→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Назад до робіт

Розробка сайту для фітнес-клубу HUMAN

Ідея

розробити сучасний і статусний сайт з нуля для престижного фітнес-клубу HUMAN.

  • human.dp.ua

Завдання

  • Розробити стильний і функціональний корпоративний сайт.
  • Створити дизайн, що підкреслює статус фітнес-клубу.
  • Зміцнити імідж і посилити позиції компанії.
  • Надати клієнтам детальну і актуальну інформацію про послуги клубу.

Результати

Статусний сайт для елітного фітнес-клубу HUMAN

Здійснили індивідуальну розробку сайту на базі WordPress, відштовхуючись від особливостей фірмового стилю клієнта. Сайт перебуває у підтримці і має широкий функціонал. Клієнтам надається можливість замовити гостьовий візит.

Фітнес-клуб HUMAN вважається одним з найкращих у Дніпрі, а сайт знаходиться у топі за такими позиціями, як «спортивний центр», «фітнес Дніпро», «тренажерний зал Дніпро» та ін.

Абонементи

Клубні картки HUMAN – ключ до себе

У цьому розділі можна ознайомитися з інформацією про усі картки клубу і обрати ту, яка вам найбільше сподобається. Опис переваг кожного абонемента і ціни на послуги спрощують вибір.

Щоб клієнти отримували корисну інформацію на тему спорту і здоров’я, на сайт було додано розділ «Поради експертів». Тут зібрані матеріали з секретами, якими діляться тренери, дієтологи та інші фахівці клубу.

Розклад

Для зручності клієнтів на сайт викладений графік занять. Усі тренування розписані по днях тижня. Кожен відвідувач може зайти у відповідний розділ і подивитися, які заняття, коли і з яким тренером будуть проходити у клубі.

Усі напрямки діяльності фітнес-простору HUMAN зібрані на сторінці «Послуги». Щоб дізнатися докладніше про той чи інший вид занять і подивитися фото клубу, необхідно клікнути на відповідне зображення.

Адаптив

Вибираємо тренування з будь-якого пристрою

Ми розробили адаптивний дизайн, тому сайт коректно відображається і має гарний вигляд на усіх типах пристроїв з під’єднанням до інтернету.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved