→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Виготовлення інтернет-магазинів під ключ у Полтаві

Бажаєте замовити інтернет-магазин у Полтаві для розвитку регіонального бізнесу? Комплексна розробка інтернет-магазинів у веб-студії iFish. Пропонуємо створення інтернет-магазинів будь-якого рівня складності, які допомагають вирішувати поставлені бізнес-завдання та залучати цільову аудиторію.

683 особи замовили
82 відгуків
Термін розробки: до 20 днів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про те, як зробити інтернет-магазин у Полтаві.

 1. Інтернет-магазин на шаблоні або індивідуальна розробка веб-проекту: що вибрати
 2. Розробка інтернет-магазину під ключ у Полтаві
 3. Із чого складається вартість виготовлення інтернет-магазину під ключ?
 4. Ціна та терміни розробки інтернет-магазинів
 5. Поетапна розробка інтернет-магазину
 6. Переваги та недоліки інтернет-магазину на WordPress
 7. Особливості виготовлення інтернет-магазину на Бітрікс
 8. Інтернет-магазину на UMI.CMS
 9. Питання та відповіді щодо розробки інтернет-магазину під ключ
 10. Замовлення прорахунку ціни для інтернет-магазину

 

Інтернет-магазин на шаблоні або індивідуальна розробка веб-проекту: що вибрати

Деякі компанії витрачають великі гроші на розробку інтернет-магазину з нуля, інші замовляють виготовлення на шаблоні як економваріант. Яке рішення ефективніше? Те, що відповідає завданням та особливостям конкретного бізнесу, а також потребам цільової аудиторії.

Багато хто вважає, що індивідуальна розробка краща, тому що дозволяє отримати оригінальний дизайн, широкий функціонал, безліч розділів і сторінок для розміщення великих обсягів інформації. Безумовно, унікальне оформлення та необмежені можливості – це добре, але не для кожного бізнесу таке рішення є доцільним.

Наприклад, невелика регіональна бьюті-студія, що пропонує послуги манікюру, орієнтована на клієнтів з Полтави та передмістя, не потребує масштабного веб-проекту. А ось виробникам товарів, експертам, які пропонують послуги в преміум-сегменті, або охочим розширити бізнес за рахунок продажів онлайн, варто розробити інтернет магазин з нуля, щоб підкреслити свій статус, зацікавити ЦА, відбудуватися від конкурентів і спростити бізнес-процеси. Адже тоді інтернет-магазин матиме дизайн, що чіпляє, продуману, а не шаблонну, структуру і всі необхідні для роботи і виконання завдань функції.

Тобто у цьому питанні немає універсального рішення, а правильним вибором буде той, який відповідає масштабам та особливостям діяльності, допомагає вирішувати поставлені завдання.

Виготовлення інтернет-магазинів у Полтаві на шаблоні має свої переваги. Така технологія не займає багато часу і коштує недорого. Отже, тим, хто хоче протестувати нішу, швидко запуститися і не планує виходити за межі певної території і при цьому когось влаштовує базовий функціонал, підійде готове рішення. Також це хороший варіант для компаній з невеликим бюджетом.

У шаблонних веб-ресурсів готовий дизайн. Але можна підібрати шаблон, у якому розташування сторінок та інформаційних блоків буде відповідним під бізнес замовника. При створенні такого інтернет-магазину відразу стає зрозумілим, який результат вийде.

Що стосується індивідуальної розробки, то таке рішення обійдеться дорожче, ніж шаблонне, та й часу на виготовлення піде більше, але ви отримуєте унікальний інтернет магазин. Ресурс буде мати сучасний дизайн, що запам’ятовується, зручну адміністративну панель, адаптивність, широкий функціонал з можливістю доопрацювання функцій і готовність до SEO просування.

При розробці інтернет-магазину з нуля формується і індивідуальна маркетингова стратегія, створюється унікальне графічне оформлення та функціонал. Кожна деталь продумується до дрібниць. Структура інтернет-магазину спочатку проектується таким чином, щоб її можна було змінювати та вдосконалювати. До того ж, виконується базова оптимізація веб-ресурсу, що полегшує його подальше просування.

Індивідуальна розробка – чудовий варіант, якщо відкриваєте нову справу, випускаєте продукт на висококонкурентному ринку, будуєте бренд.

Веб-студія iFish пропонує створення інтернет-магазину як на шаблоні, так і з нуля будь-якого рівня складності. Допоможемо підібрати оптимальний шаблон, виконаємо потрібні налаштування та доопрацювання, а також при необхідності розробимо структуру, дизайн та функціонал, орієнтуючись на ваші потреби.

Розробка інтернет-магазину під ключ у Полтаві

Створення інтернет-магазину під ключ – це комплексна розробка від А до Я. Спочатку замовник повідомляє про свої вимоги та побажання, а на виході отримує готовий до роботи продукт.
Послуга передбачає підготовку, яка починається з детального аналізу бізнесу замовника, ринку та інтернет-магазинів конкурентів. Також на цьому етапі визначаються цілі та завдання веб-проекту. Замовник заповнює бриф і складається технічне завдання, щоб зрозуміти список робіт, визначити терміни та розрахувати ціну. У ТЗ прописуються побажання щодо структури, функцій, інструментів, фішок, дизайну та навігації. За кожним завданням закріплюється виконавець.
Після того, як план завдань визначено та узгоджено, до роботи починає веб-дизайнер і створює макет майбутнього інтернет-магазину. Тут важливо з одного боку втілити на сторінках фірмовий стиль компанії, а з іншого – створити привабливе для потенційного клієнта оформлення, яке б утримувало увагу та підштовхувало зробити покупку.
Для розробки інтернет-магазину необхідно також підібрати систему керування контентом. Вона має бути зручною та достатньо потужною, підходити під параметри веб-проекту, щоб вирішувати поставлені завдання. Двигун може бути платним або безкоштовним. Його вибір залежить від типу веб-ресурсу та вимог до функціонала.
Верстка та програмування – найскладніші етапи комплексної розробки. Від рівня знань і навичок фахівців залежить коректна робота інтернет-магазину, його правильне і чітке відображення в різних браузерах і на екранах мобільних пристроїв, а також реалізація всіх функцій, якими повинен мати сучасний інтернет магазин.
Зробити інтернет-магазин у Полтаві означає не тільки розробити дизайн та впровадити потрібні функції. Сторінки необхідно заповнити контентом. Тексти слід розміщувати актуальні та корисні для відвідувачів, причому вони мають бути оптимізовані для просування у пошукових системах. Обов'язково треба додати фото та зображення.
Після виконання всіх основних робіт, інтернет-магазин тестують. Виявлені помилки та баги виправляють, оптимізують швидкість завантаження та виконують інші доопрацювання за потреби, після чого відправляють готовий інтернет магазин замовнику.
Створити інтернет-магазин у Полтаві під ключ коштує в середньому від 55 000 грн.

Зверніть увагу на те, що у веб-студії iFish окремо оплачуються послуги з внутрішньої та зовнішньої оптимізації, налаштування реклами, написання унікальних статей та просування. До того ж, замовник має сплатити домен та хостинг для розміщення інтернет-магазину.

Із чого складається вартість виготовлення інтернет-магазинів під ключ?

У веб-студії iFish виготовлення інтернет-магазинів виконується комплексно з формуванням усіх потрібних функцій. Інтернет-магазин створюється з необхідними для ефективної роботи модулями, зручними панелями управління та WOW-ефектом в обумовлені терміни та в рамках вашого бюджету.

Домен та хостинг

Щоб забезпечити доступність інтернет-магазину в мережі Інтернет та безперебійну роботу, потрібен домен та хостинг. Їх оренда оплачується щорічно. Доменне ім’я для Полтави може закінчуватись на pl.ua, тоді ціна буде значно нижчою. А ось на хостингу заощаджувати не варто, інакше він може не потягнути навантаження інтернет-магазину. Вартість домену – від 150 грн., а хостингу – від 1200 грн.

01 Етап

Система керування вмістом інтернет-магазина

CMS обирають залежно від бюджету на розробку, складності інтернет-магазину та можливостей системи. Тобто, ви можете підключити безкоштовну ВордПрес, забезпечивши її плагінами, оплатити ліцензію Бітрікс або скористатися іншим двигуном. Ціна CMS варіюється від нуля до 30000 грн.

02 Етап

Технічне завдання

Розробка докладного та об'єктивного ТЗ відбувається на основі вихідної інформації, отриманої від замовника, та кількості вимог до можливостей веб-ресурсу. На виході отримують документ із докладним описом цілей та завдань. Чим більше побажань у клієнта, тим довше розробляються рішення та тим вища вартість створення технічного завдання. Ціна складає від 4500 грн.

03 Етап

Дизайн інтернет-магазину

Вартість створення оформлення для інтернет-магазину залежить від кількості та виду сторінок, які потрібно відобразити веб-дизайнеру. Пункт меню дорівнює вартості сторінки, а додаткова мовна версія збільшує підсумкову ціну на 20-50% залежно від мови. Орієнтовна вартість дизайну 1 сторінки стартує з 1400 грн.

04 Етап

Верстка

Це важливий етап, оскільки від нього залежить коректне відображення сторінок у браузерах. Вартість роботи не фіксована, оскільки формується з урахуванням низки чинників, серед яких рівень складності та масштаби проекту. Приблизна ціна верстки за 1 сторінку дорівнює 1900 грн.

05 Етап

Програмування інтернет-магазину

Якщо базовий функціонал не влаштовує, до роботи підключають програміста. Також його послуги потрібні для коректного поєднання модулів, проведення «чистки» технічної частини інтернет-магазину, впровадження додаткових мовних версій тощо. Вартість послуги залежить від кваліфікації спеціаліста та розраховується відповідно до витраченого часу. Ціна однієї години роботи складає від 650 грн.

06 Етап

Наповнення інтернет-магазину

Сторінки інтернет-магазину заповнюються контентом, який надіслав замовник. Якщо матеріалів немає, можна замовити послуги копірайтера. Вартість заповнення залежить від витраченого часу. Ціна однієї години роботи – 350 грн. Написання унікальних SEO-текстів розраховується, виходячи з обсягів роботи.

07 Етап

Обслуговування інтернет-магазину

Після запуску інтернет-магазину можна замовити послугу технічного обслуговування. Це необхідно для своєчасного виявлення та усунення помилок, що виникають, або збоїв у роботі. Вартість послуги розраховується індивідуально.

08 Етап

Ціна та терміни розробки інтернет-магазинів

Інтернет-магазин – це платформа для продажу та покупок. Структура такого сайту передбачає розробку каталогу, власного кабінету, блогу з корисною інформацією для клієнтів. Тут розміщуються фотографії товарів з описом та кнопками для їх купівлі, підключаються платіжні системи та інші сторонні послуги. Майданчик повинен бути зрозумілим і зручним, дозволяти швидко знайти товар і оформити замовлення. Щоб розробити сайт у Полтаві для онлайн-продажів, необхідно враховувати такі моменти, як керування товарами, імпорт та експорт продукції, вивантаження для маркетплейсу, створення кошика. Ціна інтернет-магазину залежить від обсягу та складності робіт і становить від 39 000 грн. Терміни розробки – від 30 робочих днів до кількох місяців (8-12).

Розробка інтернет-магазинів під ключ у Полтаві

Поетапна розробка інтернет-магазину

Створення сайту для ведення онлайн-торгівлі є складним багатоетапним процесом. Тут необхідно врахувати безліч факторів, розробити не лише дизайн та стандартний функціонал для веб-ресурсу, але й функції, що спрощують оформлення замовлення, а також інтегрувати сторонні послуги.

 

Особливості розробки інтернет-магазину:

 1. Замовник надає інформацію про бізнес, вказує список товарів та торгових категорій, пунктів меню, побажання щодо формату дизайну, домену та інше. Усі отримані дані ляжуть основою технічного завдання.
 2. Фахівці досліджують ринок: ніша, рівень конкуренції у Полтаві, цільова аудиторія, сильні та слабкі сторони, асортимент продукції. Ця інформація допомагає створити інтернет-магазин, який задовольняє потреби полтавців.
 3. Створюється стратегія, щоби отримати привабливий сучасний інтернет-магазин.
 4. Підбирається оптимальна система керування контентом, яка відповідає технічним вимогам майбутнього сайту та буде зручною для використання.
 5. Розробляється функціонал. Створюються модулі з гнучкими налаштуваннями, щоб у разі потреби їх можна було доопрацювати.
 6. Виготовляється унікальний дизайн або адаптується готовий шаблон під фірмовий стиль замовника.
 7. Виконується програмування та верстка інтернет-магазину, які полягають у адаптації макетів під формат бізнесу, підключенні скриптів для активних елементів, вбудовуванні додаткових модулів та CMS тощо.
 8. Сторінки інтернет-магазину заповнюються контентом. Виготовляється лише базове розміщення матеріалу, наданого замовником.
 9. Виконується інтеграція з програмними продуктами, призначеними автоматизувати бізнес-процеси на сайті. Це і встановлення CRM, і підключення служб доставки та оплати, та впровадження програм бухгалтерського, складського обліку.
 10. Відбувається запуск та тестування коректної роботи всіх елементів інтернет-магазину.
 11. Фахівці оптимізують веб-ресурс та готують його для просування.

 

Завдяки використанню різних інструментів спеціалістам студії iFish вдається забезпечити швидку та стабільну роботу онлайн-магазину за будь-якої кількості розділів, категорій, підкатегорій та товарів, а також зручне використання як споживачами, так і власниками сайту.

Переваги та недоліки інтернет-магазину на WordPress

Систему управління контентом WordPress обирають для створення невеликих інтернет-магазинів за умови використання певних плагінів. Чому?

 

Тому що у цього двигуна є безліч переваг:

 • безкоштовність;
 • адаптивність;
 • seo-friendly;
 • бібліотека шаблонів та плагінів;
 • відкритий код;
 • швидке встановлення;
 • проста та зручна адміністративна панель.

 

Однак WordPress все ж таки не рекомендують використовувати для інтернет-магазинів, що містять фінансову інформацію і потребують надійного захисту від зломів. Тут вся справа у відкритому коді. З одного боку, такий інтернет-магазин можна змінювати та доопрацьовувати, а з іншого боку, він легко зламується, якщо хакеру відомі слабкі місця. До того ж, коробкова версія має обмежений функціонал, а плагіни і теми можуть бути з помилками. Єдиний вихід – замовити розробку інтернет магазину на ВордПрес у професіоналів, щоб уникнути проблем з його коректним функціонуванням та несумісністю різних розширень.

Особливості виготовлення інтернет-магазину на Бітрікс

CMS 1C-Bitrix підійде більш масштабним веб-проектам за рахунок високого рівня безпеки та багаторівневої системи захисту вмісту інтернет-магазину. Вона зручна та проста у використанні, самодіагностується, інтегрується з програмними продуктами 1С та синхронізується з безкоштовною CRM, оптимізується завдяки наявності вбудованого SEO-модуля.

 

Це платна система керування контентом, що дозволяє розробляти інтернет-магазини будь-якого рівня складності. Молодші редакції підійдуть для легких інтернет магазинів, а старші для великих веб-проектів, аж до міжнародних. Тому, створюючи локальний інтернет-магазин для Полтави, зверніть увагу на «Старт», «Стандарт» та «Малий бізнес». Якщо розширюватимете справу і створюватимете торгові точки в інших містах України, можна перейти на редакції з великими можливостями, наприклад, «Бізнес» та «Ентерпрайз».

 

При цьому, двигун має істотний недолік – важкість. Простий хостинг не потягне систему, і доведеться переходити на інший, який буде відповідати технічним вимогам Bitrix.

 

До того ж інтернет-магазини на цій системі управління контентом розробляються довго. Необхідний досвідчений програміст, який добре розуміється на установці та налаштуванні Бітрікс. А послуги такого фахівця коштують недешево. Тому найкраще створювати інтернет магазин на цій CMS, якщо потрібний об’ємний інтернет-магазин, і при цьому ви можете виділити великий бюджет на розробку.

Інтернет-магазини на UMI.CMS

Якість, зручність, функціональність – характеристики, притаманні UMI.

 

Незважаючи на платну основу, її вибирають розробники через цілу низку переваг:

 • безпека;
 • гнучкість;
 • простота;
 • економність;
 • висока продуктивність;
 • готові рішення;
 • SEO-модуль;
 • інтегрованість із 1С;
 • великі опції для e-commerce.

 

Ще одна особливість – мультисайтовість. Тобто, можна створювати кілька сайтів та доменів на одній ліцензії.

 

Так як UMI – це все ж таки не дешева CMS, її не рекомендують вибирати для першого інтернет-магазину. Система може вимагати чималих фінансових вкладень на етапі встановлення та налаштування.

Питання відповідь

Що таке домен та хостинг?

Домен або доменне ім’я – це назва інтернет-ресурсу, яку користувач вводитиме в адресний рядок пошукової системи. Воно часто повторює нейм компанії. Якщо у вас немає доменного імені, фахівці iFish допоможуть підібрати його в доменній зоні, що підходить для Полтави, наприклад, pl.ua.

А хостинг це місце, де зберігаються файли інтернет-магазину. Потрібен для нормального функціонування веб-ресурсу і доступним користувачам інтернету.

Які переваги створення інтернет-магазину під ключ?

По-перше, ви заощадите час, оскільки не шукатимете виконавців для різних завдань – всі роботи виконуються в одній компанії.

По-друге, отримайте проект, що повністю відповідає вашим вимогам та бізнес-завданням. Роботи у такому разі виконуються у комплексі, тому будуть враховані всі деталі.

Однак пам’ятайте, що до базового набору послуг не входять підготовка контенту, SEO розкрутка, запуск та налаштування рекламних кампаній, оплата домену та хостингу. Ці послуги доведеться замовляти та оплачувати окремо.

На що варто звернути увагу під час вибору шаблону для інтернет-магазину?

По-перше, шаблон повинен візуально подобатися та відповідати вашим вимогам щодо оформлення інтернет-магазину.

По-друге, він має бути адаптивним, тому слід перевірити його роботу на різних пристроях.

По-третє, слід оцінити розташування блоків та наявність необхідних елементів для вашого інтернет-магазину.

І останнє. Не керуйтеся бажанням заощадити, вибираючи шаблон. Він може зовсім не підійти до специфіки вашого бізнесу. Тоді доведеться все переробляти та витрачати додаткові кошти. Якщо не знаєте, який шаблон краще вибрати, звертайтеся до студії iFish і наші фахівці допоможуть вам визначитися з оптимальним варіантом.

Яким має бути інтернет-магазин на основі готового рішення?

Інтернет-магазин повинен привертати цільову аудиторію, тому особливу увагу під час розробки слід приділити дизайну. Важливо, щоб оформлення містило елементи фірмового стилю підвищення впізнаваності і відповідало діяльності компанії. Подбайте і про юзабіліті. Забезпечте зручну навігацію і зрозумілу структуру, що дозволяє швидко знаходити інформацію, що цікавить. Крім того, дизайн має бути mobile friendly, щоб заручитися довірою Google та залучити людей, які виходять в інтернет з телефонів та планшетів.

Готове рішення може бути ефективним і єдино вірним для 70% компаній, крім маркетплейсів, порталів, сервісів, служб доставки, фінансових організацій та компаній, для яких важливий імідж та статус, які хочуть створити бренд. Воно також виправдане для низькомаржинальних ніш та веб-ресурсів, що працюють у межах певного регіону, наприклад, у Полтаві та Полтавській області.

Кому підійде дизайнерський інтернет-магазин?

Індивідуальна розробка інтернет-магазину в Полтаві підійде бізнесам, які пропонують унікальні товари або ексклюзивні послуги, тим, кому потрібний інтернет магазин з нестандартним функціоналом, які хочуть підтримати корпоративний стиль або створити бренд.

Унікальний дизайн інтернет-магазину сприятиме підвищенню довіри та лояльності аудиторії, ефективному SEO просуванню та розвитку ресурсу.

Як замовити інтернет-магазин у Полтаві?

Якщо потрібно розробити інтернет-магазин, зверніться до веб-студії iFish. Ви можете скористатися телефоном, електронною поштою, одним із месенджерів або онлайн-формою, щоб зв’язатися з менеджером. Також можете поставити запитання у чаті та прорахувати попередню вартість послуги на онлайн-калькуляторі.

Спілкування з командою розробників відбуватиметься у режимі онлайн-конференцій та по телефону. За бажанням також можна організувати офлайн-зустріч.

Ціна: розробка інтернет-магазину у Полтаві

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Інтернет-магазин шаблону
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервіс прийматиме оплату онлайн і здійснюватиме доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів чи працює некоректно.
 • Ви хочете доторкнутися до ніші і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування незалежно від прайс агрегаторів і сервісів на кшталт Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Розробимо інтернет-магазин під будь-який бізнес. Побудуємо систему автоматизації процесів у вашому бізнесі [CRM ❤ Телефонія ❤ 1C]. Створимо систему лідогенерації за допомогою інструментів інтернет-маркетингу [PPC ❤ SEO ❤ SMM].

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved