→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Сайт на замовлення недорого

Сайт недорого на основі готового рішення. Швидкий. Зручний. Функціональний. Розроблення сайтів недорого під ключ для малого та середнього бізнесу у регіонах Дніпро, Київ, Харків, Одеса та загалом по Україні. Ідеальний варіант для тих, хто не готовий вкладати у створення сайту понад 2000$ і чекати 2-3 місяці до отримання результату.

183 особи замовили
42 відгуки
Строк розробки: до 20 днів
Поставити запитання
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Відеоогляд

Перегляньте відео, щоб зрозуміти, що це таке — сайт на основі готового рішення.

Приклади сайтів на шаблоні або на основі готового рішення:

animalia.ua
optimed.ua
nevpanel.com.ua
psych-help.com
rosendelle.de

З іншими прикладами наших робіт можна ознайомитись у розділі Портфоліо.

 

Сайт на основі готового рішення

Вам потрібно швидко створити сайт? До того ж ви хочете заощадити на витратах на його розробку? Оптимальний варіант – замовити створення сайту на основі готового (типового, шаблонного) рішення. По професійну допомогу звертайтесь до фахівців Студії iFish

Сайт на шаблоні – це вигідно

Готовий дизайн — структура сторінок і блоків підбирається
з огляду на завдання та специфіку вашого бізнесу.
Mobile friendly — «готовий сайт» адаптований під ноутбуки, планшети та мобільні пристрої.
Wordpress — створюємо сайт на найпопулярнішій CMS у світі.
Легкість наповнення та можливість подальшого розвитку сайту.
Мінімум витрат — готовий сайт під ключ заощадить ваш час, гроші і нерви на дизайн та розробку онлайн-проєкту «з нуля».

Недорогий сайт Гівносайт

Знайомство та підписання договору
Розробка сайту на основі готового рішення починається з особистого контакту із замовником. Визначаються цілі та завдання створення сайту. З’ясовуються основні деталі проєкту, наприклад: продукт чи послуга, які презентуватиме сайт; у яких регіонах та країнах буде просування; які мовні версії передбачаються; які цільові дії будуть на сайті (зворотний зв’язок, зворотний дзвінок, замовлення, оплата тощо). На підставі отриманої інформації під час спілкування підбирається рішення для проєкту та між замовником і виконавцем укладається договір.

01 Етап

Передплата та підготовка контенту
За договором розробки сайту на готовому рішенні ми беремо 60% передплати. Поетапна оплата виключається. Чому так? Проєкт реалізується швидко і з мінімальними вкладеннями, причому приблизно 30% бюджету йде на купівлю готового рішення. Після отримання передплати, менеджер проєкту формує перелік запитань та інформації, яку вам як замовнику необхідно підготувати. Проєкт надходить у роботу після отримання цієї інформації. Якщо ви плануєте декілька мовних версій сайту, спочатку готуєте контент для основної версії сайту і ми починаємо роботу, а ви продовжуєте підготовку та переклад контенту для інших мовних версій.

02 Етап

Реєстрація домену і хостингу
Під час створення сайту на готовому рішенні рекомендується виконувати роботи на заздалегідь зареєстрованому домені і хостингу. Таким чином ви заощаджуєте бюджет і час на завантаження сайту на сервер після розроблення. Він уже розташовується там. Єдине, ми закриваємо його від індексації, щоб під час розробки Google не індексував непотрібні сторінки і зайвий контент. Якщо у вас ще немає домену і хостингу, ми допомагаємо підібрати правильну доменну зону і хостинг з відповідними для проєкту параметрами.

03 Етап

Дизайн
Недорогий сайт на шаблоні припускає завершеність проєкту на 60%. Це реалізується за рахунок вже опрацьованої структури сторінок та блоків, відмальованого дизайну, готової адаптивної верстки і налаштованої панелі адміністратора. На етапі формування концепції проєкту, аналізу конкурентів та після отримання від вас інформації щодо проєкту, ми вибираємо відповідну структуру шаблону (оформлення) і адаптуємо його під вас: додаємо логотип та адаптуємо кольори, стилі, готуємо банери та іконки під вашу візуальну айдентику та контент.

04 Етап

Встановлення CMS і шаблону на хостинг
На цьому етапі розробник встановлює систему керування сайтом і шаблон на хостинг. Реєструє та встановлює безкоштовний SSL-сертифікат для безпечного з’єднання https. Налаштовує необхідні редиректи, щоб визначити для пошукових роботів основну версію сайту. Закриває вебсайт від індексації.

05 Етап

Налаштування стилів і наповнення контентом
Формується ієрархічна структура вебпроєкту та виконуються основні налаштування – меню, форми, сторінки та блоки. Сайт наповнюється контентом, наданим вами на другому етапі. Налаштовуються стилі погодженого з вами на четвертому етапі дизайн-макету.

06 Етап

Програмування мультимовності
Якщо проєкт передбачає мультимовність, тобто наявність додаткової однієї або декількох мовних версій, наприклад української та англійської або англійської, польської та німецької, то програмування цієї функції реалізується після налаштування основної версії сайту. Основна версія визначається на першому етапі взаємодії за проєктом. Якщо раптом ви передумали до цього етапу та хочете змінити мову основної версії сайту, вам необхідно буде доплатити за ці роботи. І на цьому етапі від вас уже потрібний переклад контенту.

07 Етап

Тестування сайту
Після того, як все зібрано, тестується функціонал сайту, перевіряється робота форм, наявність дублів сторінок, битих посилань та інших помилок. Усі знайдені баги усуваються.

08 Етап

Здавання проєкту і постоплата
Розробник відкриває сайт для індексації та робить необхідні налаштування для роботів пошукових систем. Контент-менеджер готує вам відеоінструкцію, як працювати з сайтом. Ви вносите оплату за проєктом і ми передаємо вам доступи до сайту. Останній крок – підписання акту надання послуг та передавання проєкту.

09 Етап

Життя після….
Якщо після створення проєкту ви готові інвестувати в інтернет-маркетинг та просування і вам сподобалося з нами працювати, продовжуємо нашу співпрацю у цьому напрямку. З досвіду ми бачимо і розуміємо, що багато сайтів створюються виключно з метою, щоб був. Тоді чекаємо на вас через рік для продовження хостингу і домену або у разі потреби доопрацювання за проєктом.

10 Етап

У вартість входить

 • Адаптація під мобільні пристрої.
 • Випадні пункти меню.
 • 2 відмальовані за бажанням замовника слайди.
 • Заливання наданого інформаційного контенту (не товари).
 • Модуль архіву новин.
 • Можливість вставлення відео.
 • Можливість прикріплення файлів на завантаження з сайту.
 • Форма зворотного зв’язку у п.м. Контакти та інтерактивна карта google maps.
 • Галерея фотографій. Якщо без розбивання на категорії, то формується просто через лайтбокс. Якщо розбивання на категорії, тоді через модуль галереї.
 • Виведення на головну. Виводяться або окремо обрані замовником статті, або просто останні статті з обраної категорії.
 • Адміністративна частина для клієнта із загальною інструкцією до заповнення.
 • Фавіконка.
 • Системи аналітики (google analytics і yandex metrika).
 • Подальші рекомендації щодо безкоштовного просування сайту.

Складові ефективності готового сайту

Дизайн, що продає

Сайт має подобатись відвідувачам, а не вашій дружині чи друзям. До того ж, якщо копнути ще глибше, про смаки не сперечаються. Завжди знайдетеся той, кому подобається, і той, кому не подобається. Потрібно фокусувати свою увагу на ефективності. Ваш сайт має бути зрозумілим, відповідати сфері діяльності та фірмовому стилю компанії, бути робочим інструментом, тобто приводити до вас клієнтів.

Останнє дуже залежить від рівня конкуренції у вашій ніші, якості представленості конкурентів в інтернеті і від якості вашої пропозиції. Досі існують ніші, у яких можна дозволити собі продавати дорого і водночас працювати із жахливим сайтом. А паралельно, в інших нішах, необхідно буквально «вилизати сайт», вкласти у нього сотні тисяч і чекати на роки окупності.

Аналізуйте. Керуйтеся здоровим глуздом.

Від себе додамо, що використання готових сайтів виправдане у багатьох низько маржинальних нішах, у бізнесі з обмеженим гео (робота в межах одного міста) та інших для підприємців, за особистими переконаннями, які бажають у стислий термін вивести свій продукт в онлайн або не мають можливості і не бажають вкластися у розробку нового сайту.

Адаптивний дизайн

Адаптивний вебдизайн (англ. Adaptive WebDesign) — дизайн вебсторінок, що забезпечує правильне відображення сайту на різних пристроях, під’єднаних до інтернету, та який динамічно підлаштовується під задані розміри вікна браузера.

Чому ваш сайт має бути mobile friendly?

 1. 94% користувачів смартфонів шукають локальну інформацію за допомогою своїх телефонів.
 2. Спеціальний алгоритм сортування пошукової видачі Google на мобільних пристроях та зниження рейтингу сайтів не mobile friendly.
 3. Вплив швидкості завантаження сторінок сайту на смартфонах та планшетах на позиції сайту у видачі Google.
Ефективний варіант

Існує низка готових сайтів, які згідно з відгуками та статистикою давно довели свою ефективність. Тож навіщо винаходити велосипед, якщо це вже зробили за вас?

Для 70% компаній у різних нішах можна і навіть потрібно вибирати готове рішення. Винятком є маркетплейси, інтернет-портали та сервіси, служби доставки, фінансові та страхові компанії, а також топові компанії, для яких сайт виконує іміджеву функцію. Якщо ви не знайшли себе у цьому списку, сміливо обирайте сайт на шаблоні.

За 13 років роботи у сфері розробки вебпроєктів та інтернет-маркетингу зробили висновок, що самоствердження власника або керівника за рахунок вебдизайну швидше потопить бізнес, ніж призведе його до успіху.

Розвиток та просування

Весь бюджет, який ви заощадили за рахунок використання готового рішення, а це 3500$ і більше, рекомендуємо вкласти у контент та просування. Google любить сайти, які постійно оновлюються, на які посилаються інші ресурси в інтернеті та сайти з гарними факторами поведінки. Останнє можна отримати лише за рахунок якісного, структурованого та цікаво оформленого контенту. Інвестуйте у нього.

Органічний трафік найлояльніший і має високі показники конверсії, тільки отримання цього трафіку — завжди тривала гра. Якщо вам потрібний результат тут і зараз, використовуйте контекстну або таргетовану рекламу.

Запитання-відповідь

Що таке готовий сайт чи сайт на шаблоні?

Готовий сайт або шаблон сайту – це заздалегідь розроблений дизайн, HTML-сторінка або готовий набір файлів, що використовується CMS. В iFish ми використовуємо WordPress або Bitrix як готове рішення для створення сайтів. Тобто створення сайту на шаблоні – це скорочений виробничий цикл, тому що немає потреби писати технічне завдання, створювати дизайн і промальовувати усі блоки і сторінки, адаптувати дизайн під різні роздільні здатності екранів, верстати та програмувати функціонал.

Шаблонний сайт створюється з урахуванням і під специфіку певної сфери бізнесу, тобто шаблон для агентства нерухомості відрізнятиметься від шаблону сайту для салону краси. Треба враховувати і те, що у шаблоні сайту всі елементи органічно вписані у структуру, а блоки логічно вибудовані з огляду на рух користувача на сторінці, динаміку сприйняття контентних блоків і візуальних акцентів в них.

Для майбутнього розроблення сайту ви отримуєте технічний скелет, який необхідно заповнити красивим та органічним контентом з урахуванням його структури. Під час розробки прибирати чи додавати будь-які контентні блоки треба з урахуванням рекомендацій фахівця, щоб зберегти привабливість сторінки для відвідувача.

Якщо не дотримуватися цього принципу, зовнішній вигляд сайту змінюється, пропадають акценти і підсумковий результат виходить не таким гарним і легкочитаним, як хотілося б. Надалі це також може вплинути на конверсію сайту, а отже і на фінансовий результат бізнесу. Тому будьте обережні та дослухайтеся до рекомендацій фахівців вебстудії.

Кому потрібна розробка сайту на шаблоні?

У нашій вебстудії такі проєкти використовуються для двох ситуацій:

 1. перша, коли у клієнта обмежений бюджет на розробку сайту. Створення сайту на основі готового рішення – той випадок, коли можна розробити сайт недорого зі збереженням якості проєкту. Середня ціна сайту на шаблоні приблизно 700$ порівняно з індивідуальним розробленням, яке стартує від 2 500$, це дійсно недорого.
 2. друга, коли у клієнта обмежені терміни створення сайту чи сайт необхідний на вчора. Індивідуальна розробка сайту займає приблизно 3,5-5 місяців залежно від обсягу та складності. Готовий ресурс, за наявності текстового та графічного контенту, від 2-х тижнів до 1,5 місяця.

85% компаній можуть використовувати готовий за структурою та функціями варіант для розміщення власного текстового контенту та зображень. Все, що залишається зробити – це адаптувати сайт під контент та фірмовий стиль компанії замовника.

Резюмуємо, кому потрібний недорогий сайт з готовою структурою і дизайном:

 • Замовникам, націленим на отримання швидкого результату.
 • Підприємцям-початківцям та клієнтам із сильно обмеженим бюджетом.
 • Регіональному малому та середньому бізнесу з вузьким колом цільової аудиторії.
 • Тим, кому достатньо виконання сайтом стандартних функцій.  
 • Власникам, які надалі не планують суттєво змінювати свій сайт.
Кому НЕ потрібне створення сайту на шаблоні?

Якщо у вас стартап, онлайн-сервіс, унікальний бренд або ви хочете просувати великий бізнес, то шаблонне рішення не для вас. Нижче перерахуємо ще низку сфер та напрямів у бізнесі, яким не підходять готові рішення:

 • страхові компанії
 • банки та фінансовий сектор
 • державні організації (Пенсійний фонд, Служба зайнятості тощо)
 • інтернет-портали для В2В та В2С сегментів
 • будь-які проєкти та компанії преміум-сегменту
 • FMCG
 • маркетплейси тощо

У цьому разі бізнесу необхідно укладати контракт на індивідуальну розробку сайту та оплачувати послуги розробників, дизайнерів і маркетологів, які єдиною командою створять для вас оригінальну концепцію вебсайту. Вартість розроблення таких проєктів стартує від 4000$ і терміни від 4-х місяців.

На що звернути увагу під час вибору сайту на шаблоні?
 1. Шаблон має вам подобатися. Якщо придбаєте той, який не відповідає вашим вимогам і естетичним побажанням, шкодуватимете про витрачені кошти. А ще навряд чи зможете адаптувати його під себе, адже разом із шаблоном вам поставляється все візуальне оформлення у своїй незмінності – стилістика, шрифти, графіка та візуальні ефекти.
 2. Сучасний та комфортний для використання сайт має бути адаптивним. Переконайтеся, що всі елементи функціонують на різних пристроях.
 3. Вибирайте шаблон, у якому опрацьовано усі необхідні для вашого сайту сторінки. Для власників сайтів інтернет-магазинів, наприклад, важливо вибрати шаблон, у який обов’язково вбудовані такі елементи, як кошик, форми реєстрації та авторизації, список бажань, історія замовлень та сторінка з правовою інформацією.
 4. Однак будь-який сайт, хай і шаблонний, не можна вибирати з міркувань дешевизни, наосліп або за п’ять хвилин. Якщо раптом виявиться, що шаблон зовсім не придатний, доведеться повернутися до питання розробки індивідуального сайту, оскільки адекватно переробити готову шаблонну тему неможливо. Краще відразу звернутися до професіоналів, адже їм набагато легше створити сайт із чистого аркуша, ніж копатися у чужих напрацюваннях та виправляти їх.

Якщо врахуєте усі ці моменти, зможете уникнути зайвих витрат на подальше доопрацювання сайту.

Як відбувається розроблення сайту на шаблоні?

Одна з основних умов успішної роботи вашого сайту – правильний вибір шаблону, на якому він буде створений. Привабливі адаптивні шаблони розробляються під різні CMS, у вебстудії iFish ми працюємо з перевіреними рішеннями WordPress, Bitrix, UMI. Для сайту-візитки, лендингів та корпоративних сайтів найчастіше це WordPress, для інтернет-магазинів – Bitrix.

Залежно від системи керування, яку ви вибрали, персональний проєкт-менеджер iFish надсилає вам на пошту від 3-х до 5-ти шаблонів зі своїм дизайном, структурою та базовим функціоналом. Із запропонованих варіантів ви вибираєте відповідний для вас за дизайном, структурою та функціоналом.

Далі ви вносите 60% передоплати, ми купуємо готовий шаблон і разом із системою керування програміст iFish встановлює систему та шаблон на хостинг. 

Подальші роботи полягають у додаванні на сайт текстового та графічного контенту, а також у внесенні необхідних змін (у структуру, розміри, колірні схеми тощо). За наявності готового контенту це швидкий процес, оскільки сайт встановлений і готовий до використання.

Переваги сайту, створеного на шаблоні

 • Під час розробки проєкту на основі готового рішення потрібно лише налаштувати шаблон. А це займає менше часу, ніж проєктування сайту з нуля.
 • Вартість проєкту, виконаного на шаблоні, у рази нижча за вартість створення сайту з унікальним дизайном.

Перш ніж підписувати договір на розроблення шаблонного сайту, рекомендуємо поцікавитись особливостями створення проєкту, усі сторінки якого є унікальними. Після чого порівняти обидва варіанти між собою і вже на підставі зазначених переваг робити остаточний вибір. Так ви грамотно інвестуєте свої кошти та отримаєте дійсно корисний для розвитку вашого бізнесу та отримання стабільного прибутку вебпродукт.

У разі виникнення запитань наші фахівці детально проконсультують вас та порадять оптимальний варіант.

Якщо сайт на основі готового рішення – саме те, що вам потрібно, заповнюйте форму зворотного зв’язку на нашому сайті або залишайте замовлення за телефоном.

Ціна сайту на шаблоні

Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 USDЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажу. Придатний для одного або декількох товарів/послуг. Найефективніший, коли необхідно протестувати бізнес-модель чи товар/послугу на ринку.

Лендинг (односторінковий сайт) передбачає виведення усієї інформації блоками та екранами в межах однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Сайт-візитка недорого
від 2 тижніввід 550 USDЗалишити заявку

Сайт з 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай структура такого сайту містить сторінки – Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше у таких проєктах не створюють розділи, що оновлюються, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проєкти, не виводять окремо розділ Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблоні
від 3 тижніввід 950 USDЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, який дозволяє використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга або напрямок діяльності поданий на окремій сторінці. Такий проєкт можна реалізувати для бізнесу з історією та беграундом, у якому налагоджені процеси, зрозуміле позиціонування, визначені переваги та зібрані соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проєктів та робіт.

Інтернет-магазин на шаблоні
від 4 тижніввід 1 800 USDЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або деякі з них автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальне розроблення, а попередній магазин чи сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете дослідити нішу і розібратися в інтернет-продажах, але водночас хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування, незалежно від прайс агрегаторів та сервісів на зразок Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved