→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Створення сайтів Дніпро: розробка під ключ

Сайт під ключ Дніпро – це комплекс послуг, що дозволяють замовнику позбутися рутини і заощадити час. Створюємо вебресурси усіх типів і будь-якої складності. Індивідуальна технологія, унікальний дизайн, шаблонні рішення. Створення, налаштування, інтеграція, запуск, оптимізація вебпроєктів у студії iFish. Прайс на 2024 рік.

683 особи замовили
82 відгуки
Строк створення: до 20 днів
Поставити запитання
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про створення вебпроєктів під ключ

 

 1. Сайт на шаблоні або індивідуальний проєкт – що краще
 2. Виготовлення сайтів під ключ у Дніпрі
 3. Що входить у створення сайту під ключ Дніпро
 4. Створення сайтів у Дніпрі залежно від їх типу
 5. Створення сайту під ключ landing page
 6. Створення корпоративного сайту під ключ
 7. Створення інтернет-магазину під ключ
 8. Створення сайту під ключ на Вордпрес
 9. Створення сайту під ключ на Бітрікс
 10. Створення сайту під ключ на UMI
 11. Запитання і відповіді щодо розробки вебпроєктів під ключ
 12. Замовлення прорахунку ціни на сайт

 

Сайт на шаблоні або індивідуальний проєкт – що краще

Створення сайтів під ключ – це комплексна робота, що передбачає складання структури, налаштування функціоналу, оформлення сторінок, верстання та інші послуги для запуску повноцінного онлайн-майданчика для бізнесу. 

 

Існує два основних варіанти розроблення вебресурсів: індивідуальний проєкт та на шаблоні. У першому випадку ви отримуєте унікальний сайт з продуманою структурою, юзабіліті, зручною навігацією і оригінальним дизайном, а у другому – здійснюється персоналізація обраного шаблону, тобто його доопрацювання під завдання бізнесу.  

Для створення індивідуального сайту залучають до роботи дизайнерів, програмістів, копірайтерів, фотографів, верстальників, ілюстраторів та інших фахівців. Команда набирається залежно від складності і типу проєкту, кількості поставлених завдань. Такий web-ресурс має унікальний дизайн і необхідний функціонал, налаштований під ваші бізнес-процеси. Індивідуальна розробка є економією у довгостроковій перспективі, оскільки, якщо ви заплатите один раз, отримуєте платформу для бізнесу, що коректно працює, на багато років.

Вебпроєкт на основі готового рішення – це економія тут і зараз. Створити сайт у Дніпрі на шаблоні можна швидко і просто. Він має вбудовані модулі, інтуїтивно зрозумілий для користувачів інтерфейс і зручний функціонал, що забезпечує запуск сайту у лічені дні. Однак ви отримаєте шаблонний дизайн, що зробить ваш сайт схожим на вигляд з ресурсами конкурентів, і обмежені технічні можливості. У вебресурсу буде низький рівень безпеки і висока можливість перевантаження. До того ж, коробкові рішення не здатні повністю вирішити завдання пошукової оптимізації.

Який сайт вибрати – з нуля чи на шаблоні – вирішуєте лише ви. Якщо бюджет обмежений, а для роботи досить простого вебресурсу з мінімальною кількістю сторінок, можна вибрати готове рішення. Але якщо ви хочете отримати захищений від DoS-атак і збоїв майданчик з авторським дизайном, розширеним функціоналом, інтеграціями з потрібними сервісами, замовте індивідуальний проєкт. 

Створюємо сайти будь-якої складності з огляду на конкретні цілі та бізнес-завдання.

Виготовлення сайтів під ключ у Дніпрі

Створення сайтів Дніпро – це тривалий, колективний та копіткий процес, особливо
якщо йдеться про індивідуальне розроблення. Вебресурс на шаблоні створюється швидше і обійдеться
дешевше, ніж розробка з нуля, але доопрацювання шаблону і налаштування модулів все одно потребують часу.

Вартість створення вебпроєкту залежить від:


типу ресурсу;
термінів;
складності роботи (кількість сторінок і розділів, унікальний або шаблонний дизайн тощо);
особливостей функціоналу;
дизайну;
інтеграцій;
CMS.
Тип сайту під ключЦіна, грнСтрок
⭕️ Для малого бізнесу від 12600від 10 робочих днів
⭕️ Для середнього бізнесувід 35 000від 1 до 3-х місяців
⭕️ Для великого бізнесувід 180 000від 3-х місяців до 1 року

Що входить у створення сайту під ключ Дніпро

Вебстудія iFish пропонує виготовлення сайтів Дніпро – усіх типів та під завдання конкретного бізнесу. Розробляємо односторінники та сайти-візитки, бізнес і корпоративні сайти, інтернет-магазини, каталоги, портали. Усі вони мають різні ціни, терміни виготовлення і особливості розробки.

Аналіз

Спочатку виконується підготовка – вивчаються особливості бізнесу, ніша, конкуренти, передусім ті, хто перебуває у топі пошукової видачі, та цільова аудиторія. Це дозволить продумати структуру сайту і забезпечити зручність користування.

01 Етап

Технічне завдання

Визначаємо цілі та завдання проєкту, основні деталі, тип продукту, варіант розробки, мовні версії, CMS. Складаємо ТЗ для узгодження нюансів роботи. У документі прописуємо особливості дизайну, функціоналу, контенту, ієрархію розділів, навігаційні ланцюжки, вимоги до хостингу тощо.

02 Етап

Доменне ім'я і хостинг

Для роботи будь-якого сайту потрібно вибрати доменне ім’я і надійний хостинг. Ці послуги оплачуються додатково – залежно від обраної доменної зони (для Дніпра – це dp.ua) та вартості оренди на рік.

03 Етап

CMS

Content Management System дозволяє розміщувати, редагувати і видаляти будь-який контент на сайті, створювати нові сторінки, вносити зміни у каталог товарів, обробляти замовлення, що надійшли. Ці системи бувають платними і безкоштовними (WordPress, Bitrix, UMI тощо), відрізняються функціоналом і можливістю доопрацювання. Тому під час вибору враховується специфіка вебпроєкту.

04 Етап

Дизайн

Це один з ключових етапів розроблення. Саме від дизайну залежить зручність користування вебресурсом і враження, яке він справлятиме на відвідувачів. Ретельно продумується структура сайту, навігація і клікабельні елементи, створюється оформлення вебсторінок, що відповідає фірмовому стилю або побажанням замовника.

05 Етап

Програмування та верстання

На цьому етапі створюється функціонал, під’єднуються усі необхідні модулі. Для кожної сторінки HTML і CSS створюється код, що дозволяє їм коректно відображатися в браузерах. Створюються додаткові мовні версії.

06 Етап

Налаштування інтеграцій

Впроваджуємо сторонні сервіси, зокрема програми обліку, платіжні системи, служби доставки, системи аналітики та ін.

07 Етап

Базове наповнення

Із замовником заздалегідь обговорюється кількість сторінок, які необхідно заповнити, та обсяг контенту для публікації. Усю інформацію надає клієнт. Якщо у вас немає готового текстового чи візуального контенту, можете замовити цю послугу додатково.

08 Етап

Первинна оптимізація

Готуємо сайт до просування у пошукових системах, налаштовуємо його і реєструємо у вебмайстрах пошукових систем. Це потрібно для індексації майданчика.

09 Етап

Тестування і запуск

Перевіряємо працездатність сайту, швидкість завантаження сторінок, коректність відображення контенту, наявність багів і помилок, за необхідності доопрацьовуємо вебпроєкт та передаємо готовий до роботи ресурс замовнику.

10 Етап

Створення сайтів у Дніпрі залежно від їх типу

 

Односторінники (лендинги)

мають певну мету – продати, підписати, зареєструвати тощо. Це свого роду рекламний вебпроєкт, який пропонує конкретний товар чи послугу та за рахунок цього є ефективнішим. За потреби можна швидко створити майданчик і почати отримувати перші замовлення.

 

Сайти-візитки

– відносно прості майданчики з однорівневим меню, призначені для презентації бізнесу або вигідної пропозиції. Містять усю необхідну інформацію, але не об’ємні.

 

Корпоративні сайти

є складнішими вебпроєктами. Відрізняються функціональністю, інформативністю і можливістю інтеграції з різними сервісами.

 

Сайти-каталоги

 – містять інформацію про товари і послуги, демонструють переваги, але не мають кошика та модуля оплати. Такі майданчики об’ємні, але створюються швидше за інтернет-магазини.

 

Інтернет-магазини

складні у розробці, оскільки треба врахувати безліч нюансів. Такі майданчики мають не лише показувати продукт, а й стимулювати користувачів купити його. Тому важливо забезпечити швидкий пошук, зручну навігацію і додати модулі для спрощення оформлення замовлення.

 

Портали

– один із найскладніших типів сайтів. Вони надають користувачам доступ до інтерактивних сервісів, зібраних на одному майданчику. На порталі є пошук, форум, голосування, електронна пошта, календар тощо.

Створення сайту під ключ

Landing page

Landing page, або посадкова сторінка, має лише одну сторінку, яка проглядається за допомогою скролінгу. Вона мотивує користувачів здійснити цільову дію: підписатися на розсилку, зареєструватися на основному сайті, замовити зворотній дзвінок, заповнити анкету, записатися на консультацію тощо. Таким чином, перетворює відвідувача на замовника. 

Лендинг є частиною ланцюжка продажів. Саме на нього ведуть посилання, наприклад, з рекламних банерів і контекстної реклами. Його також використовують для залучення користувачів на головний сайт. Тому розробка landing page полягає у створенні макета у корпоративному стилі з навігаційним скрол-меню, п’ятьма основними блоками інформації, формою захоплення і кнопками із закликами до цільової дії.

Якщо замовити лендинг у Дніпрі, то отримаєте інформативний ресурс для презентації пропозиції, послуги чи товару, а також швидкого запуску бізнесу.

Термін розроблення: від декількох днів до тижня.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт не лише презентує послуги і товари, а й формує зв’язок компанії з потенційними клієнтами, партнерами, громадськістю, підвищує впізнаваність і довіру, зміцнює імідж. Такий вебресурс здатний розширювати горизонти бізнесу та залучати нових клієнтів. 

Розробка сайту компанії полягає у створенні адаптивного індивідуального дизайну у корпоративному стилі, багаторівневої системи розділів з підкатегоріями, наданні можливості технічно розвивати і просувати ресурс. Може також бути інструментом для маркетингових досліджень, опитувань і голосувань.

Для компанії будь-якої сфери діяльності замовити корпоративний сайт – вдале рішення. Ресурс може створюватися як на шаблоні, так і з нуля. Але навіть за умови вибору готового рішення шаблон треба доопрацьовувати під завдання бізнесу та зробити унікальне оформлення мінімум для 7 сторінок (головна, послуги, портфоліо, ті, що відкриваються під час переходу за посиланням та ін.).

Термін створення: від 1 місяця.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазини є повноцінними майданчиками для прямих дистанційних продажів. Правильно підібрані інструменти забезпечують безперебійну роботу сайту за високих навантажень і великого обсягу контенту, а широкий функціонал робить його зрозумілим і зручним для менеджерів та покупців одночасно. 

Ефективний інтернет-магазин – це набір функцій. Важливо впровадити простий пошук, можливість фільтрації і сортування товарів, їх порівняння, додати кошик та особистий кабінет, додати платіжні системи, служби доставки, інструменти аналітики, CRM, створити зрозумілий каталог із категоріями і підкатегоріями, картками товарів, фото і відео. Крім цього, треба врахувати мультимовність, адаптивність під мобільні пристрої, зв’язок із соціальними мережами, можливість імпорту/експорту товарів тощо.

Для підвищення довіри і лояльності клієнтів дизайн інтернет-магазину має бути унікальним, а не шаблонним. А ще сайт необхідно оптимізувати і налаштувати, щоб його бачили пошукові системи і показували користувачам у результатах пошуку. 

Створення інтернет-магазину Дніпро дозволяє сформувати новий канал збуту і збільшити продажі, а також вивести взаємини з покупцями на новий рівень.

Термін створення: від 2,5 місяців.

Сайт під ключ на WordPress

Згідно даним W3Techs за 2022 рік, на WordPress працюють 64,2% усіх сайтів. Популярність платформи пояснюється тим, що вона повністю безкоштовна, має просте налаштування, необхідний функціонал для сайтів-візиток, корпоративних сайтів, каталогів і блогів, а опція адаптивної верстки підключена за замовчуванням. Це полегшує процес розробки. 

У Вордпрес є власна бібліотека тем і плагінів. Деякі з них безкоштовні. Але допомагають виділитися, розширити технічні можливості та зробити майданчик надійнішим саме платні. Наприклад, Jetpack захищає вебресурс від зломів, спаму і вірусів, Akismet перевіряє коментарі на спам, а bbPress перетворює сайт на форум тощо.

Сайт на WordPress готовий до просування в Інтернеті. А завдяки таким плагінам, як Jetpack і Yoast SEO, оптимізація не займає багато часу і не вимагає значних фінансових вкладень.

CMS дозволяє переоформлювати сайт, змінювати стиль і структуру, водночас записи, сторінки і картки товарів залишаться на місці, як і робочі інструменти тих, хто займається наповненням. Система керування контентом має відкритий вихідний код, тому ви зможете доповнити і вдосконалити свій сайт, зробити його таким, як вам потрібно.

Вордпрес підтримується більшістю платних хостингів. До того ж, можна підняти свій сайт, якщо купити домен на wordpress.org.

Проте WordPress має свої недоліки, зокрема несумісність оновлень, проблеми з безпекою, відсутність технічної підтримки і синхронізації з 1С, вимогливість до ресурсів, обмеженість у базових функціях, невисока швидкість завантаження. До того ж, цю систему керування контентом не рекомендують використовувати для інтернет-магазинів, оскільки спочатку вона розроблялася для сайтів-блогів. Є думка, що вона не потягне ресурс із двома тисячами сторінок. Водночас можна використовувати плагін WooCommerce для створення невеликих інтернет-магазинів.

Сайт під ключ на Бітрікс

1C-Bitrix позиціонується як преміум-продукт. Одна з особливостей у тому, що ця система керування контентом надається у коробковому варіанті. Має декілька тарифних планів. Після оплати одного з них користувач встановлює CMS на хостинг і може розпочинати роботу. Ліцензія надається лише на рік. Тому її потрібно продовжувати, щоб отримувати актуальні оновлення. Різні редакції системи використовуються для різних вебсайтів. 

За допомогою Бітрікс можна створювати інтернет-магазини з безліччю зручних опцій: знижки для покупців каталоги товарів, різні способи оплати, особистий кабінет клієнта та керування замовленнями, опитування, розсилки. В адміністративній панелі ви знайдете статистику: кількість замовлень, статус кожного, ціну та інші параметри за день, місяць, рік. Має декілька вбудованих віджетів: перевірка на віруси, визначення швидкості завантаження сторінок і продуктивності.

Основні плюси: простота користування широкий функціонал для торгівлі, висока безпека, наявність основних модулів, техпідтримки, готових магазинів Бітрікс.

Мінуси: необхідність купівлі та продовження ліцензії, високі вимоги до сервера, складний інтерфейс.

1C-Bitrix придатний для створення інтернет-магазинів, лендингів, корпоративних сайтів, інформаційних і освітніх порталів, сайтів різної спрямованості.

Сайт під ключ на UMI

На ЮМІ можна створювати сайти-візитки, інтернет-магазини, корпоративні майданчики та блоги. Тому CMS входить до багатофункціональних розробок. Система має можливості для SEO, а також файловий менеджер, який значно спрощує роботу з контентом. Це головна відмінність від інших платформ. 

Система пропонує декілька тарифних планів з індивідуальними наборами функцій. За ліцензією користувачам забезпечена технічна підтримка. Система також має корисні сервіси для оплати, доставки та бухгалтерії.

Щоб створити сайт на цій CMS, сервер має відповідати мінімальним вимогам. Головна перевага системи – безпека. Користувач не зможе встановити сумнівні модулі, а лише офіційні розширення.

Інсталяція займає декілька хвилин і не є складною. До того ж, сторінки сайту коректно відображатимуться при будь-якій роздільній здатності екрана. 

Основні плюси UMI: зручний інтерфейс, широкий вибір тарифів, немає вразливостей, швидке встановлення на сервер, техдопомога, інструменти для просування, сумісність з популярними службами доставки, оплати та іншими сервісами.

Мінуси: висока вартість ліцензій і обмеженість розширень. Плагінів небагато, лише 40 різновидів, але і вони усі заточені під комерційні майданчики, тому не придатні для специфічних стартапів.

Запитання-відповідь

Що таке вебсайт під ключ?

Сайт під ключ – це вебпроєкт, створений з нуля та повністю готовий до роботи. Розробник створює ресурс поетапно з урахуванням вимог замовника, специфіки бізнесу і поставлених завдань. 

Що входить до послуги створення сайту під ключ, а що ні?

Створити сайт Дніпро не так швидко та легко. Це комплекс робіт – від аналітики і розроблення концепції до тестування і запуску готового майданчика. 

Базовий набір послуг під час створення сайту під ключ містить:

 • аналіз конкурентів і цільової аудиторії;
 • рекомендація хостингу;
 • вибір відповідного шаблону;
 • встановлення та налаштування CMS;
 • розроблення структури вебресурсу;
 • індивідуальне створення сайту або доопрацювання шаблону з розширенням функціоналу та унікальним дизайном;
 • налаштування інтеграцій;
 • оптимізація;
 • тестування;
 • перенесення сайту на сервер;
 • базове наповнення контентом, наданим замовником.


Сайт під ключ не передбачає написання текстів для сайту, підготовку фото і відео, заповнення карток товарів, налаштування реклами і воронки продажу, просування, супровід або обслуговування вебресурсу. Ці послуги можна замовити додатково. Для розрахунку вартості напишіть нам у месенджери.

Кому достатньо розробки сайту на шаблоні, а кому ні?

Рішення замовити сайт у Дніпрі на шаблоні буде виправданим у декількох випадках. Перший – коли замовник має обмежений бюджет на розробку ресурсу для свого бізнесу. Другий – коли клієнту терміново потрібний сайт. Третій – якщо у компанії вузька цільова аудиторія. До того ж, готове рішення можна вибрати тоді, якщо клієнту достатньо базових функцій і він не планує суттєво змінювати сайт у майбутньому. 

Проте є низка сфер діяльності, котрим потрібна лише індивідуальна технологія. До них належать страхові компанії, банки, фінансові установи, державні організації, ЗМІ, компанії преміум-сегменту, компанії з товарами повсякденного попиту, маркетплейси, портали. Тут важливо вказати на унікальність бренду, виділитися серед конкурентів та ефективно просуватися через інтернет. Тому шаблонне рішення для цих напрямів – не варіант.

Коли потрібен лендинг, а коли корпоративний сайт?

Landing page використовують для різних ніш бізнесу – від ремонту побутової техніки до оренди квартир і вілл для відпочинку. Він необхідний для швидкого запуску бізнесу та у разі презентації певного товару чи послуги. Тобто, туристична компанія, що має свій корпоративний сайт, може запустити односторінник для реклами, наприклад, туру в Таїланд, або майстер манікюру може створити лендинг для презентації навчального курсу для новачків. У лендингу обов’язково є заклик до дії, наприклад «викликати майстра», «зробити замір», «записатися на консультацію», «зареєструватися на вебінар», «замовити тур» тощо. 

Для компаній, які пропонують різні товари чи послуги, хочуть підвищити впізнаваність, довіру і лояльність аудиторії, виділитися серед конкурентів і зміцнити репутацію, треба розробити повноцінний корпоративний сайт. 

Визначити точно, який тип ресурсу вибрати для вашого бізнесу, допоможуть фахівці студії iFish.

Що впливає на вартість створення сайту під ключ Дніпро?

На вартість сайту впливає декілька факторів:

 • вид рішення: шаблон чи індивідуальний проєкт;
 • підрядник: фрілансер або вебстудія;
 • тип сайту: лендинг, інтернет-магазин тощо;
 • особливості верстання: з анімацією чи без;
 • дизайн, необхідність розроблення фірмового стилю;
 • обсяг сторінок, які потрібно створити, наповнити і протестувати;
 • терміни.


Остаточну ціну у вебстудії iFish можна дізнатися після заповнення брифу та уточнення всіх деталей.

Чи є різниця у ціні створення сайту під ключ у Києві та Дніпрі?

Сьогодні не так важливо, де ви замовляєте послугу створення сайту під ключ – у Дніпрі чи Києві. Більшість компаній працюють через інтернет за фіксованими цінами для всіх регіонів. Водночас вартість сайту і його просування в Києві вийде дорожче, ніж у Дніпрі. На це впливають висока орендна плата за офіс, вищі зарплати співробітникам та й платоспроможність клієнтів у столиці загалом.

Чи можна замовити створення сайту з просуванням у iFish?

Послугу просування сайту можна замовити після його розроблення за окрему плату. На вартість впливає рівень конкуренції у сфері діяльності, популярність і кількість запитів у ніші, обсяг робіт із SEO. Щоб уточнити деталі, зв’яжіться з менеджерами вебстудії зручним для вас способом.

Як замовити сайт під ключ у Дніпрі?

Щоб замовити створення сайту Дніпро, зверніться до студії «iFish». Для цього заповніть форму зворотного зв’язку на сайті, зателефонуйте або напишіть менеджеру в месенджери. Подальше спілкування з вами відбуватиметься через зручний для вас канал комунікації.

Ціни: створення сайту у Дніпрі

Акция

Назовите промокод «ёлочки» и получите бонусы
Сайт Домен Хостинг в подарок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 USDЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажу. Використовується для одного або декількох товарів/послуг. Найбільш ефективний, коли необхідно протестувати бізнес-модель чи товар/послугу на ринку.

Лендинг (односторінковий сайт) передбачає виведення усієї інформації блоками та екранами в межах однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Cайт-візитка недорого
від 2 тижніввід 550 USDЗалишити заявку

Сайт з 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай структура такого сайту містить сторінки – Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше у таких проєктах не створюють розділи, що оновлюються, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проєкти, не виводять окремо розділ Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблоні
від 3 тижніввід 950 USDЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, який дозволяє використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга або напрям діяльності представлений окремою сторінкою. Таке рішення можна реалізувати для бізнесу з історією і беграундом, у якому відбудовані процеси, зрозуміле позиціонування, визначені переваги і зібрані соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проєктів і робіт.

Інтернет-магазин на шаблоні
від 4 тижніввід 1 800 USDЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете промацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але водночас прагнете побудувати довгострокову стратегію розвитку і просування, незалежно від прайс агрегаторів та сервісів на зразок Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved