→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Інтернет-магазин під ключ Миколаїв

Власний інтернет-магазин - це ефективний інструмент, що допомагає бізнесу розвиватися. Створюємо інтернет-магазин будь-якої складності. Розробка інтернет-магазину під ключ у Миколаєві. Актуальні ціни на 2024 рік у студії iFish.

23 людини замовили
17 відгуків
Термін розробки: від 2х тижнів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

 

 1. Актуальність створення інтернет-магазинів в Миколаєві
 2. Створення інтернет-магазину для бізнесу виконує такі завдання
 3. З чого складається вартість інтернет-магазину під ключ
 4. Актуальна ціна з розробки інтернет-магазину на 2024 рік в Україні
 5. Ціна інтернет-магазину під ключ в Миколаєві
 6. Етапи створення інтернет-магазину в Миколаєві
 7. На чому рекомендовано робити інтернет-магазину під ключ
 8. Критерії ефективного інтернет-магазину
 9. Чому варто звернутися за розробкою інтернет-магазину до студії IFISH
 10. Питання та відповіді
 11. Замовлення прорахунку ціни для інтернет-магазину

 

Актуальність створення інтернет-магазинів в Миколаєві

Діджитал-сфера не стоїть на місці. Сьогодні, щоб отримати будь-які відомості про продукти або послуги в Миколаєві, людині достатньо лише зайти в Інтернет. Це є перевагою нашого часу, адже інформація та покупки в регіоні доступні в один клік.

Інтернет-магазин під ключ Миколаїв – це повноцінний майданчик, який розробляється з нуля або на основі готового шаблону і містить у собі всі необхідні компоненти для надійного функціонування. Коли говорять про створення інтернет-магазину під ключ, це означає, що процес розробки, оптимізації та впровадження веб-ресурсу здійснюється в одному місці – командою фахівців веб-студії.

Якому бізнесу потрібен свій інтернет-магазин під ключ:

 • торговим компаніям – для продажу товарів в Інтернеті;
 • ресторанам і кафе – для презентації пропозицій, демонстрації інформації про меню і ціни, бронювання столиків і замовлення їжі; 
 • туристичним організаціям і готелям – для презентації турів, екскурсій і гарячих пропозицій, надання інформації про готелі, бронювання та комунікації з клієнтами; 
 • малим і середнім підприємствам – для залучення клієнтів, надання інформації про товари або послуги та поліпшення суспільного уявлення про компанію.

Загалом, розробка інтернет-магазину Миколаїв – це вирішення безлічі завдань, серед яких залучення нових клієнтів, поліпшення комунікації з новими та постійними клієнтами, відбудова від конкурентів, швидкі продажі.

Якщо вам потрібен ефективний канал продажів, то інтернет магазин – оптимальний варіант!

Створюємо інтернет-магазини як на основі готового шаблону, так і індивідуальні проекти. Переваги є і в першого, і в другого варіантів.

Шаблонне рішення – це інтернет-магазини з уже розробленим дизайном і загальною структурою. Вони менш гнучкі та функціональні, але коштують дешевше і їх розробка займає менше часу.

Інтернет-магазини за індивідуальним замовленням або з нуля дають змогу створити унікальний зовнішній вигляд ресурсу і розширений функціонал, продумати юзабіліті. Їхні можливості широкі, але й ціна значно дорожча.

Створення інтернет-магазину для бізнесу виконує такі завдання

Онлайн-присутність


Більшість споживачів шукають інформацію про продукти в Інтернеті. У мережі у вас є шанс залучити більшу аудиторію і збільшити продажі.

Розширення ринку


Інтернет-магазин дає змогу вивести бізнес на глобальний ринок. Ви можете знайти клієнтів не тільки у вашому регіоні, а й по всьому світу.


Реклама і маркетинг


Інтернет-магазин - ефективний інструмент просування бренду, товарів і послуг. В інтернет магазині можна розміщувати інформацію про компанію, демонструвати свої продукти, сповіщати про акції та знижки, збирати контактні дані потенційних клієнтів.

Довірчі відносини


Наявність інтернет-магазину підвищує довіру людей до компанії, оскільки на сторінках доступна інформація про ваші переваги та досягнення, є портфоліо, відгуки та сертифікати якості на товари/ліцензія. Професійно оформлений інтернет магазин створює позитивне враження про вас, приваблює аудиторію, збільшує лояльність.

Спілкування і зворотний зв'язок


Деяким клієнтам зручніше зв'язуватися з вами в режимі онлайн. Ви зможете спілкуватися з потенційними покупцями й отримувати зворотний зв'язок про вашу роботу.

Конкурентна перевага


У сучасному бізнес-середовищі більшість компаній мають свої інтернет-магазини. Відсутність у вас власного ресурсу може означати втрату позицій. Крім цього, інтернет магазин допомагає виділитися серед конкурентів, підкресливши свої сильні сторони і перетворивши недоробки інших компаній на свої переваги.

З чого складається вартість інтернет-магазину під ключ

Веб-хостинг і домен

Для запуску інтернет-магазину вам знадобиться хостинг (серверний простір для розміщення інтернет магазину) і доменне ім’я (адреса ресурсу в Інтернеті). Їхня вартість може варіюватися залежно від провайдера та обраних тарифних планів.

01 Етап

Дизайн і розробка

Цей етап включає створення унікального дизайну інтернет-магазину, розробку користувацького інтерфейсу, юзабіліті, програмування функціональності, впровадження мовних версій. Складність дизайну, технічні вимоги, функціонал, кількість сторінок і розділів впливають на підсумкову вартість веб-ресурсу.

02 Етап

Адаптивність і мобільна версія

З урахуванням зростаючої кількості користувачів, які відвідують інтернет-магазини з мобільних пристроїв, важливо, щоб веб-ресурс був адаптивним і мобільно-сумісним. Під час розробки слід враховувати цей етап і закладати на нього бюджет.

03 Етап

Контент

Наповнення інтернет-магазину текстами, зображеннями, відео та іншими медіафайлами, наданими замовником, включено у вартість, а створення нового унікального контенту вимагає додаткових витрат.

04 Етап

Інтеграція з іншими системами

Якщо потрібно підключити до інтернет-магазину сторонні сервіси, як-от CRM, платіжні шлюзи, служби доставки, це вплине на загальну вартість проєкту.

05 Етап

SEO оптимізація

Оптимізація інтернет-магазину для пошукових систем є важливою частиною процесу розробки та розвитку веб-ресурсу. Фахівці працюють із ключовими запитами, контентом, метатегами, швидкістю завантаження та іншими деталями, щоб поліпшити видимість інтернет магазину і підвищити його позиції в пошукових результатах.

06 Етап

Підтримка та обслуговування

Після запуску інтернет-магазину необхідна підтримка і технічне обслуговування для забезпечення безперебійної роботи, оновлення майданчика й оперативного виправлення можливих помилок.

07 Етап

Розробка інтернет-магазинів у Миколаєві

Актуальна ціна з розробки інтернет-магазину на 2024 рік в Україні
Тип сайтуЦіна інтернет-магазину на основі готового шаблону, грнЦіна індивідуального рішення, грн
Інтернет-магазиндо 70 000від 100 000

 

Звертайтеся до студії iFish за створенням якісного та ефективного інтернет-магазину.

Ціна інтернет-магазину під ключ в Миколаєві

Вартість створення інтернет-магазину під ключ у Миколаєві залежить від багатьох чинників, як-от складність проєкту, вимоги до дизайну і функціональності, рівень досвіду і розцінки розробників або веб-агентств у цьому регіоні. 

Орієнтовні ціни на створення інтернет-магазину Миколаїв:

 • Інтернет-магазин: на основі шаблонного рішення буде коштувати від 55000 тис. грн.
 • Інтернет-магазин: створений за індивідуальним рішенням вартуватиме від 100 000 тис. грн.

Безумовно, ціни на розробку інтернет-магазинів у Миколаєві нижчі, ніж по всій Україні. Однак зазначена вартість є приблизною і може змінюватися залежно від ваших вимог і специфічних умов проєкту. 

Хочете розрахувати вартість розробки вашого інтернет-магазину? Зв’яжіться з нами телефоном або через месенджер, і ми допоможемо визначити для вас найкращі фінансові рішення.

Етапи створення інтернет-магазину в Миколаєві

Розробка інтернет-магазину – це комплексний процес. Веб-студія iFish створює інтернет магазини за таким алгоритмом:

 1. Планування та аналіз. На цьому етапі наші фахівці визначають цілі та вимоги для інтернет-магазину: цільову аудиторію, функціональність, дизайн і структуру. Також проводиться аналіз конкурентів і дослідження ринку.
 2. Розробка концепції та дизайну. Працюємо над загальною концепцією інтернет-магазину, включно з його структурою, макетами сторінок і оформленням. Ці завдання виконують наші дизайнери.
 3. Підготовка вмісту. Створюємо текстовий і мультимедійний контент для інтернет магазину, а саме пишемо тексти, займаємося підготовкою зображень, відео та інших матеріалів, що використовуватимуться в інтернет-магазині. За цю частину відповідальні копірайтери.
 4. Верстка та програмування. На цьому етапі дизайн перетворюється на працюючий веб-сайт. Верстальники перетворюють графічний дизайн на HTML, CSS тощо. Програмісти додають необхідний функціонал, наприклад, форми зворотного зв’язку, інтерактивні елементи та особистий кабінет.
 5. Пошукова оптимізація. Додаємо ключові запити, прописуємо теги, адаптуємо контент під вимоги пошукових систем і виконуємо інші необхідні дії для поліпшення ранжування інтернет-магазину.
 6. Тестування. Після завершення розробки проводяться тести, щоб переконатися, що всі функції інтернет-магазину працюють коректно, сторінки завантажуються швидко і немає помилок.
 7. Запуск. Коли інтернет магазин пройшов успішне тестування, він готовий до запуску. Ми реєструємо доменне ім’я, визначаємося з хостингом і завантажуємо файли на сервер. Після цього веб-ресурс стає доступним для публічного перегляду.
 8. Підтримка та обслуговування. На цьому етапі важливо оновлювати контент, додавати нові функції, усувати помилки, забезпечувати безперебійну роботу і безпеку вже функціонуючого інтернет-магазину.

Якщо вам потрібен власний інтернет магазин, ви завжди можете замовити інтернет-магазин Миколаїв у студії iFish. Ми працюємо якісно і на результат!

На чому рекомендовано робити інтернет-магазин під ключ

Основна складова сучасного інтернет-магазину – система управління контентом. CMS використовується для створення, редагування та управління контентом на веб-ресурсі: текстами, зображеннями, відео та іншими елементами. 

У нашій студії вам буде надана персональна інструкція з управління інтернет-магазином. Якщо у вас виникнуть запитання, ви завжди можете звернутися до наших фахівців для отримання консультації. 

За 10 років ми випробували різні CMS для розробки, підтримки та SEO оптимізації. Але найкращими вважаються такі три системи – UMI, Bitrix і WordPress.

 

Розробка інтернет-магазинів на WordPress: 

 • Безкоштовна система.
 • Безліч дизайнерських шаблонів і додаткових модулів.
 • Легко знайти фрілансера для доопрацювань.
 • Відносно просте управління, але деякі дані вимагають послуг програміста.
 • Обмеження на один інтернет-магазин на одній CMS (можливе створення мовних версій).
 • Створює багато дубльованих сторінок.
 • Потребує знань і ресурсів для SEO оптимізації.
 • Уразливість до злому через діри в коді.

 

Розробка інтернет-магазинів на Bitrix: 

 • Можливість створити 2 інтернет-магазини на одній ліцензії або 1 інтернет-магазин з мовною версією.
 • Безліч налаштувань для акцій, цін і пропозицій.
 • Легка інтеграція з CRM і платіжними системами.
 • Велика кількість проектів на Bitrix.
 • Складне управління і відсутність відновлення при помилках редагування.
 • Обмеження для SEO оптимізації.
 • Підходить більше для інтернет-магазинів.

 

Розробка інтернет-магазинів на UMI: 

 • Інтуїтивно зрозуміла система.
 • Можливість створення необмеженої кількості інтернет-магазинів.
 • Вбудовані функції для SEO оптимізації.
 • Надійний захист. 
 • Велика кількість проєктів на UMI.
 • Складна інтеграція із сервісами.
 • Потребує додаткових налаштувань для прискорення завантаження.
 • Мало розробників і студій, що спеціалізуються на UMI в Україні загалом і Миколаєві зокрема.

 

Незалежно від обраної CMS, ваш інтернет-магазин стане ефективним маркетинговим інструментом за двох умов: 

 1. Веб-ресурс має бути якісним і відповідати очікуванням користувачів.
 2. Майданчику потрібна регулярна увага і фінансування для його подальшого розвитку і просування. 

Ми гарантуємо виконання першої умови, а також допоможемо з другою за розумною ціною.

Критерії ефективного інтернет-магазину

Ефективний інтернет-магазин має відповідати певним критеріям, щоб приваблювати відвідувачів, утримувати їхню увагу та досягати своїх цілей. 

Пропонуємо ознайомитися з ключовими критеріями успішного веб-ресурсу: 

 • Якісний дизайн. Інтернет-магазин повинен мати привабливий і унікальний зовнішній вигляд, який відповідає вашому бренду, виділяється на тлі конкурентів і утримує увагу відвідувачів. Чистий і зрозумілий макет, гармонійні кольори, читабельні шрифти та якісні зображення важливі для створення позитивного першого враження. 
 • Гарна навігація. Необхідно створити логічну структуру і просту навігацію, щоб користувачі могли легко орієнтуватися і знаходити інформацію, яка їх цікавить. Корисно зробити акцент на зрозумілому меню, а зручні ярлики та посилання допоможуть відвідувачам швидко переміщатися інтернет-магазином. 
 • Оптимізоване завантаження. У вас довго завантажується сторінка? Ймовірно, відвідувачі не захочуть довго чекати, і ви втратите потенційних клієнтів. Оптимізація розміру зображень, використання кешування, стиснення файлів і вибір хорошого хостингу допоможуть вирішити це завдання.
 • Відповідний контент. Контент інтернет-магазину має бути релевантним, інформативним та унікальним, відповідати потребам і очікуванням аудиторії. А ще він має надавати корисну інформацію або вирішувати проблеми. Текст в інтернет-магазині обов’язково треба добре структурувати і зробити його легко читабельним. 
 • Мобільна адаптивність. У сучасному світі все більше людей використовують мобільні пристрої для доступу в Інтернет. Тому інтернет-магазин має бути адаптований для перегляду на різних пристроях, включно зі смартфонами та планшетами. Адаптивний дизайн дає змогу інтернет магазину коректно відображатися і функціонувати на будь-якому пристрої. 
 • Контактна інформація та форми зворотного зв’язку. Важливо надати чітку і доступну контактну інформацію, щоб відвідувачі могли зв’язатися з вами за потреби. Також добре мати форми зворотного зв’язку, які дають змогу ставити запитання, надсилати коментарі або заявки. 
 • Аналітика та відстеження. Встановлення інструментів аналітики, таких як Google Analytics, допомагає відстежувати дії користувачів, їхню поведінку в інтернет-магазині, джерела трафіку та інші метрики. Аналіз інтернет-магазину завжди сприяє усуненню наявних помилок і поліпшенню поточної роботи веб-ресурсу.

Головне не забувати, що кожен інтернет магазин унікальний, а критерії ефективності змінюються залежно від цілей і вимог вашого типу бізнесу. Розробка інтернет-магазину Миколаїв допоможе задовольнити потреби вашої цільової аудиторії в регіоні онлайн.

Чому варто звернутися за розробкою інтернет-магазину до студії IFISH

Виготовлення інтернет-магазинів Миколаїв у веб-студії iFish передбачає такі кроки:

 1. Заявка. Ви зв’язуєтеся з нами телефоном/месенджером і залишаєте заявку на розробку інтернет-магазину. Після цього ми передзвонюємо вам для обговорення деталей.
 2. Технічне завдання (ТЗ). Наші фахівці уважно вислухають ваші побажання і складуть технічне завдання – документ, що містить детальний опис вимог для створення або розробки проєкту. ТЗ визначає цілі, функціональність, дизайн, терміни та інші моменти під час розроблення проєкту.
 3. Підписання договору. Після складання ТЗ підписуємо з вами офіційний договір, у якому будуть прописані наші зобов’язання за проєктом.
 4. Демонстрація та коригування проєкту. Покажемо чорнові варіанти інтернет-магазину, за необхідності внесемо правки, які ви хочете, і поліпшимо концепт майбутнього веб-ресурсу.
 5. Здача проєкту. Після завершення робіт передаємо вам файли у вихідних форматах, доступи до адміністративної панелі та всі розроблені матеріали.

Наше завдання – зробити нтернет-магазин Миколаїв не тільки зовні привабливим, але й ефективним. Професіонали студії iFish орієнтуються на такі принципи роботи:

 • Прозорість.  Ви завжди в курсі, на якому етапі перебуває розробка вашого проєкту, завдяки звітності.
 • Надійність. Наш пріоритет – задоволені клієнти, тому ми налаштовані на довгострокову й успішну співпрацю.
 • Результат. Щоб отримати найкращі показники, наші фахівці максимально заглиблюються в бізнес своїх клієнтів, його завдання, цілі та цінності, вивчають конкурентів і цільову аудиторію.
 • Гарантії. Завжди беремо відповідальність за виконану роботу і мотивовані досягати найкращих результатів.

Ви готові створити інтернет магазин у Миколаєві для свого бізнесу? Зв’яжіться з нашою студією за телефоном або через месенджер. Фахівці iFish розроблять веб-ресурс для будь-якого бізнесу з урахуванням поставлених завдань.

Питання та відповіді

Що включає в себе ціна інтернет-магазину під ключ, а за які послуги потрібно доплатити?

Стандартний набір послуг зі створення інтернет-магазину під ключ зазвичай містить такі завдання:

 • Дослідження ринку та конкурентних інтернет-магазинів.
 • Складання технічного завдання.
 • Розробку дизайну інтернет-магазину. 
 • Доопрацювання функціоналу.
 • Встановлення та налаштування системи управління контентом. 
 • Верстку та програмування. 
 • Базове наповнення інтернет-магазину контентом, наданим замовником (близько 10-15 сторінок). 
 • Розміщення готового інтернет-магазину на хостингу. 

Крім того, існують послуги, що потребують додаткової оплати: 

 • Реєстрація домену та вибір хостингу (домен оплачується щорічно, платний хостинг – щорічно або щомісяця). 
 • Технічна оптимізація сторінок для SEO просування. 
 • Реклама інтернет-магазину і просування. 
 • Створення унікального контенту.
 • Техпідтримка та сервісне обслуговування.
Що таке домен і хостинг? Навіщо потрібні?

Домен – це унікальне адресне ім’я вашого інтернет-магазину в Інтернеті. Воно допомагає користувачам легко знаходити веб-ресурс і запам’ятовувати його. 

Хостинг – це сервер, який надає простір для розміщення вашого інтернет-магазину в Інтернеті. Він забезпечує доступність вашого ресурсу, зберігання файлів, обробку запитів користувачів і підтримку безпеки.

Таким чином, домен і хостинг необхідні для запуску будь-якого інтернет-магазину і його доступності в Інтернеті. Домен допомагає знайти та ідентифікувати веб-ресурс, а хостинг забезпечує його розміщення та стабільне функціонування. Без домену та хостингу ваш інтернет магазин не буде доступний онлайн.

Де брати тексти для наповнення інтернет-магазину?

Пропонуємо два варіанти:

 1. Ви можете написати тексти для інтернет-магазину самостійно.
 2. Замовляєте послуги з написання унікальних статей у нашого копірайтера. 

Не рекомендуємо копіювати інформацію, розміщену на інших інтернет-магазинах, оскільки це негативно вплине на просування інтернет-ресурсу загалом. Крадучи контент у інших, ви одночасно порушуєте авторські права і знижуєте свої позиції в пошуковій видачі, оскільки пошукові системи зчитують плагіат.

Чи є різниця у вартості створення інтернет-магазину у веб-студії в Києві та Миколаєві?

Перед замовленням розробки інтернет-магазину рекомендується уважно вивчити ціни в регіонах, які вас цікавлять. Це допоможе вибрати оптимальний варіант і ефективно розподілити бюджет.

У зв’язку з воєнним станом і дозволом віддаленої роботи на законодавчому рівні, багато компаній перейшли на дистанційний формат роботи і відмовилися від офісів.

Тепер не важливо, де знаходиться підрядник – у Києві чи Миколаєві. Онлайн-зустрічі стали нормою, і вам не потрібно шукати розробників виключно у своєму регіоні та вимагати особистої зустрічі.

Але якщо врахувати всі додаткові витрати, створення інтернет-магазину в Києві з подальшим SEO просуванням коштуватиме набагато більше, ніж аналогічне рішення в Миколаєві. Це зумовлено вартістю оренди офісу, яка в Києві вища, а також вищим рівнем зарплати фахівців і загальною ситуацією на ринку.

Як оцінити вартість розробки інтернет-магазину?

Щоб оцінити вартість цієї послуги, розглянемо питання, що цікавить, детально на прикладі фрілансера і веб-студії. 

Фрілансер визначає вартість своїх послуг таким чином: 

 • Встановлює бажаний щомісячний дохід (наприклад, 30 000 грн).
 • Аналізує кількість робочих годин на день і днів на місяць (наприклад, 6 годин на день, 20 робочих днів на місяць).
 • Розділяє щомісячний дохід на загальну кількість робочих годин (30 000 грн / 120 годин) і визначає вартість своєї робочої години – 250 грн. 

Коли ви замовляєте розробку аналогічного інтернет-магазину у веб-студії, вартість виходить вищою. Це пояснюється тим, що крім оплати робочого часу безпосереднього розробника, додаються і додаткові витрати (оренда офісу, податки тощо). 

Водночас створення інтернет-магазину в спеціалізованій компанії передбачає роботу всієї команди, тобто над вашим проектом працюватимуть кілька фахівців, що дає змогу домогтися кращих результатів. Крім цього, при замовленні інтернет-магазину у веб-студії у вас менше ризиків, адже компанії дорожать своєю репутацією і не зникнуть з поля зору після отримання передоплати. Якщо ж ви зупинили свій вибір на фрілансері, ретельно вивчайте інформацію про нього, шукайте відгуки і дивіться портфоліо.

Як замовити створення інтернет-магазину в нашій студії?

Зв’яжіться з нами за телефоном або заповніть форму зворотного зв’язку. У повідомленні опишіть свої вимоги або побажання щодо розробки інтернет-магазину.

Наприклад, у заявці ви можете відповісти на такі запитання: 

 1. Чим ви займаєтеся (що продаєте, які товари, послуги)? 
 2. Що у вас є на цьому етапі (логотип, фірмовий стиль, фотографії, тексти для інтернет магазину тощо)? 
 3. Як скоро хотілося б отримати готовий продукт? 

Ми передзвонимо вам і детально обговоримо деталі проєкту.

Чи працюєте ви з уже розробленим інтернет-магазином?

Так, ми можемо доопрацювати ваш продукт під поточні потреби, поліпшити дизайн, швидкість завантаження та інші фактори, що впливають на конверсію інтернет-магазину.

Але в деяких випадках краще не доопрацьовувати інтернет магазин, бо інколи він розроблений настільки некомпетентно, що буде якісніше, швидше і дешевше зробити новий проєкт з нуля, ніж редагувати те, що вже є.

За скільки часу можна розробити інтернет-магазин під ключ?

Час розробки інтернет-магазину може варіюватися залежно від різних чинників, як-от розмір і складність проєкту, функціональні вимоги, дизайн, кількість сторінок тощо. 

 • Простий інтернет-магазин із невеликою кількістю сторінок і базовими функціями може бути розроблений за кілька тижнів або навіть менше. 
 • Створення складних і великих проєктів, може займати кілька місяців і більше.

Точні терміни розробки найкраще обговорювати з нашими фахівцями, які оцінюють обсяг роботи і повідомляють, скільки часу знадобиться для створення проєкту з урахуванням поставлених завдань.

Студія iFish працює з договором?

Ми працюємо офіційно. Перед початком робіт підписуємо договір і складаємо технічне завдання щодо нього. Документи мають повну юридичну силу.

Ціна на розробку інтернет-магазину

Акция

Назовите промокод «ёлочки» и получите бонусы
Сайт Домен Хостинг в подарок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Інтернет-магазин на шаблоні
від 4 тижніввід 1 800 USDЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн і здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхню частину автоматизовано, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин або сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете помацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але водночас хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку і просування, незалежно від прайс агрегаторів і сервісів на кшталт Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Розробимо інтернет-магазин під будь-який бізнес. Побудуємо систему автоматизації процесів у вашому бізнесі [CRM ❤ Телефонія ❤ 1C]. Створимо систему лідогенерації за допомогою інструментів інтернет-маркетингу [PPC ❤ SEO ❤ SMM].

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved