→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Назад до робіт

Розробка сайту для заводу ДЛМЗ

Ідея

створити легкий і зручний у використанні сайт для Дніпропетровського ливарно-машинобудівного заводу

  • dlmz-ua.com

Завдання

  • Створити простий, але привабливий сайт з урахуванням специфіки бізнесу.
  • Зробити зрозуміле і зручне меню.
  • Донести до користувачів актуальну інформацію про послуги та продукцію заводу.
  • Налагодити зворотний зв’язок з користувачами і підвищити лояльність клієнтів.

Результати

Сайт, підтримка і просування

Створили сайт на шаблоні WordPress з адаптацією під фірмовий стиль компанії. Сайт перебуває у підтримці і на просуванні. Здійснюється доопрацювання розділів, тому з’являються нові сторінки з індивідуальним дизайном.

Уся актуальна інформація про завод і види діяльності була розміщена у відповідних розділах – Продукція, Послуги, Наші проєкти, Підприємство, Галерея, Статті та Контакти. Також, є форма для зворотного зв’язку з клієнтами.

Зображення

Підвищуємо лояльність і довіру

Підготували і розмістили зображення продукції, обладнання у цехах і робочого процесу. Клієнти можуть побачити, як виготовляються вироби і якої якості продукція, що випускається.

Головна

На головній сторінці розмістили актуальну інформацію про види продукції і послуги підприємства. Клієнти легко знайдуть те, що їх цікавить, і зможуть відразу ж перейти до відповідного розділу для докладнішого вивчення.

Потрапляючи на сайт, відвідувачі бачать сертифікат, що свідчить про впровадження стандартів якості на виробництві ДЛМЗ. Документ сприяє зміцненню іміджу компанії і підвищенню до неї довіри.

Адаптив

Універсальність сайту ДЛМЗ для різних пристроїв

Застосували адаптивний шаблон, тому сторінки сайту однаково гарно відображаються на різних типах пристроїв (комп’ютер, планшет, смартфон і ін.), автоматично підлаштовуючись під будь-яку роздільну здатність.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved