→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Створення інтернет-магазину у Харкові під ключ

Використовуйте нові можливості для розвитку бізнесу вже сьогодні – створіть інтернет-магазин під ключ у Харкові та отримайте ефективний канал продажу. Розробка веб-ресурсів усіх типів та будь-якого напряму в студії iFish.

683 особи замовили
82 відгуків
Термін розробки: до 20 днів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про те, як зробити інтернет-магазин у Харкові.

 1. Чому без інтернет-магазину бізнес не має майбутнього
 2. Чому при розробці інтернет-магазину критично важливий дизайн
 3. Переваги замовлення створення інтернет-магазину у веб-студії iFish
 4. iFish: розробляємо інтернет-магазини з любов’ю та відповідальністю
 5. З чого складається ціна створення інтернет-магазину у Харкові
 6. Інтернет-магазин на шаблоні: вартість, переваги та недоліки
 7. Індивідуальна (кастомна) розробка: переваги та недоліки
 8. Ціна інтернет-магазину під ключ у Харкові
 9. Вартість створення інтернет-магазину
 10. Питання та відповіді щодо розробки інтернет-магазинів під ключ
 11. Замовлення прорахунку ціни для інтернет-магазину

 

Чому без інтернет-магазину бізнес не має майбутнього

У digital-епоху відсутність інтернет-магазину залишає компанію без перспектив зростання. За словами Білла Гейтса, якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, значить, ви просто не існуєте в бізнес-світі.

Створити інтернет-магазин у Харкові – означає розблокувати нові можливості, розширити присутність бренду, донести інформацію про свою компанію та продукти більшій кількості потенційних клієнтів.

Веб-ресурс — онлайн-вітрина та digital-візитка вашого бізнесу, яку ви можете оформити на свій смак і відповідно до найновіших інтернет- та дизайн-трендів.

Чому при розробці інтернет-магазину критично важливий дизайн

Думка користувачів про веб-ресурс складається в перші 3-5 секунд, за які вони вирішують продовжити перегляд або піти до інтернет-магазину конкурентів. Причому візуальна інформація сприймається краще ніж текст. Важливо й зручність користування. Якщо користувачеві подобається оформлення, йому зрозуміло, як і де шукати потрібну інформацію, текст структурований, а контент логічно розбитий за розділами та категоріями, людина затримається в інтернет-магазині довше. Тобто дизайн грає особливу роль у формуванні враження про компанію, тому при розробці необхідно приділити цьому питанню достатньо уваги.

Ми знаємо, як зробити інтернет-магазин у Харкові, щоб залучити та утримувати потенційних клієнтів, створюючи у них потрібне враження про компанію, її продукти чи послуги.

У процесі розробки інтернет-магазинів ретельно опрацьовуємо структуру, дизайн та навігацію. В результаті ваш веб-проект стає ефективним інструментом продажу та візитною карткою бізнесу.

Переваги замовлення створення інтернет-магазину у веб-студії iFish

Досвід у веб-дизайні : створюємо сайти 13 років і за цей час виконали 1183 замовлення.
Відповідальний підхід кожному етапі – від початку розробки до передачі замовнику.
Передові технології веб-розробок : володіємо традиційними та новітніми технологіями дизайну.
Налагоджений цикл : завдяки досвіду відпрацювали процес створення інтернет-магазину до деталей.
Підготовка фахівців : найскладніші проекти розробляємо комплексно та у встановлені терміни.
Співвідношення ціна-якість : гарантуємо високу якість виконання замовлень за конкурентними цінами для всіх сегментів ринку - від стартапів та сімейних бізнесів до світових корпорацій.
Супровід проектів : після передачі інтернет-магазину готові до співпраці в галузі SEO просування, контекстної реклами та додаткового наповнення контентом.
Наші гарантії : з кожним клієнтом підписуємо офіційний договір на всі види робіт, несемо повну відповідальність за якість та термін виконання.

Щоб замовити розробку інтернет-магазину у Вінниці, звертайтесь до студії iFish. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну систему керування контентом, після чого будуть розроблені унікальний сучасний дизайн та логічна структура, впроваджено потрібні функції та сервіси.

iFish: розробляємо інтернет-магазини з любов'ю та відповідальністю

Як команда веб-студії створює інтернет-магазини для клієнтів з усього світу:

Після зустрічі з вами збираємо, аналізуємо інформацію та завдання проекту, вивчаємо конкурентне середовище та цільову аудиторію, щоб покращити ваш бізнес.

01 Етап

Прописуємо та узгоджуємо техзавдання, щоб досягти абсолютного взаєморозуміння.

02 Етап

Розробляємо карту проекту, щоб визначити кількість розділів та сторінок.

03 Етап

Створюємо індивідуальний дизайн відповідно до ТЗ та сучасних трендів, щоб ви були попереду всіх.

04 Етап

Виконуємо верстку на основі передових технологій, щоб інтернет-магазин «літав», а ви мали змогу з часом доповнювати та модернізувати функціонал.

05 Етап

Тестуємо інтернет-магазин «в бою», усуваємо збої та неполадки, щоб передати вам повноцінний робочий ресурс.

06 Етап

На ваше бажання приймаємо сайт на обслуговування, щоб він надійно працював і приводив до вас нових клієнтів.

07 Етап

З чого складається ціна створення інтернет-магазину у Харкові

 

Розробка техзавдання

Техзавдання – перелік конкретних вимог до інтернет-магазину, а також детальний опис його структури та дизайну. Це свідчення взаєморозуміння замовника та розробника, запорука якісного готового проекту та гарантія його відповідності очікуванням клієнта. Ціна розробки ТЗ – від ₴4,5 тис. Щоб спростити складання техзавдання та знизити вартість, підготуйте докладний список вимог та приклади інтернет магазинів, які вважаєте зразковими.

 

Особливості дизайну

Дизайн включає розробку макета, структури та візуальної складової інтернет-проекту. Вартість залежить від загальної кількості сторінок інтернет-магазину та кількості сторінок різного типу. Базова ціна дизайну сторінок різного типу становить від ₴1,4 тис. за кожну. Вартість збільшується за умови створення додаткових мовних та мобільних версій.

 

Верстка інтернет-магазину

Верстка — створення коду сторінок інтернет магазину за допомогою мов програмування HTML та CSS, що дозволяє браузерам розпізнавати та відображати веб-сторінки на екранах пристроїв. Ціна верстки залежить від складності дизайну та кількості візуальних елементів і становить ₴0,8–1,9 тис. за кожен макет.

 

Програмування інтернет-магазину

Якщо виконання поставлених завдань потрібен додатковий функціонал, який включає «коробкова» версія CMS, ціна формується з урахуванням всіх доробок. Вартість роботи програміста визначається рівнем його кваліфікації та досвіду, і становить від ₴650 на годину.

 

Наповнення інтернет-магазину контентом

Наповнення інтернет-магазину зазвичай включає розміщення наданої замовником інформації на сторінках. Також можна додатково замовити написання SEO-текстів, статей для блогів та інших текстових матеріалів. Вартість робіт залежить від виду контенту та складає від ₴350 за годину роботи фахівця.

Розробка інтернет-магазину під ключ у Харкові

Інтернет-магазин на шаблоні: вартість, переваги та недоліки

Шаблон інтернет-магазину – попередньо розроблений макет, який дозволяє розміщувати контент на веб-сторінках.

 

Основні переваги шаблонного дизайну:

 • швидкість створення;
 • низька вартість;
 • можливість структурувати за готовим дизайном;
 • немає необхідності створювати сайт із нуля.

 

Мінуси шаблонного рішення:

 • шаблони не завжди відповідають призначенню майбутнього інтернет-магазину та завданням бізнесу;
 • буває важко підібрати необхідний дизайн;
 • надано обмежений набір функцій;
 • можливі ризики вразливостей та проблеми з продуктивністю.

 

Інтернет-магазин на шаблоні – це покупка готового рішення та адаптація його під ваш бізнес. Підходить для тих, хто не прагне розвивати бізнес у майбутньому, хоче просто протестувати нішу чи мріє запуститися якнайшвидше, має обмежений бюджет.

 

Замовити інтернет-магазин у Харкові на шаблоні можна за ₴12 тис.

Індивідуальна (кастомна) розробка: переваги та недоліки

Дизайн інтернет-магазину – не просто структуроване розміщення контенту. Важливо забезпечити візуальну привабливість, відповідність останнім трендам, зручну навігацію та оптимізацію під пошукові системи.

 

Індивідуальна розробка інтернет-магазину у Харкові в студії iFish – це:

 • повний вибір налаштувань та функцій під ваші потреби;
 • гнучкість та масштабованість;
 • безпека даних;
 • зручний інтерфейс користувача;
 • унікальний дизайн;
 • адаптація під мобільні пристрої

 

Інтернет-магазин з нуля дозволяє отримати оригінальне оформлення сторінок, необхідний під ваші завдання функціонал, логічну структуру та зручність користування. Так ви зможете сформувати позитивне враження, залучити цільову аудиторію та підвищити довіру до компанії. Це рішення підходить для тих, хто потребує якісного довгострокового веб-проекту, хто планує розширювати бізнес і хоче виділитися на тлі конкурентів.

 

Вартість інтернет-магазину при індивідуальній розробці стартує – з ₴55 тис.

Ціна интернет-магазину під ключ у Харкові

Інтернет-магазином під ключ називають розроблений та повністю готовий до роботи інтернет-проект. Схема тут така: ви описуєте завдання і разом із представником веб-студії iFish готуєте техзавдання. Після погодження та укладення договору команда аналізує ринок, розробляє структуру та дизайн інтернет магазину, а також виконує верстку, програмування, базову оптимізацію та тестування.

На ціну впливають особливості діяльності замовника. Наприклад, великому бізнесу буде потрібно масштабний веб-проект, отже, його вартість буде вищою.

 

 

Вартість створення інтернет-магазину

Найкращий спосіб швидко наростити продажі та розширити присутність бренду — створити інтернет-магазин. Доповнивши бізнес онлайн-продажами, ви зробите його доступнішим для вашої цільової аудиторії та освоїте нові ринки.

 

Вибираючи один із варіантів створення інтернет-магазину — на шаблоні або індивідуальну розробку, врахуйте їх особливості, переваги та недоліки.

 

Інтернет-магазин на шаблоні

Підходить для невеликих проектів без складних фільтрів товарів, промокодів та накопичувальних знижок, інтеграції зі службами доставки, системами оплати, 1С, маркетплейсами та іншими сервісами.

 

Переваги: доступна ціна від ₴25 тис. та швидке створення (в середньому до 30 днів).

 

Недоліки: відсутність можливостей брендування, якісної SEO оптимізації, покращення структури веб-сторінок, додавання блоків, розділів та інших елементів.

 

Індивідуальна розробка інтернет-магазину

Інтернет-магазин на замовлення з нуля коштує дорожче за шаблонний, проте ви отримуєте SEO-оптимізований інструмент з усіма інтеграціями, складними фільтрами товарних позицій та індивідуальним дизайном. Крім того, кастомний онлайн-магазин забезпечує повну масштабованість, дозволяє додавати будь-які розділи та блоки.

 

Вартість інтернет-магазину індивідуальної розробки становить 80 тис. і більше, а час створення — від 80 робочих днів.

Питання відповідь

У мене є інтернет-магазин, але не влаштовують його дизайн та результати. Що порадите?

Зв’яжіться з нами по телефону або заповніть форму зворотнього зв’язку. Проведемо аналіз стану вашого інтернет-магазину та розробимо рекомендації щодо усунення недоліків. Можливо вам знадобиться послуга створення нового інтернет магазину.

Що дасть мені інтернет-магазин?

Інтернет-магазин представить ваш бізнес в інтернеті, допоможе сформувати позитивне враження про вашу компанію та покращити імідж. За допомогою інтернет магазину ви зможете здійснювати прямий продаж.

Що означає "розробити інтернет-магазин під ключ"?

Розробити інтернет-магазин «під ключ» – означає виконати повний комплекс послуг зі створення нового веб-ресурсу, починаючи від аналізу ринку та до запуску з подальшим просуванням. Виконуємо всі види робіт, не залучаючи сторонніх виконавців, гарантуємо максимальний результат та відповідаємо за ефективність роботи веб-сайту.

Замовити прорахунок ціни для розробки інтернет-магазину

Інтернет-магазин – особа вашої компанії. Отже створення веб-ресурсу має стати вашим головним пріоритетом.

Агентство iFish — досвідчена команда розробників, а інтернет-магазини, які ми розробили, допомагають безлічі стартапів та компаній досягати своїх цілей та розвивати бізнес.

Якщо хочете замовити прорахунок вартості розробки інтернет-магазину та обговорити його деталі, зв’яжіться з нами по телефону або у чаті.

Ціна: розробка інтернет-магазину у Харкові

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Інтернет-магазин шаблону
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервіс прийматиме оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів чи працює некоректно.
 • Ви хочете доторкнутися до ніші і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування незалежно від прайс агрегаторів і сервісів на кшталт Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Розробимо інтернет-магазин під будь-який бізнес. Побудуємо систему автоматизації процесів у вашому бізнесі [CRM ❤ Телефонія ❤ 1C]. Створимо систему лідогенерації за допомогою інструментів інтернет-маркетингу [PPC ❤ SEO ❤ SMM].

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved