→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Просування інтернет-магазинів в Одесі

SEO просування – це поетапний процес, мета якого – виведення веб-ресурсу в ТОП пошукових систем. Оптимізація інтернет-магазину під вимоги пошукових систем необхідна, якщо ви хочете отримувати нових цільових відвідувачів, зацікавлених у ваших послугах або товарах. Пропонуємо комплексне просування інтернет магазину. Актуальні ціни на веб-студії iFish.

683 особи замовили
82 відгуки
Термін просування: від 3 місяців
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

 1. Що таке SEO просування
 2. Просування інтернет-магазину: як це працює
 3. Що входить у комплексне просування
 4. Пошукова оптимізація допоможе
 5. Чому SEO оптимізація – це важливо
 6. Переваги комплексного просування інтернет-магазинів у Львові
 7. Скільки коштує розкрутка інтернет-магазину
 8. Підсумок
 9. Питання та відповіді
 10. Замовлення прорахунку ціни для інтернет-магазину

 

Що таке SEO просування

Уявіть ситуацію: ви знаходитесь в Одесі і хочете замовити їжу додому чи офісу. Ви вводите в Google подібний запит “Найкраща доставка їжі в Одесі”. Чи побачите ви у результатах пошуку справді найкращий сервіс у цій ніші? Далеко не факт. Натомість зверніть увагу на компанії, які знаходяться на верхніх рядках у видачі.

Саме так працює SEO – допомагає покращити ранжування веб-ресурсу та привернути увагу споживачів. Перегортати 10 сторінок Google, щоб замовити їжу, звичайно, можна, але хто готовий витратити стільки свого часу? Ось тому важливо просунутися у ТОП.

Абревіатура SEO розшифровується як search engine optimization, що перекладається як пошукова оптимізація. Завдання тут просте: вивести інтернет-магазин на верхні позиції пошукової видачі за запитами.

Простіше кажучи, SEO має 2 мети:

 • показати користувачам, що ваша пропозиція задовольняє їхні потреби;
 • довести пошуковим системам, що ваш інтернет-магазин – зручний, цікавий та корисний споживачам.

Щоб ваш інтернет магазин помітили якнайбільше користувачів, необхідно виконати одну дію — замовити просування інтернет магазину Одеса у студії iFish. SEO підходить для великого та малого бізнесу, сфери B2B та B2C, а також для будь-яких послуг.

Просування інтернет-магазину: як це працює

Топ видачі пропонує перші 10 інтернет магазинів, які відповідають певним критеріям запитів. Потрапити до цієї десятки — отже, привернути увагу потенційних клієнтів до своїх товарів.

Схема просування така:

Інтернет-магазин заповнюється релевантними ключовими словами. Так, при введенні в пошукову фразу «Краща доставка їжі в Одесі» ви знайдете веб-ресурси, на яких йдеться про це.
На сторінки додаються картинки на тему запиту. Пошукові системи взагалі люблять різноманітний контент і краще показують ресурси, які доповнюють свою інформацію зображеннями. Інтернет-магазин із одним лише текстом (без картинок) рідше потрапляє на перші позиції.
Створюється цікавий та корисний контент, що приваблює аудиторію. Якщо інтернет магазин популярний, на нього заходять користувачі, тривалий час затримуються на сторінках і роблять якісь дії - такі веб-ресурси швидше і легше просуваються, оскільки визнаються пошуковими системами як затребувані.
Крім цього, усуваються помилки, покращується якість інтернет-магазину, додаються посилання та виконуються інші дії для покращення ранжування та залучення відвідувачів. Щоб досягти потрібної мети у вашому регіоні, потрібна розкрутка інтернет магазину Одеси. Команда оптимізаторів нашої студії візьме роботу на себе та зробить ваш інтернет магазин відвідуваним.

Що входить у комплексне просування

Аналіз конкурентів та ринку

Вивчаємо інтернет-магазини інших компаній у ніші, знаходимо їхні слабкі та сильні сторони, щоб використовувати це при розробці стратегії просування вашого веб-ресурсу.

01 Етап

Первинний аудит інтернет-магазину

Перевіряємо позиції інтернет магазину в пошукових системах, його структуру, юзабіліті та контент.

02 Етап

Структура інтернет-магазину

Аналізуємо ефективність наявних категорій інтернет магазину, перевіряємо, чи зручне меню та чи зрозуміла навігація.

03 Етап

Семантичне ядро

Правильні ключові слова впливають на результат пошукової оптимізації. Підбираємо ключові слова, які допомагають алгоритмам пошукових систем знаходити релевантні запитам користувачів веб-сторінки (як це працює: людина, яка шукає меблі, вводить у пошукову систему відповідний запит і отримує інтернет-магазини, через які можна здійснити покупку).

04 Етап

Усунення технічних проблем

Головна наша мета – вчасно прибрати помилки та виправити недоліки, тоді позиції інтернет магазину в пошукових системах не будуть падати.

05 Етап

Зміст

Створюємо унікальні метатеги, вводимо в текст ключові слова, робимо контент-план та формуємо технічне завдання для копірайтерів.

06 Етап

Робота з юзабіліті

Робимо сторінки інтернет-магазину зручними для читання, адаптуємо дизайн під мобільну версію, вдосконалюємо верстку.

07 Етап

Зовнішня оптимізація

Закуповуємо унікальні та якісні посилання на інших ресурсах Одеси та України.

08 Етап

Звітність

Надаємо замовнику повний звіт про виконані завдання протягом кожного місяця, аналізуємо отримані результати.

09 Етап

Пошукова оптимізація допоможе

Збільшити трафік

Незважаючи на високу популярність соціальних мереж, пошукові системи все ще продовжують бути лідерами пошуку інформації. Більшість покупців приходять на інтернет-магазини саме з видачі пошукових систем.

Поліпшити показники користувача

Пошукові системи намагаються зробити так, щоб людина отримала максимально розгорнуту відповідь на своє запитання. Завдання SEO фахівця – створити зручний та інформативний ресурс, що відповідає вимогам не тільки користувачів Інтернету, а й пошукових роботів. Чим корисніша інформація інтернет-магазину, тим вищі шанси, що він опиниться в топі видачі.

Обійти конкурентів

Якщо ваш інтернет магазин буде у видачі вищим, ніж ресурси інших компаній, вас відвідає більше користувачів, а значить збільшуються шанси і на зростання продажів.

Просування інтернет-магазину під ключ у Львові

Чому SEO оптимізація - це важливо

Просування інтернет-магазину під ключ в Одесі — послуга, яка включає комплекс завдань з підвищення позицій вашого ресурсу у видачі пошукової системи в одеському регіоні. Ви залучите нових користувачів, зможете перетворити їх на клієнтів та збільшити продажі. До основної роботи наша команда виконує низку підготовчих дій:

 

 1. Аналізуємо тематики та підбираємо цільові ключові слова під ваш бізнес.
 2. Робимо первинний аудит інтернет-магазину.
 3. Вивчаємо сайти конкурентів та їх місцезнаходження у пошукових системах.
 4. Розробляємо попередню стратегію просування інтернет-магазину.

 

Завдання з розкручування:

 

 1. Проводимо внутрішню та зовнішню оптимізацію.
 2. Активно спілкуємося з клієнтом та обговорюємо додаткові завдання, спрямовані на покращення нашої роботи.
 3. Вивчаємо статистику.
 4. Вносимо коригування та даємо рекомендації.
 5. Надаємо звіт наприкінці кожного місяця роботи.

 

Розкручування інтернет-магазинів в Одесі ефективне лише тоді, коли кожен етап виконано якісно. Дуже важливо працювати послідовно, переходячи від одного завдання до наступного, не пропускаючи жодної деталі.

Переваги комплексного просування інтернет-магазинів у Львові

Чому вам слід вибрати SEO просування інтернет-магазинів в студії iFish:

 

 • Збільшити органічний трафік інтернет-магазину.
 • Зробите свій веб-ресурс зручнішим та кориснішим для аудиторії.
 • Знайдете цільову аудиторію у вашому регіоні.
 • Оптимізуйте швидкість завантаження сторінок.
 • Отримайте гарантії дотримання термінів роботи (зазначаються у договорі).
 • Над вашим проектом працюватиме команда професіоналів: оптимізатор, контент-менеджер, копірайтер та інші.
 • Наприкінці кожного місяця отримуватимете звіт про виконану роботу та зможете скоригувати свої KPI (показники ефективності).
 • Ви завжди можете звернутися за допомогою та рекомендаціями щодо просування до наших фахівців.

 

Завдяки якісній оптимізації в інтернет-магазин заходить більше відвідувачів, а значить зростають і продажі. Наприклад, якщо людині потрібно купити продукти для вегетаріанців, вона вводить чіткий запит до пошукової системи і отримує різноманітність сайтів, на яких можна зробити таку покупку. Щоб ваш веб-ресурс потрапив у цей список і люди захотіли перейти на нього, слід зробити його привабливим для пошукових систем та відповідним запитам споживачів. Саме для цього потрібна оптимізація інтернет-магазинів.

Скільки коштує розкрутка інтернет-магазину

Ціна на просування інтернет-магазину в Одесі у студії iFish індивідуальна у кожному випадку. На вартість впливає поточна позиція веб-ресурсу у видачі, рівень конкуренції в ніші, стан контенту, наявність помилок і недоробок, запити, що просуваються, географічний націлення.

Перш ніж розкрутити інтернет-магазин Одеса, проведемо його аналіз, визначимося з масштабом завдань та розрахуємо точну вартість послуги.

 

Чинники, що впливають на формування ціни на розкручування інтернет-магазинів в Одесі:

 

 • Праця спеціалістів. Оплачуються послуги оптимізаторів, програмістів, копірайтерів, контент-менеджерів, лінкбілдерів та інших. Вартість залежить від обсягу та складності виконуваної роботи.
 • Супутні витрати. Окремо виділяється бюджет на рекламу, розміщення посилань та послуги аутсорсингових спеціалістів.

 

Приблизна ціна комплексного SEO просування в Одесі складає 12500 грн. Протягом понад 12 років студія iFish працює з проектами найрізноманітнішої тематики.

 

Пошукова оптимізація інтернет-магазину Одеса у нашій студії — це:

 

 • Результат з використанням безпечних технологій SEO, завдяки чому позиції вашого інтернет-магазину утримуватимуться органічно і без ризику потрапити під санкції.
 • Докладний план із переліком робіт з розкрутки вашого ресурсу протягом місяця.
 • Звітність за кожний місяць роботи.
 • Індивідуальний стратегічний підхід та комплексна програма розвитку.
 • Постійні консультації та рекомендації щодо подальшого просування інтернет-магазину.
 • Робота не так на кількість, а на якісний результат.

 

Ми цінуємо репутацію своєї компанії, тому відповідальні за кожен проект. Бажаєте почати просувати свій інтернет-магазин? Тоді зв’яжіться з нами в месенджері або зателефонуйте.

Що в результаті…

Неможливо уявити інтернет-магазин, який отримує стабільний потік трафіку та постійний прибуток, але не оптимізований. Просування дозволяє отримати чудові результати практично для будь-якого виду бізнесу. Безумовно, можна наголошувати на SMM, PPC, таргетовану рекламу, але почати треба саме з оптимізації, оскільки толк від переходів на ваш веб-ресурс із соціальних мереж або рекламних оголошень буде тільки в тому випадку, якщо розміщений релевантний контент, продумана логічна структура і створено зрозумілу навігацію.

 

Регіональне просування інтернет-магазину в Google Одеса – ефективна інвестиція у розвиток вашого бізнесу. Залишайте свою заявку – проаналізуємо ваш сайт та визначимо найкращу стратегію для його розкручування.

Питання відповідь

Як визначається ціна просування інтернет-магазину в Одесі?

SEO – це комплекс робіт, що складається з наступних завдань:

 • Аналіз інтернет-магазину.
 • Вивчення конкурентів.
 • Вибір ключових слів.
 • Адаптація та розміщення контенту.
 • Оптимізація.
 • SEO-рекомендації.
 • Лінкбілдінг.
 • Звітність.

З даного переліку робіт визначається підсумкова вартість розкручування інтернет магазину.

Який має бути мінімальний термін співпраці з розкрутки інтернет-магазину?

Оптимальний термін спільної роботи з просування інтернет магазину – не менше 3-х місяців. Саме за такий період ви зможете побачити перші результати. Але тут все залежить від виду та обсягу ресурсу. Чим складніше інтернет магазин, тим довше доведеться виводити його у топ. Після отримання перших результатів важливо не зупинятися, а продовжувати підтримувати позицію інтернет-магазину в пошукових системах, нарощувати природну масу посилань, шукати інші точки входу на веб-ресурс. Тоді ви зможете обійти конкурентів та розширити клієнтську базу.

Як швидко вивести інтернет-магазин у ТОП?

Вивести інтернет магазин на першу сторінку пошукача вийде в період від 3-х до 7-ми місяців. Швидкість процесу залежить від поточного стану веб-ресурсу (якщо інтернет магазин недостатньо опрацьований, знадобиться більше часу на розкручування), активності конкурентів та бюджету (чим більше грошей, тим більше шансів потрапити до ТОП).

Які гарантії просування інтернет-магазину ви даєте?

Веб-студія iFish пропонує такі гарантії своїм замовникам:

 • Дотримання термінів, прописаних у офіційному договорі.
 • Загальний контроль за просуванням вашого інтернет-магазину.
 • Виправлення технічних неполадок.
 • Закупівля посилань.
 • Контроль зовнішньої маси посилань.
 • Підготовка та публікація контенту для інтернет магазину, що зчитується пошуковими системами.
 • Надання звітності.
Чому потрібно звернутися до студії iFish?

Крім наших професійних навичок та принципів якісної та безпечної роботи, ми — власники сайту, що знаходиться в ТОП у конкурентній ніші за такими запитами: замовити просування інтернет-магазину ➔ сео просування інтернет-магазину ➔ просування інтернет-магазину в топ ➔ seo просування інтернет магазину ➔ просування інтернет-магазину ціна ➔ просування інтернет магазину топ 10 ➔ оптимізація інтернет-магазинів Київ ➔ оптимізація інтернет-магазину Дніпро ➔ оптимізація інтернет-магазинів Харків ➔ просування інтернет-магазину Дніпро ➔ просування інтернет-магазину Київ ➔ просування інтернет-магазинів Харків. Ефективно просуваємо себе. Знаємо, як просунути вас. Для отримання консультації зателефонуйте нам, напишіть у месенджерах або заповніть форму на сайті.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Проведемо комплексне SEO просування вашого ❤ інтернет-магазину ❤ Технічні ❤ і ❤Контентні ❤ роботи ❤ Побудуємо стратегію посилань ❤ iFish докладе всіх зусиль для поліпшення позицій Вашого інтернет-магазину в пошукових системах ❤

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved