→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Назад до робіт

Розробка сайту для COMPLIMENT

Ідея

знайти і усунути усі проблеми на сайті клієнта – Центру естетичної косметології «Комплімент».

  • compliment.ua

Завдання

  • Зробити сайт повністю працюючим.
  • Усунути усі помилки і недоліки.
  • Створити нові розділи і додаткові блоки.
  • Підготувати унікальний контент.

Результати

Ефективний сайт для клініки «Комплімент»

Було поставлене завдання усунути недоліки на сайті, створеному на шаблоні WordPress іншим розробником. Із ресурсом неможливо було працювати – більшість посилань не мали переходів, не працювали форми зворотного зв’язку, крива структура ускладнювала пошук і ін.

Ми опрацювали усі сторінки, знайшли помилки і усунули їх. Також створили додаткові розділи і блоки. За місяць виникла нова проблема – проєкт зламали, і в індекс потрапили 10 тисяч сторінок з китайськими ієрогліфами. Ми знайшли дірку у шаблоні і виправили це.

Просування

Унікальний контент і його візуалізація

Разом з технічними проблемами сайту у клієнта виникли запитання на тему просування. Компанія протягом року просувала свої послуги, але результатів так і не отримала, тому звернулася до нас по допомогу.

Щоб виконати це завдання, ми підготували повністю унікальний контент, доповнили блоки текстом і зображеннями, створили розділи «Акції» та «Блог» з корисними статтями та візуалізували вміст сайту.

Послуги

На сайті детально описані усі види послуг і розміщена інформація про обладнання для процедур. Є також 3D тур клінікою.

Клієнти можуть подивитися ціни і записатися на прийом або консультацію до лікаря-косметолога, заповнюючи для цього форму запису.

Адаптив

Усі послуги клініки на будь-якому пристрої

Оскільки сайт є адаптивним, усі сторінки швидко відкриваються на екрані з будь-якою роздільною здатністю. Подивитися ціни на послуги і записатися на прийом можна як з комп’ютера, так і зі смартфона.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved