→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Просування інтернет-магазинів у Запоріжжі

Бажаєте збільшити трафік на інтернет-магазин у Запоріжжі та вивести веб-ресурс у топ пошукової видачі? Аудит, технічна оптимізація, SEO-копірайтинг, формування семантичного ядра, лінкбілдинг з урахуванням певного регіону. Комплексне просування інтернет-магазину під ключ у Запоріжжі у веб-студії iFish. Актуальний прайс на 2023 рік.

683 особи замовили
82 відгуки
Термін просування: від 3 місяців
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

 1. Регіональна розкрутка інтернет-магазину на шаблоні та за індивідуальним проектом
 2. Просування інтернет-магазину у Запоріжжі
 3. Етапи SEO просування інтернет-магазинів у Запоріжжі
 4. Розкрутка інтернет-магазину під ключ у Запоріжжі має на увазі
 5. Просування інтернет-магазину під ключ у Запоріжжі
 6. Чи можна замовити разові послуги з просування?
 7. Як оптимізувати інтернет-магазин на WordPress
 8. Просування інтернет-магазину на 1С Бітрікс
 9. Питання та відповіді
 10. Замовлення прорахунку ціни для інтернет-магазину

 

Регіональна розкрутка інтернет-магазину на шаблоні та за індивідуальним проектом

З розвитком торгівлі в інтернеті власники інтернет-магазинів почали шукати способів залучення відвідувачів на свій ресурс. Дієвим методом є SEO просування. За його допомогою можна за короткий час вивести інтернет магазин у ТОП пошукових систем, зацікавити потенційних клієнтів, збільшити продаж, сформувати імідж бренду, викликати довіру до нього.

Замовити просування інтернет-магазину в Запоріжжі – це означає зайнятися регіональною розкруткою. Тобто відбувається збільшення видимості веб-ресурсу в пошуковій системі з урахуванням міста. Це дуже зручно, якщо ваш бізнес локальний і потрібні користувачі лише з конкретного регіону .

У веб-студії iFish можна отримати послуги SEO саме для Запоріжжя. Допомагаємо досягти добрих результатів за демократичними цінами. Наша команда спеціалістів працює із інтернет магазинами як на основі готового рішення, так і з унікальним дизайном.

Який інтернет-магазин легше просувати у пошукових системах

Інтернет-магазин, створений з нуля, завжди кращий – і для розвитку бізнесу, і ранжування. Такі ресурси створюються під конкретну мету. Тут продумується все до дрібниць, розробляється логічна структура, зрозуміла навігація, необхідні функції та унікальний дизайн, а також створюються можливості для розширення функціоналу у майбутньому. А при замовленні інтернет магазину на шаблоні клієнт отримує стандартний проект для вирішення дрібних завдань, часто без можливості доопрацювання та розвитку надалі. В інтернеті таких веб-ресурсів з однаковою структурою, схожим оформленням та неунікальними блоками може бути кілька сотень. Як думаєте, який з варіантів більше сподобається пошукачам?

Розвивати та просувати завжди простіше унікальний інтернет-магазин, розроблений на індивідуальне замовлення. Так ви зможете продумати юзабіліті, створити зручне меню, вигідно розставити блоки на сторінках і додати стільки розділів, скільки знадобиться, розмістивши в них корисну для аудиторії оптимізовану інформацію. Це сподобається не тільки користувачам, але й пошуковим системам, а значить, вони будуть показувати ваш інтернет магазин на першій сторінці видачі.

За результатами дослідження факторів, що впливають на ранжування, організувати просування інтернет-магазину в Google у Запоріжжі на 38% легше, якщо має унікальні структури та дизайн. Такі ресурси особливо привабливі для пошукових систем завдяки нестандартному оформленню, опрацьованому юзабіліті, SEO-орієнтованому контенту, складній верстці.

Що стосується шаблонного інтернет-магазину, то просувати його складніше через незручність користування. Але якщо розміщувати на сторінках унікальний контент, що включає релевантні запити, можна підняти позиції. Для цього необхідний аудит, грамотна внутрішня та зовнішня оптимізація, усунення недоліків.

Звичайно, індивідуальні веб-проекти коштують дорожче, ніж шаблонні, тому багато бізнесів, особливо дрібних, вирішують заощадити. Це доцільно, якщо ви не плануєте масштабувати свій проект та виходити на нові ринки. Але якщо прагнете розвиватися, хочете розширити базу клієнтів та збільшити продаж, краще вкластися в унікальний інтернет-магазин. Для дрібного та середнього бізнесу оптимальним рішенням може стати розробка шаблонного веб-ресурсу з доопрацюванням. У такому разі створюється дизайн з нуля відповідно до фірмового стилю компанії або напряму діяльності та по можливості розширюється функціонал, після чого виконується SEO оптимізація.

Просування інтернет-магазину у Запоріжжі

SEO допомагає привести до інтернет-магазину близько 60% всього трафіку. Особливу увагу приділяють зовнішній та внутрішній оптимізації ресурсу.
Під внутрішньою оптимізацією розуміють технічні роботи, розширення семантичного ядра, побудова структури, внесення ключових запитів та опрацювання юзабіліті інтернет-магазину.
Пошукову оптимізацію сайту починають із технічного аудиту. Шукають помилки, які можуть негативно вплинути на просування, складають план робіт та пишуть технічне завдання.
Потім приступають до формування та розширення семантичного ядра. Підшукують ключові слова та фрази та розподіляють їх по сторінках сайту. Також групують ключі за релевантністю та відсікають нерелевантні запити (назви товарів, категорії моделей, яких немає в інтернет-магазині, слова «безкоштовно», «недорого», імена конкурентів), оскільки вони можуть негативно вплинути на просування та поведінкові чинники.
Наступний крок – опрацювання структури, що включає створення інтуїтивно зрозумілої системи розподілу товарів та мінімальної кількості переходів, а також відсутність битих та циклічних посилань.
Текстовий контент інтернет-магазину перевіряють на унікальність та інформативність. Описи мають відповідати наступним параметрам: унікальність від 95%, ключі – 3%, вода – до 60%, академічна нудота трохи більше 9%. Проставляються актуальні ціни.
Також важливо розмістити якісні фотографії з різних ракурсів. При необхідності їх оптимізують – використовують різні дозволи: маленькі фотографії завантажуються зі сторінкою, а великі – при натисканні на них.
Потім настає етап виправлення помилок, виявлених у ході SEO аудиту: коригують редиректи, дублі сторінок, файли sitemap і robot, налаштовують інструменти, що не працюють, додають ЧПУ, видаляють биті посилання. Тобто усувають та допрацьовують усе те, що може негативно вплинути на швидкість та якість роботи інтернет-магазину. Тому іноді при технічному доопрацюванні необхідна заміна CMS, домену або додавання нових опцій.
Важливо, щоб кожна сторінка інтернет-магазину мала унікальні та читальні теги title і description. Від них залежить клікабельність сніпету. А це впливає на ранжування.
Подальша оптимізація сайту в Запоріжжі полягає в опрацюванні юзабіліті: перевірці коректного відображення на мобільних пристроях, вивченні інтерфейсу сайту та активності користувача, підборі найбільш зручних варіантів змін та перевірці їх спліт-тестами. Крім цього, звертають увагу на мікророзмітку, графу пошуку, фільтр та інструменти сортування продукції.
Що стосується зовнішньої оптимізації інтернет-магазину в Google, то необхідно регулярно нарощувати масу посилань. Це важливий чинник ранжирування.
Перевірці піддаються показники кількості доменів, тематика і відвідуваність сайтів-донорів, динаміка нарощування зворотних посилань, оптимальне співвідношення посилань (анкорні – 10%, безанкорні – 60%, змішані – 30%), внутрішня перелінковка. Після цього вивчають конкурентів і складають стратегію розкрутки посилань. Проводять дослідження посилального профілю та закривають від індексації беклінки. Використовують крауд-маркетинг, контент-маркетинг та сабміти для збільшення кількості посилань.
SEO просування інтернет-магазину в Запоріжжі може тривати кілька місяців, і перші результати буде видно не відразу. Тому варто запастись терпінням. Потім потрібно регулярно проводити SEO аудит, щоб перевіряти ефективність розкручування та за необхідності вносити коригування у стратегію.

Етапи SEO просування інтернет-магазинів у Запоріжжі

Технічне завдання

Обговорюємо з клієнтом деталі за проектом, ставимо завдання, визначаємо потрібні дії, щоб розкрутити інтернет-магазин у Запоріжжі, та прописуємо все у технічному завданні. Документ узгоджується із замовником.

01 Етап

Аудит інтернет-магазину

Перевіряємо інтернет магазин на наявність серйозних недоробок і помилок, які негативно впливають на індексацію сторінок, місце в пошуковій видачі та досвід користувача. Проводимо аналіз більш ніж 40 пунктів, серед яких і вимоги Google.

02 Етап

Вивчення конкурентів

Аналізуємо інтернет-магазини конкурентів у вашій ніші, визначаємо сильні та слабкі сторони, вивчаємо контент та на основі цих даних розробляємо стратегію просування для вашого бізнесу.

03 Етап

Формування семантичного ядра

Вивчаємо ключові слова та фрази, підбираємо релевантні та групуємо їх. Формуємо семантичне ядро. Це потрібно для оптимізації контенту. Пропустити цей крок можна в тому випадку, якщо у вас є підготовлений список запитів під ваш проект.

04 Етап

Внутрішня оптимізація

Проводимо комплекс дій для покращення сприйняття інтернет-магазину пошуковими системами. Серед них – оптимізація коду та структури, покращення юзабіліті, адаптація контенту під вимоги пошукових систем та введення ключових запитів, включаючи місто Запоріжжя, у тексти на сторінках.

05 Етап

Зовнішня оптимізація

Формуємо та нарощуємо посилальний профіль, розміщуємо зовнішні посилання на авторитетних ресурсах Запоріжжя у ніші та отримуємо зворотні посилання. Головна вимога до сайтів-донорів – надійність та якість. Лінкбілдинг підвищує рейтинг інтернет-магазину в пошукових системах та забезпечує постійний трафік.

06 Етап

Налаштування реклами

При необхідності налаштовуємо рекламні кампанії та складаємо оголошення для інтернет-реклами. Узгоджуємо із замовником рекламний бюджет.

07 Етап

Аналіз результатів

Вивчаємо показники та оцінюємо ефективність розкручування щомісяця. Зокрема, аналізуємо трафік, видимість інтернет-магазину, вартість одного відвідувача та ін. Усі ці дані вносимо до звіту та надаємо замовнику.

08 Етап

Розкрутка інтернет-магазину під ключ у Запоріжжі має на увазі

розширення семантичного ядра

підвищення позиції ресурсу у пошуковій видачі

покращення юзабіліті

збільшення трафіку

підвищення показників конверсії

управління поведінкою відвідувачів, направлення їх на інтернет-магазин

Просування інтернет-магазину під ключ у Запоріжжі

Просування інтернет-магазину

Замовити просування сайту в Запоріжжі та області, а також комплексну оптимізацію потрібно у таких випадках:

 

 • плануєте створити інтернет-магазин із оптимальною для просування структурою;
 • хочете залучити на веб-ресурс більше відвідувачів із Запоріжжя;
 • необхідно створити та оптимізувати нові розділи інтернет-магазину, щоб збільшити трафік;
 • текстовий контент потребує оновлення та адаптації під вимоги Google;
 • потрібен SEO аудит для пошуку шляхів покращення сайту;
 • незадоволені об’ємом трафіку, що надходить;
 • потрібний професійний лінкбілдинг.

 

Вартість просування інтернет-магазину під ключ у Запоріжжі стартує з 550 $. Плюси полягають у можливостях розвитку бізнесу. Інтернет-магазин стає більш зручним та цікавим для споживачів, зростає відвідуваність, покращується репутація, підвищується лояльність аудиторії, формується база постійних відвідувачів, більшість з яких стають клієнтами, зростають продажі.

Розкрутка інтернет-магазину під ключ має на увазі комплекс складних робіт, що впливає на терміни та вартість.

Комплексне просування інтернет-магазину працює найкраще. Ви можете вибрати кілька ефективних способів розкручування та об’єднати їх у єдину систему для покращення показників. Підходить для будь-яких бізнес-напрямків. Дозволяє отримати довгострокові стійкі результати, якісний трафік та конкурентну перевагу.

Чи можна замовити разові послуги з просування?

Окремо можна замовити будь-які послуги, пов’язані з оптимізацією та просуванням інтернет-магазину. Наприклад, аудит веб-ресурсу або налаштування реклами. Це доцільно, якщо ви займаєтеся просуванням самостійно, але хочете підстрахувати себе в якихось питаннях. Загалом, комплексна робота завжди вигідніша, оскільки не треба оплачувати кожну послугу окремо.

 

У нашій студії можна замовити професійну консультацію з погодинною оплатою.

 

 • Вартість години SEO-фахівця у Запоріжжі – від 55 до 65$. Ціна залежить від кваліфікації та досвіду працівника. Клієнти веб-студії iFish консультуються безкоштовно.
 • Ціни на аудит інтернет-магазину стартують від 700-1200$.
 • Послуги копірайтера обійдуться від 3$ за 1000 символів, якщо потрібний текст обсягом понад 100 000 слів. А матеріал до 50 000 оцінюється в 4 $ за 1000 символів.
 • Вартість внутрішньої оптимізації стартує з 590 $. Формування семантичного ядра оцінюється від 4$ за 100 категорій чи послуг та від 6$ – за 25-50 категорій чи послуг.
 • Ціна лінкбілдингу залежить від кількості посилань: до 50 – 4 $, до 100 – 3 $, від 100 – 2 $.

 

Комплексне просування передбачає виконання всіх цих послуг та інших дій, необхідні досягнення поставленої мети. Задіюється команда спеціалістів та використовуються різні інструменти.

Як оптимізувати інтернет-магазин на WordPress

CMS WordPress – це SEO-friendly система керування контентом. Що означає попадання інтернет-магазину на верхні позиції в пошуковій видачі Google за умови професійного підходу до просування.

 

У Вордпрес є кілька переваг, які сприяють розкрутці:

 

 • ліцензія GNU GPL , що дозволяє вільно використовувати, змінювати та розповсюджувати програмний продукт;
 • зручність використання, оскільки не потрібні навички програмування для редагування сторінок та додавання нового контенту;
 • безліч плагінів, що розширюють функціональні можливості системи;
 • швидка індексація пошуковою системою Google за наявності якісного контенту.

 

Однак без встановлення спеціальних плагінів базовий набір інструментів WordPress не забезпечує ефективного просування у Запоріжжі. Тому потрібні доповнення: WordPress SEO, Yoast, All in One SEO Pack, SEO Framework, Rank Math SEO та ін. Які саме знадобляться вашому веб-ресурсу і як їх коректно підключити, визначать SEO фахівці iFish.

 

SEO плагіни Вордпрес дозволяють:

 

 • створювати та налаштовувати XML-карти;
 • провести зрозумілу для людини транслітерацію URL;
 • створювати швидкі AMP-сторінки;
 • настроювати редиректи сервера;
 • додавати title, description, keywords;
 • оптимізувати текст та зображення;
 • застосовувати кешування;
 • використовувати атрибут nofollow для зовнішніх гіперпосилань та ін.

 

Просування інтернет-магазинів Запоріжжя на WordPress буде успішним у тому випадку, якщо сам веб-ресурс якісно створений та наповнений унікальним та корисним для користувача контентом.

Просування інтернет-магазину на 1С Бітрікс

Просування інтернет-магазину на Bitrix відбувається складніше, ніж WordPress. Це з особливостями системи управління контентом. Тому тут знадобляться послуги досвідченого спеціаліста з просування.

Так як 1С Бітрікс призначена для великих веб-проектів, вимоги до хостингу мають високі. Важливо подбати про потужний сервер та хорошу швидкість інтернету. До того ж потрібно уважно ставитися до інтеграції з іншими продуктами, щоб виключити збої.

 

Грамотне використання платформи дозволить скористатися всіма можливостями, а саме:

 

 • працювати легко із заголовками та тегами;
 • створювати шаблони автозаповнення;
 • отримувати статистику щодо входження ключів;
 • відстежувати статус індексації;
 • працювати із сервісами веб-мастерингу Google;
 • створювати та оновлювати Sitemap.xml;
 • генерувати зрозумілі URL-адреси;
 • оптимізувати роботу із robots.txt.

 

Однак вам доведеться зіткнутися з незручним інтерфейсом, обмеженістю опцій SEO-модуля, постійними оновленнями 1С, великою кількістю дублів сторінок, ресурсомісткістю, а також дорожнечею CMS та послуг програмістів. Фахівці iFish оптимізують сайти на різних двигунах. Вони знають тонкощі просування та особливості кожної системи управління контентом, тому допомагають отримати найкращі результати.

Питання відповідь

Кому підходить SEO просування інтернет-магазинів у Запоріжжі?

Просування підійде для інтернет магазинів різної тематики. SEO – чудова можливість покращити позиції для більшості онлайн-бізнесів Запоріжжя.

Як довго потрібно займатися SEO просуванням у Запоріжжі?

Для деяких ніш бізнесу в Запоріжжі достатньо буде від 6 до 8 місяців просування, щоб досягти успіху та зростання продажів. Для інших сфер розкручування потрібне на постійній основі. Справа в тому, що ринок розвивається динамічно, і конкуренти теж не стоять дома. Скільки часу знадобиться вашому інтернет-магазину, можна відповісти через 6 місяців робіт. Хоча SEO просування відноситься до довгострокових маркетингових стратегій, перші результати ви побачите вже через 3 місяці. До того ж, цей спосіб залучення відвідувачів в інтернет магазин є одним із найбюджетніших на сьогоднішній день.

Від чого залежить вартість SEO просування інтернет-магазину у Запоріжжі?

Щоб потрапити до ТОП, потрібно врахувати рівень конкуренції у вашій сфері діяльності у Запоріжжі, популярність та кількість обраних запитів, обсяги робіт із зовнішньої та внутрішньої оптимізації, тип ресурсу.

Яка ціна SEO просування у Запоріжжі?

Вартість просування запорізького інтернет-магазину залежить, по-перше, від агентства, по-друге, від послуг окремих фахівців: програміста, копірайтера, дизайнера, оптимізатора тощо. Розкрутка інтернет магазину за позиціями або трафіку коштуватиме 400$. А якщо до цього додати аналітику, вийде вже 460 $. Просування інтернет магазину в Запоріжжі з оплатою за лід стартує з 540 $. Також, на ціну послуги впливає обсяг робіт, стан інтернет-магазину, CMS, інструменти розкручування. Остаточну вартість ви дізнаєтесь після уточнення всіх деталей проекту, перевірки веб-ресурсу SEO спеціалістом та постановки ТЗ.

Чим iFish кращий за інші веб-студії?

Замовити просування інтернет-магазину у Запоріжжі у команди iFish потрібно з кількох причин:

 1. Надаються послуги персонального менеджера.
 2. Ви отримуєте докладний план дій, а потім щомісяця звіт про закриті завдання.
 3. Розробляється стратегія просування з урахуванням особливостей вашого бізнесу.
 4. Послуги надаються у комплексі.
 5. Гарантуємо увагу до деталей.
 6. Несемо відповідальність за результат.
 7. Наш сайт знаходиться в ТОПі за ключовими запитами у тематиці просування та оптимізації.
Як замовити послугу просування інтернет-магазину у Запоріжжі?

Якщо ви вирішили замовити розкрутку інтернет-магазину у Запоріжжі, зверніться до менеджерів студії iFish за телефоном або через один з месенджерів, які ви знайдете у розділі Контакти. Можна також заповнити спеціальну форму на сторінці. Студія укладає договір на послуги, що передбачають складання технічного завдання, закупівлю посилань, контроль зовнішніх посилань, підготовку та розміщення оптимізованого текстового матеріалу, регулярну звітність.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Проведемо комплексне SEO просування вашого ❤ інтернет-магазину ❤ Технічні ❤ і ❤Контентні ❤ роботи ❤ Побудуємо стратегію посилань ❤ iFish докладе всіх зусиль для поліпшення позицій Вашого інтернет-магазину в пошукових системах ❤

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved