→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Створення сайту у Харкові під ключ

Використовуйте нові можливості для розвитку бізнесу вже сьогодні – створіть сайт під ключ у Харкові та отримайте ефективний канал продажу. Розробка веб-ресурсів усіх типів та будь-якого напряму в студії iFish.

683 особи замовили
82 відгуків
Термін розробки: до 20 днів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про те, як зробити сайт у Харкові.

 1. Чому без сайту бізнес не має майбутнього
 2. Чому при розробці сайту критично важливий дизайн
 3. Переваги замовлення створення сайту у веб-студії iFish
 4. iFish: розробляємо сайти з любов’ю та відповідальністю
 5. З чого складається ціна створення сайту у Харкові
 6. Сайт на шаблоні: вартість, переваги та недоліки
 7. Індивідуальна (кастомна) розробка: переваги та недоліки
 8. Ціна сайту під ключ у Харкові
 9. Вартість розробки landing page
 10. Вартість розробки корпоративного сайту
 11. Вартість створення інтернет-магазину
 12. Питання та відповіді щодо розробки веб-проектів під ключ
 13. Замовлення прорахунку ціни на сайт

 

Чому без сайту бізнес не має майбутнього

У digital-епоху відсутність сайту залишає компанію без перспектив зростання. За словами Білла Гейтса, якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, значить, ви просто не існуєте в бізнес-світі.

Створити сайт у Харкові – означає розблокувати нові можливості, розширити присутність бренду, донести інформацію про свою компанію та продукти більшій кількості потенційних клієнтів.

Веб-ресурс — онлайн-вітрина та digital-візитка вашого бізнесу, яку ви можете оформити на свій смак і відповідно до найновіших інтернет- та дизайн-трендів.

Чому при розробці сайту критично важливий дизайн

Думка користувачів про веб-ресурс складається в перші 3-5 секунд, за які вони вирішують продовжити перегляд або піти на сайт конкурента. Причому візуальна інформація сприймається краще ніж текст. Важливо й зручність користування. Якщо користувачеві подобається оформлення, йому зрозуміло, як і де шукати потрібну інформацію, текст структурований, а контент логічно розбитий за розділами та категоріями, людина затримається на сайті довше. Тобто дизайн грає особливу роль у формуванні враження про компанію, тому при розробці необхідно приділити цьому питанню достатньо уваги.

Ми знаємо, як зробити сайт у Харкові, щоб залучити та утримувати потенційних клієнтів, створюючи у них потрібне враження про компанію, її продукти чи послуги.

У процесі розробки сайтів ретельно опрацьовуємо структуру, дизайн та навігацію. В результаті ваш веб-проект стає ефективним інструментом продажу та візитною карткою бізнесу.

Переваги замовлення створення сайту у веб-студії iFish

Досвід у веб-дизайні : створюємо сайти 13 років і за цей час виконали 1183 замовлення.
Відповідальний підхід кожному етапі – від початку розробки до передачі замовнику.
Передові технології веб-розробок : володіємо традиційними та новітніми технологіями дизайну.
Налагоджений цикл : завдяки досвіду відпрацювали процес створення сайту до деталей.
Підготовка фахівців : найскладніші проекти розробляємо комплексно та у встановлені терміни.
Співвідношення ціна-якість : гарантуємо високу якість виконання замовлень за конкурентними цінами для всіх сегментів ринку - від стартапів та сімейних бізнесів до світових корпорацій.
Супровід проектів : після передачі веб-сайту готові до співпраці в галузі SEO просування, контекстної реклами та додаткового наповнення контентом.
Наші гарантії : з кожним клієнтом підписуємо офіційний договір на всі види робіт, несемо повну відповідальність за якість та термін виконання.

Щоб замовити розробку сайту у Вінниці, звертайтесь до студії iFish. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну систему керування контентом та визначитися з типом сайту, після чого будуть розроблені унікальний сучасний дизайн та логічна структура, впроваджено потрібні функції та сервіси.

iFish: розробляємо сайти з любов'ю та відповідальністю

Як команда веб-студії створює сайти для клієнтів з усього світу:

Після зустрічі з вами збираємо, аналізуємо інформацію та завдання проекту, вивчаємо конкурентне середовище та цільову аудиторію, щоб покращити ваш бізнес.

01 Етап

Прописуємо та узгоджуємо техзавдання, щоб досягти абсолютного взаєморозуміння.

02 Етап

Розробляємо карту проекту, щоб визначити кількість розділів та сторінок.

03 Етап

Створюємо індивідуальний дизайн відповідно до ТЗ та сучасних трендів, щоб ви були попереду всіх.

04 Етап

Виконуємо верстку на основі передових технологій, щоб сайт «літав», а ви мали змогу з часом доповнювати та модернізувати функціонал.

05 Етап

Тестуємо сайт «в бою», усуваємо збої та неполадки, щоб передати вам повноцінний робочий ресурс.

06 Етап

На ваше бажання приймаємо сайт на обслуговування, щоб він надійно працював і приводив до вас нових клієнтів.

07 Етап

З чого складається ціна створення сайту у Харкові

 

Розробка техзавдання

Техзавдання – перелік конкретних вимог до сайту, а також детальний опис його структури та дизайну. Це свідчення взаєморозуміння замовника та розробника, запорука якісного готового проекту та гарантія його відповідності очікуванням клієнта. Ціна розробки ТЗ – від ₴4,5 тис. Щоб спростити складання техзавдання та знизити вартість, підготуйте докладний список вимог та приклади сайтів, які вважаєте зразковими.

 

Особливості дизайну

Дизайн включає розробку макета, структури та візуальної складової інтернет-проекту. Вартість залежить від загальної кількості сторінок сайту та кількості сторінок різного типу. Базова ціна дизайну сторінок різного типу становить від ₴1,4 тис. за кожну. Вартість збільшується за умови створення додаткових мовних та мобільних версій.

 

Верстка сайту

Верстка — створення коду сторінок веб-сайту за допомогою мов програмування HTML та CSS, що дозволяє браузерам розпізнавати та відображати веб-сторінки на екранах пристроїв. Ціна верстки залежить від складності дизайну та кількості візуальних елементів і становить ₴0,8–1,9 тис. за кожен макет.

 

Програмування сайту

Якщо виконання поставлених завдань потрібен додатковий функціонал, який включає «коробкова» версія CMS, ціна формується з урахуванням всіх доробок. Вартість роботи програміста визначається рівнем його кваліфікації та досвіду, і становить від ₴650 на годину.

 

Наповнення сайту контентом

Наповнення сайту зазвичай включає розміщення наданої замовником інформації на сторінках. Також можна додатково замовити написання SEO-текстів, статей для блогів та інших текстових матеріалів. Вартість робіт залежить від виду контенту та складає від ₴350 за годину роботи фахівця.

Розробка веб-сайтів під ключ у Харкові

Сайт на шаблоні: вартість, переваги та недоліки

Шаблон сайту – попередньо розроблений макет, який дозволяє розміщувати контент на веб-сторінках.

 

Основні переваги шаблонного дизайну:

 • швидкість створення;
 • низька вартість;
 • можливість структурувати за готовим дизайном;
 • немає необхідності створювати сайт із нуля.

 

Мінуси шаблонного рішення:

 • шаблони не завжди відповідають призначенню майбутнього сайту та завданням бізнесу;
 • буває важко підібрати необхідний дизайн;
 • надано обмежений набір функцій;
 • можливі ризики вразливостей та проблеми з продуктивністю.

 

Сайт на шаблоні – це покупка готового рішення та адаптація його під ваш бізнес. Підходить для тих, хто не прагне розвивати бізнес у майбутньому, хоче просто протестувати нішу чи мріє запуститися якнайшвидше, має обмежений бюджет.

 

Замовити сайт у Харкові на шаблоні можна за ₴12 тис.

Індивідуальна (кастомна) розробка: переваги та недоліки

Дизайн веб-сайту – не просто структуроване розміщення контенту. Важливо забезпечити візуальну привабливість, відповідність останнім трендам, зручну навігацію та оптимізацію під пошукові системи.

 

Індивідуальна розробка сайтів у Харкові в студії iFish – це:

 • повний вибір налаштувань та функцій під ваші потреби;
 • гнучкість та масштабованість;
 • безпека даних;
 • зручний інтерфейс користувача;
 • унікальний дизайн;
 • адаптація під мобільні пристрої

 

Сайт з нуля дозволяє отримати оригінальне оформлення сторінок, необхідний під ваші завдання функціонал, логічну структуру та зручність користування. Так ви зможете сформувати позитивне враження, залучити цільову аудиторію та підвищити довіру до компанії. Це рішення підходить для тих, хто потребує якісного довгострокового веб-проекту, хто планує розширювати бізнес і хоче виділитися на тлі конкурентів.

 

Вартість лендингу при індивідуальній розробці стартує з ₴25 тис., а багатосторінкових сайтів – з ₴55 тис.

Ціна сайту під ключ у Харкові

Сайтом під ключ називають розроблений та повністю готовий до роботи інтернет-проект. Схема тут така: ви описуєте завдання і разом із представником веб-студії iFish готуєте техзавдання. Після погодження та укладення договору команда аналізує ринок, розробляє структуру та дизайн сайту, а також виконує верстку, програмування, базову оптимізацію та тестування.

 

Ціна розробки сайту залежить від категорії проекту. Можна зробити сайт у Харкові в бюджетному сегменті, виділивши для цього від ₴12 тис. до ₴35 тис. Сайти «бізнес» сегмента обійдуться від ₴55 тис. до ₴120 тис., а «преміум» — від ₴120 тис. та вище.

 

З іншого боку, ціну впливають особливості діяльності замовника. Наприклад, великому бізнесу буде потрібно масштабний веб-проект, отже, його вартість буде вищою.

 

Сайти для малого бізнесу коштують від 12,6 тис. грн. місяців.

Вартість розробки landing page

Landing page або лендінг – односторінковий веб-сайт. На відміну від багатосторінників, які виконують різні завдання, цільові сторінки розробляють для конкретної дії, наприклад, записи на прийом, реєстрації на захід, завантаження книги і т.д. Для цього розміщують кнопки виклику до дії (CTA).

 

Замовивши лендинг у студії iFish, ви отримаєте ефективний інструмент для підвищення конверсії, залучите нових клієнтів та зможете просунути конкретний продукт.

 

Базова вартість Landing page складає ₴12,6 тис., а процес розробки найчастіше триває 7 днів.

Вартість розробки корпоративного сайту

Завдання корпоративного веб-сайту – залучати людей та транслювати цінності бізнесу клієнтам у режимі онлайн, покращувати імідж компанії та підвищувати продажі.

 

У вартість виготовлення сайтів у Харкові для великого та середнього бізнесу, а також для некомерційних організацій входять:

 • розробка інтерфейсу користувача та дизайн взаємодії з користувачем (UI/UX);
 • фронтенд та бекенд розробка;
 • індивідуальний дизайн веб-сторінок;
 • розробка стилю та теми, створення візуальних ефектів;
 • необхідний функціонал;
 • пошукова оптимізація (SEO);
 • адаптація під мобільні пристрої

 

Після закінчення робіт наші фахівці виконують тестування та у разі виявлення недоліків вносять правки. Мінімальна ціна розробки корпоративного сайту стартує від 24,5 тис. дол.

Вартість створення інтернет-магазину

Найкращий спосіб швидко наростити продажі та розширити присутність бренду — створити інтернет-магазин. Доповнивши бізнес онлайн-продажами, ви зробите його доступнішим для вашої цільової аудиторії та освоїте нові ринки.

 

Вибираючи один із варіантів створення інтернет-магазину — на шаблоні або індивідуальну розробку, врахуйте їх особливості, переваги та недоліки.

 

Інтернет-магазин на шаблоні

Підходить для невеликих проектів без складних фільтрів товарів, промокодів та накопичувальних знижок, інтеграції зі службами доставки, системами оплати, 1С, маркетплейсами та іншими сервісами.

 

Переваги: доступна ціна від ₴25 тис. та швидке створення (в середньому до 30 днів).

 

Недоліки: відсутність можливостей брендування, якісної SEO оптимізації, покращення структури веб-сторінок, додавання блоків, розділів та інших елементів.

 

Індивідуальна розробка інтернет-магазину

Інтернет-магазин на замовлення з нуля коштує дорожче за шаблонний, проте ви отримуєте SEO-оптимізований інструмент з усіма інтеграціями, складними фільтрами товарних позицій та індивідуальним дизайном. Крім того, кастомний онлайн-магазин забезпечує повну масштабованість, дозволяє додавати будь-які розділи та блоки.

 

Вартість інтернет-магазину індивідуальної розробки становить 80 тис. і більше, а час створення — від 80 робочих днів.

Питання відповідь

У мене є сайт, але не влаштовують його дизайн та результати. Що порадите?

Зв’яжіться з нами по телефону або заповніть форму зворотнього зв’язку. Проведемо аналіз стану вашого сайту та розробимо рекомендації щодо усунення недоліків. Можливо вам знадобиться послуга створення нового сайту.

Що дасть мені веб-сайт?

Веб-ресурс представить ваш бізнес в інтернеті, допоможе сформувати позитивне враження про вашу компанію та покращити імідж. За допомогою сайту ви зможете запускати маркетингові кампанії, а через інтернет-магазин здійснювати прямий продаж.

Ви розробляєте усі види сайтів?

Агентство iFish створює всі види сайтів – від лендингів до інфопорталів та особистих медійних сайтів.

Що означає "розробити сайт під ключ"?

Розробити сайт «під ключ» – означає виконати повний комплекс послуг зі створення нового веб-ресурсу, починаючи від аналізу ринку та до запуску з подальшим просуванням. Виконуємо всі види робіт, не залучаючи сторонніх виконавців, гарантуємо максимальний результат та відповідаємо за ефективність роботи веб-сайту.

Замовити прорахунок ціни на розробку сайту

Сайт – особа вашої компанії. Отже створення веб-ресурсу має стати вашим головним пріоритетом.

Агентство iFish — досвідчена команда розробників, а сайти, які ми розробили, допомагають безлічі стартапів та компаній досягати своїх цілей та розвивати бізнес.

Якщо хочете замовити прорахунок вартості розробки веб-сайту та обговорити його деталі, зв’яжіться з нами по телефону або у чаті . Виконаємо для вас будь-який проект – від лендінгу до повноформатного інтернет-магазину чи корпоративного сайту.

Ціни: розробка сайту у Харкові

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 грнЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажу. Добре підходить для одного або кількох товарів/послуг. Найбільш ефективний, коли необхідно протестувати бізнес-модель чи товар/послугу над ринком.

Лендінг (односторінковий сайт) має на увазі виведення всієї інформації блоками та екранами в рамках однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Сайт-візитка недорого
від 2 тижнівз 550 року нашої ериЗалишити заявку

Сайт із 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай структуру такого сайту включають такі сторінки: Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше в таких проектах не створюють розділи, що оновлюються, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проекти, не виводять розділ розділу Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблон
від 3 тижніввід 950 доларів СШАЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, що дозволяє використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга чи напрямок діяльності представлені окремою сторінкою. Таке рішення можна реалізувати для бізнесу з історією та беграундом, у якому відбудовано процеси, зрозуміло позиціонування, визначено переваги та зібрано соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проектів та робіт.

Інтернет-магазин шаблону
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервіс прийматиме оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів чи працює некоректно.
 • Ви хочете доторкнутися до ніші і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування незалежно від прайс агрегаторів і сервісів на кшталт Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved