→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Сайт для масажного салону та студії масажу: як забезпечити постійний потік клієнтів

Перш ніж вибрати масажний салон чи студію масажу, користувачі шукають інформацію в інтернеті. Понад 80% людей користуються інтернетом щодня. Відповідно, без якісної онлайн-презентації ви постійно втрачаєте клієнтів.

Хороший бізнес-сайт допомагає виділитися серед конкурентів, оптимізувати внутрішні процеси, збільшити кількість клієнтів та дохід масажного салону. Крім того, сайт, що оптимізований під пошукові системи, заощаджує рекламний бюджет, оскільки споживачі знаходять вас в інтернеті.

Сайт для масажного салону №1

Сайт для Soothery

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 64365

 

 1. У 2021 році 46% компаній у сегменті малого бізнесу не мають вебсайту.
 2. Ще 24% готові замовити розроблення сайту у поточному чи наступному році.
 3. Лише 22% компаній відмовляються створювати вебресурс.

Сайт – це вигідна інвестиція, яка окупається через 2-3 місяці. Як створити вебресурс, який стимулює відвідування масажного салону і підвищує середній чек за послуги, поділилися фахівці студії iFish.

Сайт для масажного салону №2

Сайт для Spaniol

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 93592

 

8 переваг створення сайту для студії масажу

Бізнес-сайт – візитна картка компанії в інтернеті. На відміну від картонної, її не втратиш, крім того вона інтерактивна і надає більше важливої ​​інформації. Гарний сайт завдяки УТП, ексклюзивному дизайну та ефективній комунікації з користувачами допомагає виділитися серед конкурентів, з якими важко впоратися в офлайн-середовищі. Поділилися іншими перевагами вебсайту для масажного салону чи студії масажу.

Приваблення клієнтів 

Одне з головних завдань бізнесу – завдяки сайту збільшити дохід. Вебресурс дозволить привабити нових клієнтів, які не знали про студію масажу через її відсутність онлайн. А зростання кількості нових відвідувачів збільшить прибуток бізнесу.

Сайт для масажного салону №3

Сайт для Femius

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 176103

 

Позитивний імідж

Бізнес-сайт та профілі у соціальних мережах допомагають сформувати відомий бренд. За допомогою сайту та сторонніх сервісів ви можете контролювати та своєчасно реагувати на відгуки про студію масажу в інтернеті, вибудовуючи позитивний імідж компанії.

Бюджетний спосіб просування 

Друкована реклама та просування бізнесу на радіо та ТБ обійдуться дорожче, ніж реклама масажного кабінету на особистому сайті чи у пошукових системах. На сайті користувачі можуть детально вивчити важливу інформацію про компанію та у будь-який момент до неї повернутися.

Сайт для масажного салону №4

Сайт для MagicLab

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 67226

 

Віртуальний офіс 24/7 

Менеджери та адміністратори масажних салонів можуть відповідати на запитання про компанію лише у робочий час. Тоді як сайт доступний цілодобово. Він надасть релевантну інформацію, дозволить записатися на масаж або залишити запит на дзвінок. Інтеграція CRM-системи та додаткових сервісів не дадуть втратити замовлення клієнтів та дозволять ефективно обробляти запити користувачів.

Систематизація інформації про масажну студію 

Ви можете систематизувати дані компанії на одній платформі: особливості послуг, вартість процедур, відгуки, спецпропозиції. Таким чином користувач швидко зорієнтується, що пропонує ваша студія.

Сайт для масажного салону №5

Сайт для Fiona

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 58989

 

Ефективна комунікація з клієнтами 

Бізнес-сайт допоможе автоматизувати або спростити комунікацію з клієнтами. Завдяки інтеграції онлайн-вікна для запитів або чат-бота, а також за допомогою ком’юніті-менеджера ви зможете оперативно взаємодіяти із запитами користувачів, відповідати на запитання та відгуки клієнтів.

Пошук нових співробітників 

Розширення команди та пошук талантів – ще одна відповідь для тих, хто сумнівається у користі бізнес-сайту. Кар’єрні платформи та вебресурси для розміщення вакансій можуть стягувати комісію з роботодавців. У той же час, особистий сайт допоможе безкоштовно поділитись перевагами роботи у вашій масажній студії, а також анонсувати актуальні вакансії та стажування.

Вебсайт допомагає транслювати цінності та місію компанії, ділитися новинами, формувати dream team, взаємодіяти з клієнтами. У користувачів з’являється більше причин залишатися з вашою масажною студією та збільшувати її прибутки.

Сайт для масажного салону №6

Сайт для Aphrodite

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 62118

 

Чарівна таблетка від усього: 3 хибних уявлення клієнтів про бізнес-сайт

Незважаючи на зазначені переваги розроблення сайту, він не владнає усі проблеми масажної студії. У які міфи про сайти вірять замовники і чому це неправда:

 1. Сайт зробить будь-яку компанію прибутковою. Гарантія успіху бізнесу – якість та турбота про клієнтів. Якщо цих складових немає, навіть найдорожчий сайт не допоможе збільшити прибуток масажної студії.
 2. Створимо сайт – більше не доведеться платити за рекламу. Щоб підтримувати високу відвідуваність сайту, потрібно регулярно в нього інвестувати. Головні цілі після розроблення вебресурсу, що продає, — його просування у пошукових системах, налаштування таргетованої реклами у соціальних мережах, запуск контекстної реклами і регулярне оновлення контенту на сайті. Він допоможе залучити більше користувачів за менших витрат, ніж офлайн-реклама, проте не гарантує безкоштовних клієнтів.
 3. Дизайн сайту – не головне, спробую шаблон. Щоб стимулювати клієнтів до виконання цільової дії, сайт повинен мати зрозумілу структуру, зручну навігацію та сучасний дизайн. Він має відображати місію та цінності масажного салону, а також відрізнятися від вебресурсів конкурентів. Непривабливий дизайн та низька читабельність відштовхнуть користувача.

Щоб підвищувати довіру користувачів, спонукати їх до відвідування салону та закохувати у ваш бренд, довіряйте створення сайту професіоналам. Ми також не рекомендуємо використання шаблонних дизайнів та копіювання чужого контенту – це знизить довіру відвідувачів та дискредитує ваш бізнес у їхніх очах.

Сайт для масажного салону №7

Сайт для Espero

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 62118

 

Візуальні тренди у вебдизайні: яким має бути сайт студії масажу

Вибираючи між вашим масажним салоном та студією конкурента, одним із вирішальних факторів може стати дизайн сайту. Це те, на що насамперед звертають увагу користувачі інтернету.

Сайт має бути зручним у користуванні, красивим та сучасним. Тренди вебдизайну змінюються, але є довготривалі. Їх можна використовувати при оформленні вебресурсу — для привернення уваги, підвищення довіри та відбудови від конкурентів.

Тренд 1. Білий простір

Намагаючись помістити на сторінку все й одразу, ви відволікаєте відвідувача сайту. Як наслідок він не робить цільової дії. У той же час, виділяючи один елемент, ви привернете увагу користувача. Використовуйте вільні простори, щоб виділити ідею та важливі елементи.

Сайт для масажного салону №8

Сайт для Helina

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 47994

 

Тренд 2. Нашарування типографіки

Заголовки, що перекривають зображення, – це своєрідна альтернатива звуку, подавання інформації у захоплюючому форматі.

Тренд 3. Асиметрія та екран навпіл

Блоковий layout допомагає організувати інформацію на сайті та підвищити зручність читання текстів. Блоки – це симетрія. Однак у тренді асиметричний дизайн та поділ простору на екрані. Два окремих блоки текстів на одному екрані мають візуально привабливий вигляд. А тому – розділяйте.

Тренд 4. Нейтральні градієнти

Непомітні кольори та мінімалізм ось уже котрий рік у трендах вебдизайну. Нейтральні відтінки та ніжні градієнти надають сайту масажного салону чи студії статусності. Неяскравий не означає нудний! Експериментуйте з нюдовими відтінками, щоб отримати унікальний дизайн.

Сайт для масажного салону №9

Сайт для Aurora

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 171763

 

Тренд 5. Мінімалізм

Гарний дизайн – це дизайн, якого не видно. Сайту масажного салону не потрібні зайві прикраси, щоб виконувати основні функції та надавати користувачам релевантну інформацію.

Дизайн не повинен перетягувати на себе увагу. Тому варто використовувати менше елементів та акцентних кольорів, привертаючи увагу до важливого за допомогою шрифтів, іконок та яскравих кнопок CTA (цільової дії). Щоб створити мінімалістичний сайт:

 • Залишайте лише потрібні для користувача функції.
 • Використовуйте вільний простір на сторінках сайту. Мінімально застосовуйте контрастні відтінки.
 • Виберіть 1-2 шрифти. Більше не означає краще.
 • Робіть дизайн «непомітним», але зрозумілим та зручним.

«Переконайтеся, що ваш проєкт створений людьми для людей», — Стефан Сагмейстер.

Спробуйте створювати прототипи сайту у чорно-білих кольорах, а потім додавайте яскраві відтінки. Такий метод допоможе грамотно розставити колірні акценти та створювати дизайни, які не відволікають увагу користувача від важливих компонентів.

Сайт для масажного салону №10

Сайт для Glamoursy

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 116144

 

Готовий шаблон VS індивідуальний дизайн: який сайт створити

Створюючи сайт, вебмайстри часто використовують готові шаблони на конструкторах сайтів замість розроблення унікального дизайну. Шаблон — це готове рішення для бізнесу, яке можна мінімально редагувати, додавати свої тексти та фото та пізніше використовувати.

Готові шаблони є популярними, оскільки вони забезпечують швидкий запуск проєкту в інтернеті за мінімальних витрат. Шаблони розробляють у професійних студіях, вони сумісні з різними плагінами та розширеннями, які можна інтегрувати на сайт для ефективнішої роботи та обслуговування клієнтів. Зрозуміла структура сайту на шаблоні забезпечує просту орієнтацію на вебресурсі та пошук потрібної інформації.

Однак перевагами використання готових варіантів не закінчується. Застосовуючи шаблонний дизайн, ви ризикуєте стати одним із сотень сайтів, які використовують аналогічне вебрішення. Ідентичний дизайн може бути вже у вашого основного конкурента. Крім того, сайт на шаблоні неефективно просувати у пошукових системах.

Для виходу у топ пошукача потрібен не просто унікальний контент, але також оригінальний HTML-код – Google перевіряє його на плагіат.

Сайт для масажного салону №11

Сайт для Beautyrel

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 88383

 

Топ помилок у створенні сайту: як звести нанівець просування сайту

10-20 секунд – протягом цього часу користувачі закривають сайт, якщо не знайшли на його сторінках те, що шукали. Ваше завдання – розробити вебресурс, який привабить і утримає людей якнайдовше. Перевірте чек-лист популярних помилок під час створення сайту, які призводять до «зливу» бюджету.

Немає орієнтації на ЦА

Незнання цільової аудиторії призводить до «зливу» бюджету. Ви не знатимете, який стиль текстів використовувати на сайті, як звертатися до потенційних клієнтів та який дизайн розробити, щоб «достукатися» до користувача. Вивчити ЦА можна за допомогою опитувань, маркетингового дослідження та спілкування у соціальних мережах.

Сайт для масажного салону №12

Сайт для Go spa

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 126729

 

Повільне завантаження сайту

Майже 70% користувачів не готові оплатити послуги та повернутися на сайт із повільним завантаженням. Таким вважають період понад три секунди у десктопній версії та понад п’ять секунд для завантаження контенту на мобільних пристроях. Вебмайстри сходяться на думці: з кожною наступною секундою сайт втрачає до 50% користувачів. Для оптимізації швидкості завантаження сайту використовуйте сервіси Pingdom Tools, Google Page Speed ​​Insights та GTmetrix.

Відсутня адаптивна верстка

Mobile is a new black. Наявність мобільної версії сайту підвищує зручність користування вебресурсом для відвідувачів та покращує рейтинг сайту у пошукових системах. Максимально спрощуйте меню на сайті, щоб контент розміщувався на екрані пристрою, а текст легко зчитувався без необхідності збільшення масштабу.

Сайт для масажного салону №13

Сайт для Edem

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 67555

 

Надлишок реклами під час перегляду сайту

За даними маркетингових досліджень, користувачів дратують рекламні поп-апи. За даними розробника онлайн-опитувань SurveyMonkey, основна причина, чому люди блокують сайти, – нав’язливі спливаючі вікна з рекламою. Перш ніж показувати користувачеві рекламу, дайте йому час вивчити контент сайту та послуги, які пропонує масажна студія або салон. Для цього зазвичай достатньо 15-20 секунд.

Застарілий дизайн

Забудьте про дизайн а-ля дев’яності — використовуйте трендові прийоми, які закохають користувачів у вашу компанію та збільшать прибуток масажної студії. Під час розроблення дизайну сайту важливо моніторити вебресурси конкурентів.

Сайт для масажного салону №14

Сайт для Ambrella

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 87123

 

Вартість розроблення сайту студії масажу

Ціна розроблення вебсайту, що продає, залежить від складності проєкту, доменного імені, хостингу, індивідуального або шаблонного дизайну та інших факторів. Ви можете вибрати шаблонний варіант та внести до готового сайту мінімальні коригування, витративши невелику суму грошей. Ще один критерій, який впливає на кінцеву вартість розробки та запуску сайту – його тип:

 • односторінковий лендинг або сайт-візитка з урахуванням індивідуального дизайну коштуватиме $500 і вище;
 • повноцінний сайт із структурою до десяти сторінок – від $1000.

Крім того, після запуску сайту клієнт може замовити пошукове просування або налаштування реклами PPC. Для розрахунку приблизної вартості сайту компанія-розробник надсилає клієнту бриф. За результатами його заповнення, а також залежно від нестандартних запитів клієнта, визначають витрати на створення вебресурсу.

Сайт для масажного салону №15

Сайт для Madeleine

 

ПОДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. СПОДОБАВСЯ? ПОВІДОМТЕ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 59014

 

Створення сайту «під ключ» у вебстудії iFish

Цікавить розроблення сайту під завдання бізнесу? Налагоджуйте комунікацію з клієнтами, якісно надавайте послуги та розширюйтесь з вебпроєктами студії iFish! Ми розробляємо багатосторінкові корпоративні сайти, односторінкові лендинги та сайти-візитки, інтернет-магазини та інші типи сайтів, які допоможуть збільшувати дохід масажного салону.

Працюємо за чіткою технологією – від аналізу сфери, цільової аудиторії та клієнтів до релізу сайту з подальшою техпідтримкою. Напишіть нам для запуску нового сайту, що продає! Більше порад з розроблення, трендів вебдизайну та просування читайте у блозі студії iFish.

Оцініть матеріал

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Немає голосів

Кількість голосів:

Середня оцінка / 5

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved