→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

IFISH

LTD
web studio

Створення та просування сайтів у регіонах Дніпро, Київ, Одеса і загалом в Україні. Використовуємо 100% безпечні технології у розробці та просуванні, які гарантують найкращі результати. ❤ 13 років у вебі ❤ крута команда ❤> 300 робіт у портфоліо вебстудії

Дізнатися більше
Телефонуйте: (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

our gallery

ПРО СТУДІЮ

Вебстудія «iFish» - це команда творчих людей, які знаходять і впроваджують нестандартні ідеї для розвитку вашого бізнесу.

Хочете розширити сферу діяльності, поліпшити імідж і отримати нових клієнтів? Тоді вам потрібен сучасний і адаптивний сайт, що сприяє зростанню продажів. Де його взяти? Замовити розробку, рекламу і seo просування сайту у вебстудії «iFish» Україна: Київ, Дніпро, Харків, Одеса. Наша зухвала, але така мила команда створить сайт і подбає про те, щоб він працював на вас.

Вакансії нашої компанії на Work.ua

У вебстудії АйФіш працюють 25+ професійних і творчих людей з різнобічними інтересами (від танців та фітнесу до риболовлі та лижного спорту). І якщо ви хочете зробити якісний сайт, вони із задоволенням поділяться з вами досвідом і знаннями у сфері вебтехнологій.

Створення сайтів

Без розробки дизайну (змінюється тільки колір кнопок, логотип і футер). Швидкі терміни розробки (до 14 днів)

Унікальний дизайн. Зручна адмінка для самостійної роботи. Термін виконання: від 4 тижнів

Повноцінний інтернет-магазин з каталогом, вивантаженням товарів, кошиком, оплатою і доставкою від 3 тижнів.

Односторінковий сайт, що продає. Розробка приблизно 2 тижні.

Вебстудія «iFish» – розробка і створення сайтів Дніпро. Комплексне SEO просування сайту.

Що означає «створити сайт»? Те, що уся діяльність, якою ви займаєтеся, буде перенесена на простори інтернету і подана ​​світу у тому чи іншому вигляді. Спочатку створюється каркас для сайту, тобто його зовнішній вигляд і функціональні особливості. Що більше функцій має ресурс, то дорожче і складніше його зробити. Разом з клієнтом програміст з’ясовує спірні питання і вимальовує первинний зовнішній вигляд сайту. Також одним із перших завдань вирішується те, на що буде спрямований цей ресурс, і на який контингент розрахований. Створюються сайти – інтерфейси, адаптивні сайти, інтернет-магазини і сайти з унікальним дизайном. Якщо вам потрібен простий, нехитрий сайт, але з індивідуальними моментами, то швидше за все вам підійде «сайт-візитка». А ось якщо ви потребуєте інтернет-магазину, але не знаєте, з чого почати, тоді варто обговорити цей момент з програмістом. Також створення, розробка, виготовлення сайтів Дніпро займає якийсь час, поки уся структура не буде схвалена замовником. Важливим моментом є створення логотипу. Ви повинні чітко пояснити дизайнеру, що саме ви очікуєте побачити у вигляді лого вашого сайту, тому що це один з елементів, які найкраще запам’ятовуються. Ви, як замовник, можете повністю підтвердити текстове наповнення сайту або відмовитися від цієї послуги і створити усі тексти самостійно.

Просування сайтів у Топ 10

У вас є бізнес, а сайту немає? Тоді вам – до нас. Є бізнес і сайт? Все одно – до нас) Чому? Тому що одного сайту недостатньо для ефективної роботи компанії. 

Щоб отримувати стабільний дохід, розширювати базу клієнтів, збільшувати продажі і посилювати позиції на ринку, потрібна оптимізація і розкрутка вашого сайту. 

SEO – це оптимізація сайту під вимоги пошукових систем. Мета методу – зайняти високі позиції у пошуковій видачі, збільшити трафік і отримати більше замовлень.

За статистикою, лише 20% користувачів переходять за посиланнями на другій сторінці пошукової видачі. Тобто, якщо ваш сайт знаходиться на 2-3 сторінці або ще далі, то споживачі його не бачать, і ви втрачаєте гроші. Щоб збільшити відвідуваність ресурсу, необхідно піднятися у результатах видачі. Для цього і потрібна оптимізація.

Просування – це не тільки оптимізація сайтів. Для того, щоб підняти позиції сайту у видачі пошукових систем, необхідний комплекс робіт, серед яких постійний його розвиток і аналітика.

Розкрутка сайтів в «iFish» – це:

 • комплексна робота для отримання кращого результату;
 • збільшення конверсії і потоку клієнтів;
 • зростання продажів товарів або послуг;
 • підняття і зміцнення позицій сайту;
 • реальні звіти;
 • прозорі витрати на розкрутку.

Замовити просування сайту у пошукових системах

Якщо ви хочете вивести свій сайт на першу сторінку пошукової видачі, збільшити трафік і активність клієнтів, замовте просування сайту у нашій вебстудії. В «iFish» ви можете замовити внутрішню і зовнішню оптимізацію сайту, налаштування реклами та просування товарів і послуг. 

Напишіть або зателефонуйте нам – і ми докладно розповімо вам про особливості того чи іншого методу просування, а також залежно від цілей вашого бізнесу підберемо оптимальний варіант розкрутки. Не варто боятися незнайомих слів і термінів – наші фахівці пояснюють складні речі простими словами.

Вебдизайн сайту

Дизайн сайту відіграє значну роль у веденні бізнесу. Якісний і ексклюзивний – легко запам’ятовується і підкреслює переваги компанії, ненав’язливий і зрозумілий – утримує відвідувачів на сайті і сприяє зростанню продажів.  Гарний дизайн допомагає виконувати різні завдання, зокрема, покращує репутацію компанії і збільшує потік лояльних клієнтів. Вебдизайн сайтів Дніпро – це комплекс робіт з розробки сайту, структурування інформації та графічного дизайну.

Дизайнери можуть запропонувати рішення на основі шаблонів (конструкторів) або створити дизайн з нуля. 

Перший варіант обійдеться дешевше і буде готовий швидше. Над другим доведеться попрацювати, тому його вартість буде вищою і займе він більше часу.

Створення дизайну з нуля – це унікальна розробка на замовлення. Ви отримаєте оригінальний макет, який не зустрінете на просторах інтернету, і який вигідно презентує вашу компанію.

Наші роботи

#Сайти

HUMAN

Сайт для фітнес-клубу HUMAN

Сайт для фітнес-клубу HUMAN

http://human.dp.ua/

Фітнес-простір Human

#Сайти

THETOWERESCAPES

Cайт для THETOWERESCAPES

Cайт для THETOWERESCAPES

http://thetowerescapes.com

#Сайти

UROLOGIC

Cайт для UROLOGIC

Cайт для UROLOGIC

http://urologic.uz

#Сайти

DAFMI

Cайт для DAFMI

Cайт для DAFMI

http://dafmi.com.ua

#Сайти

MIRASOLSEEDS

Cайт для MIRASOLSEEDS

Cайт для MIRASOLSEEDS

http://mirasolseeds.com

#Наші роботи

TITANCUP

Cайт для TITANCUP

Cайт для TITANCUP

http://titancup.com.ua

FAQ з розробки

У чому відмінність сайту на базі готового шаблону від індивідуальної розробки?
 • На базі готових рішень WordPress або Бітрікс. Якщо потрібно зробити ресурс круто, швидко і дешево до 550 $, сайт на базі готового шаблону – це найкраще рішення для малого та середнього бізнесу. При створенні сайту ми пропускаємо етап дизайну, верстання та програмування, відразу переходимо до наповнення і адаптації під ваш бізнес обраного варіанту.
 • Методом розробки сайтів з нуля. Якщо потрібно нестандартно і круто, є 3-6 місяців на розробку і ви маєте у розпорядженні пристойний бюджет від 3 000 $. Створення сайтів з нуля – рішення для досвідчених в онлайн підприємництві бізнесменів, великих компаній або стартапів. При індивідуальній розробці сайту ми проходимо всі етапи від написання технічного завдання, розробки дизайну усіх сторінок під усі дозволи до верстання з анімацією і хардкорного програмування.

Вибираючи між ресурсом, створеним за допомогою шаблону, і сайтом, написаним з нуля, пам’ятайте, що:

 • сайт на шаблоні обійдеться вам дешевше і отримаєте ви його швидше, але будете обмежені структурою і функціоналом обраного шаблону. І за усі доопрацювання потрібно буде доплачувати у подальшому.
 • сайт з нуля робиться довше і коштує дорожче, але ви отримуєте повну свободу дій і можливостей, налаштування функціоналу і зовнішнього вигляду майбутнього ресурсу.

Який би варіант ви не обрали, можете бути впевнені, що при замовленні розробки сайту у студії «iFish» ви отримаєте якісний продукт.

Адаптивний дизайн: чому ваш сайт має бути mobile friendly?

Адаптивний вебдизайн (англ. Adaptive WebDesign) – дизайн вебсторінок, що забезпечує правильне відображення сайту на різних пристроях, під’єднаних до інтернету, і динамічно підлаштовується під задані розміри вікна браузера.

 1. 94% користувачів смартфонів шукають локальну інформацію за допомогою своїх телефонів.
 2. Спеціальний алгоритм сортування пошукової видачі Google на мобільних пристроях і зниження рейтингу сайтів не mobile friendly.
 3. Вплив швидкості завантаження сторінок ресурсу на смартфонах і планшетах на позиції сайту у видачі Google.
На чому ви робите сайти? І чи зможемо ми після розробки керувати сайтом без вас?

Так. В основі будь-якого сучасного сайту лежить та чи інша система управління вмістом (контентом). Альтернативні назви CMS, адмінка, рушій сайту. CMS використовується для створення, редагування і керування вмістом, контентом (текстами, зображеннями, таблицями, відео і т.ін.). 

У вас буде персональна інструкція з ведення сайту. У разі, якщо після перегляду інструкції, вам спочатку буде щось не зрозуміло, ви зв’язуєтеся з нашими фахівцями і отримуєте консультацію.

Протягом 10 років ми пробували розробляти, підтримувати і здійснювати SEO оптимізацію корпоративних сайтів на різних CMS, платних і безкоштовних. Як наслідок – зупинили свій вибір на трьох системах, які максимально перекривають потреби клієнтів при створенні корпоративних сайтів – це UMI, Bitrix і WordPress.

WordPress

+ за систему не потрібно платити, вона безкоштовна

+ є велика кількість платних і умовно безкоштовних шаблонів дизайну і додаткових функціональних модулів

+ можна легко найняти фрілансера або студента для майбутніх доопрацювань за копійки

+ у керуванні можна розібратися, але багато даних недоступні для редагування і необхідно звертатися до програміста

— тільки 1 сайт на одній системі управління, можна встановити додатковий модуль і створити мовні версії

—  генерує велику кількість дублів сторінок, так як спочатку була призначена для створення блогів

—  потребує знань і великої кількості ресурсів для SEO оптимізації

— легко зламати через велику кількість дірок у коді

 

Bitrix

+ можна створити 2 сайти на одній ліцензії або 1 сайт з однією мовною версією

+ безліч налаштувань для керування акціями, ціновими і товарними пропозиціями

+ легко інтегрується з CRM і платіжними системами

+ на Бітрікс працює 230 000 проєктів

– складне керування системою і відсутність можливостей відновлення інформації у разі невмілого редагування

– складності оптимізації під SEO просування

– система велика і складна у розробці, більше придатна для інтернет-магазинів, ніж корпоративних сайтів 

UMI

+ інтуїтивно зрозуміла для користувача, зручно працювати

+ можна створювати необмежену кількість сайтів

+ містить усі необхідні функції для SEO оптимізації

+ гарантує надійний захист, щоб знищити сайт потрібно бути віртуозом

+ на UMI працює 90 000 проєктів

+ ідеальне рішення для управління корпоративним сайтом

– ускладнений процес інтеграції з різними сервісами

– вимагає додаткових налаштувань для прискорення завантаження сайту

– мало розробників і студій, які спеціалізуються на UMI в Україні

Незалежно від того, яку систему управління ви оберете, розробка корпоративного сайту з великою ймовірністю окупиться і стане ефективним маркетинговим інструментом за дотримання двох умов:

 1. перша умова – сайт буде зроблений по-людськи, продуманий і відповідатиме очікуванням користувачів;
 2. друга умова – після розробки ви дійсно будете займатися сайтом і щомісяця виділятимете бюджет на його розвиток.

Першу умову ми вам гарантуємо! І з другою допоможемо, за розумну винагороду.

Скільки коштує розробка сайту?

Ціна на розробку сайту залежить від таких факторів:

 • виду сайту: лендінг, корпоративний сайт або інтернет-магазин мають різний функціонал, складність, а відповідно, вартість реалізації;
 • особливостей верстання: статичне верстання без крутої анімації завжди дешевше, ніж анімаційні фішечки і навороти;
 • дизайну: ми готові реалізувати крутий макет, промалювати усі сторінки (на корпоративному сайті їх мінімум 6), пам’ятаємо про сторінку подяки і 404 сторінку та адаптуємо дизайн під усі популярні дозволи;
 • обсягу сторінок для наповнення та тестування.

Дізнатися остаточну вартість послуги можна у наших менеджерів після заповнення брифу і уточнення усіх деталей. 

Замовте створення сайтів, розробку вебдизайну або просування сайту у студії «iFish» і отримайте мегаресурс для просування і заробітку у мережі! 

Скільки часу займає розробка сайту?

Кожен проєкт починається зі збору даних, дослідження сайтів конкурентів і вивчення вашого продукту або послуги, бізнес-процесів і формування ТЗ на розробку ресурсу. Цей етап займає 1 місяць у разі індивідуальної розробки. Подальші терміни визначаються після дослідницької роботи. У середньому на розробку сайту необхідно виділити 4-6 місяців.

А так можна сказати, терміни розробки сайту варіюються в абсолютно різному часовому діапазоні і залежать від безлічі факторів. Щоб дізнатися заздалегідь термін виконання вашого проєкту, напишіть нам і ми безкоштовно проконсультуємо вас.

Водночас важливо розуміти, що для невеликих компаній або нових продуктів у нас є послуга експрес-сайт, що має фіксований термін створення від 2-х до 3-х тижнів. Це означає, що при розробці сайту на готовому шаблоні, ми пропускаємо етап збору даних і формування ТЗ і відразу переходимо до налаштування системи під вас.

На кого оформляється хостинг і домен? І хто є власником розробленого сайту?

Доменне ім’я та хостинг ми реєструємо на вас або вашу компанію. Це означає, що власником домену може бути як фізична, так і юридична особа. Для реєстрації на фіз.особу вам потрібно буде надати паспортні дані та контактну інформацію. Для реєстрації на юридичну – реквізити компанії.

Після здавання проєкту і проведення 100% оплати, сайт переходить у вашу власність. Ми передаємо вам доступ до адміністративної панелі і до хостингу. Тобто ви можете легко перейти на обслуговування до іншої агенції або вебстудії.

Чому мені варто замовити розробку сайту у вашій вебстудії?

Переваги створення сайту під ключ і його просування у студії «iFish»:

 • Розробляємо сайти, які відрізняються від конкурентів і допомагають продавати.
 • Знаємо, як збільшити трафік і конверсію.
 • Аналізуємо цільову аудиторію, конкурентів і вивчаємо ваш продукт.
 • Створюємо сайти з урахуванням конкретних цілей і завдань.
 • Допомагаємо вибудовувати відносини з цільовою аудиторією онлайн.
 • Заощаджуємо ваш час, пропонуючи комплекс вебпослуг, тобто ви отримуєте все в одному місці.
 • Довіряємо своєму досвіду: 10 років на ринку IT, 30 реалізованих проєктів щорічно.
 • Любимо складні завдання і прагнемо до досконалості.
 • Працюємо з клієнтами з різних куточків України та світу.
 • Ми завжди у гонитві за новими знаннями (бізнес-книги, відеокурси, тренінги та конференції – must have для кожного співробітника).
 • Працюємо в офісі, тому швидко взаємодіємо один з одним і оперативно виконуємо завдання, які виникають на кожному етапі.

Замовте розробку і просування сайту і відчуйте переваги співпраці з нашою вебстудією.

Як замовити виготовлення сайту у вебстудії «iFish»?

Щоб замовити створення сайту у нашій студії, визначіться зі способом комунікації і першим кроком. Ви можете заповнити форму на сайті, написати нам повідомлення або зателефонувати нашому менеджеру. 

Вебстудія здійснює розробку вебсайтів не тільки для підприємців і компаній міста Дніпро, ми працюємо з усією Україною і усім світом. На зв’язку через зручний для вас канал: телефон, email, skype, viber, telegram, whatsapp з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.

Звичайно, ви можете написати нам і о 12 годині ночі, але у цьому разі вам потрібно запастися терпінням і дочекатися відповіді менеджера.

Вебвідділ

Просування сайтів

01. Послуги SEO

SEO просування сайтів послуг

Ефективне просування сайту в органічній видачі пошукових систем. Стабільний потік нових клієнтів на сайт з Google та інших пошукових систем

Англомовне SEO просування

Комплексне SEO просування сайту в англомовних країнах. Безпечне й ефективне просування сайтів на зарубіжних ринках

SEO просування інтернет-магазинів

Розробка і реалізація робочих SEO стратегій для магазинів. Швидке виведення сайту на окупність рекламного бюджету

SEO на етапі розробки нового сайту

Детальна стратегія успішного просування сайту з нуля. Враховуємо усі фактори, які важливі для досягнення топових позицій

SEO аудит сайту

Докладний технічний аналіз сайту з підготовкою детального і зрозумілою мовою технічного завдання для програмістів щодо усунення помилок

02. Реклама сайтів

Контекстна реклама

Налаштування, запуск і оптимізація рекламних кампаній у пошукових системах. Детальна аналітика реклами

Google Shopping для інтернет-магазинів

Налаштування та запуск товарних оголошень у пошуковій системі Google. Аналітика ROI для кожного товару

SEO-кейси

#Останні роботи

INTERIO

Cайт для INTERIO

Cайт для INTERIO

http://interio.dp.ua

#Сайти

COMPLIMENT

Cайт для COMPLIMENT

Cайт для COMPLIMENT

http://compliment.ua

#Сайти

ANNA TUR

Cайт для пасажирських перевезень на море ANNA TUR

Cайт для пасажирських перевезень на море ANNA TUR

http://anna-tur.com.ua

#Сайти

ДЛМЗ

Cайт для заводу ДЛМЗ

Cайт для заводу ДЛМЗ

http://dlmz-ua.com

#Сайти

ARSIEVICH

Cайт для дизайн-студії ARSIEVICH

Cайт для дизайн-студії ARSIEVICH

http://arsievich.com.ua

#Сайти

ОПТИМЕД

Створення сайту для офтальмологічної клініки “Оптимед”

Створення сайту для офтальмологічної клініки “Оптимед”

http://optimed.ua/

Международная система «Оптимед» - одна из первых частных систем офтальмологических клиник в СНГ

FAQ із SEO

Що таке SEO просування, оптимізація або розкрутка сайту?

SEO просування або SEO оптимізація – це комплекс заходів, спрямованих на отримання безкоштовного трафіку з пошукових систем на сайт. Як тільки ваш інтернет-магазин або інший вебресурс з’явиться у топі, на нього звернуть увагу понад 95% користувачів, які ввели запит у пошуку. А це в рази збільшує ймовірність купівлі або замовлення саме у вас, до того ж навіть без реклами. Адже що вище ранжується сайт, то вищий ступінь довіри до нього і, відповідно, до компанії/бренду з боку інтернет-користувачів.

У вас є сайт, а трафіку на ньому немає? Чи потенційні клієнти знаходять товари/послуги, які їх цікавлять, і замовляють онлайн не у вас, а у ваших конкурентів? Отже, останні знаходяться на вищих позиціях у пошуковій видачі. Це можливо за умови, якщо власники сайтів займаються просуванням власних онлайн-майданчиків. У такий спосіб здобувають довіру споживчої аудиторії і розвивають свій бренд.

Якісне SEO просування дозволяє:

 1. Донести до ЦА необхідну інформацію.
 2. Підготувати аудиторію до PR-акції.
 3. Підвищити трафік на сайт.
 4. Сформувати лояльність до бренду.
 5. Збільшити продажі товарів/послуг.

У яких випадках не підходить SEO просування?

Якщо ви хочете:

  • Швидко і з мінімальним бюджетом отримати результат.
  • Вийти у топ за коротким списком високочастотних запитів і запитам з одного слова.
  • Вийти у топ за всіма бажаними запитами.
  • Отримати результат, не змінюючи сайт і не працюючи над контентом.
  • Сформувати попит на новинку для ринку.
  • Задовольнити усі маркетингові потреби вашої компанії за допомогою SEO.

Пошукове просування не допоможе домогтися цих цілей.

Які показники у SEO просуванні ми відстежуємо?

Для оцінки ефективності просування прийнято використовувати такі показники:

 1. Органічний трафік на сайт (відвідуваність вебмайданчика). Це потік користувачів, які приходять на ресурс з органічної видачі пошукових систем.
 2. Зростання брендового трафіку. Показує збільшення відвідуваності сайту завдяки переходам на нього за запитами, у яких міститься назва вашої компанії, бренду або інший ідентифікатор.
 3. Кількість зовнішніх посилань на сайт. Це посилання, що дозволяють переходити від одного вебресурсу до іншого. За допомогою зовнішніх посилань пошукова система визначає ймовірність відвідуваності сайту і його авторитетність.
 4. Кількість ключових запитів у пошуку. «Ключовими запитами» ( «keywords») називаються окремі слова або поєднання слів, які інтернет-користувачі вводять у пошуковий рядок, щоб знайти у мережі товари або послуги, які їх цікавлять.
 5. Позиції сайту у видачі за ключовими словами. Їх відстежують або вручну, або використовують онлайн-сервіси чи спеціальні додатки.
 6. CTR сайту у пошуковій видачі. Це показник клікабельності банерної або іншої реклами. Розраховується як відношення числа кліків по банеру до кількості його показів і виражається у відсотках.
 7. Кількість проіндексованих сторінок сайту. Після обходу сторінок роботами пошукових систем інформація про ресурс і усі доступні для пошуку сторінки вноситься у базу.
 8. Видимість сайту у пошукових системах. Під нею треба розуміти кількість показів за обраними тематичними запитами. Що вища видимість вебресурсу у пошукових системах, то більше ваших потенційних клієнтів побачать сайт при введенні цих запитів.
 9. Глибина перегляду сайту. Показує, скільки сторінок ресурсу переглянув користувач за одне відвідування.
 10. Час перебування на сайті/сторінці. Один із найважливіших показників, що дає уявлення про час, який відвідувач проводить на сайті/сторінці, перш ніж піти і продовжити пошуки на інших інтернет-майданчиках. Що довше відвідувач знаходиться на сайті/сторінці, то краще: з цього можна зробити висновок, що він встигає поглинути більше контенту.
 11. Показник відмови. З метрикою часу перебування на сайті або сторінці тісно пов’язаний показник відмови, який також визначається щодо вебресурсу або окремих його сторінок. Він відображає відсоток відвідувачів, які зайшли на сайт/сторінку і покинули його/її протягом 1-15 с, від загальної кількості візитів. Вищий показник відмов свідчить про те, що ресурс не цікавить відвідувачів, і навпаки.
 12. Коефіцієнт конверсії. Цей показник являє собою відсоткове співвідношення числа досягнутих цілей (оформлення замовлення, дзвінка, скачування прайс-листа, підписки на розсилання і т.ін.) до загальної кількості взаємодій із сайтом.
 13. Вартість цільової дії (СРА). Це ціна, яку ви платите за певну дію свого клієнта, як нового, так і старого.
 14. Вартість залучення відвідувача (САС). Показник розраховується як відношення загальних витрат на залучення клієнтів до загальної кількості відвідувачів вашого сайту, які вчинили цільову дію.
 15. Рентабельність інвестицій (ROI). Ця метрика показує, наскільки вигідно вкладати кошти у просування. Для розрахунку рентабельності вкладень використовується загальна формула:

ROI = (Прибуток + (Ціна продажу – Ціна придбання)) / Ціна придбання х 100%, де:

Прибуток – це сукупні доходи, отримані завдяки просуванню сайту;

Ціна продажу і ціна придбання – відповідно плата за купівлю вашого продукту і витрати на просування.

Замовляючи SEO послуги у нашій вебстудії, ви щомісяця або за фактом виконання робіт на певному етапі отримуєте звіт про вчинені дії, де міститься інформація за перерахованими показниками.

Які основні етапи просування сайту у топ 10?

Загалом процес просування сайтів складається як мінімум із 10-ти етапів:

– Визначаємо цілі просування. Від того, наскільки правильно визначені конкретні завдання, буде залежати правильність вибору підходу до просування.

– Розробляємо стратегію просування. З урахуванням поставлених завдань продумується і реалізується план просування сайту. Раз на три місяці аналізується динаміка показників і на підставі отриманих результатів приймається рішення про необхідність перегляду стратегії.

– Формуємо ядро ​​запитів. На цьому кроці вручну і за допомогою спеціальних сервісів збирається семантичне ядро ​​з ключових фраз, які підпадають під тематику вашого сайту. Кількість запитів може бути від декількох сотень (для сайтів-візиток) до декількох тисяч (для інтернет-магазинів).

– Прописуємо завдання на внутрішню оптимізацію. Формування завдання відбувається на підставі здійсненого технічного SEO аудиту сайту. Для цього ми:

Налаштовуємо автоматичне формування title, description, заголовків Н1 на основі шаблонів для категорій, товарів, фільтрів і т.ін.

Формуємо адреси сторінок на сайті.

Оптимізуємо фільтри.

Збільшуємо швидкість завантаження сторінок сайту.

Створюємо XML-карту сайту.

Видаляємо дублі сторінок.

Налаштовуємо багатомовність (за наявності мовних версій).

Оптимізуємо код відповіді сервера і заголовків сторінок.

Налаштовуємо мікророзмітку відгуків, інформації на сторінках карток товарів в інтернет-магазинах.

Робимо внутрішнє перелінкування. Тобто пов’язуємо сторінки сайту гіперпосиланнями таким чином, щоб користувачі і пошуковики без проблем потрапляли з одних на інші.

Оптимізуємо контент. Для тих сторінок, яким це необхідно, вручну формуємо унікальні метатеги (title, description, ключові запити) і заголовки Н1. Для сторінок, які просуваються, формуються тексти із зібраними ключовими словами у відповідності до вимог пошукових систем.

 

– Покращуємо юзабіліті сайту. Роботи на цьому етапі передбачають розміщення закликів до дії і форм зворотного зв’язку у потрібних місцях на сторінці, текстів, які продають, та довідкової інформації. Завдяки цьому фахівці домагаються того, щоб:

Користувачі не поверталися у пошукову видачу.

Зменшилися показники відмов.

Збільшилася тривалість перебування користувача на сторінці.

– Працюємо над зовнішньою оптимізацією сайту. Для побудови довідкового профілю використовуємо біржі постійних посилань, додаємо природні посилання з форумів, безпосередньо розміщуємо посилання через вебмайстрів сайтів, які не займаються їх продажем.

– Збільшуємо конверсію з відвідувачів у клієнтів. Вносимо виправлення у форми замовлень. Змінюємо кольори окремих елементів сторінок за потреби. Додаємо способи зв’язку з менеджерами через вебмайданчик. Поетапно оптимізуємо сторінки.

– Розширюємо структуру сайту (створюємо нові розділи з метою збільшення тематичних сторінок і т.ін.).

– Вносимо зміни у текстовий контент, метатеги, внутрішнє перелінкування, зовнішню кількість посилань вебсторінок.

Які терміни виведення сайту у топ?

Терміни розкрутки сайту залежать від специфіки кожного проєкту. Загалом хронологію просування можна подати у такий спосіб:

 

1-2 тижні: Приблизно стільки часу займає індексація нових текстів після їх розміщення на сайті, зміна регіональної приналежності сайту і сніпетів у видачі, індексація зовнішніх посилань, зміна головного дзеркала у пошуку і хостингу, налаштування сервера. Протягом першого тижня здійснюється підготовка CMS, якщо не передбачається її зміна.

2-3 тижні: Після закінчення цього періоду дублі сторінок випадають з індексу.

1-й місяць: Виконуємо роботи з аудиту і технічної оптимізації сайту, приводимо його у відповідність до вимог пошукових систем, виводимо ресурс з-під фільтрів у разі їх накладення, збираємо семантику, розробляємо стратегію просування і технічне завдання. До кінця третього-четвертого тижня здійснюється підготовка CMS зі зміною.

2-й місяць: Налаштовуємо систему вебаналітики, публікуємо текстовий контент. У цей період зовнішні посилання набирають вагу, а перші низькочастотні запити виходять у топ.

3-й місяць: До цього часу індексуються внутрішні посилання.

3-4-й місяць: У топ вже потрапляє велика кількість низькочастотних запитів. Відстежуємо і надаємо вам перші результати зі зростання видимості вебресурсу і трафіку на нього.

5-й місяць: Виводимо у топ частину середньочастотних запитів. Внаслідок цього на вашому сайті стабільно зростає кількість замовлень і обсяг продажів товарів/послуг.

Чому мені варто замовити просування сайту у вашій вебстудії?

Має багаторічний досвід розкрутки вебресурсів. Наша команда працює на ринку інтернет-маркетингу України з 2005 року і успішно реалізує завдання просування проєктів будь-якої складності.

Комплексно підходимо до просування сайтів. Ви можете замовити у нас не тільки послуги SEO-фахівця, але й експерта з контекстної реклами, smm-фахівця, копірайтера, дизайнера, контент-менеджера та інших професіоналів вебсфери.

Використовуємо виключно «білі» методи просування. У роботі над розкручуванням сайтів уникаємо «чорних» методів SEO просування, що мінімізує застосування штрафних санкцій з боку пошукових систем.

Пропонуємо прозору співпрацю. З кожним із наших клієнтів ми укладаємо договір на надання послуг SEO, а під час співпраці регулярно надаємо докладні звіти про виконану роботу.

Працюємо на якісний результат. Домагаємося не тільки збільшення трафіку з органічної видачі, а й підвищення його якості. Отже, ваш сайт випереджає ресурси конкурентів за усіма показниками.

Вартість SEO

пакет

LOCAL

Пакет SEO послуг для малого бізнесу у містах Дніпро, Харків, Київ, Полтава тощо

— Копірайтинг до 10 000 символів

— Обсяг робіт фахівців до 5 годин

— Просування статтями і розміщення зовнішніх посилань до 5 штук

— Моніторинг позицій і звітність

— Робота над низько- і середньочастотними запитами

14 000 грн
ціна на місяць
купити
пакет

REGION

Просування корпоративних сайтів малого та середнього бізнесу у регіоні

— Копірайтинг до 20 000 символів

— Обсяг робіт фахівців до 10 годин

— Просування статтями і розміщення зовнішніх посилань до 10 штук

— Моніторинг позицій і звітність

— Робота з середньо- і високочастотними запитами

21 000 грн
ціна на місяць
купити
пакет

UKRAINE

Просування інтернет-магазинів і корпоративних сайтів всією Україною

— Копірайтинг до 40 000 символів

— Обсяг робіт фахівців до 15 годин

— Просування статтями і розміщення зовнішніх посилань до 20 штук

— Моніторинг позицій і звітність

— Робота з усіма групами запитів

— Глибоке налаштування аналітики

— Робота над юзабіліті і конверсією

35 000 грн
ціна на місяць
купити

Подарунки на 20 000 грн

Отримати

Базові рекомендації щодо оптимізації сайту

Ще до укладення договору ми безкоштовно зробимо базовий SEO аудит вашого сайту і виявимо точки зростання ефективності. Ви зможете реалізувати їх, навіть якщо не станете нашим клієнтом.

Налаштування Google аналітики

БЕЗКОШТОВНО під'єднуємо і налаштовуємо систему аналітики («Google Tag Manager», «Google Search Console», «Google Analytics»). Ви економите час і гроші, які довелося б витратити на виконання цього завдання.

Керування рекламою «Google» на 1 місяць

Не беремо комісію за керування вашою рекламною кампанією за 100% передоплати (подробиці і терміни дії акції запитуйте у наших менеджерів). У перший місяць співпраці ми збільшуємо ваші продажі БЕЗКОШТОВНО.

Наші клієнти

Відгуки

Роботи

#Сайти

Eternity

Розробка сайту для проекту пам’яті Eternity

Розробка сайту для проекту пам’яті Eternity

https://eternity.com.ua

#Наші роботи

NICHE

Розробка інтернет-магазину парфумерії NICHE

Розробка інтернет-магазину парфумерії NICHE

https://nicheparfum.com.ua

#Сайти

Лекон

Розробка сайту для компанії «Лекон»

Розробка сайту для компанії «Лекон»

https://lecon-door.com

#Сайти

Компанія АСС

Розробити сайт для компанії АСС

Розробити сайт для компанії АСС

https://acc-company.com.ua

#Сайти

Damian

Розробка сайту для стоматологічної клініки Damian

Розробка сайту для стоматологічної клініки Damian

https://damiandental.com.ua

#Останні роботи

AluxGroup

Розробка сайту для компанії AluxGroup

Розробка сайту для компанії AluxGroup

https://aluxgroup.com.ua

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Київ

Спортивна площа,
1a, Gulliver, Tower A

Харків

вул. Коломенська, 63, 3 поверх,
The Place Of

Дніпро

вул. Миколаївська, 19,
3 поверх, офіс 10

Одеса

Одеса, вул. Жуковського, 9
iQSpace

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved