→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Просування інтернет-магазинів Полтава

Просування інтернет-магазину дозволяє залучити більше природного трафіку (відвідувачів), підвищити рейтинг вебресурсу у пошукових системах і зробити його повноцінним інструментом продажу. Оптимізуємо контент і допоможемо вам потрапити на перші сторінки результатів пошуку Google. Пропонуємо просування інтернет-магазину під ключ Полтава. Ціни на 2023 рік у вебстудії iFish.

683 людини замовили
82 відгуки
Термін просування: від 3 місяців
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

 

 1. Що таке SEO просування та які завдання виконує
 2. Чому без якісного розкручування інтернет-магазину у Полтаві не обійтися
 3. Що входить у комплексне просування інтернет-магазину
 4. Просування інтернет-магазину під ключ Полтава – покращити показники
 5. Просування інтернет-магазину під ключ Полтава у студії iFish
 6. Хто працює над SEO оптимізацією
 7. Що краще: просувати інтернет-магазин самостійно або звернутися до компанії
 8. Оптимізація інтернет-магазинів Полтава: переваги
 9. Актуальні ціни на просування інтернет-магазину
 10. Що вибрати: просування за трафіком, позиціями або конверсією
 11. Чому нам довіряють
 12. Додатково: рекомендації щодо просування інтернет-магазинів в Україні
 13. Питання-відповідь
 14. Замовлення прорахунку ціни для інтернет-магазину

 

Що таке SEO просування та які завдання виконує

Інтернет-магазин необхідний практично будь-якій компанії, яка прагне знайти потенційних клієнтів в онлайн-середовищі або презентувати свої продукти широкій аудиторії. Важливо не лише створити вебресурс, а й забезпечити його ефективне просування.

Скористайтеся професійними послугами студії iFish із просування інтернет-магазину та займіть верхні позиції у результатах пошуку.

Розкручування інтернет-магазинів у Полтаві має такі переваги: 

 • Формування лояльності аудиторії до вашого бренду і компанії.
 • Постійне залучення цільового трафіку на ваш інтернет-магазин, зацікавленого у придбанні ваших товарів чи послуг.
 • Збільшення продажів а, отже, і прибутку.

Давайте на зрозумілому прикладі розберемося, як працює SEO:

уявіть, що ви голодні і хочете піцу. Ви вводите запит в Google «замовити піцу Полтава». Пошуковик моментально запропонує вам безліч сайтів із доставкою їжі. Але максимально в поле вашого зору потрапить лише перша сторінка результатів пошуку (ну, може, ще друга-третя). Гортати до 5 сторінки, особливо коли голодний або обмежений час, ніхто не буде. Ви натисните на інтернет-магазини, що знаходяться у ТОПі Google, порівняєте асортимент і ціни, потім зробите замовлення.

Щоб потрапити у верхні рядки результатів пошуку, потрібне якісне розкручування сайту. Якщо ви хочете бути помітними та отримувати замовлення, потрібно завжди бути у топі.

Важливо залучити до роботи компетентну команду, яка здійснить ретельну оптимізацію інтернет-магазину та допоможе вивести його у топ пошукових результатів. Вихід – SEO просування інтернет-магазинів Полтава з фахівцями вебстудії iFish.

Чому без якісного розкручування інтернет-магазину у Полтаві не обійтися

Конкуренція


Полтава, як і будь-яке інше місто, має безліч пропозицій у різних сферах. Якщо ваш інтернет-магазин не розкручений та його не бачать пошукові системи, буде складно привернути увагу цільової аудиторії та конкурувати з іншими підприємствами чи організаціями у регіоні.

Локальна аудиторія


якщо ваш бізнес орієнтований на аудиторію у Полтаві, то оптимізація інтернет-магазину відповідно до місцевих запитів допоможе збільшити видимість у пошукових системах. Це збільшить шанси на залучення клієнтів.

Збільшення відвідуваності


розкручування інтернет-магазину у Полтаві допоможе значно збільшити кількість відвідувачів. А що більше людей відвідує ваш сайт, то більше потенційних клієнтів. SEO працює на продажі і загальний успіх вашого бізнесу.

Зміцнення іміджу


ефективне просування сприяє підвищенню авторитетності вебресурсу. Коли інтернет-магазин добре оптимізований, він викликає більше довіри у відвідувачів, оскільки люди часто схильні купувати/замовляти послуги в інтернет-магазинах, що знаходяться у ТОПі пошуку Google.
Якщо інтернет-магазин є, а клієнтів немає, то у вас мертвий вебресурс. Щоб виправити ситуацію, потрібно розкрутити інтернет-магазин Полтава. Ви отримаєте більше трафіку, відмежуєтесь від конкурентів і зможете збільшити обсяг продажів.

Що входить у комплексне просування інтернет-магазину

Аудит інтернет-магазину

Починаємо з аналізу вашого вебресурсу. Шукаємо технічні недоліки і помилки, що негативно позначаються на процесі просування інтернет-магазину у Полтаві. На основі даних складаємо технічне завдання для оптимізації.

01 Етап

Вибір ключових слів

Досліджуємо ключові слова і фрази, які користувачі запитують під час пошуку інформації, пов’язаної з вашою нішою або бізнесом. Це допоможе оптимізувати ваш контент і підвищити його видимість у пошукових системах.

02 Етап

Оптимізація вмісту

Вводимо вибрані релевантні ключові запити до текстів інтернет-магазину. Створюємо якісні, інформативні і унікальні матеріали, цікаві і корисні для користувачів.

03 Етап

Технічна оптимізація

Проводимо низку дій, що включають оптимізацію швидкості завантаження сторінок, покращення структури URL, створення файлу sitemap, виправлення помилки 404 та інших технічних проблем. Ці заходи необхідні для підвищення видимості вашого інтернет-магазину у пошукових системах і створення зручнішого досвіду користувача.

04 Етап

Оптимізація метаданих

Працюємо із заголовками сторінок, мета-тегами, описами і альтернативними текстами для зображень, щоб пошукові системи краще розуміли вміст інтернет-магазину та показували його у результатах пошуку.

05 Етап

Побудова посилань

Підвищення маси посилань залишається важливим фактором для ранжування. Придбаємо посилання на форумах і тематичних майданчиках, забезпечуючи плавне і природне зростання профілю посилань, щоб уникнути можливих санкцій з боку пошукових систем щодо вашого ресурсу.

06 Етап

Налаштування реклами

За потреби налаштовуємо контекстну рекламу або застосовуємо інші способи просування, щоб досягти кращих результатів.

07 Етап

Моніторинг і аналіз

Відстежуємо результати і аналізуємо ефективність робіт. Це дозволить визначити, які методи працюють, а які ні, і у разі потреби внести коригування у стратегію просування, беручи до уваги отримані дані і метрики.

08 Етап

Звіти

Після завершення всіх завдань складаємо звіт, який надаємо наприкінці кожного місяця. Наша робота завжди доступна і прозора для вас.

09 Етап

Постійна підтримка і оновлення

У зв’язку з регулярними змінами алгоритмів пошукових систем і потреб користувачів важливо час від часу оновлювати інформацію в інтернет-магазині. Вносимо коригування у загальну стратегію, коли це потрібно. Рекомендуємо не залишати все на самоплив, а покращувати і доопрацьовувати ваш інтернет-магазин, щоб зберегти своє місце у топі.

10 Етап

Просування інтернет-магазину під ключ Полтава допоможе покращити показники

 

Органічний трафік

відвідувачів на вашому вебресурсі побільшає. Отже, зросте кількість потенційних клієнтів і буде більше можливостей для продажу.

 

Цільовий трафік

завдяки SEO в інтернет-магазин потрапляють користувачі, які активно шукають інформацію або продукти, пов’язані з вашою галуззю. Тобто ймовірність конверсії цих відвідувачів у клієнтів вища.

 

Впізнаваність бренду

завдяки покращенню позицій інтернет-магазину в пошукових системах бренд стає помітнішим для користувачів.

 

Довгострокові результати

після досягнення високих позицій у результатах пошуку інтернет-магазин може залишатися там тривалий час, навіть якщо ви припините інтенсивність оптимізації.

 

Економічна вигода

порівняно з іншими методами маркетингу SEO вимагає менших вкладень. Безумовно, треба інвестувати час і ресурси в оптимізацію, але ці витрати себе виправдають, адже ви отримаєте зростання трафіку і бізнесу загалом.

 
 
SEO просування допомагає збільшити органічний трафік із пошукових систем. Це означає, що вам не доведеться платити за кожний перехід, як у випадку з контекстною чи таргетованою рекламою.

Просування інтернет-магазину під ключ Полтава

Просування інтернет-магазину під ключ Полтава у студії iFish

Робочий процес у нашій студії вибудовується таким чином:

 

Підготовчі роботи:

 1. Аналізуємо ваш бізнес і цільову аудиторію.
 2. Виконуємо первинний аудит вашого інтернет-магазину для виявлення сильних і слабких сторін. 
 3. Вивчаємо інтернет-магазини конкурентів та їхні позиції у пошукових системах.
 4. Підбираємо ключові слова, які відповідають вашій ніші.
 5. Розробляємо попередню стратегію просування інтернет-магазину.

 

Оптимізація і розкручування інтернет-магазину:

 1. Виконуємо комплекс робіт з внутрішньої і зовнішньої оптимізації.
 2. Співпрацюємо з вами і обговорюємо додаткові завдання, які допоможуть покращити результати.
 3. Активно вивчаємо статистичні дані, пов’язані з вашим інтернет-магазином, щоб отримати цінну інформацію.
 4. На основі цих даних вносимо необхідні коригування у стратегію та даємо рекомендації щодо покращення вашого інтернет-магазину і його просування.
 5. Наприкінці кожного місяця роботи надаємо докладний звіт про виконані завдання і досягнуті результати.

 

Працюємо з різними типами вебпроєктів, серед них інтернет-магазини.

Хто працює над SEO оптимізацією

SEO зазвичай займаються досвідчені фахівці з пошукової оптимізації або вебмаркетологи, які мають глибокі знання і досвід у цій галузі.

 

Оптимально мати команду фахівців, які можуть взаємодіяти і виконувати різні завдання. У ній можуть бути SEO-фахівець, контент-менеджер, веброзробник, аналітик, копірайтер та інші професіонали – залежно від потреб проєкту.


Завдання розподіляються так:

Фахівці пошукової оптимізації
Спеціалізуються на покращенні позицій інтернет-магазину у пошукових системах. Виконують дослідження ключових слів, оптимізують контент, структуру і технічні аспекти інтернет-магазину, а також працюють над збільшенням маси посилань і поліпшенням користувальницького досвіду.
МаркетологиВизначають цільову аудиторію, проводять аналіз конкурентів і ринку, створюють і оптимізують рекламні кампанії, а також відстежують результати та виконують маркетингові дослідження.
КопірайтериЗаймаються створенням оригінального і високоякісного контенту для інтернет-магазину (статті, описи, блоги та інші текстові матеріали, оптимізовані з урахуванням вимог пошукових систем).
Дизайнери і розробникиСтворюють і адаптують дизайн інтернет-магазину. Головна мета – зробити його привабливим, зручним і функціональним. Команда також відповідає за швидкість завантаження сторінок і адаптивний дизайн.
Фахівці з контекстної рекламиРозробляють і керують рекламними кампаніями на платформах контекстної реклами, таких як Google Ads. Вибирають ключові слова, створюють рекламні оголошення і налаштовують кампанії з метою залучення цільової аудиторії.
Спеціалісти з соціальних медіа (SMM)Створюють контент для публікацій, взаємодіють з аудиторією, керують рекламними кампаніями у соціальних мережах і відстежують результати.
АналітикиАналізують дані про відвідуваність інтернет-магазину і вивчають поведінку користувачів. Використовують ці дані для оцінки ефективності маркетингових стратегій, визначення ключових метрик і прийняття рішень для оптимізації роботи інтернет-магазину.

 

Звичайно, це не вичерпний перелік фахівців, які можуть бути задіяні у проєкті. Кількість співробітників для виконання завдань і досягнення SEO цілей залежить від багатьох факторів: потреб клієнта, бюджету, актуального стану інтернет-магазину тощо.

Що краще: просувати інтернет-магазин самостійно або звернутися до компанії

Все залежить від вашого рівня знань і досвіду в галузі інтернет-маркетингу, доступних ресурсів (час, бюджет і персонал) та складності поставлених завдань. 

 

Самостійне просування – гарний варіант, якщо ви знаєте як працює SEO/SMM. Тим, хто має обмежені фінансові можливості, теж можна спробувати розкрутити інтернет-магазин самому.

 

Але якщо у вас немає досвіду у сфері онлайн-маркетингу або мало часу для самостійного просування, звернення до спеціалізованої компанії – куди найкращий шлях. Адже розкручування інтернет-магазину Полтава — це копітка робота. Професійні маркетологи розроблять ефективну стратегію просування та використають необхідні інструменти, щоб отримати найкращі результати.

 

Важливо враховувати складність завдань просування. Якщо у вас великий проєкт, що потребує комплексного підходу, своїми силами ви навряд чи впораєтеся.

 

Зрештою, рішення залежить від ваших цілей і особистого комфорту. Якщо компанія намагається самостійно просувати свій корпоративний интернет-магазин або навіть покладається на «сина маминої подруги», результатів можна так і не побачити, а ось проблеми на горизонті будуть осяжні.

 

Ви можете розглянути компроміс: співробітництво з компанією щодо консультації або часткового виконання завдань. Так ви отримаєте одночасно підтримку і експертні знання та збережете водночас певний рівень контролю над процесом.

Оптимізація інтернет-магазинів Полтава: переваги

Чому варто вибрати саме комплексне просування?

 

Ось переваги такого підходу: 

 • Різноманітність стратегій: комплексне SEO просування включає різні аспекти, такі як ключові слова, оптимізація контенту, внутрішня посилальна структура, технічна оптимізація, створення якісних зворотних посилань та ін. Така комбінація допомагає поліпшити позиції інтернет-магазину в пошуковій видачі.
 • Довгострокові результати: результати SEO просування зазвичай не відразу помітні. Однак, якщо ви реалізуєте комплексний підхід до SEO і продовжуватимете оптимізацію надалі, зможете досягти довгострокових і стабільних результатів. Це пов’язано з тим, що пошукові системи постійно оновлюють свої алгоритми, тому необхідно адаптувати контент до цих змін і підтримувати високі позиції ресурсу пошуку.
 • Поліпшення досвіду користувача: оптимізація швидкості завантаження сторінок, створення зручної навігації, покращення мобільної доступності зробить ваш інтернет-магазин привабливішим і зручнішим для користувачів. А гарний досвід користувача не тільки сприяє утриманню відвідувачів в інтернет-магазині, але й допомагає підвищити конверсію і рівень залученості.
 • Фінансова вигода: комплексне розкручування вебсайту дозволяє досягти балансу у витратах. Можна визначити найефективніші інструменти і канали просування, які допомагають досягти максимальних результатів, мінімізуючи витрати.

 

Співпраця з iFish – це вигідно і надійно.

Працюючи з нами, ви можете розраховувати на:

 • Якісну пошукову оптимізацію.
 • Збільшення кількості відвідувачів.
 • Гарантоване дотримання термінів роботи, які будуть прописані у договорі.
 • Команду професіоналів, яка містить оптимізаторів, контент-менеджерів, копірайтерів та інших фахівців.
 • Щомісячний звіт про виконану роботу, який дозволить вам коригувати стратегію просування. 
 • Допомогу і корисні рекомендації щодо розкручування інтернет-магазинів.

 

Для отримання консультацій і уточнення деталей співробітництва зв’яжіться з нашими менеджерами за телефоном або напишіть у месенджери.

Актуальні ціни на просування інтернет-магазину

Цікавитесь, скільки коштує розкрутити інтернет-магазин Полтава? Ціна послуги залежить від таких факторів:

 

 • Конкуренція: якщо ваш бізнес знаходиться у висококонкурентній ніші у Полтаві, де багато компаній вже активно просувають свої інтернет-магазини, вартість просування може бути вищою.
 • Цільова аудиторія: ціна просування залежить від того, наскільки широко потрібно охопити аудиторію. Якщо ви хочете просуватися лише всередині регіону, послуга буде коштувати дешевше, ніж у разі розкручування на міжрегіональному або міжнародному рівні.
 • Обсяг роботи: кількість сторінок в інтернет-магазині і його особливості можуть впливати на вартість просування. Якщо у вас об’ємний вебпроєкт з безліччю сторінок, що потребує інтенсивнішої оптимізації, знадобляться додаткові ресурси, що відповідно підвищить оплату.
 • Необхідні послуги: ціна просування відрізнятиметься залежно від того, які конкретні послуги вам потрібні. Наприклад, оптимізація контенту і аналіз конкурентів – це одна ціна, а все це плюс створення профілю посилань, налаштування рекламних кампаній та ін. – вже інша. 
 • Репутація агентства: імідж агентства і досвід фахівців, яких ви наймаєте для просування, впливатимуть на вартість послуги. Компанії з гарною репутацією і значним портфоліо беруть більше грошей.

Вартість просування інтернет-магазину також залежить від обраного методу, з яким працюватимуть оптимізатори.

 

Актуальні ціни на 2023 рік

Тип просуванняВартість просування
Просування за трафікомвід $0,1 за перехід
Просування за позиціямивід $1 за запит
Просування за конверсієювід $2 за лід

 

Просування за трафіком — це стратегія, метою якої є збільшення кількості відвідувачів на вебсайті.

 

Просування інтернет-магазину за позиціями — метод, спрямований на покращення видимості інтернет-магазину у пошукових системах. Основне завдання полягає у тому, щоб вебресурс займав вищі позиції в органічних (неоплачуваних) результатах пошуку за певними ключовими словами або фразами.

 

Просування інтернет-магазину за конверсією фокусується на перетворенні відвідувачів вебресурсу на активних користувачів чи клієнтів, які виконують бажані дії в інтернет-магазині: купують товари, заповнюють форми, підписуються на розсилку тощо.

Що вибрати: просування за трафіком, позиціями або конверсією

Вибір між просуванням інтернет-магазину за трафіком, позиціями чи конверсією залежить від конкретних бізнес-цілей, вашого бюджету, галузевих особливостей і поточного стану інтернет-магазину.

Важливо враховувати, що ці три стратегії не є взаємовиключними, а їх комбінування може бути найефективнішим підходом.

 

Просування інтернет-магазину за трафіком:

 • Придатне, якщо основною метою є збільшення кількості відвідувачів в інтернет-магазині.
 • Ефективне для залучення цільової аудиторії і підвищення загальної видимості бренду.
 • Вимагає використання різних каналів маркетингу для залучення відвідувачів, таких як SEO, контекстна реклама, соціальні медіа та інші.

 

Просування інтернет-магазину за позиціями: 

 • Придатне, якщо вашою основною метою є покращення органічної видимості інтернет-магазину у пошукових системах.
 • Допомагає збільшити кількість органічного трафіку, використовуючи оптимізацію контенту та інші SEO стратегії.
 • Потребує часу і зусиль для досягнення високих позицій у результатах пошуку і підтримки конкурентоспроможності.

 

Просування інтернет-магазину за конверсією: 

 • Придатне, якщо вашою основною метою є збільшення конверсій і здійснення конкретних дій користувачами в інтернет-магазині.
 • Сфокусоване на оптимізації користувальницького досвіду, контенту і викликів, щоб максимізувати кількість виконаних цільових дій.
 • Потребує аналізу даних, тестування і постійної оптимізації для досягнення найкращих результатів.

 

Рекомендується зробити аналіз вашого бізнесу, цілей і доступних ресурсів, а також проконсультуватися з досвідченими фахівцями студії iFish, щоб визначити оптимальну стратегію просування інтернет-магазину, що поєднує різні підходи відповідно до ваших потреб і умов.

За просування інтернет-магазину в Google потрібно буде сплатити мінімум 12 500 грн.

Чому нам довіряють

Студія iFish займається проєктами різних тематик вже понад 12 років. При співпраці з нами з питань пошукової оптимізації інтернет-магазину у Полтаві ви отримуєте такі переваги: 

 

 • Використання лише безпечних SEO технологій, що дозволяє вам органічно просуватися без ризику санкцій.
 • Докладний план робіт, що включає список усіх заходів щодо просування вашого інтернет-магазину протягом місяця.
 • Регулярна звітність про виконану роботу.
 • Індивідуальний стратегічний підхід і комплексна програма розкручування з урахуванням особливостей вашого проєкту.
 • Постійні консультації і рекомендації щодо просування вашого інтернет-магазину.
Додатково: рекомендації щодо просування інтернет-магазинів в Україні

За роки роботи здобули цінний досвід у просуванні вебресурсів різних типів і тематик. Ось декілька загальних рекомендацій щодо розкручування інтернет-магазинів у Полтаві:

 

 • Використовуйте локальне SEO: місцеві користувачі активно шукають товари і послуги в регіоні, а також інформацію українською мовою, тому важливо оптимізувати контент, додати відповідні ключові слова і фрази.
 • Залучайте аудиторію через соціальні мережі: українці постійно користуються соцмережами, тому створіть стратегію просування у соціальних медіа, щоб привабити та зацікавити цільову аудиторію.
 • Працюйте з місцевими блогерами: співпраця з місцевими лідерами думок і медіа-персонами допоможе досягти більшої органічної видимості і зацікавити нову аудиторію. 
 • Беріть участь у місцевих заходах і спільнотах: беріть участь у конференціях, виставках та інших заходах у Полтаві, щоб встановити нові контакти і підвищити видимість бренду у пошукових системах. 
 • Створюйте унікальний контент з українським акцентом: розробляйте контент, який відображає українську культуру і традиції Полтави, цінності й інтереси вашої цільової аудиторії.
 • Використовуйте локальні онлайн-каталоги і ресурси: розміщуйте інформацію про свій бізнес в онлайн-каталогах і каталогах місцевих підприємств.
 • Впровадьте українську версію інтернет-магазину: переконайтеся, що ваш інтернет-магазин підтримує українську мову, дозволяє оплату у гривнях та пропонує зручні способи доставки у регіоні.

 

Зробіть свій інтернет-магазин зручним і зрозумілим, розміщуйте на ньому цікаву інформацію, створюйте якісні зворотні посилання, збільшіть швидкість завантаження ресурсу, і тоді він стане привабливим для людей.

Якщо ваш інтернет магазин існує вже не один день, а покупців немає, вам треба звернутися за допомогою до професійних оптимізаторів.

Не потрібно витрачати час на самостійне вивчення особливостей SEO – краще доручіть цю роботу досвідченим професіоналам студії iFish. Щоб замовити просування інтернет-магазину в Полтаві, зв’яжіться з нами за телефоном або напишіть у месенджер. Підкоримо Google разом!

Питання-відповідь

Яка вартість розкручування інтернет-магазину в Полтаві?

Вартість просування інтернет-магазину в Полтаві залежить від різних факторів, таких як обсяг і складність робіт, конкурентність галузі, обрана стратегія просування і репутація компанії.

Давайте розіб’ємо на частини: 

 • Обсяг робіт: якщо інтернет-магазин має велику кількість сторінок або вимагає значних змін у структурі і контенті, просування буде коштувати дорожче. 
 • Необхідні послуги: види послуг, які вам потрібні, такі як SEO-оптимізація, контент-маркетинг, аналітика, рекламні кампанії тощо, також впливають на вартість.
 • Конкурентність галузі: у випадку, якщо бізнес знаходиться в ніші з безліччю конкурентів, просування інтернет-магазину може вимагати великих зусиль і ресурсів, що вплине на підсумкову суму.
 • Репутація і досвід: відомі компанії і досвідчені фахівці можуть вимагати вищу плату за свої послуги.
 • Географічне розташування: вартість просування інтернет-магазину може залежати від місця розташування, оскільки у різних регіонах різна конкуренція і вартість життя, що впливає на розцінки. 

 

У студії iFish працюють професіонали, які відповідають за свою роботу. Проведемо особисту консультацію з детальним обговоренням вашого проєкту і розрахунком вартості послуги, враховуючи ваші вимоги і бюджет. Для оформлення замовлення заповніть форму на сайті або зв’яжіться з нами за телефоном.

Мій інтернет-магазин у ТОПі, чи потрібне мені SEO?

Провідна позиція інтернет-магазину сьогодні не гарантує вам присутність на вершині завтра. Трапляється так, що раніше успішний вебресурс втрачає свої позиції через недбале ставлення до просування. Тому займатися SEO оптимізацією інтернет-магазину потрібно постійно.

Мій інтернет-магазин ще не у ТОПі. За скільки часу можна вивести інтернет-магазин у ТОП?

Швидке досягнення верхніх позицій у результатах пошуку майже фантастика. В реальності терміни залежать від рівня конкуренції в ніші, якості самого інтернет-магазину, методів просування та інших факторів.

Щоб вивести інтернет-магазин на першу сторінку результатів пошуку, потрібно від 3 до 7 місяців.

Який мінімальний термін співпраці з розкручування інтернет-магазину?

Рекомендуємо розглядати співпрацю з розкручування інтернет-магазину у довгостроковій перспективі, оскільки помітні результати отримати одразу дуже складно.

Просування інтернет-магазину – це плавний процес, який передбачає аналіз, оптимізацію, створення контенту, поліпшення користувальницького досвіду та інші заходи, необхідні для підвищення видимості інтернет-магазину і залучення цільової аудиторії.

Укладайте договір співробітництва терміном від 6 місяців до 1 року. Протягом цього періоду фахівці проведуть усі необхідні дії для досягнення бізнес-завдань, моніторинг ефективності просування, а також внесуть необхідні коригування для досягнення найкращих результатів. 

Однак мінімальний термін співпраці обговорюється зі студією iFish в індивідуальному порядку, оскільки залежить від якості інтернет-магазину і завдань бізнесу.

Що включає вартість просування інтернет-магазину?

Розкрутка інтернет-магазину в Полтаві передбачає роботу таких фахівців: 

 • Персональний акаунт-менеджер: контролює процес та ставить завдання SEO фахівцям. 
 • SEO фахівець: здійснює безпосередньо просування веб-ресурсу, займається технічними завданнями і складає звітність. 
 • Лінкбілдер: закуповує посилання і стежить за зовнішньою масою посилань.
 • Копірайтер: пише інформативні і релевантні тексти для вашого інтернет-магазину.
 • Web-програміст: оптимізує інтернет-магазин під вимоги пошукових систем і відвідувачів.

 

Просування у студії iFish передбачає аудит інтернет-магазину, підбір ключових слів, внутрішню і зовнішню оптимізацію, аналіз ефективності.

Чому варто звернутися саме до iFish?

Співпраця з нами дає низку переваг:

 1. Працюємо з проєктами практично будь-якої тематики, використовуючи максимально безпечні технології просування. Позиції вашого інтернет-магазину утримуються у природний спосіб.
 2. Ваш проєкт вестиме персональний менеджер, з яким ви завжди можете зв’язатися для уточнення робочих питань.
 3. Використовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника і розробляємо відповідну стратегію просування.
 4. Наприкінці кожного місяця надаємо детальний звіт про виконану роботу.
 5. Приділяємо увагу деталям і мінімізуємо помилки у робочому процесі.
 6. Орієнтуємося не лише на залучення трафіку, а й на покращення якості інтернет-магазину.
 7. Відповідальні за результат та зацікавлені в ефективних показниках.

Окрім професійних навичок та принципів якісної і безпечної роботи, ми — власники сайту, що знаходиться у ТОП у конкурентній ніші за такими запитами: 

замовити просування інтернет-магазину ➔ сео просування інтернет-магазину ➔ просування інтернет-магазину в топ ➔ seo просування інтернет-магазину ➔ просування інтернет-магазину ціна ➔ просування інтернет-магазинів у топ 10 ➔ оптимізація інтернет-магазинів Київ ➔ оптимізація інтернет-магазинів Дніпро ➔ оптимізація інтернет-магазину Харків ➔ оптимізація інтернет-магазинів Харків ➔ просування інтернет-магазину Харків.

Успішний досвід просування власного сайту – наша візитна картка!

Які гарантії просування інтернет-магазину ви надаєте?

Вебстудія iFish пропонує такі гарантії своїм замовникам: 

 • Укладання договору. 
 • Упорядкування технічного завдання.
 • Загальний контроль за просуванням вашого інтернет-магазину. 
 • Адаптація контенту інтернет-магазину, зчитуваного пошуковими системами. 
 • Юзабіліті.
 • Надання звітності.

 

Для отримання консультації та замовлення просування інтернет-магазину в Полтаві зателефонуйте нам або напишіть повідомлення у месенджер.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Проведемо комплексне SEO просування вашого ❤ інтернет-магазину ❤ Технічні ❤ і ❤Контентні ❤ роботи ❤ Побудуємо стратегію посилань ❤ iFish докладе всіх зусиль для поліпшення позицій Вашого інтернет-магазину в пошукових системах ❤

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved