→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Створення інтернет-магазинів Київ: розробка під ключ

Потрібен інтернет-магазин? Студія iFish вже 10+ років розробляє вебпроєкти, які залучають покупців, посилюють імідж компанії, допомагають досягати WOW-результатів у продажах. Створення інтернет-магазинів Київ з нуля та на базі шаблону. Прайс-лист на розробку 2024 року.

683 особи замовили
82 відгуки
Строк розробки: до 20 днів
Поставити запитання
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про розроблення інтернет-магазинів під ключ

 

 1. Професійне створення інтернет-магазинів Київ
 2. Вам потрібне створення інтернет-магазину, якщо
 3. Етапи створення інтернет-магазинів
 4. Скільки коштує інтернет-магазин під ключ у Києві
 5. Інтернет-магазин під ключ: на шаблоні і кастомний
 6. Розроблення інтернет-магазину під ключ
 7. Розроблення інтернет-магазинів на CMS
 8. Запитання та відповіді щодо розробки інтернет-магазинів під ключ
 9. Замовлення прорахунку ціни для інтернет-магазину

 

Професійне створення інтернет-магазинів Київ

Створення інтернет-магазину – чудовий спосіб розвитку бізнесу. Онлайн-майданчик дозволяє вивести компанію на новий рівень, вигідно подати свій продукт, розширити клієнтську базу, підвищити довіру і лояльність користувачів.

Інтернет-магазин з індивідуальним дизайном і продуманою структурою буде зручним у користуванні, цікавим для цільової аудиторії. А ще – допоможе налаштувати інтеграції зі сторонніми сервісами, спростити оформлення замовлень, автоматизувати бізнес-процеси, позбавитися рутинних справ.

У нашій студії ви можете замовити інтернет-магазин Київ: на базі готового рішення з доопрацюванням під конкретні завдання бізнесу або індивідуальний проєкт, що включає унікальний дизайн і розширений функціонал. Розробляємо вебпроєкти будь-якої складності, усіх типів та для різних сфер бізнесу.

Підхід iFish до створення інтернет-магазину, що продає

Зібрали креативну команду, яка впроваджує нестандартні рішення для будь-якого бізнесу.

Створюємо:

 • Інтернет-магазини з повноцінним функціоналом для ефективних продажів: з каталогом, завантаженням товарів, кошиком, інтеграторами оплати та доставки. Термін розроблення – від 1 місяця.

Наші інтернет-магазини приводять реальних клієнтів, які купують, а не роздумують. Працюємо так, щоб показники вашого бізнесу зростали щомісяця.

Максимальне залучення у ваш бізнес

Вивчаємо бізнес-процеси і проєктуємо кастомні рішення.

Оптимізація

Оптимізуємо інтернет-магазин під вимоги пошукових систем і збільшуємо обсяги безкоштовного органічного трафіку.

Висока конверсія

Наші інтернет-магазини забезпечують високу кількість цільових заявок і зростання конверсії.

Технічна підтримка

Обслуговуємо і розвиваємо розроблені проєкти, а також надаємо консультації і рекомендації після запуску інтернет-магазину. 

Просування

Після розроблення і запуску інтернет-магазину на запит замовника розробляємо стратегію просування, підбираємо ефективні канали розкручування і налаштовуємо рекламу. 

Для кого розробляємо інтернет-магазини під ключ

 • косметологія і медичні послуги;
 • ветеринарні послуги;
 • флористика;
 • меблі та інтер’єри;
 • розваги і туризм;
 • металообробна промисловість;
 • аграрний бізнес;
 • оздоблювальні матеріали та будівельні технології;
 • взуття та одяг;
 • фітнес і beauty;
 • продукти харчування.

Вам потрібне створення інтернет-магазину, якщо

Інтернет-магазин застарів


не дає результатів або вони вас не задовольняють

Необхідно розказати про себе


та вивести на ринок новий продукт чи послугу

Потрібен потужний інструмент


здатний забезпечити необхідний приплив клієнтів

Потрібно покращити імідж


а також виділитися на тлі конкурентів та підвищити лояльність клієнтів

Етапи створення інтернет-магазину

Створити інтернет-магазину у Києві під ключ означає виконати поетапну роботу, що включає аналіз ринку і конкурентів, написання техзавдання, розроблення структури, дизайну, верстання, програмування, базове наповнення, оптимізацію і тестування. У разі виникнення проблем команда програмістів займається їх усуненням.

Технічне завдання

Складаємо технічне завдання, у якому прописуються особливості бізнесу, завдання, тип інтернет-магазину, вимоги до дизайну і функціональних можливостей, вид CMS, кількість мовних версій та інші нюанси.

01 Етап

Аналітика

Детально вивчаємо особливості вашого бізнесу, сильні та слабкі місця в компанії, щоб допомогти вам стати ще сильнішими. Аналізуємо прямих та непрямих конкурентів, щоб взяти найкраще у сфері та забезпечити вам лідерські позиції.

02 Етап

CMS

Ви можете вибрати платні або безкоштовні системи керування контентом. Водночас перші дають більше технічних можливостей, а другі найчастіше мають обмежений функціонал.

03 Етап

Дизайн

Розробляємо дизайн на основі ваших побажань і новітніх трендів. Адаптуємо його під усі види девайсів.

04 Етап

Програмування і верстання

Розробляємо структуру, функціонал, робимо всі елементи рухливими, тобто створюємо робочий інтернет-магазин із необхідними для бізнесу технічними можливостями.

05 Етап

Інтеграція

Під’єднуємо до интернет-магазину всі необхідні для роботи сервіси та інструменти.

06 Етап

Наповнення контентом

Розміщуємо наданий замовником контент в новому інтернет-магазині, виконуємо базову оптимізацію під пошукові системи для підвищення ранжування.

07 Етап

Тестування і запуск

Перевіряємо інтернет-магазин на наявність помилок, багів, усуваємо слабкі місця, запускаємо в роботу та передаємо замовнику дані для входу і використання.

08 Етап

Скільки коштує інтернет-магазин під ключ у Києві

 

Ви можете замовити інтернет-магазин у Києві за такими тарифами:

 • бюджет — ₴15+ тис.;
 • бізнес — ₴55+ тис.;
 • преміум — ₴150 тис.

 

Розробка інтернет-магазинів у Києві виконується залежно від формату бізнесу:

 • малий бізнес: ₴15+ тис., термін виготовлення — від 10 робочих днів;
 • середній бізнес:  ₴35+ тис., термін виготовлення — 30–90 днів;
 • великий бізнес: ₴180+ тис., термін виготовлення — від 90 днів.

 

Вартість створення інтернет-магазину розраховується індивідуально після складання технічного завдання і затвердження усіх нюансів за проєктом. Для отримання розрахунку залиште запит на сайті або зв’яжіться з нами зручним для вас способом.

Створення інтернет-магазину у Києві

Інтернет-магазин під ключ: на шаблоні та кастомний

З урахуванням складності структури, CMS і виду рішення – готового чи індивідуального, формується вартість інтернет-магазину і визначається термін його створення. 

За обмеженого бюджету можна замовити інтернет-магазин у Києві на готовому шаблоні. Тоді вибирається система керування контентом, купується відповідний шаблон, доопрацьовується дизайн і функціонал. 

На ціну шаблонного інтернет-магазину впливатимуть:

 • вартість шаблону;
 • вибір платної або безкоштовної CMS;
 • терміни розробки;
 • кількість блоків, розділів, сторінок.

Таке рішення дозволяє швидко отримати готовий проєкт, але не підходить кожному бізнесу. Але якщо потрібен довгостроковий вебресурс, який працює безперебійно, який ви хочете розвивати і просувати, краще вибрати створення з нуля. 

Кастомний проєкт – це створений з нуля на індивідуальне замовлення. Такий вебресурс має оригінальний дизайн, що відрізняється від конкурентів і чіпляє користувачів, необхідний для ведення бізнесу функціонал, потрібні інтеграції. Він працює без збоїв, захищений від атак хакерів і зломів. 

На вартість індивідуального розроблення інтернет-магазину впливають:

 • тип вебресурсу;
 • особливості дизайну та функціоналу;
 • кількість сторінок та розділів;
 • CMS;
 • під’єднання сервісів.

Щоб зробити інтернет-магазин з нуля, потрібно виконати аналітичну роботу, вивчити конкурентів і цільову аудиторію, продумати концепцію, розробити структуру, подбати про юзабіліті. Покроково виконуємо розробку проєкту та передаємо замовнику готовий до роботи вебпродукт.

Створення інтернет-магазину під ключ

З 2019 до 2022 року світова виручка від ecommerce зросла вдвічі. Тому запуск інтернет-магазину є перспективним і вигідним, адже дозволяє підвищити продажі і збільшити потік клієнтів.

Оскільки головною метою онлайн-майданчиків є не залучення покупців, а спрощення пошуку товарів і оформлення замовлення, треба продумати функціонал і додати потрібні блоки. 

Інтернет-магазин можна створити на шаблоні або вибрати індивідуальний проєкт. Від цього залежатиме безпека, надійність і функціональність ресурсу.  

Онлайн-магазин на шаблоні, з обмеженим асортиментом, без складної фільтрації товарних позицій, накопичувальних знижок і інтеграції зі службами доставки, 1С та агрегаторами типу Rozetka коштуватиме від ₴50 тис. А створення інтернет-магазину з тисячами товарних позицій обійдеться у ₴80+ тис., терміни розробки становитимуть мінімум 80 робочих днів.

Створення інтернет-магазинів на CMS

CMS – це система керування контентом, свого роду рушій. Має базовий функціонал і готові теми оформлення. Дозволяє розміщувати, редагувати і видаляти вміст інтернет магазину. 

Існують платні та безкоштовні рушії:

 • Платні системи керування контентом безпечніші та надають більший функціонал. Серед найпопулярніших – 1С-Бітрікс та UMI.CMS. Вони придатні для створення простих інтернет-магазинів і складних.
 • Безкоштовні системи мають відкритий вихідний код, тому більш вразливі, а ще у них обмежений функціонал і відсутня техпідтримка. Водночас вони дозволяють створювати інтернет-магазини за обмеженого бюджету. Найвідоміша з них – WordPress, але для створення складних інтернет-магазинів вона не придатна. 

CMS налаштовується під конкретний бізнес. Потім допрацьовується дизайн і функції, встановлюються плагіни для розширення технічних можливостей вебресурсу. 

Фахівці нашої студії допоможуть підібрати оптимальну систему керування контентом для вашого бізнесу.

Запитання-відповідь

Які проблеми усуває інтернет-магазин для бізнесу?

Інтернет-магазин формує перше враження і транслює філософію компанії, покращуючи її імідж на ринку та допомагаючи виділитися на тлі конкурентів. За допомогою вебресурсу можна запустити рекламну кампанію з просування бізнесу в інтернеті, збільшити продаж і підвищити довіру цільової аудиторії.

Що входить у створення інтернет-магазину під ключ, а за що доведеться доплатити?

У вартість послуги входить:

 • аналіз конкурентів;
 • розроблення структури;
 • вебдизайн;
 • встановлення і налаштування CMS;
 • верстання і програмування;
 • наповненням інтернет-магазину базовим контентом;
 • розміщення інтернет-магазину на хостингу;
 • тестування та базова оптимізація.

Послуги, за які потрібно доплачувати:

 • домен і хостинг;
 • SEO оптимізація;
 • просування і реклама;
 • підготовка контенту.
Від чого залежить вартість створення інтернет-магазину у Києві?

На вартість створення інтернет-магазину впливають обсяг і складність робіт, тип ресурсу, вид CMS, особливості дизайну і функціоналу. Зокрема, це:

 1. Доменне ім’я. Це назва інтернет-магазину, яку користувачі прописують у адресному рядку для переходу на вебресурс. Має бути простим, зрозумілим і лаконічним. 
 2. Хостинг. Відповідає за розміщення і збереження інформації на віддаленому сервері, а також доступність інтернет-магазину для користувачів. 
 3. Дизайн. Ціна формується з урахуванням особливостей розроблення дизайну – шаблонне рішення чи унікальне оформлення, кількість вебсторінок, необхідність створення елементів фірмового стилю та ін. 
 4. Адаптивність і мовні версії. Необхідність адаптивного дизайну для всіх типів пристроїв і застосування додаткових мовних версій збільшує вартість дизайну у середньому на 20–50%.
 5. Програмування і верстання. Якщо коробкова версія CMS не передбачає необхідний функціонал, потрібні додаткові операції. Тоді загальна вартість проєкту збільшуватиметься залежно від доопрацювань. 
 6. Інтеграція. Кількість сервісів, які необхідно налаштувати і під’єднати до інтернет-магазину, впливає на загальну ціну розробки. 
 7. Контент. Якщо у вас немає готових текстів і візуалу для інтернет-магазину, створення контенту фахівцями вебстудії оплачується додатково.

 

Який інтернет-магазин розробити для бізнесу?

Вибір інтернет-магазину для бізнесу залежить від таких факторів:

Тип бізнесу. Як уже говорилося вище, інтернет-магазин може продавати продукти, послуги або цифрові товари. Вибір типу бізнесу визначає, якими можливостями і функціями повинен володіти інтернет-магазин.

Розмір бізнесу. Для малого бізнесу може бути достатньо простого інтернет-магазину з мінімальним набором функцій. Для великих підприємств необхідний складніший інтернет-магазин із широким функціоналом.

Цільова аудиторія. При розробці інтернет-магазину слід враховувати потреби та очікування цільової аудиторії. Наприклад, якщо цільова аудиторія-молодь, інтернет-магазин має бути стильним і сучасним.

Бюджет. Розробка і просування інтернет-магазину вимагає певного фінансування. Бюджет має враховуватися під час вибору можливостей і функцій інтернет-магазину.

Скільки часу займає виготовлення інтернет-магазинів у Києві?

Час на створення інтернет магазину залежить від типу і обсягу ресурсу, складності дизайну і виду рішення, а також рівня вимог замовника і кількості контенту.

Що означає створення інтернет-магазину під ключ?

Створити інтернет-магазин у Києві під ключ означає повну розробку проєкту і його реалізацію. Вебстудія iFish виконує комплекс завдань без залучення сторонніх виконавців. Контролюємо кожен етап розроблення і відповідаємо за готовий продукт.

Я можу сам/-а в конструкторі створити інтернет-магазин, навіщо мені звертатися до вас?

Самостійне створення інтернет-магазину в конструкторі може забрати багато часу і зусиль, особливо якщо виникають труднощі з дизайном, функціоналом і оптимізацією. А ще ви отримаєте шаблонний вебресурс, який нічим не виділятиметься на тлі конкурентів, не зможе розв’язати ваші бізнес-завдання, та й функціонувати може зі збоями. 

Наша команда працює, щоб забезпечити максимальний результат для вашого бізнесу. Беремо на себе відповідальність за якість нашої роботи і надаємо професійну підтримку на всіх етапах створення вебпроєкту.

Як замовити інтернет-магазин Київ під ключ?

Мета iFish – створювати інтернет-магазини, які допомагають розвивати бізнес, використовуючи сучасні технології та досвід професіоналів у сфері web-розробки. Бажаєте замовити виготовлення інтернет магазину? Зв’яжіться з нами, щоб обговорити майбутній проєкт. Створимо інтернет-магазин будь-якої складності і призначення.

Ціни на розробку інтернет-магазину у Києві

Акция

Назовите промокод «ёлочки» и получите бонусы
Сайт Домен Хостинг в подарок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Інтернет-магазин на шаблоні
від 4 тижніввід 1 800 USDЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете промацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але водночас прагнете побудувати довгострокову стратегію розвитку і просування, незалежно від прайс агрегаторів та сервісів на зразок Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Розробимо інтернет-магазин під будь-який бізнес. Побудуємо систему автоматизації процесів у вашому бізнесі [CRM ❤ Телефонія ❤ 1C]. Створимо систему лідогенерації за допомогою інструментів інтернет-маркетингу [PPC ❤ SEO ❤ SMM].

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved