→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

SEO просування інтернет-магазину у Дніпрі

Якісна пошукова оптимізація інтернет-магазину, зростання трафіку та виведення веб-ресурсу в ТОП пошукової видачі. Усунення технічних помилок, формування семантичного ядра, SEO-копірайтинг та аудит інтернет-магазину будь-якого типу. Комплексне просування регіонального бізнесу у студії iFish. Актуальні ціни на 2023 рік.

683 особи замовили
82 відгуки
Термін просування: від 3 місяців
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

 1. Що таке SEO просування інтернет-магазину у Дніпрі
 2. Заходи комплексного просування
 3. З чого складається SEO просування інтернет-магазину у Дніпрі
 4. Замовити просування інтернет-магазину в Дніпрі варто у наступних випадках
 5. Просування інтернет-магазину під ключ у Дніпрі
 6. Просування інтернет-магазинів в залежності від їх типу: ціни та терміни роботи
 7. Як вивести в ТОП інтернет-магазин у Дніпрі
 8. Розкрутка інтернет-магазинів у Дніпрі на SEO-friendly CMS WordPress
 9. Особливості просування інтернет-магазинів на 1С-Бітрікс: вбудовані можливості SEO
 10. Оптимізація інтернет-магазинів у Дніпрі на UMI.CMS
 11. Питання та відповіді
 12. Замовлення прорахунку ціни для інтернет-магазину

 

Що таке SEO просування інтернет-магазину у Дніпрі

SEO, або Search Engine Optimization – це комплекс дій, спрямованих на просування веб-ресурсу в пошукових системах, покращення його видимості. Розкрутка в межах одного міста, зокрема Дніпра – це регіональне SEO. Його суть полягає у створенні корисного контенту, що відповідає запитам дніпрян, оптимізації швидкості завантаження, нарощування посилальної маси, тобто отримання зворотних посилань з місцевих авторитетних джерел та ін.

Пошукова оптимізація підходить більшості бізнесів у Дніпрі, які пропонують свої послуги чи продають товари через інтернет, шукають клієнтів та партнерів.

Перш ніж розпочати розкрутку інтернет-магазину в Дніпрі, визначте цілі SEO. Можливо, вам необхідно вивести веб-ресурс в ТОП за певними запитами, збільшити його відвідуваність, конверсію, обійти в пошуковій видачі конкурентів та ін. Потім складіть список актуальних та важливих сторінок, які просуватимете. Після цього напишіть план дій: черговість сторінок, додавання контенту, ресурси для зворотних посилань. Не зайвим буде опрацювати сторінку «Контакти» із зазначенням адреси та розміщенням картки проїзду у Дніпрі. Також зареєструйтесь у Google Мій Бізнес.

Чому саме SEO, а не контекстна реклама, наприклад? Реклама вимагає постійного вкладення коштів, щоб інтернет-магазин знаходився на перших позиціях Google. А витрати на пошукову оптимізацію можна зменшити після виходу в ТОП і займатися просуванням точково. Тому SEO обирають багато компаній. Така розкрутка вигідна через невисоку вартість залучення потенційного клієнта, тривалий ефект після завершення просування, підвищення довіри серед користувачів та більшого охоплення аудиторії.

Інтернет-магазин немає сенсу без просування. Якщо веб-проектом не займатися, він загубиться серед інших ресурсів такої тематики, і користувачам буде важко знайти його в пошуковій системі. А, як відомо, саме звідти надходить основний відсоток трафіку. Чим вищі будуть ваші позиції у пошуковій видачі у Дніпрі, тим більше відвідувачів із цього регіону перейдуть в інтернет магазин. Тому важливо постійно займатися розкручуванням та не зупинятися при виході в ТОП. Інакше вас оминуть конкуренти.

Заходи комплексного просування

SEO аудит та оптимізація ресурсу: пошук та виправлення помилок, які заважають інтернет-магазину піднятися в ТОП Google;

аналіз інтернет магазинів-конкурентів у Дніпрі для виявлення їх слабких та сильних сторін;

збір семантики та наповнення контентом: складання ядра з високочастотними запитами, погодження із замовником фраз і слів, які відповідають тематиці інтернет -магазину, що просувається, написання оптимізованих текстів і статей у блог, опрацювання заголовків та назв позицій, зображень;

аналіз виконаної роботи шляхом відстеження змін щодо трафіку на інтернет-магазин та підготовки порівняльного звіту.

З чого складається SEO просування інтернет-магазину у Дніпрі

SEO аудит

Для вибору ефективних інструментів розкручування в регіоні важливо вивчити веб-ресурс, оцінити його структуру, якість контенту, зручність користування. За результатами аудиту розробляється стратегія просування інтернет магазину Google у Дніпрі.

01 Етап

Формування семантичного ядра

SEO фахівець збирає цільові запити, групує їх, створюючи структуру ядра. Потім ці ключові слова та фрази будуть внесені до тексту. Процес розширення семантичного ядра може тривати досить довго. Чим вона ширша, тим більше буде пошукових запитів, за якими веб-ресурс відображається у результатах пошуку. Збір та розподіл ключів, у тому числі геозалежних, може тривати кілька робочих днів. На ціну впливає кількість фраз, що просуваються, і час, витрачений на формування семантичного ядра.

02 Етап

Технічна оптимізація інтернет-магазину

Виконується пошук та усунення помилок і недоліків, які можуть негативно позначитися на індексації сторінок пошуковими роботами Google, позиціях інтернет магазину в пошуковій видачі Дніпра з геозалежних запитів та досвіду користувача.

03 Етап

SEO-копірайтинг

Копірайтер готує унікальні та цікаві для цільової аудиторії тексти з використанням ключових слів та фраз, включаючи місто Дніпро. Релевантний контент наведе на інтернет-магазин більше зацікавлених користувачів.

04 Етап

Зовнішня оптимізація інтернет-магазину

Формування посилального профілю, або лінкбілдинг, полягає в нарощуванні та управлінні масою посилань, що позитивно впливає на ранжування. Але для цього потрібно уважно відбирати сайти-донори. Найкраще використовувати надійні та авторитетні місцеві джерела: дніпровські форуми, тематичні ресурси, сайти місцевих ЗМІ тощо.

05 Етап

Аналітика

Регулярно вивчаємо основні показники, щоби оцінити ефективність просування. Це дозволяє ретельніше підбирати інструменти та канали для розкручування, а також своєчасно коригувати стратегію.

06 Етап

Замовити просування інтернет-магазину в Дніпрі варто у наступних випадках

продукція, яку ви реалізуєте, потрібна серед широкої аудиторії;

у вашій ніші є інші компанії, які також працюють у Дніпрі;

ви готові одержати результат через 3-4 місяці;

шукаєте недорогі способи залучення відвідувачів в інтернет-магазин;

хочете розвивати інтернет магазин та готові до фінансових вкладень у нього;

прагнете стати лідером у своїй ніші та згодом розширити бізнес.

Просування інтернет-магазину під ключ

Просування інтернет-магазину під ключ у Дніпрі

Просування інтернет-магазину під ключ – це комплексний захід, спрямований на покращення позицій веб-ресурсу в пошуковій видачі, зростання відвідуваності та продажу. Ця послуга підійде для інтернет-магазинів у Дніпрі, які просуваються за середньочастотними та високочастотними запитами, інтернет-магазинами з великим асортиментом продукції, тематичними міськими порталами та блогами. Якщо вас не задовольняє той обсяг трафіку, який є на даний момент на веб-ресурсі, замовте просування інтернет-магазину під ключ у Дніпрі.

 

З переваг комплексного способу просування:

 

 • висока окупність;
 • позитивний вплив на репутацію компанії;
 • зростання активності відвідувачів інтернет-магазину;
 • збільшення кількості цільових відвідувачів.

 

Проте розкручування під ключ – це й великі трудовитрати, і тривалий час роботи, що підвищує підсумкову ціну.

 

Вартість комплексного просування інтернет-магазинів у Дніпрі з оплатою за результати складає в середньому 1200 $ на місяць. При цьому робота може тривати від 5 до 10 місяців. Терміни та ціна для кожного веб-проекту індивідуальні.

 

Цілі просування інтернет-магазину під ключ у Дніпрі – покращити позиції, збільшити трафік, підвищити зручність користування веб-ресурсом, покращити коефіцієнт конверсії та поведінкові фактори. Усього цього допомагає досягти професійна команда студії iFish.

Як вивести в ТОП інтернет-магазин у Дніпрі

Якщо інтернет-магазин відповідає всім вимогам пошукової системи Google, він вийде в ТОП за ключовими словами. Але складність у тому, що просування e-commerce ресурсу відрізняється від класичної схеми. Тому самостійно розкручувати онлайн-магазин ризиковано – краще довірити складну процедуру кваліфікованим веб-майстрам iFish.

 

SEO розкрутка здійснюється за кілька кроків:

 

 1. Аналіз ніші та конкурентів бізнесу. Фахівці вивчають особливості бізнесу та досліджують сайти інших компаній, щоб знайти найефективніші інструменти та канали просування.
 2. Пошуковий та технічний аудит інтернет-магазину. Потрібний виявлення всіх проблем, які можуть перешкодити просуванню майданчика.
 3. Перевірка зручності користування ресурсом. Виконується на основі показників тривалості перебування відвідувачів в інтернет-магазині та кількості відмов. Якщо цифри високі, виконують доопрацювання. Особливу увагу приділяють формі замовлення, кошику, наявності всіх способів оплати та популярних служб доставки, у тому числі кур’єрської по Дніпру.
 4. Збір семантичного ядра з пошукових запитів та планування черговості сторінок до просування. Пошукові запити будуть присутні не тільки в контенті вибраних сторінок, але й у мета-тегах та мікророзмітці. Під час формування ядра враховують геозалежні запити із зазначенням назви міста Дніпро.
 5. Внутрішня та зовнішня оптимізація.
 6. Підключення додаткових методів розкручування за потреби.

 

Основна відмінність у просуванні інтернет-магазину від інших типів інтернет-магазинів у тому, що тут необхідно насамперед оптимізувати товарний ряд: перевірити описи, переліки характеристик товарів, атрибути Alt зображень та URL-сторінок. Тобто важливо добре попрацювати з картками товарів, яких тут може бути кілька десятків, а то й сотень. Особливу увагу варто приділити якості посилань та вибору сайтів-донорів серед авторитетних ресурсів Дніпра, щоб підвищити значущість торгового майданчика. Так вона стане цікавою для пошукових роботів та вийде у ТОП.

Розкрутка інтернет-магазин у Дніпрі на SEO-friendly CMS WordPress

Вордпрес по праву вважається найпопулярнішою системою керування контентом. Це й не дивно. Вона безкоштовна, проста і зрозуміла в установці, налаштуванні та використанні, має безліч безкоштовних тем і плагінів, mobile-friendly. Але головна її перевага в тому, що інтернет-магазин WordPress легко може вийти в ТОП Google при грамотній оптимізації.

 

В адміністративній панелі управління системи можна:

 

 • оцінювати роботу хостингу;
 • використовувати HTTPS;
 • додавати плагіни;
 • налаштовувати перманентні посилання;
 • коригувати довжину URL-адреси;
 • редагувати мета-теги для сторінок, розділів, карток товарів;
 • налаштовувати dofollow та nofollow посилання;
 • настроювати файл sitemap і додавати до Google Search Console ;
 • обмежувати індексацію прикріплених зображень;
 • налаштовувати прев’ю для розміщення сторінок у соціальних мережах та месенджерах;
 • створювати XML-картки;
 • відстежувати швидкість завантаження інтернет-магазин;
 • проводити внутрішню та зовнішню оптимізацію;
 • відстежувати результативність просування загалом.

 

Найкраще розпочинати роботу над SEO просуванням ще на етапі розробки. Так ви зможете заздалегідь підібрати SEO-тему для інтернет-магазину. Окрім цього, можна відвідати бібліотеку плагінів та вибрати кілька безкоштовних варіантів для розширення можливостей коробкової версії CMS. Одні з найпопулярніших плагінів: WP SEO by Yoast , All In One SEO Pack , Premium SEO Pack , Simple 301 Redirects, Cyr to Lat і т.д. Однак їх установку та налаштування варто довірити професіоналам, щоб уникнути таких неприємностей, як несумісність розширень або виникнення помилок, які можуть негативно вплинути на роботу інтернет магазину в цілому та на його просуванні відповідно.

 

Регіональний інтернет-магазин на WordPress потрібно розмістити в сервісах Google, щоб компанія з’явилася на карті Дніпра та значилася у довіднику пошукової системи. Крім цього, дотримуйтесь мовного тренду та додайте українську версію. Так ви залучите клієнтів з-поміж тих, хто перейшов українською мовою в Дніпрі.

 

Всі заходи щодо просування стануть ефективними лише в тому випадку, якщо у вас буде якісно зроблений інтернет-магазин, а також корисний та унікальний матеріал на ньому. Команда веб-студії iFish допоможе вам у цьому.

Особливості просування інтернет-магазинів на 1С-Бітрікс: вбудовані можливості SEO

На системі керування контентом 1C-Bitrix створено 60% російськомовних інтернет-магазинів. Незважаючи на дорожнечу, цю CMS вибирають для створення великих комерційних веб-проектів та подальшого їх просування. А все завдяки тому, що Бітрікс має вбудовану систему безпеки та непробивний багаторівневий захист даних. Однак через особливості платформи її складніше просувати. Як і непросто знайти SEO фахівця, який спеціалізувався б на пошуковій оптимізації інтернет-магазинів на Бітрікс. Тут потрібно враховувати вимоги до хостингу, особливості інтеграції із продуктами 1С, гнучкість налаштувань.

 

Тим не менш, у коробковій версії CMS вже закладено певні SEO можливості, а саме:

 

 • Налаштування файлу robots.txt.
 • генерація Sitemap.xml.
 • Створення зрозумілого URL-адреси.
 • Побудова ланцюжка навігації з «хлібних крихт».
 • Відстеження продуктивності та способів прискорення завантаження сторінок.
 • Оформлення мета-тегів Title, Description та Keywords завдяки шаблонам автозаповнення.
 • Відстеження статистики щодо використання ключів.
 • Перевірка статусу індексування в Google.
 • Підключення сервісу веб-мастерингу Google.

 

Звичайно, базових можливостей SEO-модуля 1C-Bitrix буде недостатньо, тому радимо розглянути можливість підключення додаткових інструментів. Вони допоможуть:

 

 • у налаштуванні турбо-сторінок;
 • у створенні метаданих для розумного фільтра;
 • у підключенні функції розумного пошуку інтернет-магазину;
 • у відкладанні завантаження важких зображень та відео;
 • у налаштуванні регіону просування, наприклад, Дніпра.

 

При цьому, 1С-Бітрікс має і ряд істотних мінусів, які можуть гальмувати просування сайту. Наприклад, велика кількість дублів сторінок, ресурсомісткість, що уповільнює швидкість завантаження, постійні оновлення 1С, незручний інтерфейс, що впливає на фактори поведінки. Обійти ці складності можуть лише фахівці з пошукової оптимізації. А для підключення додаткових модулів та їх налаштування потрібно залучати навіть програміста. Але якщо довірити розкрутку досвідченим фахівцям, які розуміються на всіх тонкощах CMS, то досягти бажаних результатів цілком реально.

Оптимізація інтернет-магазинів у Дніпрі на UMI.CMS

UMI.CMS – платна розробка, яка набула популярності завдяки функціональності, простоті використання та безпеки. Одна з особливостей системи керування контентом – мультисайтовість. На одній ліцензії можна відкрити декілька веб-ресурсів одночасно. До того ж є молодші та старші редакції, які підходять для односторінкових, корпоративних та комерційних веб-проектів різного масштабу. Істотний плюс CMS – це вбудований SEO модуль. Він присутній у кожній редакції UMI. Його можливості полягають у:

 

 • виявлення сторінок з порожніми мета-тегами та їх прискореним заповненням;
 • пошуку та усунення битих посилань;
 • заповнення Title, Description та Keywords за замовчуванням;
 • налаштування файлу robots.txt;
 • відстеження статусу індексації інтернет-магазину в Google;
 • виявленні та усуненні технічних помилок та недоробок;
 • підключення опції реєстрозалежної URL;
 • обробці слешів, що повторюються, в URL;
 • відстеження та аналіз позицій сайту відповідно до запитів користувачів з Дніпра.

 

Алгоритм роботи з просування інтернет-магазну у Дніпрі на UMI.CMS у студії iFish:

 

 1. SEO аудит та виправлення технічних помилок, виявлених у процесі аналізу стану та працездатності інтернет-магазину.
 2. Перевірка правильності відображення веб-сторінок на різних мобільних пристроях.
 3. Підготовка правильного з погляду SEO контенту та перелінкування.
 4. Видалення дублюючих сторінок та матеріалів інтернет-магазину.
 5. Налаштування читаного та зрозумілого URL.
 6. Складання картки веб-ресурсу.
 7. Розробка структури сайту з використанням шаблонизаторів UMI.
 8. Формування семантичного ядра на основі ключів інтернет-магазинів-конкурентів, розподіл запитів та планування сторінок до просування.
 9. Розміщення статей та відкладений постінг.
 10. Створення посадкових сторінок збільшення продажів певних товарів.
 11. Купівля зворотних посилань та навколопосилального тексту на авторитетних дніпровських ресурсах, схожих на тематику.
 12. Підключення соцмереж.

 

Після того, як інтернет-магазин вийде у ТОП, продовжується точкова оптимізація та регулярна публікація нового текстового матеріалу, щоб його не зрушили у пошуковій видачі конкуренти з Дніпра.

Питання відповідь

Кому підійде SEO просування інтернет-магазинів у Дніпрі?

Пошукова оптимізація підійде більшості інтернет магазинів у Дніпрі. SEO можуть використовувати виробничі підприємства, торгові компанії, будівельні фірми, приватні клініки та медичні центри, салони краси, юридичні та консалтингові агенції та ін. Багатосторінкові інтернет магазини будь-якої тематики, де є конкуренція та попит, потребують просування в Google у Дніпрі.

Якщо ще немає інтернет-магазину, чи можна розпочати підготовку до його просування на етапі розробки?

Так. У технічному завданні на розробку варто зазначити вимоги та інструменти для подальшого SEO просування. Так ви заощадите час і гроші, адже всі роботи виконуватимуться по ходу і не доведеться після запуску інтернет-магазину його доопрацьовувати або вносити коригування під вимоги пошукових систем.

Скільки коштує розкручування інтернет-магазинів у Дніпрі?

Мінімальний бюджет на SEO просування невеликого регіонального веб-ресурсу в місті Дніпро становить приблизно 270 $ на місяць, якщо проекту приділятиметься не більше ніж 15 годин на місяць. А одна година роботи SEO фахівця коштуватиме приблизно 17$.

Від чого залежить вартість пошукової оптимізації?

Чинники, що впливають на вартість послуги просування:

 1. Вік домену.
 2. Позиція інтернет-магазину у пошуковій видачі.
 3. Якість контенту та оформлення.
 4. Технічний стан інтернет магазину.
 5. Кількість високочастотних запитів для просування користувачів.
 6. Кількість вічних та тимчасових посилань.
 7. Рівень конкуренції у регіоні просування.
 8. Зміни у пошукових алгоритмах Google.


Розрахунок вартості просування інтернет-магазину виконується індивідуально після складання технічного завдання та узгодження всіх деталей за проектом. Щоб отримати консультацію, зв’яжіться з нами по телефону або в месенджерах.

Скільки часу займає розкручування інтернет-магазину в Дніпрі?

Перші результати з’являться за 3 місяці комплексної розкрутки. Якщо бізнес в інтернеті був створений більше року тому, то досягти лідируючих позицій у пошуковій видачі вдасться приблизно через 4-6 місяців. А якщо інтернет магазин тільки створений і ще не наповнений оптимізованим контентом, а також не оформлений під SEO, процес виходу в ТОП затягнеться на 9 місяців, а то й рік.

Чим відрізняються роботи з просування нового інтернет-магазину від існуючого?

Просування нового інтернет магазину передбачає розробку стратегії розкручування, аналіз конкурентів та ЦА, підбір ключових запитів та формування семантичного ядра, оптимізацію структури інтернет магазину та завантаження сторінок, побудова профілю посилання та інші роботи. Також слід налаштувати аналітику для відстеження результатів та оцінки ефективності просування.

Якщо веб-ресурс вже кілька років існує, необхідно провести ретельний аналіз структури, технічного стану, контенту, дизайну та юзабіліті. Крім цього, вивчається ринок, досліджуються конкуренти та потреби цільової аудиторії. Потім усуваються всі помилки та недоробки, при необхідності вносяться зміни до стратегії, змінюється семантичне ядро, оформлення сторінок, в тексти вводяться ключові слова та фрази, оптимізується швидкість завантаження та виконуються інші роботи, що дозволяють підвищити видимість інтернет-магазину та покращити ранжування.

Які спеціалісти входять до команди для розкручування інтернет-магазину?
 1. Менеджер. Спілкується із замовником та вирішує всі робочі питання.
 2. Керівник SEO відділу. Слідкує за якістю роботи кожного спеціаліста та консультує клієнта за необхідності.
 3. Оптимізатор. Проводить аудит інтернет-магазину, внутрішню та зовнішню оптимізацію.
 4. Контент менеджер. Займається підготовкою, оформленням та розміщенням текстових та графічних матеріалів в інтернет-магазині.
 5. аналітик. Відстежує ступінь зручності користування веб-ресурсом за основними показниками та потік трафіку.
 6. Лінкбілдер. Розміщує посилання зі сторонніх джерел на інтернет магазин замовника, пише околопосилальний текст, анкори, займається крауд-маркетингом.


Також, при необхідності в команду просування можуть додаватися копірайтери, що створюють унікальні та релевантні тексти, а також дизайнери – для зміни оформлення та розробки стильного адаптивного дизайну.

Якщо інтернет-магазин вже просувався, як це вплине на повторне замовлення послуги iFish?

Перед тим як розпочати процес оптимізації, проводиться SEO аудит, з’ясовується яке місце займає інтернет магазин у пошуковій видачі, оцінюється рівень трафіку, технічний стан самого ресурсу. За отриманими результатами плануються наступні дії, розробляється технічне завдання та розраховується вартість послуги.

Які гарантії просування інтернет-магазину ви даєте?

Згідно з офіційним договором, веб-студія iFish контролюватиме весь процес SEO просування, пропише ТЗ, закупить зворотні посилання та наростить зовнішню масу посилань, розмістить оптимізований контент. Наприкінці кожного місяця вам надаватиметься звіт про виконані роботи. При цьому гарантувати підвищення продажів ми не можемо, оскільки цей показник залежить не тільки від просування, а й від якості самого продукту та вашого сервісу.

Щоб замовити послугу просування інтернет-магазину в Дніпрі, зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону, напишіть лист на електронну пошту, відправте повідомлення в один з месенджерів або скористайтесь онлайн-формою, щоб залишити заявку. Уточнити всі питання, що вас цікавлять, можна через онлайн-чат, а прорахувати приблизну вартість послуги ви можете самостійно на спеціальному калькуляторі.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Проведемо комплексне SEO просування вашого ❤ інтернет-магазину ❤ Технічні ❤ і ❤Контентні ❤ роботи ❤ Побудуємо стратегію посилань ❤ iFish докладе всіх зусиль для поліпшення позицій Вашого інтернет-магазину в пошукових системах ❤

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved