→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Розробка сайтів у Кривому Розі під ключ

Створення сайтів у Кривому Розі на основі готового рішення чи з нуля. Розробляємо структуру, дизайн та функціонал будь-якого рівня складності для лендингів, корпоративних ресурсів, інтернет-магазинів різної спрямованості. Вирішуємо поставлені завдання якісно та в рамках бюджету клієнта.

683 особи замовили
82 відгуки
Термін розробки: до 20 днів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про те, як зробити сайт Кривий Ріг

 1. Шаблон чи індивідуальна розробка: що краще
 2. Розробка сайту під ключ у Кривому Розі
 3. Як формується ціна на виготовлення сайтів під ключ
 4. Який спосіб розробки вибрати допоможуть відповіді на запитання
 5. Створення сайтів в залежності від їх типу
 6. Виготовлення Landing Page
 7. Розробка корпоративного сайту
 8. Замовлення інтернет-магазину
 9. Створення сайту у Кривому Розі на WordPress
 10. Виготовлення сайту на Бітрікс
 11. Сайт на UMI для Кривого Рогу
 12. Питання та відповіді щодо розробки веб-проектів під ключ
 13. Замовлення прорахунку ціни на сайт

 

Шаблон чи індивідуальна розробка: що краще

У веб-студії iFish можна замовити виготовлення сайтів у Кривому Розі на шаблоні або з нуля. Від вибору рішення залежать особливості розробки, терміни та вартість.

Шаблонні сайти – це проекти, створені з урахуванням готової схеми. У таких веб-ресурсах блоки розташовані певним чином, підібрано кольорову гаму та шрифти. Відтінки, шрифти та кількість розділів можна змінити відповідно до фірмового стилю компанії та інформації, яку потрібно розмістити.

Перевагами сайту на шаблоні є швидке створення та низька ціна. Таке рішення підійде за обмеженого бюджету і у разі дрібного бізнесу, який не планується розширювати. При цьому ви отримуєте стандартну структуру, обмежений функціонал і простий дизайн.

Зробити сайт у Кривому Розі на шаблоні варто :

 • якщо у вас немає серйозних вимог до веб-ресурсу;
 • необхідно у найкоротші терміни вийти ринку;
 • у вас обмежений бюджет та час на розробку;
 • вам підійде готове рішення;
 • у планах не передбачено доопрацювання веб-ресурсу;
 • ви хочете протестувати нішу.

Індивідуальна розробка – це можливість одержати унікальний веб-ресурс, створений під конкретні завдання бізнесу. У такому разі опрацьовується маркетингова стратегія, створюється стильне сучасне графічне оформлення з елементами фірмового стилю компанії для збільшення впізнаваності та необхідний функціонал. Для сайту структура розробляється з нуля, а кожен блок та розділ продумується до дрібниць, щоб досягти поставленої мети. Крім того, індивідуальна розробка сайту в Кривому Розі передбачає закладення бази під доопрацювання в майбутньому, коли потрібно буде додати функції для розвитку веб-проекту.

Зробити сайт у Кривому Розі з нуля – вигідне рішення, якщо :

 • у вас відомий бренд чи продукт;
 • необхідне відбудова від конкурентів та wow-ефект;
 • хочете покращити імідж, підвищити довіру користувачів або наголосити на своєму статусі;
 • потрібний унікальний набір функцій;
 • ви плануєте розширювати бізнес, доопрацьовувати сайт та впроваджувати оновлення.

При цьому рішення створити сайт з нуля вимагає більше часу та ресурсів, ніж шаблонний варіант. Це треба враховувати під час запуску онлайн-представництва.

Який спосіб розробки вибрати, вирішуєте лише ви.

Розуміння того, яким має бути сайт і які завдання він вирішуватиме, дозволить підібрати необхідний функціонал та створити потрібні блоки/розділи/категорії.

Розробка сайту під ключ у Кривому Розі

адаптивний дизайн;
відмальована графіка за вимогами замовника;
візуал сайту: фотогалерея, відеовставки, анімація елементів, кнопки, фавіконки та ін;
заливання наданого контенту;
необхідний роботи функціонал;
логічна структура;
базова оптимізація;
аналітика ефективності.

 

Сайт під ключ – це готовий до роботи веб-проект, який передається замовнику разом із логіном та паролем.

Вартість розробки сайту під ключ у Кривому Розі стартує з 7000 грн, якщо йдеться про односторінка для малого бізнесу. Бюджет на веб-ресурс для середнього бізнесу – від 12 000 грн., а для великого – від 28 000 грн. Ціна може змінюватись в залежності від кількості послуг у пакеті та додаткових завдань, які потрібно виконати.

Як формується ціна на виготовлення сайтів під ключ

Технічне завдання

Це докладний перелік завдань та закріплених за ними виконавців. Він створюється на основі інформації, отриманої від замовника, та його вимог. Чим більше нюансів необхідно опрацювати, тим довше складається технічне завдання, відповідно і ціна вища.

01 Етап

Домен та хостинг

Функціонування сайту неможливе без домену та хостингу. Перший потрібен для ідентифікації веб-ресурсу в інтернеті, а другий – для його розміщення та безперебійної роботи. Вартість доменного імені та оренди хостингу впливає на загальну суму проекту.

02 Етап

Система керування контентом

Залежно від типу сайту та вимог до функціонала підбирається CMS. Вона може бути платною або безкоштовною, а вартість залежить від ліцензії та можливостей системи. Наприклад, WordPress пропонує велику кількість безкоштовних модулів, а доопрацювання функціоналу на Бітрікс вийде дешевше, ніж OpenCart. При цьому, у кожного двигуна свої особливості для створення того чи іншого веб-ресурсу.

03 Етап

Дизайн сайту

Ціна розробки дизайну відрізняється для односторінника та багатосторінкових сайтів, оскільки у другому випадку необхідно відмалювати головну сторінку, внутрішні, ті, що відкриваються при кліку, сторінки контактів та 404. Також дизайнер оформляє окремо сторінки товарів чи послуг, блог та інші розділи. Крім того, на вартість впливає вибір способу розробки – шаблонного або індивідуального.

04 Етап

Верстка

Створюється код кожної сторінки сайту мовами програмування HTML і CSS, щоб у всіх браузерах сайт коректно відображався. Ціна формується з урахуванням кількості сторінок та складності роботи.

05 Етап

Програмування

Часто базових функцій CMS недостатньо, якщо веб-проект планують розвивати у майбутньому. Тому залучають до роботи програміста, щоб він допрацював сайт та здійснив усі необхідні інтеграції.

06 Етап

Зміст

Розробник наповнює веб-сайт контентом, який надав замовник. Якщо є необхідність у створенні унікальних, корисних і оптимізованих текстів, можна замовити послуги копірайтера окремо. Написання статей не входить до розробки під ключ.

07 Етап

Тестування та доопрацювання

Виконується тестування веб-ресурсу та вивчається швидкість завантаження. При виявленні збоїв чи недоліків сайт допрацьовується. Якщо на цьому етапі замовник хоче змін, не врахованих в ТЗ, це обумовлюється окремо і виконується за додаткову плату.

08 Етап

Ведення проекту та налаштування реклами

Обслуговування сайту після передачі клієнту, а також просування та налаштування реклами не входять до послуги розробки. Ці роботи за потреби виконуються за окрему плату.

09 Етап

Який спосіб розробки вибрати допоможуть відповіді на запитання

 Який у вас бізнес? Чи є каталог товарів чи вітрина?

 Чи розроблено фірмовий стиль та брендбук?

 Який меседж ви хочете донести потенційним клієнтам із Кривого Рогу за допомогою сайту?

 Що відвідувач зможе робити на вашому сайті? Які корисні інструменти та опції будуть присутні?

 Чи потрібні функції e-commerce?

 Які завдання бізнесу вирішуватиме веб-ресурс?

 Чи є відділення в інших містах, крім Кривого Рогу? Чим відрізняються?

 Чи плануєте просування в інших регіонах України?

Ціна розробки веб-сайтів для бізнесу

Створення сайтів в залежності від їх типу

Всі сайти умовно можна розділити на кілька типів за призначенням та змістом.

 

Лендінги та сайти-візитки – невеликі веб-ресурси з однією або кількома сторінками. Строки створення в залежності від способу розробки сайту можуть становити до 30 днів. Ціна стартує від 10000 грн.

 

Корпоративні та інформаційні ресурси містять максимум даних про компанію, у тому числі корисні та інформативні статті для клієнтів. У таких ресурсах розміщується повноцінне меню з розділами та категоріями. Створити корпоративний сайт у Кривому Розі можна у середньому від 25 000 грн. За термінами – це 30 робочих днів.

 

Розробка інтернет-магазинів є однією з найскладніших. Необхідно продумати структуру, розробити функціонал, включаючи фільтри, сортування, пошук, форми замовлення, підключити сторонні послуги, такі як платіжні системи, підготувати картки товарів та ін. Такі сайти обчислюються сотнями та тисячами сторінок залежно від асортименту. Чим об’ємніший майданчик, тим вища ціна його розробки. Середня вартість – від 80000 грн. Терміни – від 45 днів.

 

Найбільш масштабними веб-проектами є портали, які по суті вважаються набором інтерактивних сервісів для користувачів: пошта, пошуковик, прогноз, голосування і т.д. Вартість такого проекту може становити 300 000 грн. і вище. Висока ціна викликана тим, що портали не створюються на базі шаблону – лише індивідуальна розробка з нуля.

 

Для створення регіонального сайту у Кривому Розі доцільним буде замовити лендинг, сайт-візитку, корпоративний сайт чи інтернет-магазин.

Виготовлення Landing Page

Лендінг пейдж, або односторінковий сайт, є найкращим інструментом для збільшення замовлень конкретного товару або послуги, що рекламується, а також просування заходу. Він здатний у кілька разів збільшити продаж необхідного вам продукту. При цьому лендинг – це бюджетний сайт, який виготовляється швидко та за доступною вартістю. Кожен підприємець-початківець може собі дозволити такий проект, щоб у короткі терміни запустити бізнес.

 

При розробці лендінг пейдж особлива увага приділяється заголовкам, розташуванню блоків, оформленню, кнопкам із закликами до дії та текстам.

 

Замовляючи Landing Page у веб-студії iFish, ви отримаєте авторський дизайн, що чіпляє контент та зрозумілі форми швидкого замовлення. Середня вартість такого проекту складає від 12000 грн.

Розробка корпоративного сайту

Корпоративний сайт допомагає формувати імідж компанії, показуючи надійність бізнесу, інформує аудиторію про товари та послуги, дозволяє користувачам легко робити замовлення. Крім цього, він допомагає відбудуватися від конкурентів, залучити співробітників та партнерів. Такий веб-ресурс однаково підходить як для молодих компаній, так і для тих, хто вже довгий час перебуває на ринку.

 

При розробці корпоративного сайту особливу увагу приділяють автоматизації бізнес-процесів для збільшення конверсії, функціоналу, оформлення сторінок відповідно до фірмового стилю компанії, створення зручної панелі управління для швидкого доступу до різних блоків інформації та простої форми замовлення.

 

Корпоративний сайт можна зробити мультимовним, щоб задовольнити запити споживачів, які розмовляють різними мовами. Слід також забезпечити адаптивність, безперебійність функціонування та швидкий пошук інформації.

 

Ціна розробки корпоративного сайту у Кривому Розі складає від 25 000 грн.

Замовлення інтернет-магазину

Інтернет-магазин є електронною вітриною офлайн-магазину. Його можна розробляти як за допомогою шаблону, так і з нуля на індивідуальне замовлення. Однак швидке типове рішення не завжди оптимальне. Можуть виникнути проблеми зі зміною структури, додаванням потрібних функцій та оптимізацією. Індивідуальне рішення дорожче, але в той же час дозволяє реалізувати продуману структуру, дизайн, що чіпляє, необхідний набір інструментів для успішної електронної торгівлі.

 

Особливу увагу при розробці інтернет-магазину приділяють:

 

 • зручне розташування товарів у каталозі з можливістю додавати нові позиції, категорії та підкатегорії;
 • спрощену процедуру замовлення;
 • наявності кількох сервісів доставки та оплати на вибір покупця;
 • повідомлень про знижки та акції;
 • зрозумілою структурою з чітким поділом на категорії та підкатегорії;
 • зручної панелі керування для швидкого та простого адміністрування;
 • SEO-модулю для оптимізації заголовків та описів товарів;
 • простий та швидкій системі пошуку та фільтрації;
 • адаптивний дизайн.

 

Наша команда націлена на результат. Тому для вашого інтернет-магазину будуть застосовані топові методи розробки, щоб він функціонував успішно та приносив прибуток.

 

Вартість створення інтернет-магазину у Кривому Розі стартує від 80 000 грн.

Створення сайту у Кривому Розі на WordPress

За статистикою кожен другий сайт зроблений на WordPress. Популярність пояснюється рядом переваг системи управління контентом. По-перше, Вордпрес працює на безоплатній основі. По-друге, для її встановлення, а потім і управління, не потрібно мати спеціальні знання в програмуванні. По-третє, движок має безліч плагінів для розширення функціональних можливостей. Тому такі світові бренди, як Microsoft, Facebook, Skype, Kaspersky, New York Times та інші мають сайти на цій системі управління контентом.

 

CMS підійде для створення лендингу, сайту-візитки, корпоративного сайту, каталогу та невеликого інтернет-магазину, в якому не більше 2000 позицій. Також на основі Вордпрес роблять сайти навчального характеру, наприклад для онлайн-школи або компанії, що продає курси.

 

Порядок створення сайту на WordPress наступний:

 

 1. Встановлення CMS.
 2. Зміна налаштувань.
 3. Встановлення плагінів.
 4. Створення сторінок та блогу за потреби.
 5. Зміна дизайну.
 6. Доопрацювання функціоналу.
 7. Створення сторінок товарів для інтернет-магазинів та каталогів (плагін WooCommerce ).

 

Щоб коректно встановити систему та правильно підібрати плагіни, звертайтеся за допомогою до професійних розробників студії iFish. Звичайно, ви можете самостійно створити інтернет-ресурс, вивчивши інформацію у мережі. Однак тільки фахівець здатний усунути низьку швидкість завантаження та знизити навантаження на сервер, вибрати якісні плагіни та теми без помилок.

Виготовлення сайту на Бітрікс

1С-Bitrix – оптимальне рішення для великих проектів з високою відвідуваністю та інтернет-магазинів із широким асортиментом товарів. Ця система управління контентом набула популярності завдяки наявності системи безпеки, великої кількості інтеграцій та інструментів управління різними сайтами.

 

Бітрікс стабільно працює при великих навантаженнях. У системі передбачені антивірус, сканер безпеки, автоматичний бекап, захист авторизації, журнал активності. Але можна підключити додаткові інструменти безпеки.

 

CMS сертифікована, що дозволяє створювати ресурси з високими вимогами захисту даних. Сайт на Бітрікс інтегрується із платіжними системами, онлайн-касами, сервісами доставки, CRM. До того ж є велика кількість готових модулів в особистому онлайн-магазині. Але будьте готові до того, що після 30-денного безкоштовного періоду вам доведеться придбати одну з ліцензій та щорічно її продовжувати. При цьому будь-який хостинг не підійде. Знадобиться потужна програма, що відповідає вимогам 1С-Бітрікс. Непросто буде самостійно розібратися в системі та її адмініструвати. До того ж, складний код і архітектура лише ускладнюють роботу з двигуном.

 

Щоб зрозуміти, чи потрібне вам створення сайту в Кривому Розі на Bitrix, дайте відповідь на запитання:

 

 • У вас є невеликий комерційний веб-проект, але ви плануєте масштабування?
 • Сайт на шаблоні і ви не бажаєте переплачувати за унікальний дизайн?
 • Вам підійдуть базові можливості системи?
 • Потрібен повноцінний функціонал SEO просування?
 • Ви хочете інтернет-магазин з великим каталогом чи корпоративний ресурс?

 

Якщо ви ствердно відповіли, вам варто придивитися до Бітрікс. Однак, враховуйте, що це російський продукт, який з червня 2023 року працює в Україні як «коробкова версія» в обмеженому вигляді. Тому для створення сайтів використовують європейські варіанти.

Сайт на UMI для Кривого Рога

UMI.CMS підійде для створення лендингів, промо-сайтів, інтернет-магазинів, корпоративних ресурсів, а також порталів та онлайн-сервісів. Для цього достатньо підібрати потрібну редакцію. Наприклад, Lite можна використовувати для розробки сайту-візитки, Corporate призначена для корпоративного або групи сайтів однієї компанії, Shop – для інтернет-магазину, Business – для великих корпоративних порталів та сайтів ЗМІ, Commerce – для комерційних порталів, Ultimate – для об’ємних інтернет- магазинів та мультифункціональних комерційних ресурсів.

 

UMI.CMS вважається однією з найзручніших, економічних та функціональних систем керування контентом. Кожен власник сайту зможе легко ним користуватися та вносити невеликі зміни, не маючи навичок програміста. Система досить гнучка, що дозволяє налаштувати її під будь-які завдання. Ви можете створити веб-проект будь-якої складності з оформленням без обмежень.

 

Важливим недоліком цієї CMS є те, що ті редакції, в яких присутні всі важливі модулі, коштують досить дорого. До того ж, як і у випадку з Бітрікс, ЮМІ вимоглива до хостингу. Тому з будь-яким провайдером працювати не вдасться. А потужніший хостинг – це ще одна стаття витрат.

Питання відповідь

Що входить у розробку сайту у Кривому Розі? Які послуги розраховуються окремо?

При замовленні сайту у Кривому Розі під ключ ви отримаєте типовий набір послуг:

 • аналіз веб-ресурсів ваших конкурентів у ніші;
 • структурування сайту та опис його специфіки у технічному завданні;
 • створення унікального оформлення чи адаптація шаблону відповідно до фірмового стилю;
 • вибір, встановлення та налаштування CMS;
 • розробка функціоналу у разі індивідуального проекту;
 • програмування та верстка;
 • базове наповнення 10-15 сторінок сайту;
 • перенесення готового на роботу сайту на хостинг.

Щоб замовити сайт у Кривому Розі, враховуйте і додаткові витрати:

 1. Домен та хостинг. Перед розробкою ви надаєте адресу майбутнього сайту та простір для зберігання файлів. Якщо у вас немає домену та хостингу, допоможемо з реєстрацією оптимального варіанту. Вам потрібно буде сплатити вартість доменного імені – від 150 грн на рік та хостингу – від 350 до 3000 грн на рік.
 2. SEO просування. Технічна оптимізація з метою влучення сайту в ТОП пошукової видачі – окрема послуга, вартість якої залежить від кількох факторів. Для молодого бізнесу ціна стартує від 14000 грн.
 3. Реклама. Налаштування контекстної реклами, аудит, просування у соціальних мережах, у сервісах Google та інші послуги з розкручування оплачуються окремо. Ціна може часом перевищувати вартість розробки сайту у Кривому Розі.
 4. Навчання роботі з новим веб-ресурсом. Якщо потрібне персональне навчання, ціна розраховується з урахуванням знань замовника в управлінні сайтом.

Перед розробкою веб-ресурсу погоджуємо всі деталі із замовником та прописуємо роботи, які виконуватимемо, у технічному завданні. Потім розраховуємо вартість проекту, тому ви розумітимете, скільки і за що платите.

Наскільки важливо зробити сайт адаптованим під мобільні пристрої?

Можливість переглядати сайт з різних гаджетів – дуже важлива умова розробки. Адже більшість клієнтів – це користувачі смартфонів. До того ж, якщо сайт не матиме адаптивного дизайну, можна не розраховувати на перші позиції в пошуковій видачі. Google не любить ресурсів, які не можна переглядати з мобільних телефонів.

Чи потрібно робити сайт для Кривого Рогу кількома мовами?

Це від ЦА. Для української аудиторії рекомендуємо створити сайт двома мовами: українською та російською. Додавати англійську версію або інші мови важливо для тих веб-ресурсів, орієнтованих на європейську аудиторію. Для регіонального сайту це буде зайвим.

Кому підійде сайт на шаблоні, а кому з унікальним дизайном?

Готове рішення використовується в кількох випадках: коли замовник має обмежений бюджет на розробку, дуже термінове замовлення, є потреба протестувати нішу або йдеться про невеликий регіональний бізнес без планів розширюватися в найближчому майбутньому. Тоді сайт обійдеться від 12 000 грн. в середньому за 1-1,5 місяці. У такому разі потрібно адаптувати шаблонний веб-ресурс під фірмовий стиль компанії, відкоригувати структуру та при необхідності доопрацювати функціонал.

При цьому шаблонний варіант не підійде для наступних сфер бізнесу: страхові фірми, банки, держустанови, інформаційні портали, компанії преміум-сегменту, маркетплейси та ін. Також, якщо ви плануєте запуск на ринок унікального бренду та його подальше просування з відкриттям відділень до інших містах, краще замовити індивідуальну розробку. Тоді вам буде створена оригінальна концепція і ви отримаєте сайт з унікальною структурою, необхідним набором функцій і оригінальним привабливим дизайном.

Чи є різниця у ціні виготовлення сайту у Кривому Розі та Дніпрі?

Більшість компаній-розробників працюють в онлайн-режимі. Тому локація стала не такою вже важливою, але тільки якщо вам не доведеться зустрічатися особисто.

Зазвичай тарифи однакові всім містам України. Але для регіонального проекту можна вибрати бюджетне рішення за рахунок створення простішого сайту. Оскільки конкуренція у Кривому Розі нижча, ніж у Дніпрі, компанії можуть дозволити собі розробити ефективний веб-ресурс із відносно невеликими вкладеннями, не прирівнюючи при цьому великі бізнеси в обласному центрі.

Як дізнатись ціну майбутнього сайту для Кривого Рогу?

Щоб дізнатися орієнтовну вартість проекту, можна скористатися онлайн-калькулятором на сайті веб-студії iFish. У ньому вкажіть тип сайту, кількість сторінок, вимоги до дизайну та функціоналу та дізнаєтесь приблизну суму.

Також, ви можете замовити прорахунок вартості сайту будь-якого рівня складності під ключ, зв’язавшись з нашими менеджерами за телефоном або месенджерами.

Як замовити послугу розробки сайту в Кривому Розі?

З замовниками з Кривого Рогу ми обговорюємо деталі проекту по телефону, відеоконференції або через текстові повідомлення. На нашому сайті ви знайдете всі доступні засоби зв’язку у вкладці «Контакти»: номер телефону, e-mail, месенджери. Також працює онлайн-чат. Порядок дій наступний:

 1. Ви зв’язуєтесь з нашими менеджерами та залишаєте заявку на розробку сайту.
 2. Обговорюємо з вами деталі проекту, функціонал, способи оптимізації та покращення. Складаємо технічне завдання.
 3. Визначаємо ціну та терміни. Підписуємо договір і ви вносите передоплату.
 4. Команда починає роботу: виготовлення, тестування, налаштування.
 5. Ви отримуєте готовий до роботи сайт, вносите останню частину оплати і ми закриваємо проект.

За бажанням замовника можемо організувати і офлайн зустріч. Для цього зв’яжіться з нами по телефону, і ми погодимо час та місце.

Ціни: розробка сайту у Кривому Розі

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 грнЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажу. Добре підходить для одного або кількох товарів/послуг. Найбільш ефективний, коли необхідно протестувати бізнес-модель чи товар/послугу над ринком.

Лендінг (односторінковий сайт) передбачає виведення усієї інформації блоками та екранами в рамках однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Сайт-візитка недорого
від 2 тижніввід 550 у.оЗалишити заявку

Сайт із 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай структуру такого сайту включають такі сторінки – Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше в таких проектах не створюють розділи, що оновлюються, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проекти, не виводять окремо розділ Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблон
від 3 тижніввід 950 доларів СШАЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, який дозволяє використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга або напрям діяльності представлена окремою сторінкою. Таке рішення можна реалізувати для бізнесу з історією та беграундом, в якому відбудовані процеси, зрозуміло позиціонування, визначені переваги та зібрані соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проектів та робіт.

Інтернет-магазин на шаблон
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете помацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування, незалежно від прайс агрегаторів та сервісів на зразок Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved