→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Створення сайтів у Львові

Розробка сайту у Львові на шаблоні або з індивідуальним дизайном в студії iFish. Створюємо лендинги, інтернет-магазини і корпоративні ресурси будь-якої складності під ключ. Розробляємо вебпроєкти, які потрапляють у топ пошукових систем, збільшують кількість відвідувачів і продажі.

683 особи замовили
82 відгуки
Термін розробки: до 20 днів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про те, як зробити сайт у Львові

 1. Сайт на шаблоні чи індивідуальна розробка: що вибрати
 2. Переваги розроблення індивідуального дизайну
 3. З чого складається вартість створення сайту під ключ?
 4. Причини створення сайту
 5. Створення сайтів у Львові залежно від їх типу
 6. Ціни на дизайн сайтів під ключ у Львові
 7. Професійне створення Landing page
 8. Створення корпоративного сайту
 9. Якісна розробка інтернет-магазину
 10. Виготовлення сайту на Вордпрес
 11. Переваги і недоліки створення сайту на Бітрикс
 12. UMI.CMS: особливості розроблення сайту
 13. Питання та відповіді щодо розробки веб-проектів під ключ
 14. Замовлення прорахунку ціни на сайт

 

Сайт на шаблоні чи індивідуальна розробка: що вибрати

Виготовлення сайту – це комплексна робота команди експертів, які враховують ключові потреби й побажання клієнта, особливості ніші його бізнесу, вимоги до функціоналу і правила просування у пошукових системах.

Існують два способи розроблення сайтів. Йдеться про готовий шаблон, який має стандартний дизайн, та індивідуальне створення ресурсу на замовлення з унікальним оформленням. Від способу виготовлення залежить ціна послуги. Наприклад, сайт на шаблоні обійдеться у 12 000 грн, а з унікальним дизайном – понад 85 000 грн. Тому на цей чинник варто звертати увагу. Окрім того, шаблонний та індивідуальний сайт мають свої переваги і недоліки. 

Шаблонний сайт – це завжди компроміс. Такий варіант можливий, коли потрібно негайно запустити вебпроєкт або коли у замовника обмежений бюджет. Замість створення дизайну з нуля фахівець адаптує шаблон до вимог клієнта і додає елементи фірмового стилю для підвищення впізнаваності. Загалом створюється максимально зручний і простий у використанні сайт, який відповідає діяльності компанії. Але треба бути обережними, адже шаблонний дизайн не може покращити імідж компанії та вигідно показати її винятковість.

Індивідуальний сайт на замовлення буде не схожий на вебресурси конкурентів, підкреслить ваші сильні риси, покращить імідж і сприятиме зростанню довіри аудиторії. Такий варіант дорожчий, але дозволить вам розв’язувати поставлені завдання, оскільки матиме необхідний для роботи функціонал. Водночас маленьким компаніям чи регіональному бізнесу може бути досить і сайту на шаблоні. Тобто тут все залежить від особливостей діяльності, виду сайту та завдань, які він має вирішувати.

Комплекс дій для розробки сайту під ключ у Львові буде відрізнятися залежно від завдань, які ставить замовник. Саме тому важливо визначити усі побажання і вимоги до ресурсу ще на підготовчому етапі. Вивчається ніша, бізнес, цільова аудиторія та конкуренти. Потім вибудовується стратегія і готується макет сайту, а після його затвердження розпочинається безпосереднє розроблення вебресурсу.

Переваги розроблення індивідуального дизайну

персоналізація;
повна відповідність потребам цільової аудиторії;
залучення відвідувачів ресурсу до взаємодії;
відображення переваг компанії, товару чи послуги у кожній деталі.

 

Створення сайтів у Львові передбачає наявність адаптивного дизайну, щоб охопити користувачів ґаджетів. До того ж, команда iFish пропонує повний пакет послуг з розроблення сайту під ключ на шаблоні чи з нуля, аби нічого не проґавити.

З чого складається вартість створення сайту під ключ?

Сайт під ключ – це повністю готовий до роботи ресурс, який замовник отримує  разом з логіном та паролем після комплексу дій, серед яких побудова структури, створення дизайну, верстання, програмування, оптимізація, тестування.

Перед тим як створити сайт у Львові, запитайте себе, для чого вам потрібен ресурс, які функції він виконуватиме. Це допоможе вам вибрати тип сайту і той комплекс дій, який необхідно здійснити для отримання бажаного результату.

Аналіз

Вивчаємо нішу бізнесу, компанію, продукт, конкурентів, які знаходяться у топі пошукових систем і цільову аудиторію замовника. Це потрібно для планування структури сайту і створення всіх елементів відповідно до особливостей діяльності компанії і потреб споживачів.

01 Етап

Технічне завдання

Визначаємо мету проєкту, спосіб розроблення, мовні версії, CMS, особливості дизайну, функціоналу і контенту, ієрархію розділів, навігаційні ланцюжки, вимоги до хостингу тощо. Докладно прописуємо це у технічному завданні, щоб зрозуміти, який вийде кінцевий результат. На цьому етапі також формуються строки і вартість проєкту.

02 Етап

Доменне ім’я і хостинг

Замовник надає розробнику назву сайту і хостинг. Дуже важливо правильно підібрати доменну зону і надійний хмарний простір. Якщо плануєте надавати послуги лише львів’янам і мешканцям Львівської області, ваше доменне ім’я може закінчуватись на lviv.ua. Підбір назви сайту і хостингу – це окрема послуга, яка не входить до пакету під ключ, тому за неї треба сплачувати окремо.

03 Етап

Система керування контентом

CMS вибирають залежно від функціоналу і можливостей доопрацювання. Система впливає на зручність користування, редагування і видалення контенту на сайті, створення нових сторінок і опрацювання замовлень. Є безкоштовні і платні версії, кожна з яких має свої особливості і переваги. Тому треба враховувати низку чинників, щоб вибрати той рушій, який максимально відповідатиме вашому бізнесу.

04 Етап

Дизайн сайту

Створюється структура сайту, навігація, клікабельні елементи і візуальне оформлення сторінок відповідно до фірмового стилю чи побажань замовника. Дизайн впливає на сприйняття вебресурсу споживачами і зручність його використання, тому необхідно ретельно продумати кожний елемент.

05 Етап

Програмування і верстання

Створюємо функціонал і додаємо необхідні модулі за потреби. Для кожної сторінки пишеться код на мовах HTML і CSS, завдяки яким браузери коректно відображають сайт. На цьому етапі розробляємо також мобільну версію та впроваджуємо додаткові мовні версії.

06 Етап

Налаштування інтеграцій

Під’єднуємо сторонні сервіси, якщо базових програм недостатньо для роботи. До них належать системи аналітики, обліку, платежів, доставлення тощо. Це полегшує користувачам залишати замовлення, а працівникам – їх опрацьовувати.

07 Етап

Базове наповнення сайту

Наповнюємо сайт контентом, який вже надав замовник. Кількість сторінок обговорюється завчасно. Якщо немає текстових і візуальних матеріалів, можна замовити послугу дизайнера і копірайтера окремо.

08 Етап

Первинна оптимізація

Готуємо сайт до просування у пошукових системах, налаштовуємо його і реєструємо у вебмайстрах пошукових систем. Щодо безпосередньо просування, то цю послугу можна замовити додатково після закінчення робіт з розробки.

09 Етап

Тестування

Перевіряємо працездатність ресурсу, швидкість завантаження сторінок і коректність відображення контенту. Шукаємо і видаляємо можливі помилки. За потреби також доопрацьовуємо сайт і передаємо замовнику готовий для роботи проєкт.

10 Етап

Причини створення сайту

 

Збільшення кількості клієнтів

Тут знадобиться ретельно вивчити конкурентів і цільову аудиторію, щоб зробити сайт у Львові зручнішим, привабливішим і доступнішим, ніж в інших. Потім цей сайт доведеться просувати, аби забезпечити постійний потік потенційних клієнтів. А це і контекстна реклама, і SEO. Тому щоб отримати готовий до розкручування вебресурс, треба закласти відповідний фундамент. Цього можна досягти з послугою «сайт під ключ». Так ви створите готовий майданчик, який приносить прибуток.

 

Покращення іміджу

Якщо ваша компанія вже досить відома і ви маєте свою базу клієнтів, можна замовити сайт у Львові з вражаючим дизайном, щоб підкреслити статус компанії і посилити враження споживачів про бізнес. Тоді кожен блок потребуватиме ретельного обміркування й опрацювання. Але ви отримаєте сайт, який довго буде актуальним і привабливим для користувачів.

 

Сайт, щоб просто був

Такий сайт створюється на одному з конструкторів за день-два. Але якщо ви не хочете просто витратити гроші на незрозумілу річ, а прагнете заробляти в інтернеті, вам потрібен повноцінний вебресурс. Якщо бюджет незначний, пропонуємо сайт під ключ на шаблоні і безкоштовну CMS. Вартість тоді буде мінімальною. Проте такий варіант годиться лише у деяких випадках, а не на постійній основі. Розвиток бізнесу через інтернет потребує професійного ресурсу з індивідуальним рішенням.

Розробка веб-сайтів під ключ у Львові

Створення сайтів у Львові залежно від їх типу

Умовно сайти можна розділити за призначенням і змістом на невеликі лендинги і візитки та на об’ємніщі корпоративні ресурси й інтернет-магазини. 

 

Сайти-візитки мають максимум 10 сторінок. Вони використовуються для інформування про компанію, напрямок діяльності, товари і послуги, способи зв’язку. Використовуються для компаній і приватних осіб. Завдяки простій і зрозумілій структурі вони приваблюють цільову аудиторію, надають основну інформацію про бізнес і спонукають зробити замовлення. Сайт може містити розділи про компанію, товари, акції, новини, способи використання товарів тощо, а також контакти, фотогалерею на кшталт портфоліо, прайс, сертифікати. Вартість такого сайту складає понад 8000 грн, а строк виготовлення – через 10 днів.

 

Landing page – це односторінковий сайт, на якому презентується один товар чи послуга. Застосовується для тих підприємців, які хочуть перетворити відвідувачів на покупців, зібрати базу даних, просунути певний захід чи подію. Адже яскрава презентація пропозиції і її переваг збільшує шанси на продажі. Це основна відмінність лендингу від звичайного сайту. Лише 5% відвідувачів звичайного вебресурсу стають клієнтами, а показник лендингу набагато вищий і складає 37%. Тому вибирайте односторінник, якщо хочете збільшити потік клієнтів, дохід, скоротити витрати на рекламу. На сторінці розміщують ефективний короткий текст і заклик до дії, створюють привабливий адаптивний дизайн, забезпечують зручність керування. Розроблення лендингу у Львові коштує від 5000 грн. Терміни сягають 10 робочих днів.

 

Корпоративний сайт – це складний за змістом і функціями вебпроєкт. Він створений не тільки для приваблення відвідувачів, але й для формування позитивної репутації компанії. Тут мають бути основні розділи, такі як прайс, контакти, каталог, про компанію, розпродаж, а також додаткові, наприклад, новини, вакансії, партнерам тощо. Через те, що цей ресурс більший за розмірами, ніж візитки та лендинги, зростатиме його вартість і строк виготовлення: від 20 000 грн за мінімум 30 днів.

 

Інтернет-магазин – це інтерактивний тип ресурсу, який містить каталог товарів і кошик для замовлень. На відміну від звичайної крамниці майданчик e-commerce працює цілодобово, купівля здійснюється без черг у будь-якому куточку країни, а власникам сайту не треба сплачувати оренду приміщення. Створення інтернет-магазину у вебстудії iFish дозволяє вам керувати замовленнями, роботою з категоріями і картками товарів, імпортом і створенням додаткових опцій. У вас буде продумане юзабіліті, зрозуміла структура, унікальне оформлення, можливість формувати комплекти, подарункові сертифікати і дарувати знижки. Вартість інтернет-магазину становить від 40 000 грн. Строк розробки – 45 днів і більше.

 

Портал є найбільшим вебпроєктом. На ньому зосереджена велика кількість функцій і сервісів, він може бути присвячений як одній темі, так і багатьом різним. Необхідно зробити такий майданчик привабливим і зручним у користуванні, він має містити великий перелік опцій і приховану рекламу, що робить його винятковим інструментом заробітку. Портали мають складну структуру, тут розташовують новини, статті, дошку оголошень, перелік вакансій, сервіси знайомств, пошту, форум, чат, аукціон, бронювання, афіші, бібліотеку, опитування і багато іншого. Вартість розробки такого сайту у Львові сягає 100 000-150 000 грн залежно від тематики, обсягів і складності проєкту. Строки створення – декілька місяців.

Ціни на дизайн сайтів під ключ у Львові

Дизайн є важливою складовою будь-якого сайту. Від візуальних елементів і загального оформлення сторінок залежить враження користувачів про компанію. Оскільки люди краще сприймають саме візуальний контент, а не тексти, на створенні дизайну не варто економити. 

 

У вебстудії iFish можна замовити унікальний дизайн або редизайн сайту чи застосунку будь-якого рівня складності, а також створення стандартного оформлення на основі шаблону, адаптуючи його під фірмовий стиль або змінюючи кольори, шрифти і розташування блоків відповідно до вимог замовника. 

 

Вартість години роботи дизайнера залежить від його досвіду і навичок. Наприклад, фахівець з дворічним досвідом братиме приблизно 650 грн за годину, senior дизайнер – 800 грн за годину, а арт-директор – 1200 грн. Унікальне оформлення лендингу вийде в середньому у 9800 грн, 15 сторінок корпоративного сайту під ключ – 21 000 грн, 30 сторінок інтернет-магазину – 49 000 грн.

Професійне створення Landing page

Структура односторінкового сайту розробляється таким чином, щоб зацікавити відвідувача і спонукати його зробити цільову дію. Тобто ресурс містить комерційну пропозицію і надає можливість одразу нею скористатись.

 

Особливу увагу тут приділяють тексту, дизайнерському оформленню та використанню тригерів довіри. Заголовки, офер та інші текстові матеріали мають бути унікальними, цікавими, зрозумілими і відповідними запитам споживачів. Щодо дизайну, то на сторінці створюють вишукані дизайнерські елементи: яскраві банери, графіку, анімацію, чіткі  фото продукту з різних ракурсів, відеопрезентації.

 

Щоб посилити вплив комерційної пропозиції на потенційних клієнтів, розміщують також тригери довіри, наприклад сертифікати, дипломи і нагороди, відгуки, перелік відомих клієнтів.

 

Лендинг застосовується для просування нового продукту на ринок, інформування про майбутню виставку, конференцію, презентацію, для підтримки рекламної кампанії у ЗМІ, для просування бренду. Вебстудія iFish створить сайт у Львові, використовуючи ефективне маркетингове планування, якісний дизайн, інтуїтивну навігацію та сучасні технологічні рішення.

Створення корпоративного сайту

Корпоративний ресурс допомагає збільшувати клієнтську базу, підвищувати імідж компанії та створювати позитивний образ в уявленні цільової аудиторії. Це необхідний продукт для будь-якої компанії, яка прагне розвиватися, приваблювати і утримувати клієнтів, відмежуватись від конкурентів і підкреслити свій статус.

Особливість розроблення – поєднання фірмового стилю з привабливим дизайном і зручним функціоналом. Тоді корпоративний ресурс здатний залучати нових клієнтів і бізнес-партнерів, а витрати на створення сайту у Львові окупляться досить швидко.

 

Переваги корпоративного сайту полягають у:

 • можливості самостійно налаштовувати меню, редагувати сторінки й описи продукції;
 • цілодобовому рекламуванні компанії;
 • збільшенні довіри до компанії через наявність естетично привабливого і функціонального сайту;
 • зниженні витрат на рекламу та офіс;
 • вивільненні часу менеджерів, який вони використовували для пошуку покупців.

 

Унікальні можливості корпоративного ресурсу здатні забезпечити позитивні відгуки від клієнтів, полегшити роботу працівникам і партнерам в офісах і підрозділах.

Якісна розробка інтернет-магазину

Для активних продажів товарів у будь-якій ніші потрібен сучасний інтернет-магазин з повноцінним функціоналом і привабливим сучасним дизайном. 

 

Переваги майдинчика e-commerce:

 • чудовий спосіб почати власну справу, якщо немає реального офісу;
 • працює цілодобово і без вихідних;
 • забезпечує доступ будь-якому покупцеві незалежно від місця його перебування;
 • дозволяє зекономити на оренді магазину та зарплаті продавцям, охоронцям і прибиральницям;
 • забезпечує спілкування з клієнтами у режимі реального часу;
 • відкриття обійдеться дешевше реального магазину і не потребує отримання спеціальних дозволів на роботу;
 • зручний спосіб для закупівель через смартфон.

 

Інтернет-магазин – це перший крок для створення серйозного бізнесу і фінансової стабільності. Тому розроблення сайту у Львові для онлайн-продажів має відбуватися на професійному рівні.

 

Вищу якість забезпечує наявність:

 • унікального і стильного дизайну з використанням графічних і анімаційних елементів;
 • зручної структури і навігації;
 • багатофункціонального програмного скрипту з основними модулями та розширеннями;
 • якісного контенту;
 • оптимізації під пошукові системи.

 

Наші фахівці здатні створити дизайн із впорядкованим розміщенням елементів, щоб забезпечити швидкий пошук інформації і легке оформлення замовлення. Ресурс буде містити весь необхідний для роботи функціонал і надаватиме можливість додавати в кошик вибрані товари, переглядати схожі товари, знайомитися з новими надходженнями, акціями і знижками. Також буде поєднаний унікальний текстовий і графічний контент, що підвищить привабливість ресурсу не тільки для відвідувачів, але й для пошукових систем.

Виготовлення сайту на Вордпрес

WordPress вибирають через безкоштовні плагіни, стильний дизайн, просте налаштування і вбудовану SEO-підтримку.

Ця CMS посідає перше місце у рейтингу найпопулярніших систем керування контентом.

 

Таку популярність вона отримала через низку переваг:

 • великий асортимент готових шаблонів;
 • безкоштовне завантаження CMS і її використання;
 • швидке встановлення;
 • можливість вносити доповнення;
 • зрозуміла та проста адміністративна панель;
 • відкритий код.

 

Вордпрес використовується для створення різних сайтів: блогів, візиток, онлайн-каталогів, корпоративних ресурсів, інформаційних тематичних майданчиків. А якщо завантажити плагін WooCommerce, то можна створити повноцінний інтернет-магазин.

 

Серед відомих компаній, які мають сайти на цій CMS: Bloomberg, Vimeo, Spotify, Kaspersky, The New York Times тощо.

Водночас ця система керування контентом має недоліки. Їх треба враховувати, щоб розробити сайт у Львові максимально ефективним і відповідним поставленим бізнес-завданням.

 

Серед мінусів рушія такі:

 • обмежені базові можливості;
 • низька швидкість завантаження сайту;
 • відчутне навантаження на сервер;
 • велика кількість тем і розширень з помилками;
 • дублі сторінок;
 • упереджене ставлення пошукових систем до сайту через безкоштовну основу CMS.

 

Саме тому розробники вебстудії iFish пропонують створювати сайт на WordPress лише для невеликих бізнесів і тих компаній, які тільки починають виходити в онлайн. І ця система не придатна для розробки інтернет-магазинів з великою кількістю сторінок, товарів, способів оплати, особистим кабінетом і мультимовністю. Крім того, будьте обережні, якщо плануєте створити масштабний інтернет-портал, корпоративний або інший сайт, що містить фінансову інформацію. Такі ресурси потребують надійного захисту від злому, з чим Вордпрес ніяк не впорається через відкритий код.

Переваги і недоліки створення сайту на Бітрикс

У системи керування контентом 1С-Bitrix гнучка модульна система, є можливість створення вебпроєктів різного рівня складності і в різних галузях діяльності. Вона проста і зручна у використанні, забезпечує високий ступінь комплексного захисту сайту, має інструменти для оптимізації і пришвидшення роботи ресурсу, інтегрується з іншими продуктами 1С і CRM, має лояльну службу підтримки. Водночас ці всі переваги можна отримати не безкоштовно. Саме через високу вартість Бітрикс посідає четверте місце у рейтингу найпопулярніших систем керування контентом.

 

CMS доступна у п’яти редакціях. Перші три придатні для малого бізнесу і невеликих вебпроєктів, а інші дві використовуються, коли треба створити сайт у Львові з великою кількістю розділів і сторінок, максимальним захистом і швидким завантаженням. 

 

Перш ніж купити ліцензію Бітрикс, зверніть увагу на такі нюанси:

 • ліцензію необхідно щорічно продовжувати;
 • розроблення сайту потребує багато часу;
 • потрібен спеціально налаштований хостинг, а простий – не варіант;
 • послуги розробника, який працює з цією CMS, коштують дорого.

 

Попри всі недоліки, ця система керування контентом є вдалим варіантом для створення інтернет-магазинів з великим асортиментом товарів та інших масштабних проєктів.

UMI.CMS: особливості розроблення сайту

Юмі вибирають за високу якість, зручність і функціональність. Це дозволяє створювати на ній різні види сайтів – від простих до найоб’ємніших (лендинги, візитки, каталоги, інтернет-магазини, портали, корпоративні ресурси).

 

Рушій має кілька редакцій. Наприклад, Shop і Commerce вибирають для інтернет-магазинів і комерційних порталів. Ultimate – це преміумваріант для масштабних вебпроєктів. Редакція Business дозволяє створювати портали, каталоги і сайти для ЗМІ. Corporate придатний для корпоративних сайтів чи групи ресурсів однієї компанії. Варіант Lite – для сайтів-візиток.

 

Переваги UMI.CMS:

 • просте керування;
 • функціональність і гнучкість;
 • мультисайтовість;
 • SEO-налаштованість;
 • інтеграція з 1С;
 • готові рішення і хмарна версія;
 • безпека;
 • необхідний функціонал.

 

Водночас ця система має високі вимоги до хостинг-провайдерів, а необхідні модулі доведеться купувати окремо. До того ж, ця CMS – одна з найдорожчих. Це потрібно враховувати, щоб не витратити зайві гроші.

Питання відповідь

Що передбачає створення сайту під ключ?

Фахівці вебстудії iFish обов’язково виконують підготовчі роботи перед тим, як створювати сайт. Комплекс робіт, який ми пропонуємо:

 • аналіз сайтів конкурентів;
 • планування структури;
 • складання ТЗ;
 • адаптивний дизайн;
 • налаштування системи керування контентом;
 • впровадження функціоналу;
 • наповнення сайту контентом замовника (10-15 сторінок);
 • інтеграції зі сторонніми сервісами;
 • додавання мовних версій;
 • тестування;
 • розміщення сайту на хостингу.

До переліку робіт, які необхідні, але не входять до базового набору послуг, належать оплата домену і хостингу, написання SEO текстів, технічна оптимізація, налаштування реклами, просування, подальший супровід і обслуговування. Ці послуги доведеться сплачувати окремо.

На основі чого виготовляють сайти?

Сайти виготовляють на шаблоні або з нуля за індивідуальним замовленням. Залежно від типу вебресурсу (лендинг, корпоративний сайт, інтернет-магазин, портал тощо), вимог до функціоналу і дизайну вибирають систему керування контентом, плагіни, модулі. Сайт можна зробити на UMI, Bitrix, WordPress чи інших рушіях.

Чи можна керувати сайтом без сторонньої допомоги?

Так. Після завершення робіт надається детальна інструкція. Якщо з’являться труднощі на початкових етапах, варто звернутися до студії для отримання додаткової консультації.

Як довго створюється сайт?

Строк розробки залежить від типу сайту, кількості сторінок, особливостей дизайну і функціоналу. Лендинг чи простий вебресурс на шаблоні можна створити за 10 робочих днів, корпоративний сайт – від місяця, а на масштабний проєкт може піти декілька місяців і навіть рік.

Скільки коштує розробити сайт у Львові?

На вартість послуги впливає низка чинників, серед яких вид сайту, шаблонний чи індивідуальний дизайн, необхідність додавати функції і впроваджувати додаткові сервіси чи мовні версії тощо.

У середньому, ціна лендингу становить від 8000 грн, корпоративного сайту – від 20 000 грн, інтернет-магазину – понад 40 000 грн. 

Орієнтовну вартість вашого сайту ви можете розрахувати самостійно, якщо скористаєтесь онлайн-калькулятором. А для точного розрахунку зверніться до наших менеджерів за телефоном або у месенджерах.

Чи відрізняються ціни на розробку сайтів у Львові та Києві?

В онлайн-режимі зовсім не важливо, де саме замовляти сайт – у Львові чи Києві. Але якщо орієнтуватись на рівень життя і конкуренції, заробітну плату, то вартість буде вищою у Києві.

Які переваги створення сайтів у Львові у вебстудії iFish?

Замовлення сайту в нашій студії дає такі переваги:

 • відповідність сайту потребам і запитам цільової аудиторії;
 • адаптований дизайн;
 • просте самостійне адміністрування;
 • відмежування від конкурентів;
 • необхідний функціонал;
 • привабливий та переконливий дизайн, який допомагає продавати;
 • SEO оптимізація.

Працювати з проєктом буде професійна команда, яка понад 10 років розробляє вебресурси різної складності. Фахівці знають, як збільшити трафік і конверсію, побудувати міцні і доброзичливі відносини з ЦА, виготовляти сайти з урахуванням поставлених завдань. Замовляйте комплексне розроблення сайту у Львові, щоб отримати всі послуги в одному місці.

Як замовити розроблення сайту у Львові?

Якщо вам потрібний якісний і доступний сайт у Львові, звертайтесь до вебстудії iFish. Для цього заповніть онлайн-форму або скористайтесь номером телефону, чатом чи електронною поштою. У студії працюють професіонали, які «з’їли собаку» на виготовленні сайтів на шаблоні чи з нуля за індивідуальним замовленням. Детальнішу інформацію шукайте на нашому сайті, а усі конкретні запитання, які вас цікавлять, обговоріть з менеджерами.

Ціни: розробка сайту у Львові

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 грнЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажу. Добре підходить для одного або кількох товарів/послуг. Найбільш ефективний, коли необхідно протестувати бізнес-модель чи товар/послугу над ринком.

Лендінг (односторінковий сайт) передбачає виведення усієї інформації блоками та екранами в рамках однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Сайт-візитка недорого
від 2 тижніввід 550 у.оЗалишити заявку

Сайт із 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай структуру такого сайту включають такі сторінки – Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше в таких проектах не створюють розділи, що оновлюються, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проекти, не виводять окремо розділ Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблон
від 3 тижніввід 950 доларів СШАЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, який дозволяє використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга або напрям діяльності представлена окремою сторінкою. Таке рішення можна реалізувати для бізнесу з історією та беграундом, в якому відбудовані процеси, зрозуміло позиціонування, визначені переваги та зібрані соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проектів та робіт.

Інтернет-магазин на шаблон
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете помацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування, незалежно від прайс агрегаторів та сервісів на зразок Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved