→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Створення інтернет-магазинів у Львові

Розробка інтернет-магазину у Львові на шаблоні або з індивідуальним дизайном в студії iFish. Розробляємо інтернет-магазини, які потрапляють у топ пошукових систем, збільшують кількість відвідувачів і продажі.

683 особи замовили
82 відгуки
Термін розробки: до 20 днів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про те, як зробити інтернет-магазин у Львові

 1. Інтернет-магазин на шаблоні чи індивідуальна розробка: що вибрати
 2. Переваги розроблення індивідуального дизайну
 3. З чого складається вартість створення інтернет-магазину під ключ?
 4. Причини створення інтернет-магазину
 5. Ціни на дизайн інтернет-магазинів під ключ у Львові
 6. Якісна розробка інтернет-магазину
 7. Виготовлення інтернет-магазину на Вордпрес
 8. Переваги і недоліки створення інтернет-магазину на Бітрикс
 9. UMI.CMS: особливості розроблення інтернет-магазину
 10. Питання та відповіді щодо розробки інтернет-магазинів під ключ
 11. Замовлення прорахунку ціни для інтернет-магазину

 

Інтернет-магазин на шаблоні чи індивідуальна розробка: що вибрати

Виготовлення інтернет-магазину – це комплексна робота команди експертів, які враховують ключові потреби й побажання клієнта, особливості ніші його бізнесу, вимоги до функціоналу і правила просування у пошукових системах.

Існують два способи розроблення інтернет-магазинів. Йдеться про готовий шаблон, який має стандартний дизайн, та індивідуальне створення ресурсу на замовлення з унікальним оформленням. Від способу виготовлення залежить ціна послуги. Наприклад, інтернет-магазин на шаблоні обійдеться у 12 000 грн, а з унікальним дизайном – понад 85 000 грн. Тому на цей чинник варто звертати увагу. Окрім того, шаблонний та індивідуальний інтернет магазин мають свої переваги і недоліки. 

Шаблонний сайт – це завжди компроміс. Такий варіант можливий, коли потрібно негайно запустити вебпроєкт або коли у замовника обмежений бюджет. Замість створення дизайну з нуля фахівець адаптує шаблон до вимог клієнта і додає елементи фірмового стилю для підвищення впізнаваності. Загалом створюється максимально зручний і простий у використанні інтернет-магазин, який відповідає діяльності компанії. Але треба бути обережними, адже шаблонний дизайн не може покращити імідж компанії та вигідно показати її винятковість.

Індивідуальний сайт на замовлення буде не схожий на вебресурси конкурентів, підкреслить ваші сильні риси, покращить імідж і сприятиме зростанню довіри аудиторії. Такий варіант дорожчий, але дозволить вам розв’язувати поставлені завдання, оскільки матиме необхідний для роботи функціонал. Водночас маленьким компаніям чи регіональному бізнесу може бути досить і інтернет магазину на шаблоні.

Комплекс дій для розробки сайту під ключ у Львові залежить від завдань, які ставить замовник. Саме тому важливо визначити усі побажання і вимоги до ресурсу ще на підготовчому етапі. Вивчається ніша, бізнес, цільова аудиторія та конкуренти. Потім вибудовується стратегія і готується макет інтернет-магазину, а після його затвердження розпочинається безпосереднє розроблення інтернет магазину.

Переваги розроблення індивідуального дизайну

персоналізація;
повна відповідність потребам цільової аудиторії;
залучення відвідувачів інтернет-магазину до взаємодії;
відображення переваг компанії, товару чи послуги у кожній деталі.

 

Створення інтернет-магазинів у Львові передбачає наявність адаптивного дизайну, щоб охопити користувачів ґаджетів. До того ж, команда iFish пропонує повний пакет послуг з розроблення інтернет-магазину під ключ на шаблоні чи з нуля, аби нічого не проґавити.

З чого складається вартість створення інтернет-магазин під ключ?

Інтернет-магазин під ключ – це повністю готовий до роботи ресурс, який замовник отримує  разом з логіном та паролем після комплексу дій, серед яких побудова структури, створення дизайну, верстання, програмування, оптимізація, тестування.

Перед тим як створити інтернет-магазин у Львові, запитайте себе, для чого вам потрібен ресурс, які функції він виконуватиме. Це допоможе вам обрати комплекс дій, який необхідно здійснити для отримання бажаного результату.

Аналіз

Вивчаємо нішу бізнесу, компанію, продукт, конкурентів, які знаходяться у топі пошукових систем і цільову аудиторію замовника. Це потрібно для планування структури інтернет-магазину і створення всіх елементів відповідно до особливостей діяльності компанії і потреб споживачів.

01 Етап

Технічне завдання

Визначаємо мету проєкту, спосіб розроблення, мовні версії, CMS, особливості дизайну, функціоналу і контенту, ієрархію розділів, навігаційні ланцюжки, вимоги до хостингу тощо. Докладно прописуємо це у технічному завданні, щоб зрозуміти, який вийде кінцевий результат. На цьому етапі також формуються строки і вартість проєкту.

02 Етап

Доменне ім’я і хостинг

Замовник надає розробнику назву інтернет-магазину і хостинг. Дуже важливо правильно підібрати доменну зону і надійний хмарний простір. Якщо плануєте надавати послуги лише львів’янам і мешканцям Львівської області, ваше доменне ім’я може закінчуватись на lviv.ua. Підбір назви інтернет-магазину і хостингу – це окрема послуга, яка не входить до пакету під ключ, тому за неї треба сплачувати окремо.

03 Етап

Система керування контентом

CMS вибирають залежно від функціоналу і можливостей доопрацювання. Система впливає на зручність користування, редагування і видалення контенту в інтернет-магазині, створення нових сторінок і опрацювання замовлень. Є безкоштовні і платні версії, кожна з яких має свої особливості і переваги. Тому треба враховувати низку чинників, щоб вибрати той рушій, який максимально відповідатиме вашому бізнесу.

04 Етап

Дизайн інтернет-магазину

Створюється структура інтернет-магазину, навігація, клікабельні елементи і візуальне оформлення сторінок відповідно до фірмового стилю чи побажань замовника. Дизайн впливає на сприйняття вебресурсу споживачами і зручність його використання, тому необхідно ретельно продумати кожний елемент.

05 Етап

Програмування і верстання

Створюємо функціонал і додаємо необхідні модулі за потреби. Для кожної сторінки пишеться код на мовах HTML і CSS, завдяки яким браузери коректно відображають інтернет-магазин. На цьому етапі розробляємо також мобільну версію та впроваджуємо додаткові мовні версії.

06 Етап

Налаштування інтеграцій

Під’єднуємо сторонні сервіси, якщо базових програм недостатньо для роботи. До них належать системи аналітики, обліку, платежів, доставлення тощо. Це полегшує користувачам залишати замовлення, а працівникам – їх опрацьовувати.

07 Етап

Базове наповнення інтернет-магазину

Наповнюємо інтернет-магазин контентом, який вже надав замовник. Кількість сторінок обговорюється завчасно. Якщо немає текстових і візуальних матеріалів, можна замовити послугу дизайнера і копірайтера окремо.

08 Етап

Первинна оптимізація

Готуємо інтернет-магазин до просування у пошукових системах, налаштовуємо його і реєструємо у вебмайстрах пошукових систем. Щодо безпосередньо просування, то цю послугу можна замовити додатково після закінчення робіт з розробки.

09 Етап

Тестування

Перевіряємо працездатність інтернет-магазину, швидкість завантаження сторінок і коректність відображення контенту. Шукаємо і видаляємо можливі помилки. За потреби також доопрацьовуємо інтернет магазин і передаємо замовнику готовий для роботи проєкт.

10 Етап

Причини створення інтернет-магазину

 

Збільшення кількості клієнтів

Тут знадобиться ретельно вивчити конкурентів і цільову аудиторію, щоб зробити інтернет-магазин у Львові зручнішим, привабливішим і доступнішим, ніж в інших. Потім цей інтернет магазин доведеться просувати, аби забезпечити постійний потік потенційних клієнтів. А це і контекстна реклама, і SEO. Тому щоб отримати готовий до розкручування вебресурс, треба закласти відповідний фундамент. Цього можна досягти з послугою «інтернет-магазин під ключ». Так ви створите готовий майданчик, який приносить прибуток.

 

Покращення іміджу

Якщо ваша компанія вже досить відома і ви маєте свою базу клієнтів, можна замовити інтернет-магазин у Львові з вражаючим дизайном, щоб підкреслити статус компанії і посилити враження споживачів про бізнес. Тоді кожен блок потребуватиме ретельного обміркування й опрацювання. Але ви отримаєте інтернет магазин, який довго буде актуальним і привабливим для користувачів.

 

Інтернет-магазин, щоб просто був

Такий інтернет магазин створюється на одному з конструкторів за день-два. Але якщо ви не хочете просто витратити гроші на незрозумілу річ, а прагнете заробляти в інтернеті, вам потрібен повноцінний вебресурс. Якщо бюджет незначний, пропонуємо інтернет-магазин під ключ на шаблоні і безкоштовну CMS. Вартість тоді буде мінімальною. Проте такий варіант годиться лише у деяких випадках, а не на постійній основі. Розвиток бізнесу через інтернет потребує професійного ресурсу з індивідуальним рішенням.

Розробка інтернет-магазинів під ключ у Львові

Ціни на дизайн інтернет-магазинів під ключ у Львові

Дизайн є важливою складовою будь-якого інтернет-магазину. Від візуальних елементів і загального оформлення сторінок залежить враження користувачів про компанію. Оскільки люди краще сприймають саме візуальний контент, а не тексти, на створенні дизайну не варто економити. 

 

У вебстудії iFish можна замовити унікальний дизайн або редизайн інтернет магазину чи застосунку будь-якого рівня складності, а також створення стандартного оформлення на основі шаблону, адаптуючи його під фірмовий стиль або змінюючи кольори, шрифти і розташування блоків відповідно до вимог замовника. 

 

Вартість години роботи дизайнера залежить від його досвіду і навичок. Наприклад, фахівець з дворічним досвідом братиме приблизно 650 грн за годину, senior дизайнер – 800 грн за годину, а арт-директор – 1200 грн. Унікальне оформлення інтернет-магазину – 49 000 грн.

Якісна розробка інтернет-магазину

Для активних продажів товарів у будь-якій ніші потрібен сучасний інтернет-магазин з повноцінним функціоналом і привабливим сучасним дизайном. 

 

Переваги майдинчика e-commerce:

 • чудовий спосіб почати власну справу, якщо немає реального офісу;
 • працює цілодобово і без вихідних;
 • забезпечує доступ будь-якому покупцеві незалежно від місця його перебування;
 • дозволяє зекономити на оренді магазину та зарплаті продавцям, охоронцям і прибиральницям;
 • забезпечує спілкування з клієнтами у режимі реального часу;
 • відкриття обійдеться дешевше реального магазину і не потребує отримання спеціальних дозволів на роботу;
 • зручний спосіб для закупівель через смартфон.

 

Інтернет-магазин – це перший крок для створення серйозного бізнесу і фінансової стабільності. Тому розроблення сайту у Львові для онлайн-продажів має відбуватися на професійному рівні.

 

Вищу якість забезпечує наявність:

 • унікального і стильного дизайну з використанням графічних і анімаційних елементів;
 • зручної структури і навігації;
 • багатофункціонального програмного скрипту з основними модулями та розширеннями;
 • якісного контенту;
 • оптимізації під пошукові системи.

 

Наші фахівці здатні створити дизайн із впорядкованим розміщенням елементів, щоб забезпечити швидкий пошук інформації і легке оформлення замовлення. Ресурс буде містити весь необхідний для роботи функціонал і надаватиме можливість додавати в кошик вибрані товари, переглядати схожі товари, знайомитися з новими надходженнями, акціями і знижками. Також буде поєднаний унікальний текстовий і графічний контент, що підвищить привабливість ресурсу не тільки для відвідувачів, але й для пошукових систем.

Виготовлення інтернет-магазину на Вордпрес

WordPress вибирають через безкоштовні плагіни, стильний дизайн, просте налаштування і вбудовану SEO-підтримку.

Ця CMS посідає перше місце у рейтингу найпопулярніших систем керування контентом.

 

Таку популярність вона отримала через низку переваг:

 • великий асортимент готових шаблонів;
 • безкоштовне завантаження CMS і її використання;
 • швидке встановлення;
 • можливість вносити доповнення;
 • зрозуміла та проста адміністративна панель;
 • відкритий код.

 

Вордпрес має безліч різних плагінів, якщо завантажити плагін WooCommerce, то можна створити повноцінний інтернет-магазин.

Водночас ця система керування контентом має недоліки. Їх треба враховувати, щоб розробити інтернет-магазин у Львові максимально ефективним і відповідним поставленим бізнес-завданням.

 

Серед мінусів рушія такі:

 • обмежені базові можливості;
 • низька швидкість завантаження интернет-магазину;
 • відчутне навантаження на сервер;
 • велика кількість тем і розширень з помилками;
 • дублі сторінок;
 • упереджене ставлення пошукових систем до інтернет магазину через безкоштовну основу CMS.

 

Саме тому розробники вебстудії iFish пропонують створювати інтернет-магазини на WordPress лише для невеликих бізнесів і тих компаній, які тільки починають виходити в онлайн. І ця система не придатна для розробки інтернет-магазинів з великою кількістю сторінок, товарів, способів оплати, особистим кабінетом і мультимовністю. Крім того, будьте обережні, якщо плануєте створити масштабний інтернет-портал, що містить фінансову інформацію. Такі ресурси потребують надійного захисту від злому, з чим Вордпрес ніяк не впорається через відкритий код.

Переваги і недоліки створення інтернет-магазину на Бітрикс

У системи керування контентом 1С-Bitrix гнучка модульна система, є можливість створення інтернет-магазинів різного рівня складності і в різних галузях діяльності. Вона проста і зручна у використанні, забезпечує високий ступінь комплексного захисту інтернет магазину, має інструменти для оптимізації і пришвидшення роботи ресурсу, інтегрується з іншими продуктами 1С і CRM, має лояльну службу підтримки. Водночас ці всі переваги можна отримати не безкоштовно. Саме через високу вартість Бітрикс посідає четверте місце у рейтингу найпопулярніших систем керування контентом.

 

CMS доступна у п’яти редакціях. Перші три придатні для малого бізнесу і невеликих вебпроєктів, а інші дві використовуються, коли треба створити інтернет-магазин у Львові з великою кількістю розділів і сторінок, максимальним захистом і швидким завантаженням. 

 

Перш ніж купити ліцензію Бітрикс, зверніть увагу на такі нюанси:

 • ліцензію необхідно щорічно продовжувати;
 • розроблення інтернет-магазину потребує багато часу;
 • потрібен спеціально налаштований хостинг, а простий – не варіант;
 • послуги розробника, який працює з цією CMS, коштують дорого.

 

Попри всі недоліки, ця система керування контентом є вдалим варіантом для створення інтернет-магазинів з великим асортиментом товарів та інших масштабних проєктів.

UMI.CMS: особливості розроблення інтернет-магазину

Юмі вибирають за високу якість, зручність і функціональність. Це дозволяє створювати на ній інтернет-магазини – від простих до найоб’ємніших.

 

Рушій має кілька редакцій. Наприклад, Shop і Commerce вибирають для інтернет-магазинів і комерційних порталів. Ultimate – це преміумваріант для масштабних вебпроєктів. Редакція Business дозволяє створювати портали, каталоги і сайти для ЗМІ. Corporate придатний для корпоративних сайтів чи групи ресурсів однієї компанії. Варіант Lite – для сайтів-візиток.

 

Переваги UMI.CMS:

 • просте керування;
 • функціональність і гнучкість;
 • мультисайтовість;
 • SEO-налаштованість;
 • інтеграція з 1С;
 • готові рішення і хмарна версія;
 • безпека;
 • необхідний функціонал.

 

Водночас ця система має високі вимоги до хостинг-провайдерів, а необхідні модулі доведеться купувати окремо. До того ж, ця CMS – одна з найдорожчих. Це потрібно враховувати, щоб не витратити зайві гроші.

Питання відповідь

Що передбачає створення інтернет-магазину під ключ?

Фахівці вебстудії iFish обов’язково виконують підготовчі роботи перед тим, як створювати інтернет-магазин. Комплекс робіт, який ми пропонуємо:

 • аналіз інтернет-магазинів конкурентів;
 • планування структури;
 • складання ТЗ;
 • адаптивний дизайн;
 • налаштування системи керування контентом;
 • впровадження функціоналу;
 • наповнення інтернет-магазину контентом замовника (10-15 сторінок);
 • інтеграції зі сторонніми сервісами;
 • додавання мовних версій;
 • тестування;
 • розміщення інтернет-магазину на хостингу.

До переліку робіт, які необхідні, але не входять до базового набору послуг, належать оплата домену і хостингу, написання SEO текстів, технічна оптимізація, налаштування реклами, просування, подальший супровід і обслуговування. Ці послуги доведеться сплачувати окремо.

На основі чого виготовляють інтернет-магазини?

Інтернет-магазини виготовляють на шаблоні або з нуля за індивідуальним замовленням. Залежно вимог до функціоналу і дизайну вибирають систему керування контентом, плагіни, модулі. Інтернет магазин можна зробити на UMI, Bitrix, WordPress чи інших рушіях.

Чи можна керувати інтернет-магазином без сторонньої допомоги?

Так. Після завершення робіт надається детальна інструкція. Якщо з’являться труднощі на початкових етапах, варто звернутися до студії для отримання додаткової консультації.

Як довго створюється інтернет-магазин?

Строк розробки залежить від типу інтернет-магазину, кількості сторінок, особливостей дизайну і функціоналу.

Скільки коштує розробити інтернет-магазин у Львові?

На вартість послуги впливає низка чинників, серед яких: шаблонний чи індивідуальний дизайн, необхідність додавати функції і впроваджувати додаткові сервіси чи мовні версії тощо.

Орієнтовну вартість вашого інтернет-магазину ви можете розрахувати самостійно, якщо скористаєтесь онлайн-калькулятором. А для точного розрахунку зверніться до наших менеджерів за телефоном або у месенджерах.

Чи відрізняються ціни на розробку інтернет-магазину у Львові та Києві?

В онлайн-режимі зовсім не важливо, де саме замовляти інтернет-магазин – у Львові чи Києві. Але якщо орієнтуватись на рівень життя і конкуренції, заробітну плату, то вартість буде вищою у Києві.

Які переваги створення інтернет-магазинів у Львові у вебстудії iFish?

Замовлення інтернет-магазину в нашій студії дає такі переваги:

 • відповідність інтернет магазину потребам і запитам цільової аудиторії;
 • адаптований дизайн;
 • просте самостійне адміністрування;
 • відмежування від конкурентів;
 • необхідний функціонал;
 • привабливий та переконливий дизайн, який допомагає продавати;
 • SEO оптимізація.

Працювати з проєктом буде професійна команда, яка понад 10 років розробляє вебресурси різної складності. Фахівці знають, як збільшити трафік і конверсію, побудувати міцні і доброзичливі відносини з ЦА, виготовляти інтернет-магазини з урахуванням поставлених завдань. Замовляйте комплексне розроблення інтернет магазину у Львові, щоб отримати всі послуги в одному місці.

Як замовити розроблення інтернет-магазину у Львові?

Якщо вам потрібний якісний і доступний інтернет-магазин у Львові, звертайтесь до вебстудії iFish. Для цього заповніть онлайн-форму або скористайтесь номером телефону, чатом чи електронною поштою. У студії працюють професіонали, які «з’їли собаку» на виготовленні інтернет магазинів на шаблоні чи з нуля за індивідуальним замовленням. Детальнішу інформацію шукайте на нашому сайті, а усі конкретні запитання, які вас цікавлять, обговоріть з менеджерами.

Ціна: розробка інтернет-магазину у Львові

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Інтернет-магазин на шаблон
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете помацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування, незалежно від прайс агрегаторів та сервісів на зразок Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Розробимо інтернет-магазин під будь-який бізнес. Побудуємо систему автоматизації процесів у вашому бізнесі [CRM ❤ Телефонія ❤ 1C]. Створимо систему лідогенерації за допомогою інструментів інтернет-маркетингу [PPC ❤ SEO ❤ SMM].

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved