→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Назад до робіт

Розробка сайту для DAFMI

Ідея

створити сайт з головною сторінкою у вигляді лендінга, але з переходами у додаткові розділи – для виробника гальмівних колодок і дисків DAfmi.

  • dafmi.com.ua

Завдання

  • Створити корпоративний сайт з каталогом товарів.
  • Зробити головну у вигляді лендінга, але з переходами на інші сторінки.
  • Впровадити три мовні версії сайту.
  • Адаптувати колірну гамму сторінок під фірмові кольори компанії.

Результати

Інформативний і функціональний сайт для DAfmi

Сайт був створений на шаблоні WordPress з доопрацюванням розділів, блоків і промалюванням зображень і банерів під потреби клієнта. Головна сторінка зроблена у вигляді лендінга. Оформлення сайту створене відповідно до корпоративного стилю компанії.

На сайт впроваджені три мовні версії (українська, російська і англійська), доданий каталог товарів й інші розділи. Додатково на головній сторінці був створений слайдер з партнерами і представниками компанії в Україні, країнах Європи та Азії.

Каталог

Детальна інформація про продукцію спрощує вибір

На сайті є розділ з інформацією про продукцію та онлайн-каталог, у якому усі товари розділені на категорії та підкатегорії – для зручності користувачів.

Клієнти можуть зробити вибір безпосередньо на сайті. Для шанувальників соціальних мереж є переходи на сторінки компанії у Facebook, Instagram, Twitter і Youtube.

Новини

Щоб клієнти завжди були у курсі останніх подій у житті компанії, першими знайомилися з новинками і читали корисні матеріали, на сайт було додано розділ «Новини».

Адаптив

Усі товари – на будь-якому екрані

Застосували адаптивний шаблон, тому сайт легко завантажується на різних видах пристроїв з доступом до інтернету. Сторінки коректно відображаються на комп’ютері, планшеті, смартфоні і т.ін.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved