→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Послуги

Веб розробка

Незалежно від того, чи потрібно вам створити сайт з нуля чи оновити існуючий, замовляйте його розробку у веб-студії iFish. Швидко знаходимо ефективні рішення для малого та середнього бізнесу. Пропонуємо виготовлення сайтів будь-якої складності та під будь-який бюджет:

Технології

Застосовуємо перевірені та сучасні технології у створенні та розробці всіх типів сайтів. Технічні фахівці, розробники веб-студії iFish (Айфіш) тримають руку на пульсі часу та вибирають для роботи над проектами саме ті технології, які будуть доречні тут і зараз.

Діджиталізація

Впроваджуємо трендові digital технології для розвитку бізнесу. Сприяємо оцифровці або перетворенню бізнесу за допомогою сучасних технологій для досягнення бізнес-цілей. Для існуючого бізнесу допомагаємо поміняти модель взаємодії з клієнтом, партнерами та співробітниками, вийти на новий, масштабніший рівень. А для нового бізнесу та стартапів допомагаємо створити надійну онлайн платформу для старту.

Лідогенерація

Ви чи ваші менеджери готові працювати з холодними дзвінками? Тисячі хороших фахівців тремтять від однієї згадки про необхідність працювати з холодною базою. А якщо говорити про роздрібний продаж товарів – це просто неможливо. Допомагаємо організувати потік вхідних звернень для вашого бізнесу за допомогою інструментів інтернет-маркетингу:

Гугл сервіси

Компанія Google пропонує бізнесу великий набір платних та безкоштовних сервісів та продуктів, що дозволяють не тільки отримувати широкий набір даних, що характеризують ефективність онлайн-бізнесу, але й підвищувати його економічні показники. Виконуємо підбір, налаштування та надаємо консультації щодо роботи сервісів від Google для бізнесу.

Автоматизація

Правильний керівник завжди думає про підвищення ефективності своєї компанії. Якщо ви з таких і розумієте, що можна значно підвищити дохід компанії при правильному розподілі ресурсів, зв'яжіться з нашим менеджером. Впровадимо у ваш бізнес сучасні інструменти управління.

Роботи

#Сайти

Eternity

Розробка сайту для проекту пам’яті Eternity

Розробка сайту для проекту пам’яті Eternity

https://eternity.com.ua

#Наші роботи

NICHE

Розробка інтернет-магазину парфумерії NICHE

Розробка інтернет-магазину парфумерії NICHE

https://nicheparfum.com.ua

#Сайти

Лекон

Розробка сайту для компанії «Лекон»

Розробка сайту для компанії «Лекон»

https://lecon-door.com

#Сайти

Компанія АСС

Розробити сайт для компанії АСС

Розробити сайт для компанії АСС

https://acc-company.com.ua

#Сайти

Damian

Розробка сайту для стоматологічної клініки Damian

Розробка сайту для стоматологічної клініки Damian

https://damiandental.com.ua

#Останні роботи

AluxGroup

Розробка сайту для компанії AluxGroup

Розробка сайту для компанії AluxGroup

https://aluxgroup.com.ua

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved