→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Сайт тату студії – найкращий варіант для розвитку бізнесу

Кожен успішний власник офлайн-бізнесу має аналоги в онлайн. Залучити клієнтів без використання усіх можливостей інтернет-простору неможливо. Тату салон чи студія боді-арту – не виняток. Одні підприємці зосереджені на розвитку своєї справи через соціальні мережі, інші вкладають фінансові ресурси у створення сайту компанії. Які канали приведуть більшу кількість відвідувачів? Для якого бізнесу доцільно використовувати сайт і навіщо, якщо існує сторінка у Instagram та Facebook?

Усі користувачі інтернету поділяються на два типи. Одні шукають інформацію за допомогою пошукових систем, створюють запити у Google або Яндекс, знаходять сайт. Інші віддають перевагу рекомендаціям знайомих у соціальних мережах.

Постає запитання: яким способом просування тату салону скористатися в інтернеті?

 

3 варіанти для розвитку офлайн-бізнесу

Існує три способи для просування татуажного бізнесу та залучення клієнтів до студії через інтернет:

 • Бізнес-сторінка у соцмережах;
 • Картка Google Мій бізнес;
 • Повноцінний сайт.

Просування бізнесу через соціальні мережі придатне для запуску нового проєкту чи реклами конкретного майстра тату. Це чудовий майданчик, щоб набрати та вивчити базу клієнтів, протестувати ступінь затребуваності послуги. Але тут є нюанси. Соціальна мережа не належить вам на відміну від особистого сайту. Ваш бізнес залежатиме від власника інтернет-спільноти. Не виключена можливість втрати усіх клієнтів через форс-мажорні обставини, на які ви не зможете вплинути.

Картка Google Мій бізнес має набір корисних функцій для власника тату салону: розміщення інформації про компанію та її контакти, заливання візуального контенту та публікацій, виведення відгуків та запитань користувачів. Основна перевага – просування у пошуковій видачі. Сервіс допомагає привабити потенційних клієнтів, які знаходяться поруч та готові зробити замовлення. Google Мій бізнес працює як вітрина або візитна картка вашої компанії. З його допомогою ви створите собі репутацію та довірчі стосунки з цільовою аудиторією. Цей сервіс підходить лише локальному бізнесу. Як і у випадку з соціальною мережею успіх тату салону залежить від власника цього застосунку та його рішень.

Стабільну роботу та постійний приплив потенційних клієнтів у студію боді-арту зможе забезпечити лише корпоративний сайт.

Власний вебресурс викликає довіру, впевненість у надійності вашої компанії та якості послуг, що надаються. Наявність сайту у студії тату говорить про серйозний бізнес. Ви повністю керуєте цим ресурсом і не залежите від існування соціальних мереж та порталів, їхніх правил та обмежень. Ви будете забезпечені постійним потоком нових клієнтів, які воліють знаходити інформацію через пошукові системи. Які ж переваги матиме татуажний салон із власним сайтом?

Сайт тату студії №1

Сайт Ink-Pink

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 63591

 

Яку користь дає сайт тату салону?

Відсутність сайту негативно впливає на будь-який бізнес, його імідж та прибуток, оскільки більшість потенційних клієнтів знаходяться онлайн: шукають інформацію в мережі, купують товари та замовляють послуги. Для студії тату вкрай важливо придбати свою корпоративну сторінку, яка б змогла донести інформацію про неї до серферів інтернету.

Глобальне охоплення

Головна перевага наявності сайту – це залучення цільової аудиторії. Користувачі отримають можливість дізнатися про салон, перелік послуг та ціни. Якщо у вас мережевий бізнес і ви маєте декілька студій у різних містах або країнах, то створення одного якісного сайту захопить багатомільйонну онлайн-публіку. Грамотне просування через налаштування контекстної реклами, SEO, посилань через блоги, канали, мережі дозволить перебувати у топі. Рідко коли користувач звернеться до салону тату з другої або третьої пошукової сторінки. Сайт можна використовувати для пошуку нових співробітників та майстрів боді-арту, а також для залучення ділових партнерів.

Постійно на зв’язку

Студія тату працює у чітко регламентовані години, а сайт доступний цілодобово. У зручний час клієнт зможе записатися на процедуру, дізнатися про нюанси у операторів онлайн-чату, ознайомиться з прайсом, відгуками, спеціальними пропозиціями тощо без зайвого поспіху. Для підвищення довіри можна запустити онлайн-консультації, надати можливість залишати правдиві відгуки, коментувати сервіс і ін.

Оперативне оновлення інформації

Нові послуги, акції для постійних клієнтів, бонуси для новачків, знижки – сайт дозволить миттєво інформувати клієнтів про зміни. Ви зможете будь-якої миті видалити весь контент і залити новий, актуальний і пізнавальний. Це лише покращить вашу позицію у пошуковій видачі.

Створення бренду компанії

Одне із завдань бізнес-сайту – це допомога у формуванні сильного бренду та збільшення його впізнаваності у віртуальному просторі. Вебсторінку тату салону забарвлюють у фірмові кольори, розміщують логотип, акцентують увагу на принципах, концепції, завданнях компанії. У цільової аудиторії формується образ соціально відповідального бізнесу.

Відбудова від конкурентів

Якщо у вашої студії тату були офлайн-конкуренти, створення сайту компанії дозволить збільшити аудиторію, розширить сферу впливу. Унікальна торгова пропозиція, ефективне спілкування з клієнтами, дизайн, що запам’ятовується, дозволить обійти ваших «колег» по бізнесу.

Оцінка трафіку на Google Analytics та Яндекс.Метриці

У вас буде звіт із реальними показниками кількості відвідувачів, часу їх перебування на сайті та дій, які вони здійснюють: перегляд загальної інформації, сертифікатів чи галереї, дзвінок, замовлення послуги, відкриття карти проїзду тощо.

Наявність корисних функцій та можливостей

Ви зможете самостійно визначати структуру та дизайн сайту тату салону, вбудувати форму онлайн-запису до різних майстрів на процедури, під’єднати функцію зворотного дзвінка, встановити онлайн-чат для термінових запитань та інші сервіси для залучення потенційних клієнтів.

Повноцінний сайт перетворює взаємодію цільової аудиторії з вашим тату салоном у прозорі та зрозумілі відносини. Знайомство з пріоритетами компанії, послугами, командою майстрів формує у потенційного клієнта бажання залишатися відданим вашому бренду.

Сайт тату студії №2

Сайт Adam-Smith

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 85356

 

Рекомендації щодо вибору домену та хостингу

Доменне ім’я та хостинг є основними компонентами будь-якого сайту, без яких неможливий його запуск.

Домен – це назва та адреса сайту. Варто підібрати просте ім’я, що запам’ятовується. Додатковим плюсом стане, якщо воно повністю або частково співпадатиме з назвою тату студії.

Якщо ви не плануєте розширювати бізнес, він у вас локальний, вибирайте звичайний домен із зазначенням міста або регіону розташування студії: .dp.ua, .kiev.ua, .odessa.ua тощо.

Якщо ви плануєте розвинути мережу салонів на національному рівні, необхідно зареєструвати спільне доменне ім’я для країни: .ua, .ru, .us та ін.

Існує третій рівень доменів. Він призначений для компаній люксового сегменту. Якщо цільова аудиторія вашої тату студії це віп-клієнти, скористайтесь статусним ім’ям: .company, .salon, .studio тощо.

Усі домени відрізняються за вартістю. Локальні – це бюджетний варіант, міжнародний верхній рівень – найдорожчі доменні імена. Вони реєструються або на компанію, або на власника бізнесу. Замовляючи послугу оформлення домену, ретельно контролюйте цей момент, щоб не потрапити на шахраїв.

Другий важливий компонент сайту – це хостинг. Він є послугою розміщення файлів сайту на сервері з доступом до інтернету. Якщо ви тільки запускаєте онлайн-проєкт салону тату та не впевнені у кількості відвідувачів, скористайтесь віртуальним хостингом. Це економваріант. Ваш сайт розміщується на одному сервері з декількома іншими. Якщо ви плануєте розширюватись у мережу студій, вибирайте виділений хостинг. Він створений спеціально для роботи з великими обсягами даних та високою відвідуваністю сайту.

Один із основних критеріїв, на які варто звернути увагу при виборі хостингу – це швидкість завантаження. Якщо вона буде низькою, сайт тату студії не окупиться і не виправдає очікування власника. Потенційні клієнти не чекатимуть відкриття сторінок. Вони скористаються іншим вебресурсом. Ще один важливий момент – це надійність хостингу. Вибирати його необхідно уважно та співпрацювати лише з перевіреними провайдерами. Як і доменне ім’я, хостинг реєструється на власника сайту.

Сайт тату студії №3

Сайт Creative-Tattoo

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 55046

 

Чим повноцінний сайт відрізняється від односторінника?

Перш ніж створити сайт, необхідно визначитися зі стратегією його розвитку та вашого тату бізнесу загалом. Від цього залежить, який тип сайту – лендинг чи багатосторінник – вибрати.

Односторінник – бюджетний варіант. Створюється легко та швидко. Просувати сайт можна за допомогою таргету, який ефективний у соціальних мережах. Висока конверсія досягається за рахунок реклами лише однієї послуги тату салону. Landing page практично неможливо перетворити на класичний сайт.

Якщо ви розраховуєте на успішне існування вашого бізнесу протягом довгих років і поступове його розширення, то лендинг не для вас. Багатосторінковий сайт презентуватиме цілий спектр послуг, акцій, спеціальних пропозицій тату салону. Відвідувачі можуть отримати вичерпну інформацію про вашу компанію. Відкриті дані збільшать довіру публіки до вашого бізнесу. Повноцінний сайт легко просувається за рахунок контекстної реклами та надає більше можливостей для свого власника. Багатосторінкова структура набагато привабливіша за односторінкову, якщо вона побудована за всіма правилами веброзробки.

 

Обов’язкові елементи структури сайту

Щоб вигідно показати тату салон перед цільовою аудиторією в онлайн, сайт повинен мати продуману і зручну структуру, яка містить:

 • Сторінку з інформацією про компанію. Головне завдання – це відбудова від конкурентів. Помістіть на сайт особисту історію розвитку бізнесу, назву салону, цілі та принципи. Це надасть унікальності образу вашої студії, зробить його незабутнім.
 • Блок з інформацією про послуги та прайс-лист. Тут важливо не лише дати опис кожної послуги студії, а й відкрито вказати ціну.
 • Розділ з інформацією про майстрів тату. У ньому розмістіть сертифікати, премії, нагороди та інші документи, що підтверджують професіоналізм співробітників. Клієнти можуть скористатися вашим закладом виключно через певного майстра боді-арту.
 • Розділ із реальними відгуками підвищить довіру у нових та потенційних відвідувачів салону. Позитивні оцінки чи фото результатів робіт стануть найефективнішими інструментами із залучення клієнтів.
 • Блок з контактами та картою проїзду можна зробити для локального сайту. Якщо у вас мережевий бізнес, створіть окремий розділ з адресами у містах, де існують ваші офлайн-заклади.
 • Візуальна інформація дозволить відвідувачам сайту особисто переконатись у привабливості вашого закладу до першого відвідування. У категорії, наприклад, «Галерея» розмістіть невеликий відеоролик-екскурсію або фотографії студії, майстрів тату та клієнтів (за згодою) під час процедури, найвдаліші роботи.

Це основні елементи, які необхідні для сайту тату та боді-арту. Також можна додати розділи зі схемою роботи та онлайн-записом, калькулятор розрахунку вартості, поширені запитання, встановити онлайн-чат з цілодобовим доступом та інше.

Сайт тату студії №4

Сайт Tattoo-Temple

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 164982

 

3 основні функції сайту

Для успішного сайту салону тату важливо, щоб усі складові його структури виконували обов’язкові функції: інформаційну, маркетингову та іміджеву.

 1. Інформаційна функція. Сайт представляє салон загалом, послуги, ціни та спеціальні акції, події тощо. Для якісного виконання цієї функції важливий чіткий розподіл інформації на розділи: «Про компанію», «Послуги», «Прайс», «Акції», «Новинки» та ін. Це полегшує навігацію сайтом. Також не останню роль відіграють регулярність оновлення контенту, зрозумілий та повний опис певної теми, швидкість завантаження сторінок.
 2. Маркетингова функція тісно пов’язана з попередньою, оскільки сюди входить інформування про проведення певних рекламних акцій та заходів для стимулювання замовлення послуг та відвідування салону. Цю функцію ефективно виконує домашня сторінка сайту. Саме на ній можна розмістити банери, слайди, відеоконтент. Щодо текстового наповнення, то воно має містити заклики до дії та ключі, які враховуються пошуковими системами. Про актуальність серед користувачів певного маркетингового ходу, послуги, майстра можна дізнатися завдяки запровадженню таких опцій, як анкетування, аналіз статистики тощо.
 3. Іміджева функція полягає у формуванні образу компанії у віртуальній мережі. Якщо ви плануєте стати брендом, що запам’ятовується, необхідно розмістити на сайті логотип тату салону, опрацювати фірмовий дизайн сторінок, а також ретельно підготувати розділ «Про компанію».

Крім основних функцій, сайт тату салону може виконувати додаткові. Наприклад, за додавання окремої рубрики «Запитай фахівця» сайт консультуватиме. Вебресурс буде чудовим інструментом для пошуку персоналу за допомогою рубрики «Вакансії» та ділових партнерів за допомогою рубрики «Партнерам». Таким чином, сайт зможе стати рекрутинговим агентством для себе.

Сайт тату студії №5

Сайт Tattoo-Studio

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 59091

 

Варіанти CMS для онлайн-бізнесу

Систему керування для сайту тату салону необхідно підбирати з огляду на бюджет та бажаний набір функцій. Від неї залежить швидкість завантаження та коректність відображення сторінок, зручність користування інтерфейсом та правильна робота усіх компонентів. Для сайту тату салону придатна CMS від:

 1. Бітрікс. Вона забезпечить високу швидкість роботи, відмінну видачу у пошукових системах та конверсію, а також зручне адміністрування та інші можливості.
 2. Вордпрес. Стане зручною та простою у використанні, недорогим та швидким інструментом для створення та запуску сайту та інших функцій.
 3. UMI. Вона має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, зручна у роботі, забезпечує високий рівень захисту тощо.
 4. Joomla. Має привабливий дизайн, багатофункціональну адмінпанель, протоколи контролю доступу та інші переваги.
 5. Drupal. Вдалий варіант для створення сайтів зі складною структурою, бо забезпечить захист від мережевих ризиків, надасть різні модулі для керування контентом тощо.

Якщо ви плануєте надалі самостійно працювати з контентом сайту, необхідно підібрати систему керування, яка буде зрозумілою і зручною для звичайного користувача.

Сайт тату студії №6

Сайт Body-Pircing-Salon

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 55192

 

Модні тенденції у дизайні сайтів

Від того, чи використовуються у дизайні сайту тренди та враховуються модні тенденції, залежить його ефективність як маркетингового інструменту.

Адаптація до мобільних пристроїв

Молоде покоління, яке є цільовою аудиторією салону тату, віддає перевагу не стаціонарним комп’ютерам, а смартфонам, айфонам та планшетам. Тому адаптований сайт привабить більше молодих прихильників мобільних технологій.

Сторітелінг

Цей прийом із соціальних мереж також ефективний для сайтів. Історія про тату салон, клієнта, майстра або цікавий випадок, записаний на відео або описаний в тексті з фото на головній сторінці, надовго затримає увагу відвідувачів. Люди люблять історії, вони мотивують їх до подальших дій: переглянути послуги, записатися, дізнатися про ціни, поставити запитання тощо.

Білий простір vs кольори, що кричать

Використання білого кольору та його відтінків: молочного, слонової кістки та інших допоможе візуально збільшувати екран. Такий прийом допомагає відвідувачу не втратити концентрацію. Яскраві кольори викликають емоції. Необхідно підібрати таку палітру для сайту, щоб утримати користувачів якнайдовше.

Мінімалізм у фотографіях

Трендом є не багатоелементні фотографії на сайті, а мінімалістичні. Одна світлина – один елемент. Важливі умови: фото має бути високоякісним, а відображений елемент – відповідати концепції вашої студії тату.

Ламана структура

У тренді прийом нестандартного розташування інформаційних блоків сайту. Таке рішення приверне увагу відвідувачів, підвищить інтерес до вашого ресурсу та студії загалом. Ламаючи стандартне розташування блоків, не забувайте про правильні акценти. Уся важлива інформація про салон тату повинна знаходитись у лівій частині екрану.

Повноекранні відео та фото презентації

Конкурентну перевагу вашому сайту надасть повноекранне відео або повноформатне фото. Його можна застосувати як тло або заставку, що розповідає про історію компанії. Незвичайне оформлення зацікавить більше відвідувачів, які можуть перетворитися на клієнтів тату салону.

Статичні ілюстрації

Сінемографи або сучасні статичні зображення з частковою анімацією стали трендом і замінили стандартні гіфки. Їхнє завдання – розкрити перед відвідувачами сайту сенс окремого проєкту чи пропозиції тату салону.

Ефект паралаксу

Прийом пересування заднього фону та головних елементів сайту на різній швидкості виділить ваш ресурс серед конкурентів. Паралакс зможе вигідно падати особливості фірмового стилю тату салону. Застосовувати цей тренд чи ні – вирішувати вам.

Інші візуальні фішки

Тривимірні зображення продовжують перебувати на хвилі популярності у вебдизайні, як і оформлення сторінок із застосуванням градієнта. Прозорі або напівпрозорі кнопки також привертають увагу відвідувачів. Унікальний шрифт, розроблений спеціально для вашого сайту, впливатиме на бажання користувача продовжити читати інформацію або закрити сторінку.

Застарілі, шаблонні рішення або невміле використання трендів негативно вплине на головне завдання сайту – залучення нових клієнтів у тату салон. Якщо у вас є ресурс, який вимагає редизайну, проконсультуйтеся з фахівцями.

Сайт тату студії №7

Сайт Piercing

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 53507

 

Топ-5 помилок у розробленні сайту

Існує хибна думка, що наявність сайту позбавить усіх проблем, з якими може зіткнутися власник бізнесу. Це не так. Не варто залишати поза увагою дизайн та структуру ресурсу, його просування, а також якість послуг, що надаються, професіоналізм ваших майстрів тату та сервіс загалом. Щоб сайт приносив прибуток, уникайте прорахунків, які зведуть нанівець усі зусилля розвитку бізнесу в інтернеті.

Перша помилка – відсутність SEO. Не достатньо ввести ключові слова та фрази у контент сайту. Пошукові системи враховують доречність використання ключів, якість статей, їхню оцінку відвідувачами. Скористайтеся послугами SEO-фахівців, які розроблять відповідний контент для вашого сайту з урахуванням нюансів пошукової оптимізації.

Друга помилка – невдалий дизайн. Сайт – це візитна картка компанії. Якщо оформлення мізерне і шаблонне, це позначиться на конверсії не найкращим чином. Перевантаження візуальним контентом вплине на швидкість завантаження сторінок, що також не сподобається відвідувачам. Необхідно дотримуватись балансу.

Третя помилка – проблема з навігацією. Відвідування сайту тату салону має бути комфортним. Наявність меню з усіма розділами на кожній сторінці полегшить пересування гостей ресурсом та пошук потрібної інформації. Зручна навігація переконає їх, що ваш тату салон заслуговує на увагу.

Четверта помилка – відсутність якісних даних про студію. Якщо ви хочете завоювати довіру онлайн-відвідувачів, у розділі «Про нас» надайте конкретну інформацію: скільки років бізнесу, які матеріали та обладнання для татуажу використовуються, яким чином підтверджується кваліфікація майстрів, де проводяться процедури. Не зайвим буде надати фото для підтвердження.

П’ята помилка – неякісний контент. Текстова інформація на сайті має бути не тільки корисною, але також граматично та стилістично правильно оформленою. Чудово, якщо статті будуть писати майстри вашого салону, але не зайвим буде скористатися послугами редактора та копірайтера, щоб матеріал вийшов цікавим та безпомилковим.

Використовуйте також сервіси пошукових систем Google та Yandex. Наприклад, у «Картах» можна розмістити коротку інформацію про салон та місце його розташування. Коли користувач напише у пошуковій системі «студія тату», місто і клікне на вкладку «Карти», з’явиться список салонів. Серед них відобразиться і ваша студія тату, якщо ви застосуєте цей сервіс.

Сайт тату студії №8

Сайт Craftato

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 184722

 

Приклади сайтів тату салонів

Головне завдання вебресурсу – залучити нових онлайн-відвідувачів та перетворити їх на постійних офлайн-клієнтів. Щоб гості сайту не залишили його, перш ніж записатися на процедуру, необхідно зробити процес оформлення послуги простим та зручним. Зверніть увагу на те, як відбувається замовлення на інших сайтах студій тату.

 

Як складається ціна за створення сайту?

Вартість послуги з розроблення сайту формується з урахуванням декількох факторів:

 • підбір домену та хостингу;
 • вибір CMS;
 • врахування необхідного набору функцій;
 • створення дизайну сайту;
 • викладення та підготовка контенту;
 • адаптація під гаджети;
 • підготовка до SEO просування;
 • аналіз рівня кваліфікації розробника;
 • розподіл часу на спілкування з клієнтом та внесення змін;
 • конкретизація вимог до сайту.

Щоб дізнатися чітку ціну готового сайту, потрібно розуміти, для яких завдань він створюється. Усі ці фактори впливають на підсумкову вартість.

Сайт тату студії №9

Сайт Piercly

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 187614

 

Яка інформація потрібна виконавцю для початку роботи над сайтом?

Під час створення сайту власник салону та виконавець повинні працювати разом. На підготовчому етапі замовник надає інформацію, яка допоможе розробити успішний ресурс. Дані щодо майбутнього сайту:

 1. Надання загальної інформації. Сюди входить назва тату салону, сфера діяльності, місія. Варто зазначити призначення сайту. Які завдання він має виконувати? Вкажіть, що потрібно: створення або редизайн наявного сайту. Який тип ресурсу потрібний?
 2. Аналіз цільової аудиторії. Вивчення майбутніх клієнтів тату салону дозволить підготувати контент, написаний їхньою мовою. Також кожна рекламна кампанія будуватиметься на особливостях ЦА. Використання даних аналізу підвищить довіру клієнтів до ресурсу та сприятиме відвідуванню ними вашого закладу. Дізнайтеся у вашого розробника, чи входить аналіз цільової аудиторії у вартість створення сайту.
 3. Аналіз ніші. Вивчення конкурентів, структури їхніх сайтів, особливостей та переваг. Зібрана інформація дозволить вигідніше подати свій тату салон.
 4. Розроблення технічного завдання. Це докладний план завдань та вимог до виконавця, до якого замовник вносить:
 • назву тату салону,
 • слоган або кредо, якщо є,
 • мету,
 • ЦА,
 • домен і хостинг,
 • розташування блоків та розділів,
 • побажання щодо дизайну,
 • список функцій,
 • опис сторінок,
 • контент (статті та зображення, якщо є) та інше.

Якість та швидкість виконання робіт залежить від кваліфікації розробника. Якщо ви впевнені у своєму професіоналізмі, можете самостійно взятися за створення сайту, використовуючи шаблони Tilda або Wix. А якщо ви вирішили співпрацювати з вебстудією, обговоріть терміни та обсяг робіт, але спершу попросіть надати портфоліо. Замовляйте послуги у перевірених фахівців.

Сайт тату студії №10

Сайт Colibri

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 164148

 

Створення сайту «під ключ» у вебстудії iFish

Щоб розробити сайт тату салону «під ключ», студія iFish збирає дані, досліджує конкурентів, вивчає перелік послуг та бізнес-процесів, формує ТЗ. Підготовчий етап триває місяць. Після завершення досліджень визначаються подальші терміни.

На наступному етапі замовник вибирає, який сайт він хоче отримати: на основі готового шаблону або з унікальним дизайном.

У першому випадку беруться шаблони Bitrix або WordPress. Замовник визначається з вподобаним варіантом, а фахівці студії переходять до наповнення та вдосконалення шаблону. Це швидкий та бюджетний спосіб придбати готовий для роботи сайт тату салону. Ціна шаблонного проєкту починається з 550$.

Якщо ви вибираєте сайт, створений з нуля, розраховуйте, що робота триватиме від 3 до 6 місяців. Такий проєкт буде коштувати понад 3000 доларів. Індивідуальна розробка передбачає етапи від прописування детального ТЗ, оформлення усіх сторінок до верстання з анімацією та програмуванням.

Студія iFish гарантує, що незалежно від того, який сайт тату салону розроблятиметься, замовник отримає якісний продукт «під ключ».

Щоб замовити створення сайту, заповніть спеціальну форму, напишіть повідомлення в чаті або зателефонуйте менеджеру.

 

Як просувати готовий вебсайт?

Щоб сайт тату салону почав приносити прибуток, необхідно постійно та планомірно його розвивати. Власник виділяє певний бюджет для наповнення, підтримки, доопрацювання та просування ресурсу. Максимальний ефект можна отримати за рік чи три за умови постійного вдосконалення сайту протягом цього часу. Важливо наповнювати сторінки корисною та цікавою для відвідувачів інформацією про тату та боді-арт, яку вони шукають за допомогою пошукових систем. Роботу з просування варто довірити фахівцям, тоді ваш сайт набере обертів у рази швидше.

Читайте докладніше про просування сайтів тату-салонів на ifish.com.ua.

Оцініть матеріал

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Немає голосів

Кількість голосів:

Середня оцінка / 5

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved