→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Просування інтернет-магазинів Миколаїв

SEO просування дозволяє залучити більше органічного трафіку на вебресурс через покращення його позицій у пошукових системах. Недостатньо просто мати інтернет-магазин – потрібно оптимізувати контент та вийти у ТОП сторінок Google. Професійне просування інтернет-магазину в Миколаєві. Ціни на 2023 рік у вебстудії iFish.

683 людини замовили
82 відгуки
Термін просування: від 3 місяців
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

 

 1. Що таке SEO просування та його основні завдання
 2. Розкрутка інтернет-магазину Миколаїв виконує такі завдання
 3. Що входить у комплексне просування?
 4. Які фахівці працюють над SEO оптимізацією?
 5. Якісне розкручування інтернет-магазину у Миколаєві: навіщо потрібне?
 6. Переваги комплексного просування інтернет-магазинів у Миколаєві
 7. Скільки коштує розкручування інтернет-магазину?
 8. Додатково: рекомендації щодо просування
 9. Питання та відповіді
 10. Замовлення прорахунку ціни для інтернет-магазину

 

Що таке SEO просування та його основні завдання

SEO (Search Engine Optimization) просування – це процес оптимізації вебсайту з метою покращення його видимості і ранжування у пошукових системах.

Суть пошукової оптимізації – у доборі і додаванні ключових слів, адаптації контенту під вимоги пошукових систем, зміні дизайну і графічних елементів, перелінковуванні сторінок і розробці стратегії побудови посилань. Усе це виконується для залучення органічного трафіку та покращення позиції інтернет-магазину у видачі.

Простими словами, SEO працює так: користувач хоче купити нові меблі, а саме шафу, вводить запит у Google «купити шафу в Миколаєві», і пошуковик пропонує йому безліч інтернет-магазинів з меблями на будь-який смак. Але чи перегляне він усі пропозиції? Точно ні. Людина подивиться лише першу сторінку видачі, максимум ще другу-третю, тобто шукатиме шафу на вебресурсах, поданих на початку списку.

Тому і необхідне SEO просування. Його основне завдання – зробити так, щоб пошукові системи «полюбили» ваш інтернет-магазин і показували його у топі пошукової видачі.

Органічний трафік — це користувачі, які прийшли в інтернет магазин із пошукових систем, без використання платних рекламних кампаній.

Загалом, SEO допомагає зрозуміти, що саме користувачі шукають в Інтернеті. Це необхідно для створення контенту, який задовольнить потреби людей.

У сучасну цифрову епоху бізнес повинен мати власний інтернет-магазин, але ще важливіше зробити вебресурс якісним, зручним і впізнаваним. Розв’язання цього завдання – SEO просування в студії iFish.

Розкручування інтернет-магазину Миколаїв виконує такі завдання

Покращення видимості у пошукових системах


що вище ваш інтернет-магазин перебуває у результатах пошуку, то більше шансів залучити відвідувачів і отримати потенційних клієнтів.

Підвищення органічного трафіку


за допомогою оптимізації контенту, використання ключових слів та інших SEO-технік, ви залучите більше людей на ваш вебресурс.

Збільшення конверсій


Конверсія може бути визначена залежно від ваших цілей, наприклад заповнення форми, купівля або підписка на розсилку.

Підвищення авторитетності і довіри


оптимізований інтернет-магазин подобається пошуковим системам і викликає довіру у користувачів, оскільки релевантний їхнім запитам. Якісні зовнішні посилання, оптимізація контенту і покращення користувальницького досвіду сприяють зміцненню репутації вашого інтернет магазину.

Аналіз та оптимізація


через моніторинг і аналіз результатів SEO стратегії ви можете ідентифікувати сильні і слабкі місця вашого інтернет-магазину. Це дозволить вносити необхідні зміни для підвищення ефективності просування.

Стратегічна перевага


просування допоможе виділитись серед конкурентів і отримати перевагу на ринку. Завдяки оптимізації вашого інтернет-магазину і залучення якіснішого трафіку ви зможете збільшити свою видимість і частку ринку.

Що входить у комплексне просування?

Аудит інтернет-магазину

Це початковий етап, на якому здійснюється повний аналіз вашого інтернет-магазину. Він допомагає виявити сильні і слабкі боки інтернет-ресурсу, помилки, технічні проблеми, а також визначити порядок дій для SEO оптимізації.

01 Етап

Вибір ключових слів

Вивчаються найрелевантніші ключові слова і фрази, які користувачі вводять під час пошуку інформації, пов’язаної з вашою нішою або бізнесом.

02 Етап

Оптимізація вмісту

У контент додають вибрані ключові запити. Необхідно підготувати якісні, інформативні та унікальні тексти, які будуть цікаві і корисні для користувачів.

03 Етап

Технічна оптимізація

Процес передбачає оптимізацію швидкості завантаження сторінок, покращення структури URL, створення файлу sitemap, виправлення помилки 404 та інших технічних проблем. Це необхідно, щоб покращити видимість ресурсу для пошукових систем і зробити користування зручнішим для відвідувачів. Розкручування інтернет-магазинів Миколаїв – це комплексна робота.

04 Етап

Оптимізація метаданих

Заголовки сторінок, мета-теги, описи і alt-тексти для зображень відіграють важливу роль у SEO. Оптимізація метаданих допомагає пошуковим системам краще зрозуміти вміст вашого інтернет-магазину та відображати відповідні результати у результатах пошуку.

05 Етап

Побудова посилань

Створюємо якісні зовнішні посилання, які вказують на ваш інтернет-магазин. Беклінки з авторитетних і релевантних вебресурсів допомагають підвищити авторитетність вашого інтернет магазину для пошукових систем.

06 Етап

Налаштування реклами

За необхідності налаштовуємо контекстну рекламу або використовуємо інші методи розкручування для отримання найкращих результатів.

07 Етап

Моніторинг і аналіз

Після SEO оптимізації важливо відстежувати результати та аналізувати їхню ефективність. Це допоможе зрозуміти, що працює, а що ні, і за потреби вносити коригування у стратегію просування, приймати рішення на основі отриманих даних і метрик.

08 Етап

Звітність

Після виконання усіх робіт готуємо звіт. Документ надсилається наприкінці кожного місяця.

09 Етап

Оновлення і підтримка

З постійними змінами алгоритмів пошукових систем і вимог користувачів необхідно час від часу оновлювати дані в вашому інтернет-магазині. Завжди готові коригувати загальну стратегію, коли це потрібно. Пам’ятайте, SEO просування інтернет-магазинів у Миколаєві – це безперервний процес, тільки так ви не втратите своїх позиції у ТОПі видачі.

10 Етап

 

Перед початком роботи ми:

 

 1. Аналізуємо тематики і підбираємо цільові ключові слова під ваш бізнес.
 2. Робимо первинний аудит інтернет-магазину.
 3. Вивчаємо інтернет-магазини конкурентів та їх місцезнаходження у пошукових системах.
 4. Розробляємо попередню стратегію просування інтернет-магазину.

 

Коли проєкт вже працює:

 

 1. Спілкуємось з клієнтом і обговорюємо додаткові завдання для покращення результатів.
 2. Вивчаємо статистику.
 3. Вносимо коригування і надаємо рекомендації.
 4. Надаємо звіт наприкінці кожного місяця роботи.

Просування інтернет-магазинів у Миколаєві

Які фахівці працюють над SEO оптимізацією?

Над комплексним просуванням інтернет-магазину працюють такі фахівці:

 • Фахівці пошукової оптимізації (SEO) — займаються покращенням позицій інтернет-магазину у пошукових системах, проводять дослідження ключових слів, оптимізують контент, структуру і технічні аспекти інтернет-магазину, а також працюють над збільшенням маси посилань і поліпшенням користувальницького досвіду.
 • Маркетологи — розробляють стратегію просування ресурсу, визначають цільову аудиторію, здійснюють аналіз конкурентів і ринку, створюють і оптимізують рекламні кампанії, відстежують результати, проводять маркетингові дослідження.
 • Копірайтери — створюють унікальний і якісний контент для інтернет-магазину, зокрема статті, описи, блоги та інші текстові матеріали з урахуванням вимог технік SEO і пошукових систем.
 • Дизайнери та веброзробники – займаються створенням і оптимізацією дизайну інтернет магазину, щоб зробити його привабливим, зручним і функціональним для користувачів. Також відповідають за оптимізацію швидкості завантаження, адаптивний дизайн, зрозумілий інтерфейс і поліпшення досвіду користувача.
 • Фахівці з контекстної реклами — розробляють і керують рекламними кампаніями на платформах контекстної реклами, таких як Google Ads, вибирають ключові слова, створюють рекламні оголошення і налаштовують кампанії для залучення цільової аудиторії.
 • Фахівці із соціальних медіа (SMM) — просувають інтернет-магазин через соціальні мережі, створюють контент для публікацій, спілкуються з аудиторією, керують рекламними кампаніями у соцмережах та відслідковують результати.
 • Аналітики вивчають дані про відвідуваність інтернет-магазину і аналізують поведінку користувачів під час відвідування вебресурсу.

Безумовно, це не всі фахівці, які можуть бути задіяні у проєкті. Кількість працівників залежить від специфіки завдань і мети, а також вашого бюджету.

У студії iFish над просуванням інтернет-магазину зазвичай працюють акаунт-менеджери, SEO фахівці, лінкбілдери, копірайтери, SMM-фахівці та web-програмісти.

Якісна розкрутка інтернет-магазину в Миколаєві: навіщо потрібна?

Чи можна уявити сучасний бізнес без інтернет-магазину? Однозначно ні, адже вебресурс – це джерело потенційних клієнтів, продажів і замовлень.

Вам необхідно замовити просування інтернет-магазину Миколаїв, якщо ви хочете досягти таких цілей:

 • Залучити цільову аудиторію: шляхом розкручування інтернет-магазину у Миколаєві ви можете зацікавити цільову аудиторію з цього регіону. Якщо ваш бізнес орієнтований на місцевий ринок, це особливо важливо, оскільки залучення релевантних відвідувачів допоможе підвищити конверсію і привести до більшого успіху вашого бізнесу.
 • Обійти конкурентів: якісне розкручування інтернет-магазину в Миколаєві допоможе виділитися серед конкурентів у регіоні. Якщо ваш інтернет магазин з’являється у результатах пошуку для відповідних запитів у Миколаєві, то у вас буде перевага перед компаніями, які не виконали ефективну SEO оптимізацію для цієї місцевості.
 • Збільшити органічний трафік: за допомогою просування можна збільшити кількість відвідувачів інтернет-магазину, зацікавлених у вашому продукті.
 • Зміцнити репутацію: розкручування інтернет-магазину сприяє підвищенню авторитетності вашого вебресурсу. Якщо інтернет-магазин добре оптимізований, то викличе більше довіри у відвідувачів, адже люди звикли довіряти ресурсам, що знаходяться саме у перших рядках Google, тому що підсвідомо вважають, що інформація на цих вебресурсах корисніша.

Підсумок: якісне розкручування інтернет-магазину в Миколаєві допоможе залучити цільову аудиторію, виділитися серед конкурентів, збільшити продажі.

Якщо ви не хочете займатися просуванням інтернет-магазину самостійно, завжди можете звернутися до фахівців студії iFish. Знаємо, як зробити, щоб саме ваш ресурс почали відвідувати потенційні покупці. Замовляйте розкручування інтернет-магазину Миколаїв та підвищуйте ефективність вашого бізнесу.

Переваги комплексного просування інтернет-магазинів у Миколаєві

Співпраця зі студією iFish – це вигідно та надійно. Разом з нами ви:

 • Збільшите кількість замовлень і продажів.
 • Отримаєте гарантії дотримання термінів роботи (зазначаються у договорі).
 • Над вашим проєктом працюватиме команда професіоналів: оптимізатор, контент-менеджер, копірайтер та інші.
 • Інтернет-магазин буде зручним і зрозумілим для відвідувачів.
 • Наприкінці кожного місяця отримаєте звіт про виконану роботу та зможете скоригувати стратегію просування.
 • У будь-який час допомагаємо і надаємо клієнтам корисні рекомендації щодо розкручування інтернет-магазинів.

Чому вам потрібне саме комплексне просування? Пояснюємо переваги такого підходу:

 1. Використання декількох методів просування одночасно може покращити результати кожного з них окремо. Наприклад, за допомогою SEO оптимізації ви підвищите видимість вашого інтернет-магазину, а створення якісного контенту сприятиме залученню користувачів.
 2. Комплексне просування спрямоване на створення стійкої і довгострокової присутності вашого інтернет-магазину у пошукових системах і онлайн-спільноті.
 3. Інтернет-маркетинг та алгоритми пошукових систем постійно змінюються. Комплексне просування дозволяє адаптуватися до змін, застосовуючи різні стратегії і тактики залежно від поточних трендів і вимог ринку.
 4. Комплексне розкручування дозволяє збалансувати витрати і ресурси на просування. Ви можете визначити найефективніші канали і тактики, щоб отримати максимальний результат з мінімальними витратами.

Завдяки якісній оптимізації ви отримаєте нових відвідувачів зі свого регіону, а отже, і потенційних клієнтів. Знаходьтеся у ТОП пошукової системи і вас обов’язково помітять. Що для цього потрібно зробити? Розкрутити інтернет-магазин Миколаїв.

Скільки коштує розкрутка інтернет-магазину?

Вартість просування інтернет-магазину в Миколаєві може значно змінюватись залежно від різних факторів, таких як:

 • Конкурентність галузі. Якщо ваш бізнес знаходиться у конкурентній ніші, яка потребує інтенсивнішого просування, розкручування інтернет-магазину може бути дорожчим.
 • Розмір та складність сайту. Складні інтернет-магазини з великою кількістю сторінок вимагають більше часу і ресурсів для оптимізації, що вплине на вартість.
 • Робота фахівців. Оплачуються послуги оптимізаторів, програмістів, копірайтерів, контент-менеджерів, лінкбілдерів та інших. Вартість залежить від обсягу і складності виконуваної роботи. Її якість та досвід агентства також відіграють свою роль.
 • Супутні витрати. Окремо виділяється бюджет на рекламу, розміщення посилань і послуги аутсорсингових фахівців.

Ціна розкрутки інтернет-магазину в Миколаєві залежить від методу просування, що використовується фахівцями. Актуальні на 2023 рік ціни наведено у таблиці.

 

Тип просуванняВартість просування
Просування за трафікомвід $0,1 за перехід
Просування за позиціямивід $1 за запит
Просування за конверсієювід $2 за лід

 

Просування за трафіком — це стратегія, спрямована на залучення більшої кількості відвідувачів на вебсайт. Основна мета цього підходу полягає у збільшенні обсягу трафіку, тобто кількості людей, які відвідують інтернет-магазин.

Просування інтернет-магазину за позиціями – це метод оптимізації вебресурсу з метою покращення його позицій у пошукових системах. Що вона вища, то ймовірніше, що інтернет магазин буде помічений користувачами.

Просування інтернет-магазину за конверсією – дії, що ведуть до купівлі товару, заповнення форми, підписки на розсилку тощо.

Щоб зрозуміти, яка вам потрібна оптимізація інтернет-магазинів Миколаїв, потрібно визначитися з основною метою просування. Що для вас важливіше: отримати нових відвідувачів, висунути ресурс у ТОП чи викликати стимул купити щось на вашому інтернет-магазині?

Приблизна ціна комплексного SEO просування у Миколаєві стартує від 12 500 грн.

Студія iFish працює з проєктами різноманітної тематики вже понад 12 років. Пошукова оптимізація інтернет-магазину Миколаїв разом з нами – це:

 • Використання тільки безпечних технологій SEO, завдяки чому ви просуваєтесь органічно і без санкцій.
 • Докладний план із переліком робіт з розкручування вашого ресурсу протягом місяця.
 • Звітність за кожний місяць роботи.
 • Індивідуальний стратегічний підхід і комплексна програма розкручування.
 • Регулярні консультації і рекомендації щодо подальшого просування вашого сайту.

Ми цінуємо репутацію студії і відповідаємо перед замовниками. Бажаєте, щоб ваш інтернет-магазин опинився на перших сторінках Google? Тоді зв’яжіться з нами у месенджері або зателефонуйте. Почніть плідну співпрацю зі студією iFish!

Додатково: рекомендації з просування

Якщо ви тільки починаєте робити перші кроки у сфері просування інтернет-магазинів, раді поділитися порадами і своїми напрацюваннями. Вам буде корисно дізнатися деякі лайфхаки SEO просування:

 • Оптимізуйте контент для пошукових систем: використовуйте ключові слова, створюйте унікальний та інформативний контент, оптимізуйте мета-теги і заголовки сторінок. Це допоможе покращити видимість вашого інтернет-магазину у пошукових системах.
 • Працюйте у поєднанні з соціальними мережами: створюйте акаунти на соціальних платформах, робіть цікаві пости, взаємодійте з аудиторією. Соцмережі зміцнять також спілкування із вже наявними клієнтами.
 • Ведіть блог: регулярно публікуйте статті чи новини, пов’язані з вашою сферою діяльності. Блоги допомагають залучити людей, а ще показують вас як експерта у своїй галузі і покращують видимість вашого інтернет-магазину.
 • Збільшіть швидкість завантаження ресурсу: швидке завантаження сторінок подобається всім. Переконайтеся, що ваш інтернет-магазин швидко завантажується на різних пристроях та з’єднаннях.
 • Налаштуйте електронну пошту та маркетинг автоматизації: збирайте адреси електронної пошти відвідувачів інтернет-магазину, а потім надсилайте потенційним клієнтам інформаційні листи і рекламні пропозиції.
 • Створіть якісні зворотні посилання: посилання на ваш інтернет-магазин на інших релевантних і авторитетних вебресурсах допоможуть покращити ранжування.
 • Завжди працюйте над собою: відстежуйте метрики і аналітику, щоб зрозуміти, які стратегії і тактики найефективніші, та вносьте відповідні зміни.

Отже, просування інтернет-магазину в Google Миколаїв – необхідна дія для тих, хто хоче розвивати свій бізнес у цьому регіоні.

Якщо ваш вебресурс давно функціонує, а результатів немає, потрібно замовити просування сайту. Необов’язково вивчати специфіку SEO з нуля самостійно – перекладіть цю роботу на фахівців студії iFish.

Ми допоможемо зрозуміти, чому ваш ресурс ще не займає ТОП-позиції та зробимо все можливе, щоб ви там опинилися. Щоб обговорити подробиці, зв’яжіться з нами за телефоном або напишіть у месенджер.

Питання-відповідь

Як визначається ціна просування інтернет-магазину у Миколаєві?

Вартість розраховується залежно від рівня робіт і видів послуг, обсягу завдань, конкурентності галузі, обраної стратегії просування та репутації компанії.

Детальніше про фактори, що впливають на ціну просування інтернет-магазину у Миколаєві:

 1. Ключові слова та конкурентність. Якщо ваш інтернет-магазин перебуває у конкурентній ніші з популярними ключовими словами, вартість просування може бути вищою.
 2. Обсяг роботи. Широкий спектр завдань, а саме оптимізація контенту, створення зворотних посилань, аналітика впливає на кінцеву вартість послуги.
 3. Стратегії. Ціна може бути визначена залежно від того, які конкретні послуги і методи просування ви обираєте. Наприклад, SEO, контент-маркетинг, соціальні медіа тощо.
 4. Репутація і досвід компанії. Відоміші та авторитетніші компанії з просування інтернет-магазинів можуть стягувати вищу ціну за свої послуги. Це пов’язано з їхнім досвідом, рівнем знань і репутацією на ринку.
 5. Розташування. Ціни на просування інтернет-магазину можуть змінюватись залежно від локації компанії. Наприклад, у Києві вартість послуг буде вищою через вищу конкуренцію і вартість життя, ніж у Миколаєві.

Вартість просування інтернет-магазину в студії iFish складається з таких завдань, які виконують наші фахівці:

 • Аналіз інтернет-магазину.
 • Побажання замовника (технічне завдання).
 • Вибір ключових слів.
 • Створення контенту.
 • Оптимізація.
 • SEO рекомендації.
 • Лінкбілдінг.
 • Звітність.

Для розрахунку вартості проєкту заповніть форму на сайті або зв’яжіться з нами за телефоном.

Який мінімальний термін співпраці з розкручування інтернет-магазину?

Зазвичай для досягнення помітних результатів у пошуковій оптимізації і відвідуваності інтернет-магазину рекомендується планувати співпрацю на декілька місяців. Оптимальний термін спільної роботи з просування вебресурсу – не менше 3-х місяців.

Такий період дозволяє провести аналіз поточного стану інтернет-магазину, підібрати ключові слова, оптимізувати контент, створити якісні зовнішні посилання і відстежити прогрес.

Після виконання робіт ви можете припинити співпрацю, але необхідно продовжувати підтримувати позицію інтернет-магазину у пошукових системах, нарощувати природну масу посилань, шукати інші точки входу на вебресурс. Якщо ви зупинитесь, вашу нішу займуть конкуренти.

За скільки часу можна вивести інтернет-магазин у ТОП?

Не завжди виходить вивести інтернет-магазин на перші позиції швидко. Строки залежать від конкуренції у вибраній ніші, якості інтернет магазину, використовуваних стратегій розкручування та інших факторів.

Щоб вивести інтернет-магазин на першу сторінку результатів пошуку, потрібно від 3 до 7 місяців.

Важливо розуміти, що результати пошукової оптимізації не миттєві. Нарощування позицій відбувається поступово – з покращенням якості інтернет магазину та залученням природних посилань. Тому рекомендується розглядати розкручування інтернет-магазину як довгострокову стратегію, а не як швидкий спосіб попадання у ТОП.

З чого складається вартість просування інтернет-магазину?

За умови замовлення послуги просування інтернет-магазину в студії iFish з вашим проєктом працюватимуть такі професіонали:

 • Персональний акаунт-менеджер: контролює процес і ставить завдання SEO-фахівцям.
 • SEO-фахівець: здійснює безпосередньо просування вебресурсу, займається технічними завданнями і складає звітність.
 • Лінкбілдер: закуповує посилання і стежить за зовнішньою масою посилань.
 • Копірайтер: пише інформативні тексти для вашого інтернет-магазину.
 • Web-програміст: оптимізує інтернет-магазин під вимоги пошукових систем та відвідувачів.
Чому варто звернутися саме до iFish?

Співпраця з нами подарує вам низку переваг:

 1. Працюємо з проєктами практично будь-якої тематики, використовуючи максимально безпечні технології просування. Позиції вашого інтернет-магазину утримуються у природний спосіб.
 2. Ваш проєкт вестиме персональний менеджер, з яким ви завжди можете зв’язатися для уточнення робочих питань.
 3. Використовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника і розробляємо стратегію просування, яка відповідає вашим завданням.
 4. Наприкінці кожного місяця надаємо детальний звіт про виконану роботу.
 5. Приділяємо увагу деталям і мінімізуємо помилки у робочому процесі.
 6. Орієнтуємось на конкретні онлайн-продажі, а не на кількість замовників.
 7. Відповідальні за результат та зацікавлені у ефективних показниках.

Окрім професійних навичок та принципів якісної і безпечної роботи, ми — власники сайту, що знаходиться у ТОП у конкурентній ніші за такими запитами:

замовити просування інтернет-магазину ➔ сео просування інтернет-магазину ➔ просування інтернет-магазину в топ ➔ seo просування інтернет-магазину ➔ просування інтернет-магазину ціна ➔ просування інтернет-магазинів у топ 10 ➔ оптимізація інтернет-магазинів Київ ➔ оптимізація інтернет-магазинів Дніпро ➔ оптимізація інтернет-магазину Харків ➔ оптимізація інтернет-магазину Харків ➔ рух інтернет-магазину Харків .

Успішний досвід просування власного сайту – наша візитна картка!

Які гарантії просування інтернет-магазину ви надаєте?

Вебстудія iFish пропонує такі гарантії замовникам:

 • Укладання договору.
 • Складання технічного завдання.
 • Загальний контроль за просуванням вашого інтернет-магазину.
 • Адаптація контенту інтернет-маназину, зчитуваного пошуковими системами.
 • Юзабіліті.
 • Надання звітності.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Проведемо комплексне SEO просування вашого ❤ інтернет-магазину ❤ Технічні ❤ і ❤Контентні ❤ роботи ❤ Побудуємо стратегію посилань ❤ iFish докладе всіх зусиль для поліпшення позицій Вашого інтернет-магазину в пошукових системах ❤

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved