→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Ціна налаштування інтернет реклами під ключ

Цікавить, скільки коштує реклама та як не помилитися з вибором рекламної кампанії? Читайте про ціну різних видів реклами у 2024 році: контекстну, банерну, товарну та ін. Ознайомтеся з актуальним прайсом та способами розрахунку вартості.

1183 особи замовили
168 відгуків
Термін розробки: від 7 днів
Поставити запитання
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете повний розбір всіх нюансів щодо вартості реклами - ціни на рекламу 2024.

Реклама під ключ: огляд цін

Презентація товару та його вихід на ринок неможливі без грамотної рекламної презентації. На що ви звертаєте увагу під час вибору реклами? Насамперед важливими є її вид і вартість, адже витрати мають бути виправдані за короткий термін.

Ціна реклами під ключ залежить від виду рекламного каналу, методу оплати, тематики та рівня конкуренції, регіону показу та ін. Ціна бюджетної якісної реклами стартує від 250$ на місяць. Мінімальна вартість передбачає обмеження кількості ключових слів і текстових оголошень.

За 1500$ ви отримуєте набагато більше можливостей, що позитивно впливає на ефективність рекламної кампанії. Наприклад, дорогий тариф передбачає створення та публікацію відеоматеріалів, ретаргетинг у соціальних мережах та відсутність обмежень у підборі SEO-ядра.

Ціна може бути й вищою — за це ви отримуєте додаткові переваги. Але при підборі бюджету реклами важливо обміркувати, чи рентабельні такі витрати для вашого бізнесу. Наприклад, для невеликого інтернет-магазину буде достатньо реклами за 250-300$, а великій компанії з великими оборотами краще зупинитися на тарифах від 1000$.

Фахівці iFish допоможуть вибрати оптимальний рекламний тариф для вашого бізнесу, який окупиться за місяць.

Налаштування реклами: етапи роботи

Визначення ЦА

На початковому етапі необхідно вивчити сегменти користувачів, на яких буде орієнтована реклама. Фахівці збирають дані про вашу аудиторію, поділяють її на сегменти та формують портрети споживачів. Ця інформація стане відправною точкою для подальшої підготовки та налаштування рекламної кампанії.

Також здійснюється аналіз конкурентів та їхніх стратегічних рішень. Під час аналітики можна отримати такі дані:

• кількість та перелік ключових слів;
• тексти оголошень;
• якість та частота семантики;
• обсяг ключів для різних регіонів.

Важливо визначити і бюджет конкурентів: середню вартість за клік, показник клікабельності, прогнози кліків та середню ціну конверсій.
Ціна: 200$
01 Етап

Розробка стратегії просування

Після створення портрету ЦА потрібно поставити завдання та підібрати інструменти. Основне з них - визначити головне завдання оголошення:

• підвищення продажів;
• збільшення охоплень;
• зростання впізнаваності;
• залучення клієнтів та ін.

Після цього підбираються оптимальні майданчики для публікацій та створюються оголошення для різних груп користувачів.
Ціна: 150$
02 Етап

Запуск рекламної кампанії

На фінальному етапі фахівці публікують оголошення на відібраних майданчиках, налаштовують характеристики показів, відсівають нецільові публікації, під'єднують системи цільових показників ефективності. За потреби під час дії рекламної кампанії вносяться коригування для підвищення ефективності.

Ціна залежить від кількості розміщених оголошень та їхнього формату. На вартість впливає тематика та обрана схема просування. Наприклад, бюджетний варіант коштуватиме 150$, а тариф з великою кількістю оголошень та відеоматеріалами – від 300$.
Ціна: від 150$/місяць
03 Етап

Моделі оплати трафіку у рекламі: яку вибрати

Рекламодавці та рекламні майданчики для публікації оголошень пропонують 3 моделі оплати трафіку:

 • за дії або замовлення (CPA або CPL) – від 5 доларів/замовлення;
 • за покази (CPM) – від 4 доларів/1000 показів;
 • за кліки (CPC) – від $0.20/клік.

Кожна схема оплати має переваги для певних видів бізнесу. Вибір того чи іншого формату залежить від маркетингової стратегії, яку реалізує компанія. Вибирайте інструменти на основі особистих цілей та завдань. 

Комбінуйте різні джерела трафіку та випробовуйте нові гіпотези, адже комплексний та оригінальний підхід до рекламної кампанії – головна запорука її успіху. 

Формат оплати за кліки (CPC)

При форматі CPC під час кожного натискання на рекламні оголошення з вас будуть списувати гроші. Схема дуже популярна через прозорість рекламодавця та власника майданчика — кожна сторона зацікавлена ​​в ефективності кампанії. 

Основний недолік моделі CPC – часто висока ціна за клік. Під час аукціонів ставка за клік сягає 10$, а у деяких нішах це значення перевищує 70$. 

CPC придатна для:

 • нової реклами;
 • оголошень з низькою привабливістю;
 • публікації на рекламних ресурсах;
 • оголошень у пошуковій мережі;
 • ремаркетингу (в окремих випадках).

Переваги CPC:

 • висока надійність;
 • простий розрахунок трафіка;
 • оплата лише за перехід.

Фахівці iFish розрахують бюджет кліку для вашого бізнесу та підберуть формат оплати.

Формат оплати за покази (CPM)

Формат CPM передбачає зняття коштів для кожного перегляду оголошення користувачем. Водночас не враховується можливість, що користувач не помітив вашу публікацію. 

Здебільшого купують пакети із 1000 показів — їхня вартість стартує від 4 доларів. Залежно від конкуренції та тематики ціна збільшується. Також діє аукціон другої ціни, у якій рекламодавець оплачує вартість, вказану найближчим конкурентом, із мінімальним кроком рекламного майданчика. І тут ціна за покази може перевищувати 50$.

CPM придатна для:

 • публікацій у тематичних та профільних блогах;
 • груп соцмереж з високою активністю;
 • просування безкоштовних послуг та товарів;
 • ремаркетингу;
 • іміджової реклами. 

Переваги CPM:

 • при виграші оголошення займає весь рекламний блок;
 • високі CTR дозволяють заощадити гроші без зміни кліків;
 • є основою ставок на аукціонах.

Реклама CPM не гарантує зростання трафіку та замовлень, але вона безпосередньо впливає на впізнаваність бренду.

Плата за цільову дію та лід: CPA або CPL

CPL — це модель оплати за кожен лід, що згенерований трафіком. Це може бути людина, яка залишила особисті дані для зв’язку (наприклад, телефон або електронну пошту). Кошти зазвичай знімаються тільки після того, як потенційний клієнт ввів інформацію, позначену в оффері. 

CPA — це модель оплати за дію, яка була попередньо позначена рекламодавцем. Це можуть бути:

 • залишені особисті дані;
 • реєстрація на сервісі;
 • перегляд відео;
 • завантаження файлу;
 • підписка на послугу та ін. 

Плата за цільову дію приносить від 10 до 100 разів більше, ніж стандартна модель CPL. Вартість CPA-моделей оплати становить від 10 до 200 $. Залежно від тематики та конкуренції дохід з реклами може сягати декількох тисяч доларів. 

Яка модель оплати реклами краща

Кожна модель оплати повинна підбиратися індивідуально залежно від бюджету та мети бізнесу. Наприклад:

 • для підвищення впізнаваності підійде CPM-формат – ви зможете прогнозувати рекламну кампанію та отримувати максимальну кількість показів на наявний бюджет;
 • для залучення трафіку на сайт використовуйте CPC-формат – завдяки цьому ви отримаєте максимум кліків за мінімальною ціною;
 • для товарного просування (інтернет-магазинів, продажу моно-продуктів та ін.) підійде CPA та CPL — формати забезпечать оптимізацію грошових витрат та максимум замовлень за мінімальної вартості.

Для використання CPA необхідно не менше 15 конверсій у межах цієї рекламної кампанії, тому воно не може використовуватись на початковому етапі. CPC використовується у пошуку та контекстно-медійній мережі, а CPM тимчасово працює лише у КМС. 

На аукціоні обидва види оголошень приводяться до одного знаменника та конкурують між собою. Основою є плата за 1000 показів. 

Формула розрахунку плати за CPC така:

ціна за клік*1000*CTR/100

Наприклад, у нас є оголошення CPM з вартістю 0.17 $ за 1000 показів та оголошення CPC з ціною 0.10 $ за клік. Їхня клікабельність ідентична і становить 0,14%. Для визначення конкуруючої ціни CPC необхідно 0.10*1000*0.14/100. У підсумку ми отримаємо 0.14 $ за 1000 показів. 

Під час вибору формату оплати орієнтуйтесь на найвигідніший варіант для вашого бізнесу. Звернення до маркетолога не тільки заощадить ваші кошти, а й гарантує реалізацію основних завдань.

Ціни на налаштування реклами залежно від її типу

Залежно від місця публікації оголошень формується їхня вартість. Просування в соціальних мережах або SMM включає рекламу на Facebook і Instagram. Реклама PPC складається з просування в YouTube, Google Ads та Shopping, контекстна та банерна реклама в Google та Yandex. Терміни ведення обговорюються індивідуально і зазвичай становлять від 3 місяців. 

Якщо вибрати комплексну рекламу (наприклад, Instagram+Facebook, Instagram+Google та ін.), можна заощадити. Так, мінімальний тариф просування у двох соціальних мережах становить 500$. 

Ціна на рекламу в Інстаграм

Реклама в Instagram – це найкращий інструмент для просування бюджетних продуктів, підвищення популярності компаній, курсів, тренінгів, продажу жіночих товарів. Використовується для підвищення попиту продукції, яка не популярна у пошукових системах. 

Ціна реклами безпосередньо залежить від кількості показів і становить приблизно $1 за 1000 показів вашій ЦА. Середня вартість коливається у межах 500-2000$ залежно від кількості креативів, рекламних кампаній та обраної стратегії.

ЦінаОхопленняВзаємодії Замовлення
400$400 тис.до 40 тис.від 10
600$600 тис.до 60 тис.від 15
800$800 тис.до 80 тис.від 20
1000$1 млндо 100 тис.від 25

Бюджет 600-800$ оптимальний для ведення реклами протягом 10-25 днів. Його можна розтягнути і надовше (понад 30 днів), але таке рішення може знизити ефективність. 

Терміни розміщення кампанії складають 3-15 робочих днів, залежно від складності робіт. 

Процес рекламування складається з декількох етапів:

 • аналіз ЦА;
 • написання текстів, що продають;
 • створення дизайну постів;
 • розробка стратегії для виконання завдань;
 • налаштування рекламної кампанії. 

Через декілька днів ефективність можна проаналізувати за кількістю переглядів, взаємодій (лайків, коментарів, репостів) та замовлень. За недостатніх показників ми вносимо зміни та повторно запускаємо рекламну кампанію. 

Ціна на рекламу у Фейсбук

Реклама у Фейсбуку придатна для оголошень, які не популярні у пошукових системах або в тандемі з контекстною рекламою. 

Ціна кампанії складається з двох видів витрат:

 • одноразова оплата за налаштування рекламної кампанії (від 500 $);
 • оплата Facebook за покази реклами (від 300 $). 

Загальна сума витрат залежить від бюджету компанії, а вартість за результат – від обраної вами стратегії. Можна вибрати автоматичний розподіл бюджету. У такому разі виділений бюджет рівномірно розподіляється на увесь період рекламної кампанії. 

ВартістьКількість показів
400$до 400 тис.
600$до 600 тис.
800$до 800 тис.
1000$до 1 млн

Терміни налаштування варіюються від 10 до 20 днів залежно від вибраного типу реклами. 

Кампанія запускається за допомогою Facebook Ads Manager – професійного інструменту для налаштування таргета, залучення аудиторії, формування оголошень або їх груп, вибору завдань реклами, моніторингу результатів та створення звітності. 

Реклама на Facebook поділяється на 3 види залежно від потрібних результатів:

 1. Аукціон. Необхідний для охоплення цільової аудиторії за мінімальною чи встановленою вами вартістю. 
 2. Охоплення та частота. Дозволяє охопити ЦА за фіксованою ціною, але охоплення аудиторії має становити щонайменше 200 тис. 
 3. Цільовий рейтинг. Необхідний для створення відеореклами на Facebook з підтвердженим цільовим рейтингом. 

Цей тип реклами бюджетніший, ніж контекстне просування у пошукових системах. Він дозволяє поєднувати в оголошенні декілька форматів (фото, відео, текст, посилання та ін.), виконати точне налаштування видачі. Конкуренція на Фейсбук значно нижча. 

Ціна на відеорекламу в Ютубі

Реклама на YouTube – це медійні оголошення на головному відеохостингу світу. Рекламні оголошення розміщуються перед відео або безпосередньо всередині ролика. 

Ціна залежить від кількості переглядів та конкуренції. Орієнтовний прайс поданий у таблиці нижче. 

Назва тарифуЦіна налаштуванняК-ть переглядівВартість 
Стартовий від 400$100 тис.200$
Бізнесвід 700$1 млн2000$
Максимальнийвід 1400$3 млн4000$

Наявність власного відеопродакшену дозволяє за короткий термін створити та опублікувати рекламний контент на Ютуб. 

За низької конкуренції ціна за перегляд відео однією людиною становить від 0,01 долара і пропорційно зростанню конкуренції досягає 0,15 долара. Під час розрахунку ціни враховуються перегляди на момент показу, регіон реклами, ЦА та трафік на YouTube.

Ціна контекстної реклами у Google Adwords

Вартість реклами у Google Ads складається із витрат на налаштування та ведення рекламної кампанії, а також ціни переходів на сайт. Основний чинник, який впливає на вартість — конкуренція у тематиці. Середня ціна по Україні складає:

 • від 0.10$/клік за низької конкуренції;
 • від 0.28$/клік за середньої конкуренції;
 • від 0.52$/клік за помірної конкуренції;
 • приблизно 1.50$/клік за високої конкуренції.

Якщо ваш бюджет обмежений, не варто намагатися завоювати весь світ. Необхідно націлити рекламну кампанію на пріоритетний напрямок і геолокацію. 

Реклама у Google Adwords: з чого складається ціна

Знайомство з базовими даними

Фахівець запитує інформацію про товар або послугу, УТП, стартовий рівень конверсій, найуспішніші пропозиції, періоди активності аудиторії. Відбувається знайомство з ЦА та її параметрами – стать, вік, регіон, мова, фінансове становище та ін. 

Визначення стратегії 

Стратегія та цілі реклами встановлюються на початковому етапі залежно від потреб клієнта: підвищення продажів, збільшення охоплень, зростання впізнаваності та ін.

Поділ рекламних кампаній

Для КМС та пошукової реклами використовуються різні рекламні кампанії: від ключових слів до оголошень. Підхід покращує результати та показує більшу ефективність.

Налаштування геолокації

Якщо важливий геотаргетинг, виконується налаштування мультиплікаторів ставок під потрібний регіон. Цей етап є актуальним лише для прив’язаних до країни/міста організацій.

Запуск розширень

На сервісі Google Бізнес необхідно вказати додаткові посилання та розширення, прописати контактні дані.

Налаштування мовного націлення

Для пошуку потрібно встановити місцеву+англійську мову, для КМС — тільки місцеву, для ремаркетингу — усі мови.

Встановлення часу показів

У мультиплікаторах ставок вказується оптимальний часовий діапазон – період активності ЦА. Переважно використовувати діапазон з 2 ночі до 6 ранку нерентабельно.

Запуск обмежень для КМС

Для ремаркетингу та КМС рекомендоване обмеження до 5 показів на людину. Нецільові майданчики (сайти з іграми, навчальними матеріалами та ін.) від’єднуються. 

Запуск та налаштування аналітики

На всіх рекламних сторінках встановлюється Google Analytics із прив’язкою до Google Ads. Системи аналітики налаштовуються на цілі та відстеження електронної комерції. 

Ціна контекстної реклами в Яндекс Директ

Мінімальна ціна контекстної реклами в Яндекс Директ становить від 200 $ (без урахування витрат на реалізацію рекламної кампанії). Надалі вартість ведення залежить від:

 • охоплених майданчиків;
 • регіону;
 • сегментування ЦА;
 • обсягу товарів і послуг, що просуваються. 

За бажання заощадити багато хто самостійно виконує роботи в Яндекс Директ або наймає фрілансерів. Найчастіше наслідки спроб заощадити погані: кампанія не відпрацьовує вкладених коштів. Ми виконуємо оптимізацію рекламного бюджету після перших результатів, що гарантує високу ефективність. 

Для України цей тип реклами менш популярний: Яндекс заблокований і користувачі регіону рідко користуються пошуковою системою. 

Ціна реклами у контекстно-медійній мережі Google

Банерна реклама КМС оптимально придатна для просування продуктів масового споживання, курсів та майстер-класів, розважальних закладів та заходів. Вона представлена ​​у вигляді анімації, графічних банерів або відеомакетів. 

Контекстно-медійна мережа Google підійде для підвищення лояльності до бренду, покращення його впізнаваності та швидкого інформування широкої аудиторії. 

Найчастіше реклама КМС використовується як доповнення до пошукового просування. Ціна медійної реклами становить від 1 до 3 доларів за 10 000 показів та залежить від низки факторів:

 • кількість рекламних кампаній;
 • цільова аудиторія бізнесу;
 • регіон та мова;
 • конкуренція на момент показу оголошення.

Орієнтовний прайс вказано нижче. 

Тариф Стартовий ОптимальнийПрофесійний
Ціна разового налаштуваннявід 400$від 700$від 1500$
К-ть рекламних кампанійдо 2до 5до 10
Строки налаштуваннядо 7до 10до 15
Ціна підтримкивід 200$від 300$від 400$

Рекомендована мінімальна кількість рекламних кампаній для високої ефективності — від двох за мінімального бюджету 300$.

Ціна товарної реклами Google Shopping

Ми здійснюємо налаштування Мерчант Центру для високої ефективності реклами. Ціна налаштування реклами Google Shopping залежить від її типу:

 1. Проста. Націлена на категорію товарів, коштує від 50$.
 2. Складна. Необхідна для просування конкретних продуктів. Вартість складає не менше 100$. 

Значна різниця у вартості обумовлена ​​великим обсягом робіт. Водночас важливо правильно підібрати стратегію просування. Наприклад, якщо у вас є товарні групи вартістю 100$ і 500$, для них необхідно створити різні рекламні кампанії. 

ТарифЦіна/добуК-ть кліків/добуК-ть продажів/добу
Mвід 50$250до 15
Lвід 100$500до 30
XLвід 300$1500до 100

Розрахунок вказаний на основі середніх конверсій 1% та стандартної ціни за 1 клік 0.2$. Точну ціну можна дізнатись у нашого менеджера. 

Серед переваг використання Google Shopping:

 • усі позиції потрапляють у пошукову видачу незалежно від кількості – чи то 100 чи 10 000 одиниць;
 • оголошення охоплює зацікавлену аудиторію, що збільшує шанси на цільову дію;
 • реклама розміщується на видному місці – вгорі або у правій частині сторінки;
 • широкі можливості налаштувань та велика кількість статистичних звітів.

Товарні оголошення забезпечують вищу конверсію, ніж текстові оголошення. Ви можете у будь-який час оновити рекламовані товари (залежно від їх наявності). Google Shopping – оптимальний вибір для інтернет-магазинів та торгових майданчиків.

Схеми оплати реклами у блогерів

Останнім часом популярність реклами у блогерів значно зросла. Експерти стверджують, що незабаром вона стане найефективнішим методом просування товарів та послуг. 

Спроби новачків розібратися у ціноутворенні зазвичай закінчуються марно. Один блогер пропонує захмарний прайс, у іншого реклама у 5 разів дешевша, а третій готовий до бартерної співпраці. Як пояснити такий дисонанс? 

Ціна реклами у кожного блогера індивідуальна і залежить не лише від кількості підписників. 

Одним із ключових факторів є показник захопленості (ER). Він розраховується за такою формулою:

ER = (реакції/підписники)*100%

Нормальний показник захопленості для блогу у 500 підписників – 15%, для 5000 – приблизно 7%, для мільйонника – до 3%. Також на ціну реклами впливає статистика, пропорційність рекламних витрат та інші фактори. Ціни на маркетинг у SMM коливаються від 100 до декількох мільйонів доларів. 

Лідери думок у соціальних мережах поділяються на 2 види:

 1. Мікроінфлюєнсери. До категорії входять блогери від 1000 до 100 000 підписників. Представники малого та середнього бізнесу воліють співпрацювати саме з мікроінфлюєнсерами.
 2. Макроінфлюєнсери. До категорії належать блоги-мільйонники: зірки кіно, естради, спорту, інтернету та ін. Вартість блогерів від 100 тис. підписників значно вища, тому вони працюють переважно з великим бізнесом. 

У блогерській рекламі немає базового цінника, але ми розглянемо середні тарифи для різних соціальних мереж. 

Ціна на рекламу у блогерів в Інстаграм

Середню вартість рекламного поста в Instagram можна розрахувати за кількістю підписників. Наприклад, у блогерки Анастасії Івлєєвої майже 20 мільйонів підписників. Вартість реклами у її блозі становить не менше 20 тисяч доларів. 

Але звернувшись, наприклад, до Юрія Дюдя з аудиторією 5 мільйонів, ви будете здивовані — він вимагатиме не менше 20 тисяч доларів. Якщо взагалі погодиться на нативну рекламу у своєму блозі.

На формування ціни реклами впливає як кількість підписників у блогера, так і якість аудиторії. Навіть якщо блогер є мільйонником, але на нього підписані переважно підлітки, він не зможе підвищити цінник до рівня блогу з декількома сотнями платоспроможних глядачів. 

Тим не менш, середній цінник реклами у блозі Instagram від 10 000 до 100 000 фоловерів становить 100$.

Ціна на рекламу у блогерів у Фейсбук

Згідно зі статистикою, у Фейсбук приблизно 14% коментарів та лайків накручені ботами. Це призводить до поганої окупності рекламної кампанії, тому блоги для реклами потрібно ретельно вибирати. 

Середню ціну реклами на Facebook краще розраховувати за формулою:

(Охоплення/3)/74 = вартість реклами у доларах. 

Враховуйте, що охоплення – це не кількість підписників, а кількість переглядів постів. 

Ціна на рекламу у блогерів в YouTube

Відеореклама на YouTube є однією з найдорожчих. Вона вимагає залучення кількох спеціалістів та значних зусиль. Якісно відзнятий ролик у Ютубі більше нагадує професійне шоу, ціна на яке має бути відповідною.

Для YouTube кількість переглядів має більше значення, ніж кількість підписників. Розглянемо ціни на реальних прикладах:

 • рекламна згадка на каналі авто-тематики (аудиторія до 4 млн) – 630$;
 • огляд товару або послуги – 800$;
 • реклама у кулінарному відеоблозі (к-ть підписників до 3 млн) – 400$.

Середня ціна реклами (з додаванням посилання на рекламований контент) у блозі YouTube з аудиторією до 1 млн підписників становить 650$. 

Враховуйте, що для платформи діють зобов’язання збереження реклами. Наприклад, ви можете домовитися про збереження реклами у блозі протягом року – реклама буде демонструватися при кожному перегляді.

Скільки коштує налаштування рекламної кампанії

Налаштування рекламної кампанії передбачає виконання комплексу робіт. На початковому етапі здійснюється аналіз бізнесу та конкурентів, ставляться мета та завдання рекламної кампанії. 

Серед основних робіт налаштування реклами:

 • формування та узгодження базових ключових слів;
 • парсинг по базам Яндекс та Гугл;
 • чищення СЯ та його узгодження;
 • формування переліку УТП;
 • створення оголошень;
 • налаштування особистого кабінету та бідера;
 • експорт та модерація;
 • налаштування аналітичних систем;
 • аналіз рекламної кампанії.

Додатково за персональним запитом підключається КМС, запускається відео- та аудіореклама, формується зовнішня реклама. 

Ціна налаштування реклами залежить від обсягу робіт, регіону та тематики бізнесу. Мінімальна вартість налаштування реклами стартує від 250$.

Супровід рекламної кампанії: ціна та чому це важливо

Одноразового налаштування реклами недостатньо для ефективності на увесь період просування. Рекламна кампанія вимагає постійного аналізу, коригування з покращення результату. У таблиці вказано мінімальний обсяг робіт із ведення у різні періоди. 

Щоденні роботиЩотижневі роботиЩомісячні роботи
Контроль працездатності
(биті посилання, 404)
Створення плану покращення рекламної кампаніїСтворення медіаплану з можливою зміною бюджету
Контроль витратЗвіт за підсумками тижняАналіз результатів 
Перевірка статусу 

«мало показів»

Аналіз результатів рекламної кампаніїПеревірка актуальності акцій та спецпропозицій
Призначення ставок у бідеріКоригування рекламної кампаніїПеревірка попиту на послуги/товари клієнта
Аналіз ефективностіЗвіт за підсумками місяця
Додавання рекомендацій

від рекламних мереж

Створення плану покращень реклами

Постійний супровід реклами необхідний для моніторингу показників та внесення змін для досягнення поставленої мети. Він допомагає керувати результатом: отримувати цільовий трафік та підвищувати кількість замовлень без збільшення рекламного бюджету. 

Ціна залежить від виду бізнесу, кількості рекламних кампаній та їхніх параметрів. Мінімальна вартість супроводу – 200$. Вона пропорційно збільшується із зростанням складності та обсягу робіт.

Скільки коштує аудит рекламної кампанії: дізнайтесь, як покращити рекламу

Аудит рекламної кампанії необхідний для виявлення слабких і сильних сторін реклами, пошуку можливостей її поліпшення чи скорочення бюджету. Інформація аудиту дозволить збільшити кількість замовлень утричі та скоротити вартість до 30%. Також ви отримаєте рекомендації щодо подальшого розвитку. 

Замовити аудит варто, якщо:

 1. Вам здається, що контекстна реклама не є ефективною для вашого бізнесу.
 2. Результати рекламної кампанії вас не влаштовують.
 3. Налаштування здійснювали самостійно і ви не впевнені в його ефективності.
 4. Бюджет рекламної кампанії занадто великий і ви хочете його скоротити. 
 5. Ви не знаєте ціну залучення 1 клієнта з реклами або хочете знизити її.
 6. Ви не знаєте, які ключі дають результати, а які дарма витрачають бюджет. 

Після аудиту ви отримаєте детальний перелік рекомендацій з аргументами та наслідками, опрацьовану структуру реклами, детальну стратегію покращень та інші засоби для підвищення ефективності.

Ціна аудиту рекламної кампанії залежить від обсягу облікового запису, кількості мов та країн таргетингу. Вартість стартує від 270$. 

Можливе надання розгорнутого відео-розбору або проведення персональної консультації. І тут ціна обговорюється індивідуально. 

76% рекламних кампаній не дають конверсії. Ви заслуговуєте на більше – фахівці iFish зроблять рекламу вигідним вкладенням.

Скільки коштує налаштування ремаркетингу та ретаргетингу

Ремаркетинг — це вид реклами, яка відображається лише користувачам, які раніше відвідували ваш сайт. Він дозволяє привернути увагу поточної аудиторії до продукту та покращити взаємодію з потенційно зацікавленими користувачами. 

Існує декілька видів ремаркетингу:

 • у КМС Google – демонстрації для тих, хто раніше відвідував комерційний ресурс;
 • у соцмережах – реклама за допомогою тизерів та банерів у стрічці;
 • у пошуковій видачі – перехоплення у конкурентів під час пошуку товару чи послуги;
 • для відео – показ контенту на основі переглянутих відео;
 • динамічний ретаргетинг – демонстрація розглянутих чи доданих у кошик товарів;
 • поведінковий ретаргетинг – показ потенційно цікавих для користувача продуктів.

Також є послуга рівневого ремаркетингу, яка дозволяє зібрати більше даних про клієнта та додатково збільшити продаж на 7-30%. 

На ціну ремаркетингу впливає його тип, конкуренція у ніші та рівень доходу вашої ЦА. 

Ціна трафіку (за клік) для різних видів ремаркетингу складає:

 • від 0.06$ до 0.1$ для КМС Google;
 • від 0.0024$ для відео ремаркетингу YouTube;
 • для пошукових систем, залежно від ціни переходу для певної ніші.

Вартість налаштування та ведення ремаркетингу – від 300$ на місяць. Можливе замовлення послуги у комплексі з іншими рекламними пропозиціями.

Вартість таргетованої реклами у соціальних мережах в Україні

Таргетована реклама — це тип просування у соціальних мережах, у якому оголошення показується лише цільовій аудиторії за заданими параметрами. Можна налаштувати показ реклами людям певної статі, віку, сімейного статусу, локації та захоплень. Це дозволяє запустити рекламне повідомлення для своєї цільової аудиторії з високим шансом на отримання потрібних результатів. 

Розглянемо ціну таргетованої реклами для різних соціальних мереж у таблиці.

Соціальна мережаВартість
Instagramвід 250$
Facebookвід 340$
YouTube від 220$
TikTokвід 300$

У середньому ціна налаштування та ведення таргетованої реклами 300-550$.

Вартість контекстної реклами в Україні

Контекстна реклама — це вид реклами, у якій оголошення показуються аудиторії з урахуванням її пошукових запитів чи інтересів. 

Після запуску контекстної реклами кількість конверсій збільшується до 40%. 

Послуга контекстної реклами містить декілька пунктів:

 1. Збирання семантичного ядра. Збираються маски та семантика, невідповідні запити видаляються. 
 2. Створення рекламних оголошень. Відбувається підготовка рекламних оголошень та розширень, виконується написання текстів та заголовків, збираються картинки. Усі дані узгоджуються з клієнтом. 
 3. Налаштування рекламних кампаній. Формуються завантажувальні файли Google/Яндекс, рекламні кампанії завантажуються в особистий кабінет. Налаштовуються усі види акцій та рекламний кабінет. 
 4. Налаштування систем аналітики та відстеження конверсій. Під’єднання та налаштування Яндекс Метрики та Гугл Аналітики. Налаштовуються цілі рекламної кампанії та здійснюється аудит юзабіліті сайту. 
 5. Ведення рекламних кампаній. Здійснюється А/Б тестування, оптимізація стратегії та оголошень за потреби. Виконується чищення трафіку, контроль ставок та розширення семантики. Клієнту надаються регулярні звіти. 

Ціна контекстної реклами залежить від обраного тарифу та обсягу робіт.

ТарифЦіна
Легкийвід 450$
Середній від 750$
Професійнийвід 1500$

Вартість роботи фахівця з реклами

У створенні рекламної кампанії бере участь декілька фахівців – таргетолог, рекламник, аналітик та ін. 

У таблиці наведено середню вартість роботи кожного спеціаліста в Україні.

ФахівецьЦіна
Таргетологвід 60$/проєкт
SMM-спеціаліствід 8$/годину
Рекламниквід 11$/годину
SEO-спеціаліствід 12$/годину
UX-спеціаліствід 10$/годину
Інтернет-маркетологвід 80$/проєкт
Аналітиквід 15$/годину
PPC-менеджервід 100$/проєкт

Точна вартість залежить від складності проєкту та обсягу робіт. Зверніться за контактним номером або напишіть у форму зворотного зв’язку – ми розрахуємо персональну ціну вашої рекламної кампанії.

Вартість консультації з інтернет реклами

Консультація з реклами допоможе визначити помилки у просуванні, підвищити її ефективність та правильно керувати рекламною кампанією. Ми проводимо онлайн-консультації у відеоформаті. Робимо детальний розбір та відповідаємо на усі ваші запитання. 

Консультація необхідна у декількох випадках:

 • якщо ви бажаєте самостійно налаштувати рекламу;
 • якщо ви плануєте самостійно вести рекламну кампанію;
 • якщо ви хочете зрозуміти, яку рекламу вибрати для бізнесу;
 • якщо ви хочете зрозуміти, чому потрібні послуги агентства. 

На замовлення консультації ви витратите від 50$/год. Ціна залежить від типу та напряму консультації.

Від чого залежить вартість реклами в інтернеті: за що ви платите

Ціна реклами плаваюча – не існує універсальної вартості для усіх видів рекламних кампаній. Ціна залежить від декількох факторів:

 • розмір сайту, що просувається — для лендингу вартість буде нижчою, ніж для каталогу з тисячами позицій;
 • конкуренція у ніші — що вища конкуренція, то дорожче просування;
 • тематика – сайти у популярних тематиках просуваються простіше і швидше, ніж маловідомі напрями;
 • тип реклами — залежно від виду рекламної кампанії та обраного майданчика формується вартість послуги.

Вартість збільшується за потреби термінового налаштування рекламної кампанії. Також ціна залежить від типу вибраних послуг: лише налаштування/ведення рекламної кампанії або комплексний тариф. 

Враховуйте, що комплекс послуг дозволяє заощадити та отримати найкращі результати.

Як оцінити ефективність реклами

Для оцінки ефективності реклами можна скористатися аналітичними вебінструментами. Одними з найпопулярніших є Яндекс.Метрика та Google Аналітика. 

Онлайн-інструменти дозволяють відстежити рухи користувачів на сайті та переглянути основні дані:

 • CR (коефіцієнт конверсії);
 • цінність конверсії, отриманий з неї дохід та рух до мети;
 • кількість конверсій та цільових відвідувачів;
 • поведінкові параметри – глибину перегляду, відмови, час на сайті. 

Оцінювати результати краще за 4-6 днів з моменту запуску реклами. 

Оптимально об’єднати та порівняти дані з Ads Manager та вибраного інструменту аналітики. Розширений звіт дозволить розрахувати вартість конверсії, ROMI та інші важливі параметри. 

iFish вніс у вартість розміщення реклами її подальшу аналітику та коригування у разі недостатньої ефективності. Звернення до фахівців – запорука успіху рекламної кампанії. Ми гарантуємо підбір оптимальної стратегії під ваш бюджет та досягнення встановлених цілей.

Щоб замовити налаштування та ведення реклами або отримати консультацію, телефонуйте за вказаним на сайті номером.

Запитання - Відповідь

Що таке реклама PPC?

PPC (pay per click) — це модель рекламної кампанії, де рекламодавець платить за кліки за оголошенням. В інтернет-рекламі під значенням PPC-реклами передбачаються CPA-мережі.

Скільки коштує реклама з оплатою за клік?

Мінімальна вартість реклами за клік становить 0.2$. Оплата моделі CPA у середньому становить від 10 до 200$.

Як розраховується вартість реклами?

Щоб розрахувати витрати на рекламну кампанію, необхідно взяти середню кількість показів, отриману публікацією, і поділити на 1000. Після цього помножити значення на ціну показу (у середньому це 0.02$). Бюджет на рекламу залежить від виторгу попереднього періоду — наприклад, для споживчої продукції це до 30% обсягу продажу.

Як визначити ціну за клік?

Розрахунок ціни кліка виконується шляхом поділу загальної ціни реклами на кількість кліків. Дізнатися вартість кліка можна за формулою:

CPC = CPM/(1000*CTR), де

CPC — ціна кліка;

CPM — вартість показу;

CTR — співвідношення кліків щодо показів.

Скільки коштує реклама у блогера з 1 млн підписників?

Ціна рекламного поста у блогера-мільйонника стартує від 1000$. Середня вартість реклами у сторіз становить від 250$. За зниженою вартістю можна рекламувати свій продукт у блогах Giveaways.

Де найефективніша реклама в Інтернеті?

Реклама на різних майданчиках має високу ефективність. Підбирати місце публікації оголошення треба, відштовхуючись від особливостей бізнесу. Для просування товарів та послуг оптимально придатні:

 • Google Shopping;
 • реклама в Інстаграм/Фейсбук.

 

Якщо у вас є якісне рекламне відео, підійде реклама на YouTube.

Як оцінити вартість реклами у блогерів?

Ціна реклами у блозі соцмереж розраховується за такою формулою:

(Охоплення/3)*0.013, де охоплення – кількість переглядів, а не кількість підписників.

На вартість впливає не лише кількість, а й якість фоловерів. Перед запуском реклами у блогера рекомендуємо проаналізувати ціну у різних джерелах: на біржі, в агентстві та безпосередньо у власника блогу.

Скільки коштує реклама сайту у Google?

Стандартна ціна за клік у Google Рекламі – від 1 до 2 доларів. Для просування у медійній мережі Google стартує від 0.5 долара. Ціна реклами у Google під ключ стартує від 340$.

Як замовити налаштування контекстної реклами?

Для замовлення контекстної реклами зверніться за контактним телефоном. Налаштування контекстної рекламної кампанії включає інтеграцію із системою наскрізної аналітики, підключення до систем Яндекс. Метрики або Google Analytics, з’єднання з автоматизованою програмою керування ставками.

Як замовити налаштування таргетованої реклами?

Для замовлення таргетованої реклами зверніться за контактним номером або напишіть у форму зворотнього зв’язку. Наш таргетолог створює відразу декілька рекламних оголошень, різних за форматом, і порівнює їхню ефективність. Завдяки відмінностям реклами вдається вибрати тариф з мінімальними витратами за максимальної кількості показів. Середня ціна таргетованої реклами – від 120$.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Київ

Спортивна площа,
1a, Gulliver, Tower A

Харків

вул. Коломенська, 63, 3 поверх,
The Place Of

Дніпро

вул. Миколаївська, 19,
3 поверх, офіс 10

Одеса

Одеса, вул. Жуковського, 9
iQSpace

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved