочете, щоб він мав оптимальну структуру для подальшого просування.
 • Вам потрібно зібрати ефективне семантичне ядро, щоб залучити на сайт максимум цільового трафіку.
 • Ви хочете додати на сайт нові розділи та оптимізувати їх з метою залучення трафіку.
 • Тексти на вашому сайті потрібно оновити і адаптувати під вимоги пошукових систем, що змінилися.
 • Ви зацікавлені в оцінці поточної якості оптимізації та її покращенні.
 • Вас не задовольняє той обсяг трафіку, якого вже вдалося досягти, і ви шукаєте способи його збільшення.
 • Ви хочете довірити формування маси посилань професіоналам.

Переваги просування сайту під ключ:

Висока рентабельність методу, орієнтованого на збільшення продажів і замовлень.
Позитивний вплив на репутацію бренду.
Підвищення користувальницької залученості та формування постійної лояльної аудиторії.
Максимізація цільових відвідувачів на вебсайт.

Але не забувайте, що у комплексного розкручування сайтів є й недоліки:

Вища вартість через великі трудовитрати.
Триваліші терміни виконання робіт.

Просування сайтів у Топ-10 передбачає виконання масштабних робіт, спрямованих на:

 • максимальне розширення семантичного ядра;
 • підвищення позицій;
 • покращення зручності сайту;
 • зростання пошукового трафіку;
 • збільшення коефіцієнта конверсії;
 • поліпшення поведінкових факторів.

На підсумкову вартість SEO просування під ключ впливає вік сайту, що просувається, і обсяг робіт, необхідних для того, щоб вивести вебресурс у ТОП.

Тип просуванняВартість просування
Просування молодого сайтувід $400
Комплексне просування сайтувід $550

 

З чого складається вартість SEO просування сайту?

Внутрішня (технічна) оптимізація

Цей етап робіт здійснюють оптимізатори разом із програмістами. Завдання SEO-фахівців полягає у пошуку наявних на сайті недопрацювань, які негативно впливають на індексацію сторінок пошуковими ботами, позиції вебресурсу у видачі або досвід користувача. За результатами виявлених недоліків формуються завдання щодо доопрацювання сайту для програмістів. Можна замовити SEO просування сайту на етапі його розробки або окремо для вже створеного проєкту у віці до 5 років після розробки.
01 Етап

SEO-копірайтинг

Підготовлений копірайтером текстовий матеріал повинен бути унікальним, зручним для читання, зрозумілим для сприйняття, а також містити ключові запити у різних словоформах в оптимальній кількості. До того ж над створенням оптимізованих текстів під пошукові запити працюють не лише копірайтери, а й оптимізатори, які спочатку складають ТЗ на тексти, а також контент-менеджери, які потім розміщують написані тексти на вебресурсі з урахуванням рекомендацій пошукових систем.

Розцінки створення контенту залежать від рівня кваліфікації копірайтерів, складності конкретної теми, обсягу тексту (для сторінки з товарами достатньо 1-2 тис. символів, для сторінки з послугами - 2-2,5 тис. символів).
02 Етап

SEO-аудит

З метою коригування стратегії просування оптимізатори щомісяця аналізують ефективність розкручування сайту на предмет:

- кількості переходів на сайт та джерел трафіку;
- статистики щодо поточних позицій у пошукових системах Yandex та Google у регіонах просування;
- динаміки видимості сайту;
- вартості одного відвідувача;
- інших KPI за погодженням із замовником.

Отримані під час аудиту дані вам надаються у вигляді звіту.
Грамотно здійснений SEO-аудит дозволяє скоротити витрати на просування сайту наступного місяця, не знизивши або навіть підвищивши результативність розкручування.
03 Етап

SEO-консультації

Під час виконання робіт з просування сайту у вас можуть виникнути додаткові запитання. Щоб відповісти на них, фахівцю необхідно буде витратити частину свого робочого часу, який має бути оплачений. Вартість SEO-консультації залежить не лише від її тривалості, а й від рівня кваліфікації фахівця.
04 Етап

Формування семантичного ядра

Збирання цільових запитів у поєднанні з роботою над структурою сайту є найоб'ємнішим етапом робіт, які виконують виключно SEO-фахівці. Розширення семантичного ядра сайту та групування ключових слів у максимально релевантні групи дозволяє збільшити кількість пошукових запитів, за якими вебресурс відображатиметься у результатах пошуку. Крім того, широке семантичне ядро ​​дає можливість сформувати оптимальну структуру, заздалегідь спланувавши необхідні для просування сторінки та розділи на підставі запитів користувача.

Що більше ключів у підсумку містить сайт, то більше часу пішло на їх опрацювання (до декількох робочих днів) і то вища вартість робіт з розкручування ресурсу. Замовити SEO просування сайту без формування списку запитів можна лише тоді, якщо ви вже замовляли таку послугу і у вас є перелік запитів під ваш проєкт.
05 Етап

Лінкбілдінг

Формування посилального профілю як комплексу робіт з нарощування та управління масою посилань є одним із способів підвищення рейтингу сайту у пошукових системах. Для того, щоб привернути до себе пошукові системи та забезпечити релевантний, постійний та об'ємний трафік на ваш сайт, зворотні посилання необхідно отримувати з якісних ресурсів.

Ціна розміщення контенту на сайтах-донорах залежить від внутрішньої політики кожного з них, вартості написання анкорів та навколопосилального тексту копірайтерами, а також вартості розміщення самих посилань.
06 Етап

Внутрішня оптимізація сайту ціна

Якщо ваш сайт не оптимізований, тоді пошукове просування є марним. Щоб підготувати проєкт до просування у пошукових системах, потрібна SEO (внутрішня) оптимізація вебресурсу. Після її проведення пошукова система (Google або Yandex) зможе розуміти, за якими запитами показувати ваш сайт у видачі.

Внутрішня оптимізація сайтів — комплекс робіт з покращення технічних та текстових факторів з метою збільшення кількості ключових фраз, за ​​якими ваш сайт ранжується у пошукових системах та їх позицій у видачі. Водночас дизайн та зовнішній вигляд вашого сайту залишаються незмінними.

Правильна пошукова оптимізація сайту включає такі види робіт:

 • Усунення дублікатів сторінок.

Для кожного виду дублікатів сторінок вибирається оптимальний спосіб усунення (це може бути редирект або атрибут canonical). Після усунення дублів на сайті з унікальним контентом пошукові системи лояльніше ставляться до вебресурсу, і він краще ранжуватиметься.

 • Правильне формування адрес сторінок.

Адреса кожної сторінки має бути релевантною запиту, який користувачі вводять в адресному рядку. Такі сторінки Google та Yandex ранжують краще, ніж SEF URL.

 • Розробка семантичного ядра сайту.

Від правильного складання семантичного ядра сайту залежить успіх просування вашого проєкту. Тому так важливо спочатку грамотно розширити семантичне ядро, підібрати синоніми та українськомовні запити, а потім сформувати основні групи запитів для цільових сторінок.

 • Грамотне складання мета заголовків та мета описів сторінок.

Оптимізація сайту вимагає приділити особливу увагу ручному складанню мета тегів. За формування мета заголовка (title) слова з найвисокочастотніших запитів розміщуються на початку, а мета опис сторінки (description) спонукає користувача перейти на неї.

 • Якісне написання SEO-текстів для сторінок, що просуваються.

Тексти, що розміщуються на вебсторінках, повинні бути унікальними та цікавими для відвідувачів сайту. А для правильної пошукової оптимізації вони мають містити ключові запити, точні та неточні входження.

Вартість внутрішньої оптимізації сайту залежить від тематики та кількості цільових сторінок – категорій товарів або видів послуг – і орієнтовно складає:

Кількість сторінок категорійСтроки, дніЦіна за внутрішню оптимізацію сайту
20-40до 15$499
40-60до 20$599
60-80до 25$699
80-140до 30$799

Ціна на SEO-копірайтинг

SEO-копірайтинг – це процес написання унікальних текстів для кожної цільової сторінки сайту з використанням пошукових запитів з семантичного ядра. Якщо у вас немає семантичного ядра, ми візьмемось за його розробку.

Вартість послуги SEO-копірайтингу залежить від необхідного обсягу тексту, а також тематики ніші, у якій просувається сайт. Витрати створення SEO-оптимізованих текстів можуть досягати від 10% до 20% загального бюджету просування сайту.

Ціни за 1 тисячу символів тексту певного обсягу наведені у таблиці.

Обсяг тексту, тис. символівСтроки, дніЦіна за 1 тис. символів
30-50до 15$10
50-100до 20$8
понад 100до 20$6

Ціна на SEO-аудит

SEO-аудит сайту включає низку процесів, спрямованих на пошук можливих помилок на ньому з точки зору SEO, які заважають успішному ранжуванню сайту у пошукових системах.

Від SEO-оптимізації SEO-аудит відрізняється тим, що він полягає безпосередньо у перевірці сайту на помилки за узгодженим чек-листом та складанні докладного звіту зі зрозумілими рекомендаціями щодо усунення недоліків. Тоді як SEO-оптимізація спрямована на виявлення помилок та їх виправлення.

Вартість та терміни SEO-аудиту для різних типів сайтів різні та орієнтовно становлять:

Тип сайтуСтроки, дніВартість SEO-аудиту
Односторінковийдо 10$499
Сайт послуг/компаніїдо 20$599
Інтернет-магазиндо 30$699
Порталдо 45$899

Ціна на SEO-консультації

Щоб отримати SEO-консультацію та дізнатися, що таке ефективне просування сайтів, ви надсилаєте нам замовлення. Вартість консультації залежить від того, хто з фахівців надає послугу (безкоштовні консультації доступні тільки для клієнтів iFish).

Ми готові проконсультувати вас зі всіх ніш та тематик сайтів найзручнішим для вас способом:

 • за телефоном (096) 808-83-38;
 • на пошту info@ifish.com.ua;
 • у месенджерах Telegram, Viber, Whatsapp, Skype.

Актуальні ціни вказані у таблиці.

КонсультантОбсяг часу, хв.Вартість SEO-консультації
Молодший SEO спеціаліст60$499
Керівник SEO60$599

Ціна на формування семантичного ядра

Збирання семантичного ядра полягає у формуванні необхідною мовою списку ключових фраз, розподілених на групи за сенсом, кожна з яких відповідає одній цільовій сторінці сайту.

До основних завдань цього етапу належать:

 • Написання SEO-оптимізованих текстів із використанням ключів.
 • Складання мета тегів title та description.
 • Збирання слів для відстеження позицій сайту у пошукових системах.

Вартість та термін формування семантичного ядра залежать від кількості категорій товарів або послуг на сайті та розраховуються індивідуально для кожного проєкту. Актуальні ціни вказані у таблиці.

Кількість цільових сторінокСтроки, дніВартість за 1 URL
від 25 до 50 категорій/послугдо 15$8
від 50 до 100 категорій/послугдо 25$7
понад 100 категорій/послугдо 25$6

Ціна лінкбілдінгу

Лінкбілдінг — це один з найефективніших методів SEO-оптимізації, суть якого полягає у побудові маси посилань з метою підвищення рейтингу сайту у пошукових системах. Лінкбілдінг придатний для таких категорій замовників:

 • молодим маловідомим брендам;
 • компаніям, які працюють у висококонкурентних нішах;
 • брендам, які хочуть покращити свою впізнаваність та підвищити трафік на сайт.

Процес нарощування лінків складається з послідовних етапів:

 1. Підбір цінного для відвідувачів тематичного контенту з метою його подальшого розміщення на сайті-донорі.
 2. Розробка стратегії нарощування посилальної маси у стислі терміни.
 3. Збирання бази контактів, яких може зацікавити ніша вашого бізнесу.
 4. Розміщення посилань на авторитетних релевантних майданчиках (тематичних форумах та блогах, інтернет-виданнях, соціальних мережах, фото- та відеокаталогах).

На відміну від купівлі посилань на біржах лінкбілдінг є кропіткішим і тривалішим процесом, оскільки відбір сайтів-донорів відбувається вручну.

Ще одним способом SEO-просування за допомогою посилань є крауд маркетинг. Метод орієнтований на залучення цільової аудиторії на сайт шляхом проставлення посилань разом з рекомендаційними відгуками на форумах, у блогах, у коментарях під відео та статтями про продукти або послуги вашої компанії. Ця безпечна технологія прихованого маркетингу придатна для просування сайтів будь-якої тематики та будь-якої ніші в бізнесі, до того ж вона має низьку собівартість.

За правильного використання крауд ​​маркетинг допомагає:

 • Збільшити видимість сайту у пошуку Google.
 • Підвищити впізнаваність та покращити імідж бренду.
 • Отримати цільовий трафік на сайт.

Якщо у вас сайт продажу товарів, то крауд ​​маркетинг можна використовувати для SEO-розкручування ресурсу, просування ключових запитів у ТОП пошуку Google. Максимальний ефект від крауд ​​посилань отримують компанії, які займаються наданням послуг.

Вартість формування стратегії лінкбілдінгу залежить від загальної кількості посилань і становить:

Кількість посиланьЦіна за 1 посилання
до 50$4
до 100$3
від 100$2

Водночас залежно від якості майданчика, розміщення одного посилання може коштувати до $300-$400.

Вартість розкручування сайту в Україні

SEO-оптимізація та просування сайту в Топ залишається одним із найприбутковіших і до того ж дешевих способів залучення відвідувачів з пошукового трафіку. Залежно від обсягу майбутніх робіт, вартість пошукового просування в Україні варіюється від $300 до $10000. З урахуванням інертності процесу терміни розкручування стартують від 3-х місяців.

Ціна на розкручування сайту формується на підставі декількох критеріїв:

 • оплати праці фахівців, які займаються доопрацюванням та просуванням сайту (оптимізаторів, програмістів, копірайтерів, контент-мененджерів, лінкбілдерів та ін.);
 • супутніх витрат.

Вартість послуг кожного з учасників команди з розкручування сайту залежить від обсягу та складності виконуваних ним робіт. Логічно: по-перше, на розв’язання більшої кількості завдань потрібно більше часу, а по-друге, складніші завдання вимагають залучення кваліфікованіших фахівців, вартість однієї години роботи яких вища.

Супутні витрати в SEO становлять ту частину бюджету на просування, яка витрачається на оплату розміщення посилань та послуг аутсорсингових фахівців.

Вартість розміщення посилань на сайтах залежить від тарифів кожного з них. Що вища конкуренція у ніші, то дорожче обходиться кожне посилання. Безкоштовні беклінки можна отримати, публікуючи гостьові пости на популярних інформаційних ресурсах, але все одно доведеться витратити кошти на створення якісного контенту, відповідного вимогам ресурсу.

Також на розмір супутніх витрат значною мірою впливає тематика сайту та рівень конкуренції у тій чи іншій ніші бізнесу. Так, якщо йдеться про написання текстів медичної або юридичної тематики професійними авторами, вартість 1 тисячі символів може бути у рази вищою від середніх розцінок на послуги копірайтерів, які спеціалізуються на інших тематиках.

Вартість розкручування сайту в Україні залежить від методу SEO-просування, що використовується фахівцями. Актуальні на 2022 рік ціни вказані у таблиці.

Тип просуванняВартість просування
Просування по трафікувід $0,1 за перехід
Просування за позиціямивід $1 за запит
Просування по конверсіївід $2 за лід

 

Метою просування по трафіку, мінімальна вартість якого стартує від $0,1 за перехід, є залучення необхідної кількості відвідувачів. Цей метод придатний для молодих сайтів, для яких важливо привернути увагу потенційних клієнтів.

До переваг просування по трафіку належать:

Прозора схема співробітництва.
Підвищення довіри з боку пошукових систем.
Збільшення попиту на товари чи послуги, подані на сайті.
Оплата за результат.

 

Водночас просування по трафіку має і декілька недоліків:

Для високої окупності необхідно здійснювати заходи щодо підвищення конверсії.
Імовірність залучення на сайт незацікавленої аудиторії несумлінними виконавцями робіт.

Нескладний і ефективний, але вже трохи застарілий метод просування за позиціями мінімальною вартістю від $1 за запит спрямований на виведення групи ключів у ТОП пошукової видачі. Ціни у такому разі коливаються залежно від кількості ключових запитів та конкурентності ніші. Спосіб рекомендується, якщо ваш сайт вже завоював певну популярність і ви хочете вивести його в лідери за пошуковими запитами.

Очевидні переваги просування сайту за позиціями:

Робота на репутацію бренду.
Простота перевірки на наявність результатів.
Оплата за результат.

 

Недоліки:

Відсутність гарантованих продажів.
Імовірність обліку НЧ запитів, що залучають мало трафіку.
Відсутність у виконавців відповідальності за залучених користувачів

Просування по конверсії

Метою цього способу розкручування, за якого оплата здійснюється за кількість вчинених відвідувачами цільових дій, є залучення якомога більшої кількості замовлень на сайт. Процес вимагає залучення до роботи досвідчених фахівців, а також відстеження прийнятих заявок або дзвінків.

Цей метод вам точно підходить, якщо:

 • на вашому сайті представлені прості товари чи послуги;
 • ціни відомі клієнту заздалегідь та не потребують персонального розрахунку;
 • канали лідогенерації прості та зрозумілі;
 • ви готові до коригування своєї цінової політики відповідно до рекомендацій SEO-фахівців.

У просування по конверсії зі стартовою ціною від $2 за лід є три різновиди:

 • просування за дзвінки;
 • просування за заявки;
 • просування за отриманого клієнта.

Основні переваги просування за конверсією:

Оплата за готових клієнтів.
Мінімальний ризик.

 

Але просування по конверсії також має недоліки:

Висока вартість лідів.
Складність у складанні прогнозів.
Не для всіх видів бізнесу.

Загалом вартість розкручування сайтів в Україні формується відповідно до кількості пошукових запитів, за якими здійснюватиметься просування, та строків робіт.

Кількість пошукових фразСтроки розкручування, місяціЦіна
1000-2000від 12$399
2000-3000від 9$599
від 3000від 6від $999

Точна вартість розкручування сайту визначається з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного проєкту, що дозволяє виявити ретельний аналіз вебресурсу.

Ціни на оптимізацію та просування сайтів залежно від їхнього типу

Вартість оптимізації сайтів визначається індивідуально, відштовхуючись від набору послуг, необхідних для просування вебресурсу. Цей перелік формується з урахуванням типу сайту, його технічного стану, а також позиції результатів пошукової видачі.

За своїм призначенням та змістом сайти поділяються на декілька типів: сайти-односторінники (лендінг пейдж), сайти-візитки, корпоративні сайти, інтернет-магазини.

Вартість внутрішньої оптимізації сайтів різного типу вказана у таблиці.

Тип сайтуЦіна на внутрішню оптимізацію сайту, грн
Лендінг пейджвід 4000
Сайт-візиткавід 5000
Корпоративний сайтвід 7000
Інтернет-магазинвід 10000

Ціна розкручування сайту Київ

Вартість пошукового просування сайту в Топ при замовленні у різних регіонах України варіюється. Так, у місті Києві ціни на послуги SEO вищі, ніж у інших регіонах України: розкручування простого сайту-візитки від топових київських студій за стандартами 2022 року коштуватиме 15 000 грн на місяць. А якщо йдеться про портал із кількістю сторінок до 30 000, то місячний бюджет на SEO-просування складе від 35 000 грн.

За бажання заощадити можна звернутися по допомогу до фрілансерів, але тоді важливо знайти гідних виконавців, інакше ви ризикуєте даремно витратити свої гроші.

Ціна просування сайту Харків

Мінімальний місячний бюджет, який потрібно виділити на SEO просування невеликого сайту у місті Харків, у 2024 році становитиме 12 000 грн. Розкручування великого сайту (інтернет-магазину з великим асортиментом товарів чи порталу) може обійтися у декілька разів дорожче, особливо при замовленні комплексу послуг пошукового просування.

Ціна просування сайту Одеса

Ціни на мультирегіональне розкручування корпоративного сайту у місті Одеса у 2024 році стартують від 12 500 грн на місяць. Регіональне SEO просування інтернет-магазину коштуватиме трохи дорожче — від 14 500 грн, а мультирегіональне — від 20 500 грн.

Ціна розкручування сайту Дніпро

Мінімально оптимальний бюджет на пошукове просування невеликого регіонального сайту у місті Дніпро фахівцями вебстудій чи агенцій становить 10 000 грн на місяць. Це за умови, що робота над вашим проєктом буде становити приблизно 15 години на місяць, а 1 година роботи спеціаліста коштуватиме 650 грн (мінімальна вартість оплати праці SEO-фахівців в Україні). Ціна SEO розкручування великого інтернет-магазину або послуги під ключ, звичайно, буде вищою.

Просування сайтів у Google ціна

За запитом ми здійснюємо розкручування вебресурсу незалежно від вашого місця знаходження як замовника та доменної зони вашого сайту під будь-яку країну, де працює популярна пошукова система Google: Україна, країни ЄС, США, ОАЕ та ін.

Просування здійснюється за рахунок зростання позицій сайту в органічному (безкоштовному) пошуку Гугл. Вартість послуги залежить від кількості запитів, за якими здійснюється розкручування сайту: що більше ключових слів буде у пошуковій видачі ТОП-10 Google, то більше цільового трафіку приходитиме на сайт, що забезпечить вам більше продажів товарів або замовлень послуг.

Розцінки на просування сайту в Гугл залежно від вибраного пакета послуг вказані у таблиці.

Тип пакета послугКількість пошукових запитів на місяцьСтроки розкручування, місяціЦіна, на місяць
“Стартовий”до 20005-6$399
“Стабільний”до 40004-8$599
“Просунутий”від 4000від 5$999

Просування сайтів у Яндексі ціна

Поряд з послугою розкручування вебресурсів будь-якої тематики в Google наша вебстудія займається просуванням сайтів під будь-яку країну, де активно використовується пошукова система Яндекс: РФ, Україна, Білорусь, Казахстан та ін.

У цьому разі ціна пошукової оптимізації також залежить від кількості запитів, за якими здійснюється SEO просування сайту: що їх більше, то вищі показники цільового трафіку, а отже, більші продажі товарів або замовлення послуг.

Вартість та термін просування сайту в Яндексі варіюється залежно від наповнення пакету послуг і складає:

Тип пакета послугКількість пошукових запитів на місяцьСтроки розкручування, місяціЦіна, на місяць
“Стартовий”до 20005-6$399
“Стабільний”до 40004-8$599
“Просунутий”від 4000від 5$999

 

Вартість просування інтернет-магазину

Вартість просування інтернет-магазину формується на підставі 2-х видів робіт:

1. Внутрішні роботи з оптимізації майданчика, що продає, тривалістю 1 місяць, які передбачають:

 • Збирання пошукових запитів на тему вашого бізнесу.
 • Кластеризація ключових слів за цільовими сторінками.
 • Формування мета тегів для кожної сторінки.
 • Складання ТЗ із написання SEO-оптимізованих текстів для копірайтера.
 • Написання копірайтером SEO-текстів для розміщення на сторінках категорій та підкатегорій.
 • Встановлення аналітики (Google Analytics чи Яндекс Метрика) на сайт.
 • Додавання сайту до панелі інструментів для вебмайстрів Google Webmaster Tools.
 • SEO-аудит вашого сайту.
 • Додавання сайту до карт Google Maps.

Витрати на технічну оптимізацію інтернет-магазину у перший місяць робіт з розкручування можуть становити від 50% до 70% місячного бюджету SEO просування.

2. Зовнішні роботи з просування онлайн-магазину у наступні місяці, зокрема:

 • Аналіз сайту на предмет відвідувань, поведінки користувача та конверсій.
 • Написання рекламних статей.
 • Розміщення рекламних статей на сторонніх ресурсах із посиланням на ваш інтернет-магазин.
 • Пошук нових ключових фраз та дооптимізація сторінок під них.
 • Просування всіх ключових слів, під які було оптимізовано ваш інтернет-магазин.

Зважаючи на мінливість алгоритмів пошукових систем на технічне доопрацювання інтернет-магазину у наступні місяці розкручування варто закладати від 5% до 25% бюджету SEO просування.

Крім того, на ціну SEO просування інтернет-магазину дуже впливає тип платформи, на якій створено сайт. Наприклад, вартість розкручування онлайн-магазину на 1С-Бітрікс зазвичай перевищує вартість розкручування аналогічного майданчика, що продає, на популярному в Україні рушії OpenCart, оскільки процес вимагає залучення до роботи фахівців вищої кваліфікації.

Тарифи на розкручування інтернет-магазину залежно від вибраного пакета послуг вказані у таблиці.

Тип пакета послугКількість ключових запитівЦіна (на місяць)
SEO “Інтернет-магазин М”до 1000$399
SEO “Інтернет-магазин L”до 2000$599
SEO “Інтернет-магазин XL”від 3000$999

Вартість просування сайту послуг

Якщо інтернет-магазин вже на етапі індексації дає можливість отримувати перші замовлення, то з сайтом послуг так не вийде: тут велику роль для замовлення відіграє довіра відвідувачів сайту до компанії/бренду. Тому, на відміну від SEO просування онлайн-магазину, розкручування сайту послуг практично неможливе без трьох складових:

 • якісного контенту;
 • історій успіху;
 • впізнаваності бренду.

До особливостей просування сайту послуг також належать:

 • Вузьке семантичне ядро ​​порівняно з широким семантичним ядром, яке дає перетин великій кількості товарів та товарних категорій в інтернет-магазині.
 • Важливість наявності на сторінках послуг якісних текстів та складніше їх написання порівняно з описом товару.
 • Активна робота з посиланнями через відсутність необхідності обмежувати кількість зовнішніх посилань, що розміщуються (на відміну від карток товарів, кількість яких в інтернет-магазині може вимірюватися тисячами, а проставлення безлічі посилань загрожує сайту потраплянням під санкції пошукових систем).

Так само, вузька семантика сайту послуг ускладнює створення кожної нової сторінки під кластер та її гармонійне вписування у сайт, що призводить до збільшення обсягу та термінів робіт, і, відповідно, подорожчання SEO просування. Вищі ціни на розкручування сайту послуг також обумовлені вибором професійніших авторів для написання текстів, які мають викликати довіру у відвідувачів (а послуги таких авторів порівняно зі звичайними копірайтерами коштують дорожче). Плюс вартість розкручування сайту послуг підвищується у зв’язку з тим, що доводиться оплачувати розміщення великої кількості зовнішніх посилань.

Вартість робіт із просування сайту послуг у перший місяць може становити від 10% до 30% місячного бюджету.

Вартість просування на картах Google

Якщо у вас ще немає сторінки Google Maps, ми створимо та оптимізуємо її. Також послуга передбачає просування сайту за регіональними запитами, зокрема в органічній видачі. Дивіться деталі послуги локального SEO просування.

Під час просування в картах Google є ще можливість швидко отримати думку відвідувачів ресурсу щодо якості товарів або послуг, що надаються компанією, на підставі відгуків, що залишають люди. Це одна із складових керування репутацією компанії. Що більше позитивних відгуків у Google Maps, то вищою буде оцінка вашого сайту (понад 4*). За вашим запитом з метою покращення репутації у Facebook, Instagram та на сайтах відгуків ми можемо розрахувати необхідну для позитивної оцінки кількість відгуків.

Вартість просування на картах Google залежить від вибраного пакета послуг і вказана у таблиці.

Тип пакета послугЦіна просування в Google Maps
“Мінімальний”$499
“Стабільний”$799
“Просунутий”$999

При замовленні розміщення відгуків на Google Maps вартість послуги залежить від кількості замовлених відгуків та складає:

Кількість відгуківСтроки, дніЦіна за 1 відгук
до 25від 30$15
до 50від 40$10
від 100від 50$6

Вартість оптимізації сайту Wordpress

Платформа WordPress є SEO friendly: за грамотної оптимізації вебресурсу на цій CMS можна легко вийти у ТОП-3 пошукової видачі Google. Але перш ніж розпочати розкручування сайту WordPress, важливо дотриматися двох умов: наявність якісного сайту і унікального контенту на ньому. Тоді подальше залучення до роботи досвідчених SEO-фахівців допомагає підняти позиції вебресурсу у пошукових системах.

У сайтів на WordPress є декілька основних переваг з точки зору їх просування:

Вільна ліцензія
Зручність використання
Безліч допоміжних плагінів
Гарна індексація пошуковими системами

 

Однак WordPress не ідеальний: за оптимізації сайтів на цій платформі можуть виникати проблеми через недоліки CMS:

Невеликий набір інструментів просування
Зниження продуктивності через використання великої кількості плагінів
Автоматичні оновлення системи (тому потрібно ставити лише вручну)

Для успішної оптимізації сайтів на WordPress необхідні як мінімум два плагіни: Rus to Lat (Cyr to Lat), All In One Seo Pack. Встановлення цих доповнень дозволяє:

 • Вручну редагувати мета теги для кожної сторінки, розділу, запису, картки товару.
 • Керувати параметрами індексації.
 • Під’єднувати інструменти аналітики від Google.
 • Налаштовувати прев’ю для розміщення сторінок у соцмережах та месенджерах.
 • Створювати карти XML.

Вартість оптимізації сайту на Бітрікс

Систему керування контентом Bitrix вибирають 60% власників російськомовних сайтів. Нюанс у тому, що ця CRM розрахована на великі проєкти та значні бюджети, зокрема якщо йдеться про просування сайту на Бітрікс.

Порівняно з оптимізацією сайтів на WordPress процес просування сайту у пошукових системах, створених на Бітрікс, складніший через особливості цієї платформи, тому навіть для досвідчених фахівців є непростим завданням.

Під час розкручування сайтів на Бітрікс SEO-фахівцеві важливо враховувати такі моменти:

 • Система керування контентом Бітрікс має високі вимоги до хостингу. Тому для успішного просування сайту на цій платформі не варто економити на потужності серверів та швидкості інтернету.
 • Треба обережно підходити до інтеграції з іншими програмними продуктами, наприклад 1С. Щоб уникнути збоїв у майбутньому, необхідно попередньо перевірити структуру бази даних з метою виявлення та усунення можливих помилок.
 • Грамотно використовувати можливості платформи. Так, на 1С Бітрікс просування сайтів має гнучкі налаштування.
До переваг просування сайтів на Бітрікс належать:
Зручна робота із заголовками та мета тегами.
Створення шаблонів автозаповнення.
Статистика входження ключових слів.
Відстеження статусу індексування.
Робота з сервісами вебмастерингу Google та Yandex.
Створення та оновлення Sitemap.xml.
Генерування зрозумілих для користувачів URL (посилань).
Оптимізована робота із robots.txt.
Інтеграція із сервісом «Оригінальні тексти. Яндекс».

 

Але оптимізація сайтів на Бітрікс має і свої мінуси:
Незручний інтерфейс.
Обмеженість можливостей SEO-модуля.
Ресурсоємність.
Оновлення 1С.
Дублі сторінок у великій кількості.
Платна ліцензія.
Дорожнеча послуг програмістів, які спеціалізуються на Бітрікс.

Від чого залежить вартість SEO?

Вартість SEO просування у пошукових системах залежить від таких основних факторів, як:

 • Вік домену.

Що молодший сайт, то складніше, а отже, і дорожче його просувати. Для підвищення довіри пошукових систем просування здійснюють поступово, починаючи з низькочастотних (НЧ) запитів.

 • Поточні позиції сайту.

Що більше позицій спочатку наближено до першої сторінки видачі, то дешевше і швидше просувати сайт.

 • Внутрішня SEO оптимізація сайту.

Наявність на сайті унікального контенту з корисною інформацією для користувачів, мета-тегів, перелінкування, мікроданих у поєднанні з високою швидкістю завантаження сайту забезпечують економніше та швидше просування вебресурсу.

 • Технічний стан сайту.

Ступінь готовності сайту до просування визначається після проведення SEO-аудиту. На підставі його результатів також встановлюється час для внесення виправлень з метою покращення роботи функціоналу. В окремих випадках виправлення поточних похибок на сайті може займати багато часу і коштувати дорожче за розробку сайту з нуля.

 • Кількість запитів, що просуваються.

Що більше високочастотних (ВЧ) запитів вибрано для просування, то дорожча його вартість та довші терміни розкручування.

 • Посилальна маса.

Є два типи зовнішніх посилань: вічні (за них ви платите один раз під час купівлі, а існують доти, поки функціонує сайт, на якому вони розміщені) і тимчасові (їх ви замовляєте на певний період часу, після якого вони або забираються, або ви продовжуєте угоду). Купівля вічних посилань дозволяє просувати ВЧ запити за низької ймовірності потрапити під санкції пошукових систем, плюс за такими лінками можливі природні переходи. Тимчасові посилання коштують дешевше, ніж вічні, але їх видалення може погіршити посилальний профіль сайту і призвести до зниження його позицій.

 • Ступінь конкуренції та регіон.

При ранжируванні сайтів у видачі пошукових систем Google, Яндекс та інших використовують гео-дані користувача. Завдяки цьому сайт можна просувати локально на конкретний регіон (місто, область), країну, так і на увесь континент. Водночас що ширша географічна прив’язка, то більшою буде аудиторія охоплення. Кількість сайтів-конкурентів у бізнес-ніші регіону просування безпосередньо впливає на обсяг майбутніх робіт та час просування вебресурсу: що їх більше, то складніше і дорожче пробитися на високі позиції за запитами ВЧ. Але у багатьох конкурентів є і свій плюс: це дозволяє проаналізувати їхні маркетингові прийоми і полегшує складання власної стратегії розвитку, а надалі і її удосконалення.

 • Відновлення пошукових алгоритмів.

Постійне ускладнення пошукових алгоритмів спричиняє часті внутрішні та зовнішні доопрацювання, що призводить до подорожчання вартості SEO просування сайту.

Запитання - Відповідь

Чи варто замовляти SEO просування сайту під час карантину?

Звичайно. Це чудова можливість обійти ваших конкурентів, поки вони стоять на місці. Тим паче, що вартість залучення ліда/замовлення/конверсії за допомогою SEO є найнижчою порівняно з іншими каналами.

Але є один нюанс. Якщо ви вирішили замовити SEO просування сайту у Топ в той момент, коли у вашому бізнесі повна Ж, то ви тільки зіпсуєте собі та підряднику нерви. Просування сайту – це гра довготривала. Ефект накопичується тільки за системної постійної роботи у всіх напрямках: тексти, техніка, посилання, конверсія.

Як швидко можна вивести сайт у ТОП?

Виведення сайту у ТОП 1-3-5-10 у середньому займає від 3-х до 7-ми місяців.

На термін просування сайтів у ТОП-10 впливають такі фактори, як:

 • Поточний стан сайту: не якісно опрацьований сайт вимагає більше часу на розкручування.
 • Активність конкурентів онлайн: що вища конкуренція, то довше доводиться виводити сайт у ТОП.
 • SEO-бюджет, виділений вами на просування: що він більший, то швидше сайт потрапить у ТОП.
Від чого залежить вартість розкручування сайту?

Вартість SEO просування сайту у Топ формується на підставі таких параметрів, як:

 • рівень конкуренції у ніші;
 • популярність та кількість обраних запитів;
 • обсяг робіт із внутрішньої СЕО оптимізації;
 • обсяг робіт із зовнішньої СЕО оптимізації.
Що включає вартість просування сайту?

При замовленні послуги просування сайту ви отримуєте результати роботи всієї команди фахівців:

 • Персонального акаунт-менеджера, який контролює та ставить завдання СЕО спеціалісту, а також взаємодіє із замовником.
 • SEO-фахівця, який здійснює загальний контроль СЕО просування сайту та всіх учасників SEO-процесу, займається написанням технічних завдань та підготовкою звітності.
 • Лінкбілдера, в обов’язки якого входить закупівля посилань та контроль зовнішньої маси посилань.
 • SEO-копірайтера, відповідального за написання текстів.
 • Web-програміста, який займається доопрацюванням сайту.
Чим iFish краща за інші вебстудії?

8 причин замовити SEO просування сайту в iFish:

 1. Протягом понад 12 років ми працюємо з проєктами практично будь-якої тематики, використовуючи максимально безпечні технології просування. Завдяки цьому позиції утримуються у природний спосіб без ризику потрапити під санкції з боку пошукових систем.
 2. За вашим проєктом закріплюється персональний менеджер.
 3. Ми надаємо вам детальний план робіт з розкручування сайту на кожен місяць, а також звіт про виконану за минулий період роботу, завдяки чому забезпечується прозорість співпраці.
 4. Для розкручування сайтів застосовується індивідуальний стратегічний підхід з метою конвертації цільового трафіку.
 5. Під кожний бізнес-проєкт розробляється комплексна програма розвитку.
 6. Деталям приділяється особлива увага, а помилки через неуважність у роботі виключені.
 7. У нашому фокусі є якість онлайн-продажів, а не кількість замовників послуг з просування.
 8. Ми цінуємо свою репутацію надійної компанії, тому відповідальні за результат робіт з розкручування сайту.

Ще однією вагомою причиною замовити послуги просування сайту у нашій вебстудії є знаходження нашого сайту у ТОП в дуже конкурентній ніші за такими запитами як: замовити просування сайту ➔ сео просування сайту ➔ просування сайту в топ ➔ seo просування сайту ➔ просування сайту ціна ➔ просування сайтів у топ 10 ➔ оптимізація сайтів Київ ➔ оптимізація сайтів Дніпро ➔ оптимізація сайтів Харків ➔ просування сайтів Дніпро ➔ просування сайтів Київ ➔ просування сайтів Харків.

Себе просунули і вам допоможемо!

Який мінімальний термін співпраці з розкручування сайту ви рекомендуєте?

Рекомендуємо замовляти послуги просування сайту на строк не менше ніж 3 місяці, оскільки це мінімальний період, за який можна отримати помітний результат. Після завершення виконання робіт нашими фахівцями ви можете припинити співпрацю, але для підтримки вебресурсу необхідно буде продовжувати поступово нарощувати природну масу посилань, шукати додаткові точки входу на сайт і впроваджувати їх з метою розширення структури та кількості запитів, що просуваються.

Скільки коштує SEO просування сайту?

Вартість послуги SEO просування сайту розраховується індивідуально для кожного проєкту, відштовхуючись від конкретних завдань, поставлених клієнтом.

Покроковий алгоритм розрахунку:

 1. отримання вихідних даних від замовника;
 2. аналіз сайту клієнта;
 3. вивчення сайтів конкурентів;
 4. розрахунок вартості на базі отриманих даних.
Які гарантії просування сайту ви надаєте?

Вебстудія iFish гарантує кожному замовнику якісне виконання всього переліку робіт із SEO просування в строк відповідно до офіційного договору:

 • загальний контроль SEO просування;
 • написання ТЗ;
 • закупівля посилань;
 • контроль зовнішньої маси посилань;
 • написання та розміщення SEO-оптимізованого текстового контенту на сайті;
 • надання звітності про виконану роботу.

Водночас ми не гарантуємо досягнення позицій за тими чи іншими запитами або певного трафіку під час розкручування сайту, оскільки на результат впливають засекречені алгоритми пошукових систем, що постійно оновлюються.

КАЛЬКУЛЯТОР ВАРТОСТІ СЕО ПРОСУВАННЯ

Загальні дані проєкту

Вкажіть тип проєкту

Конкуренція у ніші

На якій CMS сайт

Кількість мов контенту

Історія проєкту

Вік сайту

Історія просування

Поточний трафік

Мета просування

Збільшення трафіку

Строки

Чи потрібна реклама

Виберіть регіон(и) просування

Кількість ключових запитів

0
500
1000

Кількість розділів сайту для просування

0
50
100

Команда

Чи є власний контент-менеджер?

Чи є програміст у команді?

Чи є власний копірайтер(и)?

Попередня вартість послуг агенції:
1200 UAH
Попередня вартість SEO просування:
UAH
$
Надіслати розрахунок

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Київ

Спортивна площа,
1a, Gulliver, Tower A

Харків

вул. Коломенська, 63, 3 поверх,
The Place Of

Дніпро

вул. Миколаївська, 19,
3 поверх, офіс 10

Одеса

Одеса, вул. Жуковського, 9
iQSpace

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved