→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Сайт під ключ у Запоріжжі

Кожен п'ятий споживач у категорії 18–60 років регулярно купує онлайн. Створення та просування сайту допоможе вам залучити найактивнішу та найплатоспроможнішу аудиторію, обійти конкурентів та підвищити продажі. Розробка сайту з нуля та на шаблоні. Ефективні рішення для розвитку вашого бізнесу.

683 особи замовили
82 відгуки
Термін розробки: до 20 днів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про те, як зробити сайт Запоріжжя

 1. Вартість розробки сайту в Україні
 2. Навіщо бізнесу веб-сайт
 3. Як у веб-студії iFish створюють сайти
 4. З чого складається вартість розробки сайту в Запоріжжі
 5. Вартість розробки Landing page
 6. Вартість розробки корпоративного сайту
 7. Вартість розробки інтернет-магазину
 8. Питання та відповіді щодо розробки веб-проектів під ключ
 9. Замовлення прорахунку ціни на сайт

 

Вартість розробки сайту в Україні

Ціни на розробку сайту в Запоріжжі насамперед залежать від типу веб-ресурсу та вибору рішення — на шаблоні або з розширеним функціоналом та індивідуальним дизайном.

Розробка лендингу, або односторінкового сайту на основі готового шаблону обійдеться від ₴6 тис. до ₴15 тис., а індивідуального рішення — від ₴25 тис.

Створити сайт-візитку обсягом до десяти сторінок на шаблоні коштує до ₴25 тис., а на індивідуальний дизайн замовникам треба виділити суму понад ₴25 тис.

Корпоративний сайт під ключ на шаблоні коштує до ₴45 тис., а кастомна розробка — понад ₴55 тис.

Вартість створення сайту-каталогу у Запоріжжі на основі готового шаблону обійдеться до ₴60 тис. Якщо ж ви оберете індивідуальне рішення, то потрібен бюджет понад ₴70 тис.

Вартість розробки інтернет-магазину на шаблоні становить близько ₴70 тис., а всі роботи з нуля обійдуться від ₴100 тис.

Портали або онлайн-сервіси розробляються лише індивідуально для кожного замовника, а вартість створення становить 400 тис. і більше.

Сайт на шаблоні чи індивідуальна розробка: що вибрати

Шаблон – готовий дизайн проекту, який інтегрують у систему керування контентом (CMS). Використовуючи шаблонне рішення, ви заощаджуєте:

 • на вартості розробки — ціна шаблонного рішення найчастіше дешевша за індивідуальне на 20–30%;
 • час на виконання – використання шаблону дозволяє зробити сайт у Запоріжжі в найкоротші терміни.

Крім того, вибирати з готових варіантів зручніше, якщо у вас відсутні референси, які можна взяти як зразок для розробки, а також уявлення про дизайн веб-проекту.

У той же час, замовивши в студії iFish індивідуальну розробку , ви отримаєте унікальний дизайн, який виділятиме ваш проект серед конкурентів та повністю відповідатиме фірмовому стилю компанії. А ще зможете підібрати потрібний функціонал та структуру сайту, щоб покращити юзабіліті, спростити пошук інформації та обробку замовлень.

Веб-студія iFish пропонує рішення як у шаблонному, так і кастомному дизайні. Якщо проект передбачає стандартні завдання, а бюджет та час обмежені, можете створити сайт на шаблоні. Підбираємо оптимальний варіант для вашого бізнесу та виконуємо адаптацію під індивідуальні потреби.

Розробку з нуля варто вибрати, якщо шаблонне рішення не дозволяє реалізувати поставлені завдання, ви хочете виділитися на тлі конкурентів, сформувати образ успішної компанії або наголосити на статусі. Наші дизайнери та програмісти допоможуть реалізувати веб-проект будь-якої складності.

Навіщо бізнесу веб-сайт

викликати довіру — 84% покупців вважають, що веб-ресурс робить бізнес надійнішим;
залучати нових клієнтів через пошукові системи, наприклад Google;
презентувати компанію, продукти та послуги інтернет-користувачам з усієї України;
підвищити ефективність просування та знизити вартість маркетингових кампаній.


 
Створити сайт у Запоріжжі – значить розширити бізнес, залучити нових клієнтів, наростити продаж та дохід. Бажаєте забезпечити успішний розвиток бізнесу у довгостроковій перспективі? Довірте створення сайту у Запоріжжі веб-студії iFish.

Як у веб-студії iFish створюють сайти

Процес розробки сайтів у Запоріжжі у веб-студії iFish складається з кількох етапів, кожен із яких важливий для отримання ефективного готового проекту. Над створенням ресурсу працює ціла команда фахівців: веб-аналітики, digital-маркетологи, дизайнери, копірайтери, програмісти та верстальники. Розробка сайту складається з таких етапів:

Визначити цілі створення сайту, щоб чітко розібрати ваші бізнес-потреби.

01 Етап

Аналіз цільової аудиторії, щоб ви закривали болі потенційних покупців.

02 Етап

Вивчення прямих та непрямих конкурентів, щоб виділити ваш веб-проект за допомогою загальної концепції, дизайну та текстового контенту.

03 Етап

Складання технічного завдання розуміння всього обсягу робіт і очікуваного результату.

04 Етап

Створення прототипу сайту із сучасним дизайном, який також буде зручним для користувачів.

05 Етап

Розробка дизайну, щоб сайт був сучасним, актуальним та привабливим, а також доступним навіть для користувачів з вадами зору різного ступеня.

06 Етап

Виконує веб-верстки для коректного відображення сторінок у браузерах та на мобільних пристроях.

07 Етап

Налаштування сайту, щоб він «літав» та був безпечним.

08 Етап

Наповнення сайту контентом: текстами, графікою, відеофайлами, таблицями та іншою інформацією, щоб він був цікавий користувачам та добре індексувався пошуковими системами.

09 Етап

Тестування веб-ресурсу, виявлення та усунення помилок для його безперебійної роботи.

10 Етап

З чого складається вартість розробки сайту в Запоріжжі

 

Реєстрація доменного імені

Ціна залежить від доменної зони та популярності домену – від ₴84 до ₴60 тис., в середньому – ₴300 .

 

Послуги хостингу

Для безперебійної роботи сайту важливим є хостинг. Вартість послуги формується з урахуванням його виду, обсягу ОЗП та дискового простору, швидкості завантаження та наявності техпідтримки — від 60 на місяць до 50 тис. на рік, в середньому 100150 на місяць.

 

Система керування контентом (CMS)

Ви можете вибрати як безкоштовну, так і платну CMS під конкретні завдання. Вартість використання платного движка залежить від ціни ліцензії та функціональних можливостей – до 33 тис. грн .

 

Розробка технічного завдання

Задля реалізації проекту складається техзавдання, у якому докладно описується усе, що потрібно зробити. Чим більше вимог у замовника, тим більше інформації треба обробити, а отже, буде дорожче. У середньому вартість послуги складає від 4,5 тис. грн .

 

Дизайн сайту

Візуальне оформлення сторінок, графічних елементів та контенту – важлива складова будь-якого веб-ресурсу. Прайс на дизайн залежить від кількості сторінок різної структури та їх складності – від 1,4 тис. за кожен тип сторінок.

 

Верстка сайту

Створення коду сторінок на мовах програмування HTML та CSS необхідно, щоб браузери розпізнавали та коректно відображали сайт. На ціну верстки впливають складність дизайну, загальний обсяг робіт, персональні вимоги замовника та інші фактори від 1,9 тис. за сторінку.

 

Програмування та додатковий функціонал

Вартість програмування залежить від складності проекту. Якщо потрібні додаткові функції, які не передбачені «коробковою» версією CMS, знадобиться доопрацювання, а це обійдеться дорожче. Ціна складає від ₴650 за годину роботи спеціаліста.

 

Наповнення сайту

Розміщення на сайті наданого клієнтом контенту або створення унікальних текстів на індивідуальне замовлення обійдеться в середньому від ₴350 на годину.

Ціна розробки веб-сайтів для бізнесу

Вартість розробки Landing page

Landing page або цільова сторінка є важливим інструментом для кампаній digital-маркетингу. Лендінги підштовхують користувачів до конкретних цільових дій, наприклад купівлі товару, участі в акції, записи на навчання та ін. Вміст розміщується на одній сторінці і проглядається шляхом прокручування.
 
Створити односторінок можна самостійно за допомогою конструктора лендингів або замовити розробку в агентстві веб-дизайну. Створюючи Landing page особисто, ви витрачаєте бюджет лише на платні інструменти, проте отримуєте сайт з обмеженими налаштуваннями, низькою продуктивністю та дизайном «як у всіх». Крім того, самостійне конструювання може бути тривалим процесом, особливо якщо ви не маєте відповідних навичок.
 
Вартість розробки лендингу в агентстві обійдеться від ₴12 тис. Підсумок — у середньому через тиждень ви отримуєте ефективний інструмент продажу та презентації своєї компанії, товарів чи послуг, з унікальним дизайном, грамотно спроектованою структурою та елементами довіри, такими як відгуки, лічильник покупок чи завантажень , сертифікати та ін.

Вартість розробки корпоративного сайту

Корпоративний сайт – це онлайн-представництво бізнесу. Може виконувати різні завдання, зокрема інформувати споживачів про продукт та компанію, залучати партнерів та клієнтів, покращувати імідж, підвищувати впізнаваність бренду та лояльність аудиторії.
 
Вартість створення корпоративного веб-ресурсу залежить від особливостей дизайну, функціоналу, верстки, кількості мовних версій та обсягу контенту. Крім того, вам доведеться заплатити за доменне ім’я, SSL-сертифікат, хостинг та CMS.
 
Мінімальна ціна сайту індивідуальної розробки з невеликою кількістю сторінок та без «сміттєвого» коду складає ₴24,5 тис.

Вартість розробки інтернет-магазину

Вартість сайту e-commerce залежить від типу, розміру, структури та спеціалізації інтернет-магазину, виду рішення – шаблонного або індивідуального, а також інтеграції з платіжними шлюзами та сервісами доставки.
 
Приступаючи до розробки інтернет-магазину, вирішіть, які функції вам знадобляться для повноцінної торгівлі та забезпечення кращого досвіду користувача. Продумайте такі моменти:
 

 • кількість трафіку та передбачуваний обсяг продажів;
 • канали продажу;
 • кількість розділів та категорій;
 • види фільтрів;
 • інтеграції із зовнішніми сервісами;
 • перспективи розширення та зростання компанії.

 
Крім того, важливо забезпечити безпеку вашої інформації та персональних даних користувачів.
 
Вартість розробки шаблонного онлайн-магазину з невеликою кількістю сторінок та розділів без системи фільтрів та інтеграцій складає близько 25 тис. А інтернет-магазин з повним функціоналом обійдеться в 80 тис. і більше.

Питання відповідь

Які види сайтів можна замовити?

Веб-студія iFish розробляє основні види сайтів, у тому числі:

 • landing page;
 • сайти-візитки;
 • сайти-каталоги;
 • корпоративні сайти;
 • інтернет магазини;
 • Інтернет-портали.

 
Також можемо виконати редизайн вашого сайту, якщо він застарів або не влаштовують результати його роботи.

Які ознаки ефективного сайту?

Ефективним можна назвати сайт, якщо у нього:

 • привабливий та актуальний дизайн;
 • функціональний та зручний для інтернет-користувачів інтерфейс;
 • швидке завантаження сторінок та стабільна, безперебійна робота;
 • відповідність запитам цільової аудиторії та високий рівень конверсії;
 • висока позиція у пошукових системах.
Чи ви виконуєте адаптивний дизайн сайту?

Усі сайти, які ми розробляємо під ключ, адаптовані до мобільних пристроїв.

Чи займаєтеся ви SEO просуванням сайтів?

Наші SEO фахівці виконують просування сайтів у пошукових системах та надають повний комплекс послуг із зовнішньої та внутрішньої оптимізації.

Чому варто замовити розробку сайту саме у вас?

Студія iFish у Інтернеті вже 13 років. За цей час наша команда розробила багато сайтів різних типів у різних сферах діяльності. Завжди виконуємо аналіз ринку, конкурентів та вашої ЦА, складаємо технічне завдання та надаємо щомісячні звіти про виконану роботу.

Наш рівень підтверджує понад 300 робіт у портфоліо. Крім того, тут ви можете ознайомитись з відгуками наших замовників.

Чому у вас немає фіксованих тарифів на створення сайтів?

Ціна готового сайту залежить від багатьох факторів — системи управління контентом, розміру сайту та рівня бізнесу, виду рішення, кількості сторінок різних типів, складності дизайну, кількості мовних версій та особливостей контенту. Крім того, важливе значення має рівень кваліфікації виконавців, які працюють над вашим веб-проектом.

Зв’яжіться з нами , якщо хочете дізнатися орієнтовну вартість розробки вашого проекту з нуля, а також замовити сайт в Запоріжжі.

Ціни: розробка сайту у Запоріжжі

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 грнЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажу. Добре підходить для одного або кількох товарів/послуг. Найбільш ефективний, коли необхідно протестувати бізнес-модель чи товар/послугу над ринком.

Лендінг (односторінковий сайт) передбачає виведення всієї інформації блоками та екранами в рамках однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Сайт-візитка недорого
від 2 тижніввід 550 у.оЗалишити заявку

Сайт із 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай структуру такого сайту включають такі сторінки – Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше в таких проектах не створюють розділи, що оновлюються, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проекти, не виводять окремо розділ Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблон
від 3 тижніввід 950 доларів СШАЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, який дозволяє використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга або напрям діяльності представлена окремою сторінкою. Таке рішення можна реалізувати для бізнесу з історією та беграундом, в якому відбудовані процеси, зрозуміло позиціонування, визначені переваги та зібрані соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проектів та робіт.

Інтернет-магазин на шаблон
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете помацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування, незалежно від прайс агрегаторів та сервісів на зразок Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved