→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Розробка інтернет-магазинів у Вінниці

Цікавить створення інтернет-магазинів у Вінниці на шаблоні чи з унікальним дизайном? Розробляємо інтернет-магазини для підвищення продажів. Виконуємо всі роботи із запуску інтернет-магазину будь-якого рівня складності.

683 особи замовили
82 відгуків
Термін розробки: до 20 днів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Виготовлення інтернет-магазину під ключ у Вінниці

Інтернет-магазин під ключ – це готовий до роботи веб-ресурс, який клієнт отримує з логіном та паролем після завершення розробки. Послуга передбачає виконання таких робіт:
аналіз інтернет-магазинів конкурентів у Вінниці;
створення структури майбутнього інтернет-магазину;
складання технічного завдання;
розробка унікального оформлення сторінок;
встановлення та налаштування системи управління вмістом інтернет-магазину;
верстка та програмування при доопрацюванні функціоналу;
наповнення 10-15 сторінок контентом, надісланим замовником;
розміщення інтернет-магазину на хостингу
Цей комплекс робіт у Вінниці коштуватиме приблизно 1000$. Однак, замовляючи інтернет-магазин під ключ, вам не обійтися без послуг, які оплачуються окремо. Серед них:
підключення домену та хостингу;
внутрішня та зовнішня оптимізація інтернет-магазину;
розкрутка у різний спосіб, налаштування реклами;
персональне навчання управлінню майбутнім інтернет-магазином.

Щоб замовити розробку інтернет-магазину у Вінниці, звертайтесь до студії iFish. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну систему керування контентом, після чого будуть розроблені унікальний сучасний дизайн та логічна структура, впроваджено потрібні функції та сервіси.

З яких робіт складається виготовлення інтернет-магазину у Вінниці?

Розробка технічного завдання

Складається ТЗ, в якому прописуються всі завдання щодо проекту та вимоги клієнта для розуміння, яким має бути кінцевий результат. План дій узгоджується із замовником.

01 Етап

Аналіз конкурентів

Вивчається ринок, особливості бізнесу клієнта, конкуренти у ніші та цільова аудиторія. Це необхідно для побудови ефективної стратегії та розробки інтернет-магазину, який виконуватиме поставлені завдання.

02 Етап

Вибір системи керування контентом

Замовник може вибрати платний або безкоштовний двигун. Тут слід відштовхуватися від специфіки бізнесу. Наприклад, WordPress – безкоштовна CMS, яку можна використовувати для невеликих інтернет-магазинів, а для більш серйозних та великих веб-проектів підійде одна з редакцій платної Bitrix або UMI. Розробники підкажуть, яка система керування потрібна саме вашому бізнесу, пояснивши всі нюанси роботи з обраною CMS.

03 Етап

Розробка дизайну

У роботі з інтернет-магазином малювати доведеться головну, внутрішні і сторінки, що відкриваються за посиланням (контакти, послуги або товари, про компанію, блог, помилка 404 та ін.). Кожна їх оцінюється окремо. Також доведеться доплачувати за впровадження додаткових мовних версій.

04 Етап

Реалізація функціоналу

Виконується доопрацювання шаблону під завдання бізнесу або розробка всіх необхідних роботи інтернет-магазину функцій з нуля.

05 Етап

Верстка інтернет-магазину

Для кожної сторінки коректного відображення у всіх браузерах створюється код мовами HTML і CSS. Робота верстальника оцінюється виходячи зі складності дизайну, кількості сторінок, персональних вимог замовника до верстки.

06 Етап

Наповнення інтернет-магазину

Замовник пропонує контент, який потрібно розмістити в інтернет-магазині. Якщо матеріал до публікації не підготовлений, окремо можна замовити послуги копірайтера.

07 Етап

Перевірка та тестування

Готовий інтернет-магазин тестується на помилки та перевіряється на відповідність технічному завданню. Потім проект надсилається замовнику на затвердження.

08 Етап

Обслуговування інтернет-магазину

Додатково можна замовити послугу супроводу інтернет-магазину для забезпечення стабільної роботи без помилок і збоїв.

09 Етап

Інтернет-магазин на шаблоні та індивідуальна розробка: критерії вибору

 

Вартість розробки

Шаблонний інтернет-магазин обійдеться набагато дешевше за індивідуальну розробку. По-перше, у цьому випадку участь у створенні інтернет магазину дизайнера, програміста та верстальника буде зведена до мінімуму – фахівці залучаються лише для адаптації шаблону під специфіку бізнесу замовника. По-друге, для налаштування зовнішнього вигляду достатньо виставити необхідні параметри, замінити логотип, графічні елементи, відображення блоків та вибрати відповідні відтінки. А коли виготовлення інтернет-магазину проводиться з нуля, потрібна повноцінна участь команди розробників та дизайнерів, більше часу та коштів. Вартість готового рішення у Вінниці стартує з 55000 тыс. грн і залежить від ціни шаблону, CMS та терміновості. Індивідуальна технологія стартує з 100 000 тис. грн. Однак тут набагато більше змінних, що впливають на остаточну вартість.

 

Швидкість створення

Інтернет-магазин на шаблоні запускається за короткий термін. Щоб не марнувати час, його відразу роблять на сервері, тому розробка займає до 10 робочих днів за умови, що не потрібні доопрацювання. Після тестування, веб-проект відкривають для індексації пошуковими системами. Мінімальний термін розробки індивідуального рішення – один місяць. Але процес може продовжуватися і довше, аж до одного року. Тривалість залежить від складності реалізації завдань, прописаних у ТЗ, та обсягу інтернет магазину.

 

Дизайн

Шаблони мають стандартний дизайн, тому інтернет-магазини, створені на базі шаблонного рішення, часто схожі між собою. Змінити можна лише колірне оформлення, зображення та шрифти. При виготовленні інтернет магазинів з нуля можна розробити авторський дизайн, унікальне оформлення без обмежень. Завдяки цьому веб-дизайнери легко вплітають фірмовий стиль компанії та сміливі ідеї на сторінці ресурсу.

 

Функціонал та структура

Індивідуальна розробка дозволяє впроваджувати будь-який функціонал, підключати системи аналітики та сторонні послуги, опрацьовувати бази даних, розміщувати необхідну кількість розділів та сторінок. Крім цього, можна створити продуману структуру інтернет-магазину, побудова якої починається з базового прототипування та завершується тестуванням. При цьому змінювати та покращувати інтернет магазин буде не складно. Адже спочатку він проектується з можливістю доопрацювання структури та функціоналу на вимогу замовника.

Інакше справи з шаблонними ресурсами . Функціонал у них закладено заздалегідь, все опрацьовано чітко та в деталях, тому змінити шаблон практично неможливо. У цьому інтернет-магазини на готовому рішенні істотно програють унікальним веб-ресурсам. Але завдяки стандартній структурі та зручній адміністративній панелі «шаблонні» прості в управлінні. Там одразу зрозуміло, які є можливості та обмеження, якого результату чекати «на виході».

 

Служба підтримки

Якщо щось не зрозуміло щодо управління шаблонним інтернет-магазином, можна звернутися до розробників, знайти інформацію на форумах або на офіційних ресурсах. А ось інтернет магазини, які виготовляються «на замовлення», – нестандартні, тому необхідно обговорювати з розробниками можливість навчання самостійній роботі з інтернет-магазином та надання допомоги у разі збоїв та багів.

 

Безпека

Чим популярніший шаблон, тим вища ймовірність його злому через знайдену хакерами вразливість. Питання безпеки дуже важливе, особливо якщо йдеться про торгівлю або зберігання великої кількості особистої та фінансової інформації про покупців. У той же час, уразливості в веб-ресурсах на індивідуальне замовлення також можуть бути, але вони не типові, тому просто натрапити на них не можна. Крім того, можна використовувати шифрування та протоколи безпеки, проводити регулярне тестування важливих елементів, щоб убезпечити інтернет-магазин від атак хакерів.

 

Просування

Індивідуальна розробка зазвичай пропонує більше можливостей для просування інтернет-магазину. Все тому, що пошукові системи прихильні саме до таких ресурсів, які мають унікальний дизайн, розширений функціонал, платна CMS і т.д. При цьому бюджет на рекламу буде різним. І якщо вам вдасться заощадити на розробці, розкручування може вийти вдвічі дорожче. Однак за грамотного підходу до пошукової оптимізації реально просунути інтернет магазин у топ у Вінниці і на шаблоні, і розроблений з нуля. З іншого боку, можна замовити контекстну рекламу.

Простий шаблонний інтернет-магазин не означає, що він застарілий і неякісний, а індивідуальна розробка з дорогим ексклюзивним дизайном не гарантує любові і довіри аудиторії. Визначальну роль грає якість інформації та зручність користувача. І, звичайно, важливо правильно вибрати розробника, щоб інтернет магазин стабільно функціонував і коректно відображав всю інформацію.

Розробка інтернет-магазинів під ключ у Вінниці

Створення інтернет-магазину для будь-якого бізнесу

Кількість користувачів, які роблять покупки онлайн, стрімко зростає, тому відкриваються нові і нові торгові майданчики з різними товарами. Це і не дивно, адже інтернет-магазини мають багато плюсів: цілодобовий режим роботи, необмежений розмірами приміщення асортимент, зниження накладних витрат, немає необхідності у великому штаті співробітників, постачання в будь-яку точку країни. А ще такий торговий майданчик дозволяє клієнтам оперативно знаходити інформацію та легко оформлювати замовлення, а власникам надає можливість швидко змінювати ціни, додавати знижки та акції, інформувати про очікувані надходження, новинки тощо.

 

Для того, щоб продає ресурс приносив прибуток, проробляють структуру, додають тільки потрібні функції, забезпечують легкий пошук і просте оформлення заявки, розробляють унікальне оформлення, що запам’ятовується, гармонійно поєднують всі елементи сайту. Крім цього, обов’язково враховують психологію покупців та акцентують увагу на їхніх болях та бажаннях. Саме такий підхід до розробки інтернет-магазину застосовують у iFish. У результаті ви отримуєте:

 

 • індивідуальний адаптивний дизайн;
 • безперебійну роботу та високу швидкість завантаження;
 • надійну систему керування контентом;
 • функції швидкого пошуку товарів, фільтри та сортування;
 • стильне оформлення карток товарів;
 • інтеграцію із сторонніми сервісами;
 • підготовку ресурсу до SEO просування.

 

Якщо йдеться про невеликий бюджет на розробку інтернет-магазину та дрібний бізнес, можна обмежитися мінімальним набором послуг: підбір CMS, додавання потрібних функцій, оформлення відповідно до фірмового стилю. Якщо планується створити інтернет-магазин у Вінниці з широким асортиментом, базовим набором послуг не обійтися. Тут доведеться не тільки підбирати потужну CMS та розробляти унікальний дизайн, а й впроваджувати широкий функціонал, підключити різні мовні версії (наприклад, російський та український), додавати особистий кабінет, інтегрувати майданчик із платіжними системами, службами доставки та іншими сервісами.

Розробка інтернет-магазину на Вордпрес: плюси та мінуси

Безперечно, найпопулярнішою системою керування контентом є WordPress. Більше 30% сайтів у мережі Інтернет створено на цій CMS. Така потреба пояснюється рядом переваг.

 

Серед переваг системи WordPress:

 • Швидкий запуск. На установку двигуна знадобиться кілька хвилин.
 • Зручна панель керування. Ви зможете керувати контентом за допомогою візуального редактора, набір інструментів якого нагадує редактор Word.
 • Безкоштовні шаблони та плагіни. Їхня велика кількість, що дозволяє підібрати оптимальний варіант під бізнес-завдання. Але за бажання отримати більше можливостей для роботи, можна використовувати платні шаблони та розширення. Плагіни мають свої особливості. Наприклад, Jetpack захистить інтернет-магазин від зламів і вірусів, Akismet перевіряє коментарі та блокує спам, NextGEN Gallery створює галереї зображень, Yoast SEO оптимізує сторінки під пошукове просування. Також є розширення, які підлаштовують інтернет-магазин WordPress під певні завдання: інтернет-магазини – WooCommerce або Easy Digital Downloads, форуми – bbPress тощо.
 • Адаптивність. Ця особливість увімкнена за умовчанням.
 • SEO-friendly. Інтернет-магазин на WordPress готовий до просування спочатку. А завдяки підключенню плагінів з’являються можливості вийти у ТОП.
 • Незалежність контенту Текст не пов’язаний з візуальною частиною, що дозволяє змінювати дизайн, не чіпаючи запису, сторінок, інструментів наповнення інтернет-магазину.
 • Відкритий код. Його можна змінювати, покращувати, розповсюджувати за ліцензією GPLv2. За наявності відмінних навичок розробки Open Source дозволяє написати свій код та забезпечити на WP-інтернет магазин будь-яку функціональність.
 • Підтримка хостинг-провайдерів. Можна купити домен на wordpress.org або скористатись послугами інших хостерів, які пропонують встановити WordPress за промовчанням.
 • Лояльна спільнота. Усі тонкощі роботи з CMS можна дізнатися на тематичних форумах, відеооглядах, гайдах. Там же можна знайти людей для спільної роботи зі створення нових плагінів.

 

При цьому Вордпрес не позбавлена недоліків. Серед основних із них:

 • низька швидкість завантаження,
 • велика кількість неякісних тем та розширень,
 • дублювання сторінок,
 • обмежені базові можливості,
 • проблеми з безпекою,
 • відсутність служби підтримки.

 

Якщо ви хочете розробити інтернет-магазин у Вінниці на Вордпрес, наші фахівці проведуть професійну консультацію та допоможуть вам підібрати оптимальний варіант, доопрацюють шаблон, проведуть необхідні налаштування та запустять проект.

Створення інтернет-магазинів у Вінниці на 1С-Бітрікс

Для великих комерційних веб-проектів Вінниці підійде платна система керування контентом 1C-Bitrix. Вона має низку особливостей, які виділяють її на тлі інших CMS.

 

По-перше , двигун має модулі для інтернет-магазину. З їх допомогою можна керувати каталогом товарів, цінами та знижками, продажами, акціями, виставляти різні одиниці виміру, вести складський облік, співпрацювати з платіжними системами та службами доставки, формувати звіти тощо. Кількість можливостей залежить від числа модулів, що підключаються, яке строго регламентується редакціями Bitrix.

 

По-друге , за допомогою цієї CMS забезпечено швидкий старт. Це скоротить як час на розробку, а й грошові витрати. На дизайні вдасться заощадити, а ось функціонал за необхідності доведеться доопрацювати. У будь-якому випадку, шаблон 1C-Bitrix можна адаптувати під специфіку бізнесу за допомогою візуального редактора.

 

По-третє , система управління контентом відмінно інтегрується з корисними сервісами: 1С, платіжні послуги, служби доставки, CRM, онлайн-каси, інструменти маркетингу (крім вбудованих).

 

По-четверте , Бітрікс має магазин готових модулів, які дозволяють заощадити на розробці функціоналу з нуля. По-п’яте , при грамотному налаштуванні сайт витримуватиме великі навантаження, не зменшуючи швидкості відображення сторінок. Якщо підключити вбудований механізм композитного кешування, швидкість завантаження складе 0,01 секунди.

 

По-п’яте, за грамотного налаштування інтернет-магазин витримуватиме великі навантаження, не зменшуючи швидкості відображення сторінок. Якщо підключити вбудований механізм “композитного кешування”, швидкість завантаження складе 0,01 секунди.

 

І на останок. Bitrix – це безпечно. Інтернет-магазин буде надійно захищений від вірусів та атак хакерів. Таку перевагу система отримала завдяки закритому коду та модулю проактивного захисту.

 

Проте ліцензія використання цієї системи управління контентом обійдеться недешево. До того ж доведеться її щорічно продовжувати. Тому не варто купувати продукт для невеликих аматорських веб-проектів із мінімальним бюджетом.

 

Крім цього, нелегко знайти розробників, які розуміються на тонкощах установки та налаштування Бітрікс. Фахівці iFish мають багаторічний досвід роботи з цією CMS, тому їм по плечу створити інтернет магазин у Вінниці будь-якої складності.

Редакції UMI.CMS для розробки інтернет-магазинів

UMI.CMS – якісна, зручна, функціональна система керування контентом. Вона підходить для створення інтернет-магазинів – від найпростіших до складних, багаторівневих веб-проектів завдяки 6 редакціям. Редакцію варто обирати залежно від специфіки бізнесу.

 

Які редакції для створення інтернет-магазину існують:

 1. Shop – призначена для інтернет-магазинів. Має базовий функціонал для e-commerce, а також готовий шаблон Demo Market, після встановлення якого можна приступати до електронних продажів. Вона обійдеться в 260 $.
 2. Commerce – призначена для великих комерційних порталів та інтернет-магазинів. Включає майже всі модулі для торгівлі в інтернеті, а завдяки відкритому коду дозволяє створювати власні доповнення. Ціна редакції – 395 $.

 

Всі редакції цієї системи управління контентом відрізняються простотою в управлінні, гнучкістю, функціональністю, коректною роботою при навантаженнях, наявністю опцій для SEO та онлайн-торгівлі, безпекою. Але в той же час UMI має великі вимоги до хостингу, так що не варто вибирати слабкі сервери і економити на безперебійному доступі до інтернету, якщо плануєте створити інтернет магазин у Вінниці на цій CMS.

Питання відповідь

Кому підійде розробка інтернет-магазину на шаблоні, а кому – ні?

Готове рішення підійде за мінімального бюджету на розробку, бажання швидкого запуску, тестування ніші або у разі невеликого регіонального бізнесу.

Створення інтернет-магазину на шаблоні – це готова структура, стандартний дизайн, який можна трохи змінити під фірмовий стиль або побажання клієнта. Створюється тоді, коли ви націлені на швидкий результат, не плануєте суттєво змінювати інтернет магазин з часом і вам вистачить стандартного функціоналу.

Якщо ви хочете запустити у Вінниці стартап чи онлайн-сервіс, будуєте бренд чи у вас великий бізнес, інтернет-магазин на основі готового рішення не підійде. У такому випадку потрібна індивідуальна розробка, що дозволяє отримати унікальний дизайн, що підкреслює статус компанії, та зручний функціонал підвищення лояльності користувачів.

Кому підійде індивідуальна розробка інтернет-магазину у Вінниці?

Існує кілька ситуацій, коли індивідуальна розробка інтернет-магазину у Вінниці – оптимальне рішення для бізнесу:

 1. Продаж унікальних товарів та послуг.
 2. Для роботи потрібний складний функціонал.
 3. Потрібно покращити імідж компанії.
 4. Важливо відбудуватися від конкурентів у ніші.
 5. Планується розвиток ресурсу та покращення його відвідуваності.

Інтернет-магазин з нуля можна розробити для середнього та великого бізнесу у різних сферах діяльності. Таке рішення допомагає сформувати позитивний образ компанії, завоювати довіру користувачів та підвищити продажі.

Навіщо мені замовляти інтернет-магазин у Вінниці з унікальним дизайном, якщо є дешевша альтернатива?

Якщо час та бюджет дозволяє вибрати розробку інтернет-магазину з нуля, зробіть це. На те є низка причин.

По-перше , такий інтернет-магазин виділяється серед інших веб-ресурсів у ніші. Він повністю відповідає вимогам замовника та вирішує поставлені завдання.

По-друге , інтернет-магазин з унікальним дизайном легко просувати. Причому SEO проходить природно, пошуковики показують такий веб-ресурс охочіше, а вкладення в контекстну рекламу будуть менше.

По-третє , інтернет-магазин можна доопрацьовувати незліченну кількість разів, а чистий код дозволяє досягти його коректної роботи.

Бажаєте отримати інтернет магазин, заточений під специфіку вашого бізнесу, замовте виготовлення інтернет-магазину у Вінниці у веб-студії iFish. Для консультації зателефонуйте нам або напишіть у месенджерах.

Навіщо моєму інтернет-магазину адаптивний дизайн?

Адаптивність – це здатність коректно відображати сторінки інтернет магазину на екранах різних пристроїв. Кожен веб-ресурс має бути mobile friendly, якщо він хоче з’явитися на перших позиціях у пошуковій видачі. Та й просто тому, що 94% інтернет-угод відбувається за допомогою гаджетів, а не персонального комп’ютера.

На кого оформляється хостинг та домен при розробці інтернет-магазину?

Доменне ім’я та хостинг реєструється на замовника або його компанію. У першому випадку знадобляться паспортні та контактні дані, у другому – реквізити компанії. Після здачі та повної оплати проекту ви отримуєте готовий інтернет-магазин разом із логіном та паролем для доступу до адміністративної панелі.

Чи підтримуєте ресурс після здачі проекту?

Після того, як готовий продукт було передано замовнику, розробник більше не займається ним. Але ви можете замовити послугу технічного обслуговування або доопрацювання інтернет-магазину додатково. У послугу входять: технічна підтримка, оновлення, резервне копіювання, захист від вірусів та атак, контроль продуктивності, просування, консультації.

Як формується вартість розробки інтернет-магазину?

Ціна інтернет-магазину залежить від кількох факторів:

 • типу интернет-магазина;
 • складності веб-проекту;
 • особливостей дизайну та інтерфейсу;
 • функцій та додаткових модулів;
 • кваліфікації розробника;
 • терміновості;
 • підтримки та обслуговування.

Ці фактори обумовлюються з виконавцем заздалегідь, щоб отримати повну картину та розрахувати вартість робіт.

Як замовити створення інтернет-магазину у Вінниці у веб-студії iFish?

Щоб замовити розробку інтернет-магазину, зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону, напишіть повідомлення у месенджер або лист на електронну пошту, скористайтесь онлайн-формою. Якщо виникли запитання, напишіть у чат для отримання оперативної відповіді.

Приблизну вартість розробки ви можете дізнатися за допомогою онлайн-калькулятора, розташованого на нашому сайті.

Працюємо з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 19:00. Спілкування із замовником відбувається по телефону, онлайн чи офлайн. Можливість особистої зустрічі у Вінниці необхідно обговорити із менеджером.

Ціна: розробка інтернет-магазину у Вінниці

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Інтернет-магазин шаблону
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервіс прийматиме оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів чи працює некоректно.
 • Ви хочете доторкнутися до ніші і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування незалежно від прайс агрегаторів і сервісів на кшталт Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Розробимо інтернет-магазин під будь-який бізнес. Побудуємо систему автоматизації процесів у вашому бізнесі [CRM ❤ Телефонія ❤ 1C]. Створимо систему лідогенерації за допомогою інструментів інтернет-маркетингу [PPC ❤ SEO ❤ SMM].

Оберіть зручний для Вас спосіб комунікації:

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved