→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Сайт під ключ Миколаїв

Власний сайт - це ефективний інструмент, що допомагає бізнесу розвиватися. Створюємо будь-які типи веб-ресурсів: сайт-візитку, лендінг, корпоративний сайт, інтернет-магазин. Розробка сайту під ключ у Миколаєві. Актуальні ціни на 2023 рік у студії iFish.

23 людини замовили
17 відгуків
Термін розробки: від 2х тижнів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

 

 1. Актуальність створення сайтів в Миколаєві
 2. Створення сайту для бізнесу виконує такі завдання
 3. З чого складається вартість сайту під ключ
 4. Види сайтів і вартість їх розробки
 5. Актуальні ціни з розробки сайтів на 2023 рік в Україні
 6. Ціна сайту під ключ в Миколаєві
 7. Етапи створення сайту в Миколаєві
 8. На чому рекомендовано робити сайт під ключ
 9. Критерії ефективного сайту
 10. Чому варто звернутися за розробкою сайту до студії IFISH
 11. Питання та відповіді
 12. Замовлення прорахунку ціни на сайт

 

Актуальність створення сайтів в Миколаєві

Діджитал-сфера не стоїть на місці. Сьогодні, щоб отримати будь-які відомості про продукти або послуги в Миколаєві, людині достатньо лише зайти в Інтернет. Це є перевагою нашого часу, адже інформація та покупки в регіоні доступні в один клік.

Сайт під ключ Миколаїв – це повноцінний майданчик, який розробляється з нуля або на основі готового шаблону і містить у собі всі необхідні компоненти для надійного функціонування. Коли говорять про створення сайту під ключ, це означає, що процес розробки, оптимізації та впровадження веб-ресурсу здійснюється в одному місці – командою фахівців веб-студії.

Якому бізнесу потрібен свій сайт під ключ:

 • торговим компаніям – для продажу товарів в Інтернеті;
 • ресторанам і кафе – для презентації пропозицій, демонстрації інформації про меню і ціни, бронювання столиків і замовлення їжі; 
 • професіоналам і фрілансерам – для демонстрації своїх послуг, портфоліо та контактної інформації;
 • туристичним організаціям і готелям – для презентації турів, екскурсій і гарячих пропозицій, надання інформації про готелі, бронювання та комунікації з клієнтами; 
 • інформаційним порталам і блогам – для публікації статей, новин і цікавої інформації, залучення аудиторії та монетизації контенту;
 • малим і середнім підприємствам – для залучення клієнтів, надання інформації про товари або послуги та поліпшення суспільного уявлення про компанію.

Загалом, розробка сайтів Миколаїв – це вирішення безлічі завдань, серед яких залучення нових клієнтів, поліпшення комунікації з новими та постійними клієнтами, відбудова від конкурентів, швидкі продажі.

Якщо вам потрібен ефективний канал продажів, то сайт – оптимальний варіант!

Існує кілька видів сайтів, кожен з яких слугує певній меті та орієнтований на різні потреби користувачів.

Для розвитку бізнесу найкращі типи інтернет-ресурсів – це лендінги, інформаційні, комерційні та корпоративні сайти.

В студії iFish ви можете замовити будь-який вид сайту. Найпростіший тип – це лендінг або сайт-візитка. Останній являє собою ресурс на 1-3 сторінки з інформацією про вашу компанію та послуги, які ви пропонуєте. Вартість такого сайту від 10 000 грн.

Найоб’ємнішим проектом є веб-портал, що вміщує в себе інтерактивні техніки: пошук, форум, електронну пошту, голосування та інші сервіси. Ціна розробки такого сайту в рази дорожча – від 200 000 грн.

Створюємо сайти як на основі готового шаблону, так і індивідуальні проекти. Переваги є і в першого, і в другого варіантів.

Шаблонне рішення – це сайти з уже розробленим дизайном і загальною структурою. Вони менш гнучкі та функціональні, але коштують дешевше і їх розробка займає менше часу.

Сайти за індивідуальним замовленням або з нуля дають змогу створити унікальний зовнішній вигляд ресурсу і розширений функціонал, продумати юзабіліті. Їхні можливості широкі, але й ціна значно дорожча.

Створення сайту для бізнесу виконує такі завдання

Онлайн-присутність


Більшість споживачів шукають інформацію про продукти в Інтернеті. У мережі у вас є шанс залучити більшу аудиторію і збільшити продажі.

Розширення ринку


Сайт дає змогу вивести бізнес на глобальний ринок. Ви можете знайти клієнтів не тільки у вашому регіоні, а й по всьому світу.


Реклама і маркетинг


Веб-ресурс - ефективний інструмент просування бренду, товарів і послуг. На сайті можна розміщувати інформацію про компанію, демонструвати свої продукти, сповіщати про акції та знижки, збирати контактні дані потенційних клієнтів.

Довірчі відносини


Наявність сайту підвищує довіру людей до компанії, оскільки на сторінках доступна інформація про ваші переваги та досягнення, є портфоліо, відгуки та сертифікати якості на товари/ліцензія. Професійно оформлений інтернет-ресурс створює позитивне враження про вас, приваблює аудиторію, збільшує лояльність.

Спілкування і зворотний зв'язок


Деяким клієнтам зручніше зв'язуватися з вами в режимі онлайн. Ви зможете спілкуватися з потенційними покупцями й отримувати зворотний зв'язок про вашу роботу.

Конкурентна перевага


У сучасному бізнес-середовищі більшість компаній мають свої веб-сайти. Відсутність у вас власного ресурсу може означати втрату позицій. Крім цього, онлайн-платформа допомагає виділитися серед конкурентів, підкресливши свої сильні сторони і перетворивши недоробки інших компаній на свої переваги.

З чого складається вартість сайту під ключ

Веб-хостинг і домен

Для запуску сайту вам знадобиться хостинг (серверний простір для розміщення сайту) і доменне ім’я (адреса сайту в Інтернеті). Їхня вартість може варіюватися залежно від провайдера та обраних тарифних планів.

01 Етап

Дизайн і розробка

Цей етап включає створення унікального дизайну сайту, розробку користувацького інтерфейсу, юзабіліті, програмування функціональності, впровадження мовних версій. Складність дизайну, технічні вимоги, функціонал, кількість сторінок і розділів впливають на підсумкову вартість веб-ресурсу.

02 Етап

Адаптивність і мобільна версія

З урахуванням зростаючої кількості користувачів, які відвідують сайти з мобільних пристроїв, важливо, щоб веб-ресурс був адаптивним і мобільно-сумісним. Під час розробки слід враховувати цей етап і закладати на нього бюджет.

03 Етап

Контент

Наповнення сайту текстами, зображеннями, відео та іншими медіафайлами, наданими замовником, включено у вартість, а створення нового унікального контенту вимагає додаткових витрат.

04 Етап

Інтеграція з іншими системами

Якщо потрібно підключити до сайту сторонні сервіси, як-от CRM, платіжні шлюзи, служби доставки, це вплине на загальну вартість проєкту.

05 Етап

SEO оптимізація

Оптимізація сайту для пошукових систем є важливою частиною процесу розробки та розвитку веб-ресурсу. Фахівці працюють із ключовими запитами, контентом, метатегами, швидкістю завантаження та іншими деталями, щоб поліпшити видимість сайту і підвищити його позиції в пошукових результатах.

06 Етап

Підтримка та обслуговування

Після запуску сайту необхідна підтримка і технічне обслуговування для забезпечення безперебійної роботи, оновлення майданчика й оперативного виправлення можливих помилок.

07 Етап

Види сайтів і вартість їх розробки

 

 • Лендінги.
  Односторінкові сайти створюють для презентації конкретного товару, послуги або пропозиції, вони підштовхують людину до вчинення певної дії, наприклад, записатися на консультацію, підписатися на розсилку, завантажити файл тощо.
 • Інформаційні сайти.
  Це найпоширеніший тип сайтів. Призначений для надання інформації про компанію, продукти, послуги або ж присвячений конкретній темі. Такі ресурси можуть містити сторінки з описом бренду, контактними даними, новинами, статтями тощо.
 • Електронні комерційні сайти.
  Інтернет-магазини дають змогу компаніям продавати свої товари або послуги онлайн. Вони зазвичай включають каталог товарів, можливість додавання покупок у кошик, онлайн-платежі та системи управління замовленнями.

 

 • Корпоративні сайти.
  Ці ресурси призначені для репутаційного представлення великих компаній та організацій. Зазвичай містять інформацію про фірму: корпоративні місії, цінності, переваги продукту або послуги, новини, вакансії та контактні дані.
 • Блоги.
  Це сайти, де автори регулярно публікують записи на певну тему. Вони часто діляться особистою думкою, дають поради, роблять огляди або представляють інформацію про конкретну сферу діяльності. Блоги можуть бути як індивідуальними, так і корпоративними. 

 

 • Портфоліо та сайти для творчих професій.
  Призначені для демонстрації робіт і творчого портфоліо. Їх часто використовують художники, фотографи, дизайнери, письменники та інші професіонали, щоб продемонструвати свої навички та досягнення.
 • Соціальні мережі.
  Дозволяють користувачам створювати профілі, встановлювати зв’язки з іншими людьми, обмінюватися повідомленнями та контентом. Створені переважно для спілкування і розваги, але зараз активно використовуються для просування і продажів.
 • Форуми та спільноти.
  Надають платформу для обговорення певних тем, обміну думками та знаннями.

Розробка сайтів у Миколаєві

Актуальні ціни з розробки сайтів на 2023 рік в Україні
Тип сайтуЦіна сайту на основі готового шаблону, грнЦіна індивідуального рішення, грн
Landing або односторінковий сайтдо 15 000від 25 000
Сайт візитка, до 10 сторінокдо 25 000від 25 000
Корпоративний сайтдо 45 000від 55 000
Сайт каталог, вітрина товарівдо 60 000від 70 000
Інтернет-магазиндо 70 000від 100 000
Портал або онлайн-сервісне існуєвід 200 000

 

Тільки вам вирішувати, яка саме розробка сайтів Миколаїв потрібна під ваші цілі та інтереси вашого бізнесу. Звертайтеся до студії iFish за створенням якісного та ефективного сайту.

Ціна сайту під ключ в Миколаєві

Вартість створення сайту під ключ у Миколаєві залежить від багатьох чинників, як-от складність проєкту, вимоги до дизайну і функціональності, рівень досвіду і розцінки розробників або веб-агентств у цьому регіоні. 

Орієнтовні ціни на створення сайту Миколаїв:

 • Простий сайт: сайти з базовим функціоналом, шаблонним дизайном і кількома сторінками можуть коштувати в Миколаєві від 15 000 до 45 000 гривень.
 • Середній сайт: сайти середньої складності, що мають додаткові функції, як-от форми зворотного зв’язку, блог або інтеграції із соціальними мережами, а також унікальний дизайн оцінюються від 45 000 до 150 000 гривень
 • Об’ємний та складний сайт: більші та складніші проєкти, що потребують індивідуального дизайну, розширеної функціональності, впровадження кількох мовних версій, інтеграції із зовнішніми системами та вирішення інших специфічних вимог, можуть коштувати від 150 000 гривень і вище.

Безумовно, ціни на розробку сайтів у Миколаєві нижчі, ніж по всій Україні. Однак зазначена вартість є приблизною і може змінюватися залежно від ваших вимог і специфічних умов проєкту. 

Хочете розрахувати вартість розробки вашого сайту? Зв’яжіться з нами телефоном або через месенджер, і ми допоможемо визначити для вас найкращі фінансові рішення.

Етапи створення сайту в Миколаєві

Розробка сайту – це комплексний процес. Веб-студія iFish створює сайти за таким алгоритмом:

 1. Планування та аналіз. На цьому етапі наші фахівці визначають цілі та вимоги для сайту: цільову аудиторію, функціональність, дизайн і структуру. Також проводиться аналіз конкурентів і дослідження ринку.
 2. Розробка концепції та дизайну. Працюємо над загальною концепцією сайту, включно з його структурою, макетами сторінок і оформленням. Ці завдання виконують наші дизайнери.
 3. Підготовка вмісту. Створюємо текстовий і мультимедійний контент для сайту, а саме пишемо тексти, займаємося підготовкою зображень, відео та інших матеріалів, що використовуватимуться на сайті. За цю частину відповідальні копірайтери.
 4. Верстка та програмування. На цьому етапі дизайн перетворюється на працюючий веб-сайт. Верстальники перетворюють графічний дизайн на HTML, CSS тощо. Програмісти додають необхідний функціонал, наприклад, форми зворотного зв’язку, інтерактивні елементи та особистий кабінет.
 5. Пошукова оптимізація. Додаємо ключові запити, прописуємо теги, адаптуємо контент під вимоги пошукових систем і виконуємо інші необхідні дії для поліпшення ранжування веб-ресурсу.
 6. Тестування. Після завершення розробки проводяться тести, щоб переконатися, що всі функції сайту працюють коректно, сторінки завантажуються швидко і немає помилок.
 7. Запуск. Коли сайт пройшов успішне тестування, він готовий до запуску. Ми реєструємо доменне ім’я, визначаємося з хостингом і завантажуємо файли на сервер. Після цього веб-ресурс стає доступним для публічного перегляду.
 8. Підтримка та обслуговування. На цьому етапі важливо оновлювати контент, додавати нові функції, усувати помилки, забезпечувати безперебійну роботу і безпеку вже функціонуючого сайту.

Якщо вам потрібен власний веб-ресурс, ви завжди можете замовити сайт Миколаїв у студії iFish. Ми працюємо якісно і на результат!

На чому рекомендовано робити сайт під ключ

Основна складова сучасного сайту – система управління контентом. CMS використовується для створення, редагування та управління контентом на веб-ресурсі: текстами, зображеннями, відео та іншими елементами. 

У нашій студії вам буде надана персональна інструкція з управління сайтом. Якщо у вас виникнуть запитання, ви завжди можете звернутися до наших фахівців для отримання консультації. 

За 10 років ми випробували різні CMS для розробки, підтримки та SEO оптимізації корпоративних сайтів. Але найкращими вважаються такі три системи – UMI, Bitrix і WordPress.

 

Розробка сайтів на WordPress: 

 • Безкоштовна система.
 • Безліч дизайнерських шаблонів і додаткових модулів.
 • Легко знайти фрілансера для доопрацювань.
 • Відносно просте управління, але деякі дані вимагають послуг програміста.
 • Обмеження на один сайт на одній CMS (можливе створення мовних версій).
 • Створює багато дубльованих сторінок.
 • Потребує знань і ресурсів для SEO оптимізації.
 • Уразливість до злому через діри в коді.

 

Розробка сайтів на Bitrix: 

 • Можливість створити 2 сайти на одній ліцензії або 1 сайт з мовною версією.
 • Безліч налаштувань для акцій, цін і пропозицій.
 • Легка інтеграція з CRM і платіжними системами.
 • Велика кількість проектів на Bitrix.
 • Складне управління і відсутність відновлення при помилках редагування.
 • Обмеження для SEO оптимізації.
 • Підходить більше для інтернет-магазинів, ніж для корпоративних сайтів.

 

Розробка сайтів на UMI: 

 • Інтуїтивно зрозуміла система.
 • Можливість створення необмеженої кількості сайтів.
 • Вбудовані функції для SEO оптимізації.
 • Надійний захист. 
 • Велика кількість проєктів на UMI.
 • Ідеально підходить для корпоративних сайтів.
 • Складна інтеграція із сервісами.
 • Потребує додаткових налаштувань для прискорення завантаження.
 • Мало розробників і студій, що спеціалізуються на UMI в Україні загалом і Миколаєві зокрема.

 

Незалежно від обраної CMS, ваш сайт стане ефективним маркетинговим інструментом за двох умов: 

 1. Веб-ресурс має бути якісним і відповідати очікуванням користувачів.
 2. Майданчику потрібна регулярна увага і фінансування для його подальшого розвитку і просування. 

Ми гарантуємо виконання першої умови, а також допоможемо з другою за розумною ціною.

Критерії ефективного сайту

Ефективний сайт має відповідати певним критеріям, щоб приваблювати відвідувачів, утримувати їхню увагу та досягати своїх цілей. 

Пропонуємо ознайомитися з ключовими критеріями успішного веб-ресурсу: 

 • Якісний дизайн. Сайт повинен мати привабливий і унікальний зовнішній вигляд, який відповідає вашому бренду, виділяється на тлі конкурентів і утримує увагу відвідувачів. Чистий і зрозумілий макет, гармонійні кольори, читабельні шрифти та якісні зображення важливі для створення позитивного першого враження. 
 • Гарна навігація. Необхідно створити логічну структуру і просту навігацію, щоб користувачі могли легко орієнтуватися і знаходити інформацію, яка їх цікавить. Корисно зробити акцент на зрозумілому меню, а зручні ярлики та посилання допоможуть відвідувачам швидко переміщатися сайтом. 
 • Оптимізоване завантаження. У вас довго завантажується сторінка? Ймовірно, відвідувачі не захочуть довго чекати, і ви втратите потенційних клієнтів. Оптимізація розміру зображень, використання кешування, стиснення файлів і вибір хорошого хостингу допоможуть вирішити це завдання.
 • Відповідний контент. Контент на сайті має бути релевантним, інформативним та унікальним, відповідати потребам і очікуванням аудиторії. А ще він має надавати корисну інформацію або вирішувати проблеми. Текст на сайті обов’язково треба добре структурувати і зробити його легко читабельним. 
 • Мобільна адаптивність. У сучасному світі все більше людей використовують мобільні пристрої для доступу в Інтернет. Тому сайт має бути адаптований для перегляду на різних пристроях, включно зі смартфонами та планшетами. Адаптивний дизайн дає змогу сайту коректно відображатися і функціонувати на будь-якому пристрої. 
 • Контактна інформація та форми зворотного зв’язку. Важливо надати чітку і доступну контактну інформацію, щоб відвідувачі могли зв’язатися з вами за потреби. Також добре мати форми зворотного зв’язку, які дають змогу ставити запитання, надсилати коментарі або заявки. 
 • Аналітика та відстеження. Встановлення інструментів аналітики, таких як Google Analytics, допомагає відстежувати дії користувачів, їхню поведінку на сайті, джерела трафіку та інші метрики. Аналіз сайту завжди сприяє усуненню наявних помилок і поліпшенню поточної роботи веб-ресурсу.

Головне не забувати, що кожен сайт унікальний, а критерії ефективності змінюються залежно від цілей і вимог вашого типу бізнесу. Розробка сайту Миколаїв допоможе задовольнити потреби вашої цільової аудиторії в регіоні онлайн.

Чому варто звернутися за розробкою сайту до студії IFISH

Виготовлення сайтів Миколаїв у веб-студії iFish передбачає такі кроки:

 1. Заявка. Ви зв’язуєтеся з нами телефоном/месенджером і залишаєте заявку на розробку сайту. Після цього ми передзвонюємо вам для обговорення деталей.
 2. Технічне завдання (ТЗ). Наші фахівці уважно вислухають ваші побажання і складуть технічне завдання – документ, що містить детальний опис вимог для створення або розробки проєкту. ТЗ визначає цілі, функціональність, дизайн, терміни та інші моменти під час розроблення проєкту.
 3. Підписання договору. Після складання ТЗ підписуємо з вами офіційний договір, у якому будуть прописані наші зобов’язання за проєктом.
 4. Демонстрація та коригування проєкту. Покажемо чорнові варіанти сайту, за необхідності внесемо правки, які ви хочете, і поліпшимо концепт майбутнього веб-ресурсу.
 5. Здача проєкту. Після завершення робіт передаємо вам файли у вихідних форматах, доступи до адміністративної панелі та всі розроблені матеріали.

Наше завдання – зробити сайт Миколаїв не тільки зовні привабливим, але й ефективним. Професіонали студії iFish орієнтуються на такі принципи роботи:

 • Прозорість.  Ви завжди в курсі, на якому етапі перебуває розробка вашого проєкту, завдяки звітності.
 • Надійність. Наш пріоритет – задоволені клієнти, тому ми налаштовані на довгострокову й успішну співпрацю.
 • Результат. Щоб отримати найкращі показники, наші фахівці максимально заглиблюються в бізнес своїх клієнтів, його завдання, цілі та цінності, вивчають конкурентів і цільову аудиторію.
 • Гарантії. Завжди беремо відповідальність за виконану роботу і мотивовані досягати найкращих результатів.

Ви готові створити сайт у Миколаєві для свого бізнесу? Зв’яжіться з нашою студією за телефоном або через месенджер. Фахівці iFish розроблять веб-ресурс для будь-якого бізнесу з урахуванням поставлених завдань.

Питання та відповіді

Що включає в себе ціна сайту під ключ, а за які послуги потрібно доплатити?

Стандартний набір послуг зі створення сайту під ключ зазвичай містить такі завдання:

 • Дослідження ринку та конкурентних сайтів.
 • Складання технічного завдання.
 • Розробку дизайну сайту. 
 • Доопрацювання функціоналу.
 • Встановлення та налаштування системи управління контентом. 
 • Верстку та програмування. 
 • Базове наповнення сайту контентом, наданим замовником (близько 10-15 сторінок). 
 • Розміщення готового сайту на хостингу. 

Крім того, існують послуги, що потребують додаткової оплати: 

 • Реєстрація домену та вибір хостингу (домен оплачується щорічно, платний хостинг – щорічно або щомісяця). 
 • Технічна оптимізація сторінок для SEO просування. 
 • Реклама сайту і просування. 
 • Створення унікального контенту.
 • Техпідтримка та сервісне обслуговування.
Що таке домен і хостинг? Навіщо потрібні?

Домен – це унікальне адресне ім’я вашого сайту в Інтернеті. Воно допомагає користувачам легко знаходити веб-ресурс і запам’ятовувати його. 

Хостинг – це сервер, який надає простір для розміщення вашого сайту в Інтернеті. Він забезпечує доступність вашого ресурсу, зберігання файлів, обробку запитів користувачів і підтримку безпеки.

Таким чином, домен і хостинг необхідні для запуску будь-якого сайту і його доступності в Інтернеті. Домен допомагає знайти та ідентифікувати веб-ресурс, а хостинг забезпечує його розміщення та стабільне функціонування. Без домену та хостингу ваш сайт не буде доступний онлайн.

Де брати тексти для наповнення сайту?

Пропонуємо два варіанти:

 1. Ви можете написати тексти для сайту самостійно.
 2. Замовляєте послуги з написання унікальних статей у нашого копірайтера. 

Не рекомендуємо копіювати інформацію, розміщену на інших сайтах, оскільки це негативно вплине на просування інтернет-ресурсу загалом. Крадучи контент у інших, ви одночасно порушуєте авторські права і знижуєте свої позиції в пошуковій видачі, оскільки пошукові системи зчитують плагіат.

Чи є різниця у вартості створення сайту у веб-студії в Києві та Миколаєві?

Перед замовленням розробки сайту рекомендується уважно вивчити ціни в регіонах, які вас цікавлять. Це допоможе вибрати оптимальний варіант і ефективно розподілити бюджет.

У зв’язку з воєнним станом і дозволом віддаленої роботи на законодавчому рівні, багато компаній перейшли на дистанційний формат роботи і відмовилися від офісів.

Тепер не важливо, де знаходиться підрядник – у Києві чи Миколаєві. Онлайн-зустрічі стали нормою, і вам не потрібно шукати розробників виключно у своєму регіоні та вимагати особистої зустрічі.

Але якщо врахувати всі додаткові витрати, створення інтернет-магазину в Києві з подальшим SEO просуванням коштуватиме набагато більше, ніж аналогічне рішення в Миколаєві. Це зумовлено вартістю оренди офісу, яка в Києві вища, а також вищим рівнем зарплати фахівців і загальною ситуацією на ринку.

Як оцінити вартість розробки сайту?

Щоб оцінити вартість цієї послуги, розглянемо питання, що цікавить, детально на прикладі фрілансера і веб-студії. 

Фрілансер визначає вартість своїх послуг таким чином: 

 • Встановлює бажаний щомісячний дохід (наприклад, 30 000 грн).
 • Аналізує кількість робочих годин на день і днів на місяць (наприклад, 6 годин на день, 20 робочих днів на місяць).
 • Розділяє щомісячний дохід на загальну кількість робочих годин (30 000 грн / 120 годин) і визначає вартість своєї робочої години – 250 грн. 

Коли ви замовляєте розробку аналогічного сайту у веб-студії, вартість виходить вищою. Це пояснюється тим, що крім оплати робочого часу безпосереднього розробника, додаються і додаткові витрати (оренда офісу, податки тощо). 

Водночас створення сайту в спеціалізованій компанії передбачає роботу всієї команди, тобто над вашим проектом працюватимуть кілька фахівців, що дає змогу домогтися кращих результатів. Крім цього, при замовленні сайту у веб-студії у вас менше ризиків, адже компанії дорожать своєю репутацією і не зникнуть з поля зору після отримання передоплати. Якщо ж ви зупинили свій вибір на фрілансері, ретельно вивчайте інформацію про нього, шукайте відгуки і дивіться портфоліо.

Як замовити створення сайту в нашій студії?

Зв’яжіться з нами за телефоном або заповніть форму зворотного зв’язку. У повідомленні опишіть свої вимоги або побажання щодо розробки сайту.

Наприклад, у заявці ви можете відповісти на такі запитання: 

 1. Чим ви займаєтеся (що продаєте, які товари, послуги)? 
 2. Навіщо потрібен сайт (що саме хочете донести своїй аудиторії сайтом)? 
 3. Що у вас є на цьому етапі (логотип, фірмовий стиль, фотографії, тексти для сайту тощо)? 
 4. Як скоро хотілося б отримати готовий продукт? 

Ми передзвонимо вам і детально обговоримо деталі проєкту.

Чи працюєте ви з уже розробленим сайтом?

Так, ми можемо доопрацювати ваш продукт під поточні потреби, поліпшити дизайн, швидкість завантаження та інші фактори, що впливають на конверсію сайту.

Але в деяких випадках краще не доопрацьовувати сайт, бо інколи він розроблений настільки некомпетентно, що буде якісніше, швидше і дешевше зробити новий проєкт з нуля, ніж редагувати те, що вже є.

За скільки часу можна розробити сайт під ключ?

Час розробки сайту може варіюватися залежно від різних чинників, як-от розмір і складність проєкту, функціональні вимоги, дизайн, кількість сторінок тощо. 

 • Простий сайт із невеликою кількістю сторінок і базовими функціями може бути розроблений за кілька тижнів або навіть менше. 
 • Створення складних і великих проєктів, як-от онлайн-магазини, портали або веб-додатки, може займати кілька місяців і більше.

Точні терміни розробки найкраще обговорювати з нашими фахівцями, які оцінюють обсяг роботи і повідомляють, скільки часу знадобиться для створення проєкту з урахуванням поставлених завдань.

Студія iFish працює з договором?

Ми працюємо офіційно. Перед початком робіт підписуємо договір і складаємо технічне завдання щодо нього. Документи мають повну юридичну силу.

Ціни на розробку сайту

Акция

Назовите промокод «ёлочки» и получите бонусы
Сайт Домен Хостинг в подарок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 USDЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажів. Добре підходить для одного або декількох товарів/послуг. Найбільш ефективний, коли необхідно протестувати бізнес-модель або товар/послугу на ринку.

Лендінг (односторінковий сайт) передбачає виведення всієї інформації блоками й екранами в рамках однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Сайт-візитка недорого
від 2 тижніввід 550 USDЗалишити заявку

Сайт із 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай в структуру такого сайту включають такі сторінки – Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше в таких проєктах не створюють оновлювані розділи, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проєкти, не виводять окремо розділ Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблоні
від 3 тижніввід 950 USDЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, який дає змогу використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга або напрямок діяльності представлено окремою посадковою сторінкою. Таке рішення можливо реалізувати для бізнесу з історією та беґраундом, у якому відбудовано процеси, зрозуміле позиціювання, визначено переваги та зібрано соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проєктів і робіт.

Інтернет-магазин на шаблоні
від 4 тижніввід 1 800 USDЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн і здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхню частину автоматизовано, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин або сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете помацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але водночас хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку і просування, незалежно від прайс агрегаторів і сервісів на кшталт Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved