→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Створення
інтернет-магазину

Цікавить створення інтернет-магазину під ключ? Розробка на шаблоні або індивідуальний інтернет-магазин з нуля у містах Київ, Харків, Одеса, Дніпро та інших регіонах України. Підключення будь-яких систем оплати. SEO модуль. Зручні CMS. Інтеграція з Новою Поштою і 1С. Підтримка і просування у вебстудії iFish.

69 осіб замовили
34 відгуки
Строк виконання: 3 тижні
Поставити запитання
Телефонуйте: (096) 444-99-13
Пишіть: info@ifish.com.ua

Відеоогляд

Подивіться відео та дізнайтесь, який саме інтернет-магазин вам потрібен.

 

Інтернет-магазин на замовлення

Сфера e-commerce в Україні розвивається щороку. Збільшується кількість користувачів, які купують товари онлайн, зростають продажі і з’являються нові торговельні інтернет-майданчики, що пропонують різні продукти. Це свідчить про те, що електронна торгівля стала невід’ємною частиною нашого життя, а тому створення інтернет-магазину є перспективною справою.

Інтернет-ресурси, що продають, допомагають залучати нову цільову аудиторію, підвищувати обсяги продажів, масштабувати бізнес. Замовлення надходять цілодобово, а покупці приходять з різних регіонів, що дозволяє розширювати клієнтську базу і збільшувати дохід.

Готові відкрити власний інтернет-магазин? Фахівці студії iFish професійно розробляють сучасні інтерактивні вебсайти, призначені для рекламування товарів, прийому замовлень на купівлю/доставку та оплати з урахуванням особливостей вашого бізнесу. Створений онлайн-магазин включатиме функціональну та інформаційну складові, а також відповідатиме вимогам пошукових систем, що посилить його позиції у пошуковій видачі.

9 аргументів на користь замовлення інтернет-магазину

 1. Безперервний режим роботи (без вихідних і у святкові дні) – 24 години на добу / 365 днів на рік.
 2. Можливість презентувати необмежену кількість позицій товару і за необхідності розширювати асортимент до нескінченності.
 3. Мінімізація накладних витрат, і зрештою – збільшення прибутку за мінімальних цін.
 4. Оперативний пошук потрібного товару за конкретними параметрами.
 5. Можливість швидко змінювати цінову політику.
 6. Оптимізація роботи менеджерів з продажу.
 7. Фокусування на цільовій аудиторії.
 8. Можливість демонструвати відсутні позиції товарів або очікувані надходження на склад.
 9. Підвищення ефективності взаємодії з клієнтами: автоматичне інформування про новинки, акції, розпродажі, надання покупцям знижок і вітання зі святами.

Для компаній, які мають офлайн торговельні точки, відкриття інтернет-магазину стане додатковим джерелом доходу, можливістю розширити цільову аудиторію, а для підприємців, які тільки хочуть увійти у продажі, цей крок допоможе заощадити кошти на оренді приміщення, зарплатах співробітників і облаштуванні магазину. Тобто сайт, що продає, дозволить почати заробляти без величезних вкладень і ризиків.

Варіанти створення інтернет-магазину

Пропонуємо прості інтернет-магазини для підприємців з невеликим бюджетом та об’ємні онлайн-майданчики для середнього і великого бізнесу.

Вебресурс з мінімальним бюджетом:

 • підбір оптимальної CMS;
 • лише необхідний функціонал;
 • оформлення відповідно до фірмового стилю компанії або побажань клієнта.

Сайт, що продає, для широкого асортименту:

 • підбір потужного рушія;
 • розширений функціонал;
 • сервіси під різні завдання і будь-якої складності;
 • інтеграція з платіжними та іншими системами;
 • особистий кабінет;
 • декілька мовних версій (за бажанням замовника).

Простий інтернет-магазин придатний для малого бізнесу і продавців з невеликою кількістю товарів. Але якщо у вас величезний асортимент, розділений на багато категорій, краще розробляти сайт на замовлення. Тоді ви отримаєте унікальний дизайн, продуману структуру з урахуванням специфіки бізнесу, особливий функціонал із впровадженням лише тих функцій, які необхідні для реалізації бізнес-завдань замовника, та потужну платформу, яка витримує високі навантаження.

Функції ефективного вебресурсу:

 • базові можливості у сфері інтернет-маркетингу (кошик, картки товарів, оформлення заявки, оплата онлайн, форми зворотного зв’язку тощо);
 • функції під бізнес-завдання (фільтри за параметрами, пошукове поле, калькулятори, модулі розрахунку, порівняння товарів);
 • зручний інтерфейс;
 • інтеграція з програмами обліку товарів, платіжними системами, службами доставки та іншими сервісами;
 • надійна адміністративна панель для керування контентом;
 • відстеження покупок, контроль залишків, збирання даних покупців;
 • бізнес-чат;
 • мобільна версія;
 • аналітика.

Ці та інші функції допоможуть користувачам швидше знаходити потрібну інформацію, конкретні товари і оформлювати замовлення, а продавцю – контролювати грошові надходження, заявки, наявність продукції на складі, своєчасно оновлювати асортимент і ціни.

На яких CMS можна замовити розробку інтернет-магазину

Наша студія спеціалізується на розробці, підтримці і пошуковій оптимізації онлайн-магазинів на двох системах керування, що максимально відповідають потребам замовників і завдають мінімум неприємностей у роботі — UMI та Bitrix.

Система керування UMI

Плюси:

 • інтуїтивно зрозуміла для користувача і зручна у роботі;
 • дає можливість створювати сайти у необмеженій кількості;
 • дозволяє суттєво зменшити витрати на інтернет-магазин;
 • забезпечує захист на високому рівні;
 • ідеальний варіант для невеликих і середніх інтернет-магазинів.

Мінуси:

 • не має гнучких налаштувань щодо товарних пропозицій;
 • складно інтегрується з різними сервісами;
 • потребує додаткових налаштувань для прискорення завантаження сайту.

Система керування Bitrix

Плюси:

 • має безліч налаштувань для керування ціновими, товарними і акційними пропозиціями;
 • дозволяє легко налаштувати імпорт товарів з 1С і файлу XML;
 • легко інтегрується з CRM і платіжними системами;
 • ідеальна для онлайн-гіпермаркетів і великих інтернет-магазинів.

Мінуси:

 • важко оптимізується під SEO просування;
 • є громіздкою і складною у розробці;
 • погано керована система, яка не дає можливості відновити втрачену інформацію у разі невмілого редагування.

Бажаєте отримувати стабільний прибуток від продажів? Залишайте замовлення на створення інтернет-магазину будь-якої складності на нашому сайті. Досвідчені менеджери студії iFish порадять вам найкращий варіант для реалізації онлайн-майданчика.

Чому з нами вигідно співпрацювати:

 • прозорі умови роботи – укладання договору, надання звітів про виконану роботу;
 • маркетинговий аналіз – вивчаємо ринок, конкурентів, особливості бізнесу замовника для розроблення структури вебресурсу, що продає;
 • індивідуальний дизайн – створюємо як унікальні інтернет-магазини з нуля, так і допрацьовуємо готові шаблони під фірмовий стиль замовника, щоб ви отримали привабливе оформлення;
 • оптимізація під пошукові системи – створюємо готовий для просування інтернет-магазин;
 • технічна підтримка – моніторимо доступність онлайн-майданчика, оперативно реагуємо на можливі проблеми, усуваючи їх, за необхідності доопрацьовуємо сайт під ваші потреби;
 • ознайомлення з адміністративною панеллю – показуємо і розповідаємо, як правильно працювати з системою керування контентом;
 • зворотний зв’язок – ми завжди на зв’язку з замовником, готові відповісти на будь-які запитання щодо розробки і просування інтернет-магазину.

Створення інтернет-магазину допомагає бізнесу вийти на новий рівень, розвивати і розширювати діяльність. А розроблення сайту, що продає, під ключ дозволяє отримати унікальний дизайн, який буде виділятися на тлі конкурентів, відображати характер компанії і викликати емоції у споживачів, що важливо для здійснення купівлі.

Замовити розробку і просування інтернет-магазину у студії iFish можна по всій Україні, зокрема у містах Дніпро, Київ, Харків і Одеса. Для уточнення деталей співробітництва і розрахунку вартості послуги зателефонуйте нам, напишіть у месенджери або заповніть форму на сайті.

Переваги

безперебійна
робота сайту
необхідний
функціонал
адаптація під
мобільні пристрої
зручна адмінка для
самостійної роботи
готовий до
просування ресурс

Схема роботи

Складання ТЗ. Замовник надає загальну інформацію (асортимент товарів, розділи каталогу, меню сайту, назву компанії, основні конкуренти, особливості цільової аудиторії тощо), побажання щодо домену, якщо він ще не підібраний, вимоги до дизайну. На основі отриманих даних складається план роботи і прописується ТЗ.

01 Етап

Аналіз ринку. Вивчаємо нішу, особливості бізнесу, товари і конкурентів, щоб створити майданчик, що відповідає потребам аудиторії і виділяється на тлі інших продавців.

02 Етап

Розробка концепції. Знаходимо сильні боки бізнесу, розробляємо стратегію для створення привабливого інтернет-магазину.

03 Етап

Підбір CMS. Залежно від специфіки діяльності вибираємо оптимальну систему керування контентом, яка забезпечить надійну роботу і зручність користування.

04 Етап

Розробка функціоналу. Створюємо необхідні модулі з гнучкими налаштуваннями. За потреби доопрацюємо будь-який з них під завдання бізнесу.

05 Етап

Дизайн. Пропонуємо оформлення інтернет-магазину на основі готового рішення з доопрацюванням окремих елементів або повністю унікальний дизайн, що відображає індивідуальність компанії.

06 Етап

Програмування і верстання. Оживляємо макети, адаптуємо їхній формат під вебресурс, підключаємо скрипти для активних елементів, додаткові модулі, інтегруємо сайт з системою керування контентом і виконуємо інші дії для створення сайту, що продає.

07 Етап

Базове наповнення. Розміщуємо надану інформацію у розділах сайту.

08 Етап

Під’єднання сервісів. Синхронізуємо сайт зі сторонніми програмами і системами для автоматизації бізнес-процесів (CRM, платіжні системи, служби доставки, 1С, програми складського обліку тощо).

09 Етап

Запуск інтернет-магазину. Рекомендуємо надійний хостинг, налаштовуємо сервер, тестуємо роботу модулів і функцій.

10 Етап

Оптимізація. Працюємо з SEO-структурою, виконуємо базові роботи з внутрішньої оптимізації, щоб сайт відповідав вимогам пошукових систем. Готуємо інтернет-магазин до просування.

11 Етап

У вартість входить

 • Розроблення дизайну
 • Адаптація під усі типи пристроїв
 • Випадні пункти меню
 • Публікація наданого контенту
 • Модуль швидкого пошуку
 • Форми зворотного зв’язку
 • Можливість завантаження відео на сайт
 • Модуль архіву новин
 • Можливість завантаження файлів з сайту
 • Слайдер на головній сторінці
 • Система керування каталогом та іншими розділами
 • Фільтри за параметрами і сортування
 • Модуль «Кошик»
 • Модуль «Відгуки клієнтів»
 • Посилання на соціальні мережі у футері
 • Системи аналітики
 • Модуль виведення схожих товарів у товарній картці
 • Модуль «Порівняння товарів»
 • Модуль «Акції»
 • Модуль коментарів у картці товару
 • Індикатор наявності/відсутності товару
 • Інтеграція зі сторонніми сервісами
 • Особистий кабінет
 • Програма лояльності, накопичення балів
 • Адміністративна панель
 • Рекомендації щодо просування

Складові успішного інтернет-магазину

Індивідуальний адаптивний дизайн

Щоб створити інтернет-магазин, що продає, необхідно правильно пропрацювати структуру, додати необхідний функціонал, що забезпечує швидкий пошук товару і легке оформлення замовлення, розробити унікальний дизайн, який запам’ятовуватиметься аудиторії і відрізнятиметься від конкурентів, і грамотно скомбінувати усі елементи сайту. Тут важливі не лише знання і практичні навички фахівців, а й розуміння психології покупців, їхніх потреб і очікувань. Тому доручити створення дизайну краще професіоналам. 

Фахівці створять головну сторінку, сторінки категорій, картки товарів, сторінку оформлення замовлення, особистий кабінет, блок з контактами, блог та інші розділи на запит замовника, а також забезпечать коректне відображення усіх сторінок інтернет-магазину на різних пристроях.

Безперервна робота і висока швидкість завантаження

Інтернет-магазин має працювати без збоїв і помилок, бути доступним цілодобово і швидко завантажуватися. Якщо сторінки довго відкриваються, а під час пошуку інформації раз у раз вискакують повідомлення про помилку, кількість відмов збільшиться.

Для стабільної роботи майданчика треба вибрати надійний хостинг і професійного розробника, що забезпечує техпідтримку. Він прискорить завантаження сторінок, моніторитиме доступність сайту і оперативно усуватиме технічні збої.

Надійна система керування контентом

Підбір CMS – системи керування сайтом – дуже важливий. Вона допомагає швидко оновлювати інформацію, фото і відеоконтент. 

Працюємо з популярними рушіями, які зручні у використанні, захищені від зломів, працюють на гарній швидкості і дозволяють створювати проєкти будь-якої складності.

Швидкий пошук товарів

Якщо користувач не може знайти товар, що його цікавить, він піде до конкурентів. Ситуація, у якій продукція є, але клієнт заплутався в навігації або шукає її не у тому розділі, неприпустима. Тому необхідно розділити товари на групи, продумати категорії і підкатегорії, додати фільтри за параметрами, сортування і пошукове поле. Це спростить пошук потрібного товару і сприятиме зростанню продажів.

Продумані картки товарів

Мало розмістити в інтернет-магазині назви товарів і одну-дві фотографії кожного з них. Це не викличе у покупців довіри і бажання придбати продукт. Тому картки товарів повинні містити максимум інформації – важлива не лише назва, але й якісний опис без води, докладні характеристики, вартість, якісні фото з різних ракурсів і бажано відеоогляд. Можна також розмістити інструкції з використання, інформацію про доставку, оплату, умови повернення.

Працювати потрібно не лише з контентом, а й з оформленням цих сторінок. Вони мають бути привабливими, гармонійними, містити яскраві контрастні елементи для акценту на головному, помітні кнопки цільової дії.

Якісний сервіс

Якщо ви вирішили продавати товари в інтернеті, подбайте не тільки про сучасний сайт, а й про гідний рівень обслуговування. Якщо ваш продукт цінний, корисний, а інтернет-магазин дуже зручний, з продуманою структурою і функціоналом, але ви по декілька днів не реагуєте на замовлення, недоговорюєте якусь інформацію або не стримуєте обіцянок, клієнт залишиться незадоволеним. 

Щоб не втрачати покупців, треба швидко обробляти замовлення, вибудовувати комунікацію з аудиторією, відповідати як на позитивні, так і негативні відгуки, розв’язувати проблеми, що виникли.

SEO та просування

Для зростання продажів потрібно залучити покупців на вебсайт. Досягти цього можна за допомогою різних інструментів і каналів трафіку. Для початку необхідно виконати оптимізацію ресурсу відповідно до вимог пошукових систем для покращення ранжування і видимості. Потім можна залучати аудиторію, використовуючи контекстну, таргетовану, банерну рекламу, маркетинг у соціальних мережах та інші методи.

Запитання-відповідь

Кому потрібний інтернет-магазин?
 • Торговельним організаціям, постачальникам і виробникам.
 • Компаніям, метою яких є розширення ринку збуту чи збільшення обсягів продажів.
 • Підприємцям чи підприємствам, зацікавленим в автоматизації своїх продажів.
 • Компаніям, які перебувають у пошуку нових покупців.

Онлайн-магазин стане вдалим рішенням для малого, середнього і великого бізнесу, незалежно від сфери діяльності і асортименту. Тільки для невеликих фірм краще розробити простий вебресурс, а для великих компаній з величезною кількістю товарів необхідно створити потужний торговельний майданчик з нуля – з урахуванням бізнес-завдань і цілей.

Які завдання розв'язує створення інтернет-магазину?

Основне завдання онлайн-магазину – залучити більше відвідувачів і перетворити їх на покупців. Для цього вебресурс має бути зручним у користуванні, зрозумілим і привабливим. Тому важливим є не тільки грамотно складений каталог з чітким поділом на категорії і підкатегорії, але й гнучкий функціонал, простий інтерфейс, адаптивний дизайн, висока швидкість завантаження сторінок, спрощений процес купівлі.

Для отримання ефективного онлайн-майданчика необхідно звернутися до професійних розробників, які реалізують технічну частину, підготують сучасне оформлення і забезпечать безперебійну роботу ресурсу.

Відповідний вимогам інтернет-маркетингу і оптимізований під пошукові системи інтернет-магазин виконуватиме поставлені завдання щодо залучення трафіку, зростання продажів, збільшення прибутку тощо.

Ефективний інтернет-магазин дозволяє:

 • знайти нових клієнтів, зокрема з інших регіонів;
 • інформувати покупців про новинки, знижки, акції;
 • забезпечити швидкий пошук товарів і доступ до їхніх характеристик;
 • задовольнити запити споживачів;
 • знайти нових постачальників і партнерів;
 • підвищити впізнаваність бренду;
 • покращити імідж компанії;
 • збільшити продажі і прибуток.

Щоб вебресурс виконував свої функції, він має приваблювати цільову аудиторію. А для цього треба подбати про стильний дизайн, зрозумілу структуру, юзабіліті, що забезпечує швидкий пошук товарів і зручне оформлення замовлень, якісне заповнення товарних карток, високу швидкість завантаження вебсторінок, якісне обслуговування клієнтів, інтеграцію з платіжними системами та іншими сервісами, адаптивну верстку для коректного відображення сайту на різних пристроях. Ці та інші складові забезпечують користувачам комфортне знаходження в інтернет-магазині і впливають на рішення придбати товар.

На чому розробити інтернет-магазин?

Якщо ви вибираєте не шаблонний варіант створення інтернет-магазину, то обов’язково потрібна надійна і безпечна система керування контентом. Таких CMS існує дуже багато (як платних, так і безкоштовних), але не всі вони придатні для запуску інтернет-магазину, особливо об’ємного. 

Оптимальними за ціною, потужністю, захистом і функціоналом є UMI і Bitrix. Вони дозволяють створити сайти, що продають, будь-якої складності, з необхідними для реалізації бізнес-завдань функціями. Щоб отримати докладнішу інформацію про особливості використання систем керування контентом, зателефонуйте нам або залиште запит на сайті.

Що означає інтернет-магазин під ключ?

Розробка інтернет-магазину під ключ передбачає виконання комплексу дій, завдяки чому замовник отримує готовий до роботи і просування вебресурс. 

Клієнт повідомляє про свої вимоги і побажання, потім складається технічне завдання і укладається договір, після чого розробники починають роботу з проєктом. Фахівці аналізують нішу і конкурентів, створюють структуру і дизайн інтернет-магазину, верстають сторінки, оптимізують їх під вимоги пошукових систем і тестують роботу всіх модулів, після чого передають готовий інтернет-магазин замовнику.

Створення сайту під ключ дозволяє замовнику заощадити час, тому що над проєктом працює команда фахівців, та гроші, адже це комплексна робота і не треба платити за кожну послугу окремо.

У вартість входять базові послуги, такі як вибір CMS, розробка функціоналу, інтеграція з платіжними системами та ін. У той же час комплекс заходів не передбачає підготовку контенту, пошукову оптимізацію, налаштування реклами, купівлю домену.

Скільки коштує створення інтернет-магазину?

Усі інтернет-магазини мають різний функціонал і відрізняються за зовнішнім виглядом. Майданчики створюються з урахуванням шаблону з доопрацюванням під завдання бізнесу чи з нуля. Розробка індивідуального проєкту коштуватиме дорожче, ніж шаблонного. 

Також на вартість створення сайту впливають кількість сторінок, мовних версій, інтеграція зі сторонніми сервісами, необхідність розроблення компонентів фірмового стилю (логотип, кольори, шрифти), нюанси дизайну, вибраний рушій і функції.

У середньому в Україні ціна розробки стартує від $1500-2000 – все залежить від регіону, термінів, складності проєкту і поставлених завдань. Для уточнення вартості послуги зателефонуйте нам або напишіть повідомлення у месенджери. Також можна замовити розрахунок інтернет-магазину через заповнення спеціальної форми на сайті.

Які умови створення інтернет-магазину з нуля?

Для створення інтернет-магазину з нуля необхідно спочатку поставити мету (навіщо потрібний онлайн-майданчик – для виходу на нові ринки, розширення цільової аудиторії, покращення репутації, зниження витрат на рекламу офлайн тощо). Потім вам доведеться зареєструвати домен, вибрати хостинг, систему керування контентом, продумати особливості дизайну і структуру сайту.

Якщо ви не хочете займатися цими питаннями, можете доручити створення інтернет-магазину з нуля команді iFish (Дніпро, Київ, Харків, Одеса та інші регіони України). Ми порадимо оптимальний рушій, продумаємо структуру, допоможемо зареєструвати домен, виконаємо програмування, верстання, оптимізацію і тестування ресурсу. Для цього необхідно укласти договір на послуги, скласти ТЗ і надати необхідну для розробки інформацію. Щоб обговорити умови співпраці та отримати розрахунок вартості, зателефонуйте нам, напишіть у месенджери або залиште запит на сайті.

Ціни

Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Інтернет-магазин на шаблоні
45 днів55 000 грнЗалишити заявку

Створення інтернет-магазину, що продає, на основі готового рішення

Як шаблон використовуємо готове рішення на Bitrix. Створюємо головну сторінку, товарні картки і контентні сторінки. Гама кольорів і шрифти підбираються з урахуванням фірмового стилю компанії або побажань замовника. Потім у шапці проставляємо ваші контакти, редагуємо відтінок і текстуру фону, колір меню, кнопок, полів, хедера і футера. Також можливе доопрацювання сайту для розширення функціональних можливостей і спрощення оформлення замовлення. Ця послуга оплачується додатково і розраховується для кожного проєкту окремо (залежно від обсягів і складності робіт).
Шаблонний інтернет-магазин:

• запускається за 45 днів;
• має мінімальний набір найважливіших функцій;
• результат видно ще до впровадження;
• легко просувається у пошукових системах Google і Yandex.

Тобто, це простий онлайн-майданчик, адаптований під фірмовий стиль замовника. Містить базові функції (фільтри, кошик, картки товарів). Але у такому проєкті немає інтеграції з 1С, платіжними системами і службами доставки.

У вартість входять послуги: коригування дизайну, додавання необхідних функцій, наповнення сторінок інформацією, наданою клієнтом, тестування, розміщення сайту на хостингу, інструкція з керування, технічна підтримка на один місяць.

Інтернет-магазин на шаблоні з розширеним функціоналом
1,5-2 місяці98 000 грнЗалишити заявку

У вартість входять базові функції, додаткові модулі, адаптивний дизайн, наповнення, тестування і запуск майданчика.

Використовуємо шаблон, доопрацьовуємо його під завдання бізнесу, розширюємо функціонал і змінюємо дизайн відповідно до побажань замовника. Крім базових функцій, можна встановити автоматичне вивантаження товарів 1С, під’єднати служби оплати та інші сторонні сервіси.

Простий інтернет-магазин з індивідуальним дизайном
3-5 місяців150 000 грнЗалишити заявку

Передбачено розробку унікального дизайну з урахуванням фірмового стилю, а також промальовування усіх елементів з нуля. Тобто розробляється індивідуальний дизайн-макет, який відрізнятиметься від конкурентів і після узгодження адаптується під усі популярні роздільні здатності екранів. Це дозволить розмістити інформацію на сайті так, як це вигідно вам, і зі зручністю для користувачів.

Інтернет-магазин, хоч і простий за функціоналом, але з унікальним дизайном матиме стильний і сучасний вигляд, привертатиме увагу, запам’ятовуватиметься і формуватиме гарне враження про компанію.

У вартість входить базовий функціонал (фільтри, кошик, товарні картки, каталог), розроблення дизайну з нуля під завдання клієнта, тестування і запуск магазину.

Інтернет-магазин з індивідуальним дизайном і розширеним функціоналом
5-6 місяців210 000 грнЗалишити заявку

Для створення такого сайту використовують готовий шаблон, який переробляється під потреби замовника. Проводиться доопрацювання функціоналу з додаванням необхідних модулів для спрощення пошуку продукції і оформлення замовлення та розробляється дизайн з нуля (змінюються кнопки, поля, футер, меню, фон та інші елементи).

Інтернет-магазин змінюється, має сучасний вигляд і відрізняється від сайтів інших компаній у вашій ніші. А це підвищує впізнаваність ресурсу, формує довіру і стимулює відвідувачів купити товар.

У вартість входять: індивідуальний дизайн, адаптивна верстка, розробка меню, усіх необхідних функцій (кошик, фільтри, форми зворотного зв’язку, оформлення замовлення, особистий кабінет тощо), тестування роботи сайту, розміщення на хостингу.

Складна індивідуальна розробка інтернет-магазину під ключ
6-8 місяціввід 350 000 грнЗалишити заявку

Сайт, що продає, пишеться з нуля, тому додати на нього можна все, що потрібно замовнику (програми лояльності, акції, порівняння товарів, інтеграція з різними сервісами, декілька мовних версій, мобільна версія, вивантаження продукції 1С, смс-сервіси тощо).

Інтернет-магазин з нуля під ключ:

• розробка займає тривалий час і коштує дорожче, порівняно з вибором шаблонного рішення;
• є складною системою з наявністю різних фішок;
• результат залежить від ефективності взаємодії замовника і виконавця.

Такий інтернет-магазин швидше індексується у пошукових системах, його простіше просувати, він зручніший у використанні, створює позитивне враження, покращує імідж і виділяється на тлі конкурентів.

У вартість входять усі необхідні роботи для створення унікального онлайн-майданчика, розроблення структури, оптимізація і тестування ресурсу.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved