→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Розробка сайтів під ключ у Полтаві

Бажаєте замовити сайт у Полтаві для розвитку регіонального бізнесу? Комплексна розробка лендингів, корпоративних ресурсів та інтернет-магазинів у веб-студії iFish. Пропонуємо створення сайтів будь-якого рівня складності, які допомагають вирішувати поставлені бізнес-завдання та залучати цільову аудиторію.

683 особи замовили
82 відгуків
Термін розробки: до 20 днів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про те, як зробити сайт у Полтаві.

 1. Сайт на шаблоні або індивідуальна розробка веб-проекту: що вибрати
 2. Розробка сайту під ключ у Полтаві
 3. Із чого складається вартість виготовлення сайтів під ключ?
 4. Ціна та терміни розробки сайтів різних типів
 5. Способи створення Landing page
 6. Особливості створення корпоративного сайту
 7. Поетапна розробка інтернет-магазину
 8. Переваги та недоліки сайту на WordPress
 9. Особливості виготовлення сайту на Бітрікс
 10. Регіональні сайти на UMI.CMS
 11. Питання та відповіді щодо розробки веб-проектів під ключ
 12. Замовлення прорахунку ціни на сайт

 

Сайт на шаблоні або індивідуальна розробка веб-проекту: що вибрати

Деякі компанії витрачають великі гроші на розробку сайту з нуля, інші замовляють виготовлення на шаблоні як економваріант. Яке рішення ефективніше? Те, що відповідає завданням та особливостям конкретного бізнесу, а також потребам цільової аудиторії.

Багато хто вважає, що індивідуальна розробка краща, тому що дозволяє отримати оригінальний дизайн, широкий функціонал, безліч розділів і сторінок для розміщення великих обсягів інформації. Безумовно, унікальне оформлення та необмежені можливості – це добре, але не для кожного бізнесу таке рішення є доцільним.

Наприклад, невелика регіональна бьюті-студія, що пропонує послуги манікюру, орієнтована на клієнтів з Полтави та передмістя, не потребує масштабного веб-проекту. А ось виробникам товарів, експертам, які пропонують послуги в преміум-сегменті, або охочим розширити бізнес за рахунок продажів онлайн, варто розробити сайт з нуля, щоб підкреслити свій статус, зацікавити ЦА, відбудуватися від конкурентів і спростити бізнес-процеси. Адже тоді веб-ресурс матиме дизайн, що чіпляє, продуману, а не шаблонну, структуру і всі необхідні для роботи і виконання завдань функції.

Тобто у цьому питанні немає універсального рішення, а правильним вибором буде той, який відповідає масштабам та особливостям діяльності, допомагає вирішувати поставлені завдання.

Виготовлення сайтів у Полтаві на шаблоні має свої переваги. Така технологія не займає багато часу і коштує недорого. Отже, тим, хто хоче протестувати нішу, швидко запуститися і не планує виходити за межі певної території і при цьому когось влаштовує базовий функціонал, підійде готове рішення. Також це хороший варіант для компаній з невеликим бюджетом.

У шаблонних веб-ресурсів готовий дизайн. Але можна підібрати шаблон, у якому розташування сторінок та інформаційних блоків буде відповідним під бізнес замовника. При створенні такого сайту відразу стає зрозумілим, який результат вийде.

Що стосується індивідуальної розробки, то таке рішення обійдеться дорожче, ніж шаблонне, та й часу на виготовлення піде більше, але ви отримуєте унікальний веб-проект. Ресурс буде мати сучасний дизайн, що запам’ятовується, зручну адміністративну панель, адаптивність, широкий функціонал з можливістю доопрацювання функцій і готовність до SEO просування.

При розробці сайту з нуля формується і індивідуальна маркетингова стратегія, створюється унікальне графічне оформлення та функціонал. Кожна деталь продумується до дрібниць. Структура сайту спочатку проектується таким чином, щоб її можна було змінювати та вдосконалювати. До того ж, виконується базова оптимізація веб-ресурсу, що полегшує його подальше просування.

Індивідуальна розробка – чудовий варіант, якщо відкриваєте нову справу, випускаєте продукт на висококонкурентному ринку, будуєте бренд, а також коли плануєте запустити онлайн-сервіс чи портал.

Веб-студія iFish пропонує створення сайту як на шаблоні, так і з нуля будь-якого рівня складності. Допоможемо підібрати оптимальний шаблон, виконаємо потрібні налаштування та доопрацювання, а також при необхідності розробимо структуру, дизайн та функціонал, орієнтуючись на ваші потреби.

Всі сайти можна поділити на односторінкові та багатосторінкові за кількістю сторінок та обсягом інформації. Але ще їх ділять на типи за призначенням та завданнями, що виконуються. Розрізняють сайт-візитку, лендінг-пейдж, корпоративний ресурс, портал, каталог, онлайн-сервіс, інтернет-магазин. Але найбільш затребуваними є лендинг, корпоративний сайт і онлайн-майданчик.

Розробка сайту під ключ у Полтаві

Створення сайту під ключ – це комплексна розробка від А до Я. Спочатку замовник повідомляє про свої вимоги та побажання, а на виході отримує готовий до роботи продукт.
Послуга передбачає підготовку, яка починається з детального аналізу бізнесу замовника, ринку та сайтів конкурентів. Також на цьому етапі визначаються цілі та завдання веб-проекту. Замовник заповнює бриф на сайт і складається технічне завдання, щоб зрозуміти список робіт, визначити терміни та розрахувати ціну. У ТЗ прописуються побажання щодо структури, функцій, інструментів, фішок, дизайну та навігації. За кожним завданням закріплюється виконавець.
Після того, як план завдань визначено та узгоджено, до роботи починає веб-дизайнер і створює макет майбутнього сайту. Тут важливо з одного боку втілити на сторінках фірмовий стиль компанії, а з іншого – створити привабливе для потенційного клієнта оформлення, яке б утримувало увагу та підштовхувало зробити покупку.
Для розробки сайту необхідно також підібрати систему керування контентом. Вона має бути зручною та достатньо потужною, підходити під параметри веб-проекту, щоб вирішувати поставлені завдання. Двигун може бути платним або безкоштовним. Його вибір залежить від типу веб-ресурсу та вимог до функціонала.
Верстка та програмування – найскладніші етапи комплексної розробки. Від рівня знань і навичок фахівців залежить коректна робота сайту, його правильне і чітке відображення в різних браузерах і на екранах мобільних пристроїв, а також реалізація всіх функцій, якими повинен мати сучасний веб-ресурс.
Зробити сайт у Полтаві означає не тільки розробити дизайн та впровадити потрібні функції. Сторінки необхідно заповнити контентом. Тексти слід розміщувати актуальні та корисні для відвідувачів, причому вони мають бути оптимізовані для просування у пошукових системах. Обов'язково треба додати фото та зображення.
Після виконання всіх основних робіт, сайт тестують. Виявлені помилки та баги виправляють, оптимізують швидкість завантаження та виконують інші доопрацювання за потреби, після чого відправляють готовий веб-проект замовнику.
Створити сайт у Полтаві під ключ коштує в середньому від 26 000 грн.

Зверніть увагу на те, що у веб-студії iFish окремо оплачуються послуги з внутрішньої та зовнішньої оптимізації, налаштування реклами, написання унікальних статей та просування. До того ж, замовник має сплатити домен та хостинг для розміщення сайту.

Із чого складається вартість виготовлення сайтів під ключ?

У веб-студії iFish виготовлення сайтів виконується комплексно з формуванням усіх потрібних функцій. Лендінг, корпоративний сайт та інтернет-магазин створюються з необхідними для ефективної роботи модулями, зручними панелями управління та WOW-ефектом в обумовлені терміни та в рамках вашого бюджету.

Домен та хостинг

Щоб забезпечити доступність сайту в мережі Інтернет та безперебійну роботу, потрібен домен та хостинг. Їх оренда оплачується щорічно. Доменне ім'я для Полтави може закінчуватись на pl.ua, тоді ціна буде значно нижчою. А ось на хостингу заощаджувати не варто, інакше він може не потягнути навантаження сайту. Вартість домену – від 150 грн., а хостингу – від 1200 грн.

01 Етап

Система керування вмістом сайту

CMS обирають залежно від бюджету на розробку, типу сайту та можливостей системи. Тобто, ви можете підключити безкоштовну ВордПрес, забезпечивши її плагінами, оплатити ліцензію Бітрікс або скористатися іншим двигуном. Ціна CMS варіюється від нуля до 30000 грн.

02 Етап

Технічне завдання

Розробка докладного та об'єктивного ТЗ відбувається на основі вихідної інформації, отриманої від замовника, та кількості вимог до можливостей веб-ресурсу. На виході отримують документ із докладним описом цілей та завдань. Чим більше побажань у клієнта, тим довше розробляються рішення та тим вища вартість створення технічного завдання. Ціна складає від 4500 грн.

03 Етап

Дизайн сайту

Вартість створення оформлення для багатосторінка залежить від кількості та виду сторінок, які потрібно відобразити веб-дизайнеру. А якщо йдеться про лендінг, ціна розраховується залежно від витраченого часу фахівця. Пункт меню дорівнює вартості сторінки, а додаткова мовна версія збільшує підсумкову ціну на 20-50% залежно від мови. Орієнтовна вартість дизайну 1 сторінки стартує з 1400 грн.

04 Етап

Верстка

Це важливий етап, оскільки від нього залежить коректне відображення сторінок у браузерах. Вартість роботи не фіксована, оскільки формується з урахуванням низки чинників, серед яких рівень складності та масштаби проекту. Приблизна ціна верстки за 1 сторінку дорівнює 1900 грн.

05 Етап

Програмування сайту

Якщо базовий функціонал не влаштовує, до роботи підключають програміста. Також його послуги потрібні для коректного поєднання модулів, проведення «чистки» технічної частини сайту, впровадження додаткових мовних версій тощо. Вартість послуги залежить від кваліфікації спеціаліста та розраховується відповідно до витраченого часу. Ціна однієї години роботи складає від 650 грн.

06 Етап

Наповнення сайту

Сторінки сайту заповнюються контентом, який надіслав замовник. Якщо матеріалів немає, можна замовити послуги копірайтера. Вартість заповнення залежить від витраченого часу. Ціна однієї години роботи – 350 грн. Написання унікальних SEO-текстів розраховується, виходячи з обсягів роботи.

07 Етап

Обслуговування сайту

Після запуску веб-ресурсу можна замовити послугу технічного обслуговування. Це необхідно для своєчасного виявлення та усунення помилок, що виникають, або збоїв у роботі. Вартість послуги розраховується індивідуально.

08 Етап

Ціна та терміни розробки сайтів різних типів

Лендінг , або посадкова сторінка, має просту структуру. Тут вся інформація розділена на блоки та розміщена на одній сторінці, переглянути яку можна за допомогою прокручування. Такий сайт обов’язково має включати кнопки із закликом до цільової дії. Наприклад, замовити піцу в Полтаві, підписатися на розсилку салону краси, записатися на консультацію чи вебінар, зареєструватися на курси з веб-аналітики тощо. Головна мета посадкової сторінки – перетворити відвідувача на клієнта, пропонуючи йому конкретний продукт, послугу чи участь у заході. Але крім цього, односторінник використовується для збору даних, отримання заявок та зростання продажів. Вартість розробки, яка триває від двох тижнів, стартує з 18 000 грн.

Корпоративний сайт компанії орієнтований на клієнтів та партнерів. Тому при розробці особливу увагу варто приділити преміальному дизайну, SEO-модулю, зручному меню, формам реєстрації та заявки, основним розділам та блогу. Оскільки сайт є одним із носіїв фірмового стилю та візитною карткою бізнесу, слід додати в оформлення елементи корпоративного стилю та вибудувати комунікацію з аудиторією. Основні цілі веб-ресурсу: поінформувати про місію та цінності бренду, вийти в ТОП Google, покращити імідж, підвищити лояльність та довіру ЦА, розширити зв’язки та можливості компанії за рахунок залучення партнерів та спонсорів. Виготовлення корпоративного сайту займає в середньому один місяць і коштує від 28000 грн.

Інтернет-магазин – це платформа для продажу та покупок. Структура такого сайту передбачає розробку каталогу, власного кабінету, блогу з корисною інформацією для клієнтів. Тут розміщуються фотографії товарів з описом та кнопками для їх купівлі, підключаються платіжні системи та інші сторонні послуги. Майданчик повинен бути зрозумілим і зручним, дозволяти швидко знайти товар і оформити замовлення. Щоб розробити сайт у Полтаві для онлайн-продажів, необхідно враховувати такі моменти, як керування товарами, імпорт та експорт продукції, вивантаження для маркетплейсу, створення кошика. Ціна інтернет-магазину залежить від обсягу та складності робіт і становить від 39 000 грн. Терміни розробки – від 30 робочих днів до кількох місяців (8-12).

Розробка веб-сайтів під ключ у Полтаві

Способи створення Landing page

У веб-студії iFish можна замовити простий односторінник, CTR-цільову сторінку, лід-сторінку або вірусний лендинг.

 

Лендінг є односторінковим сайтом, що закликає діяти тут і зараз. Найчастіше користувачі потрапляють на нього, натиснувши на рекламу або перейшовши за посиланням. За допомогою односторінника можна розповісти про товар, послугу чи захід та продавати продукти. У вигляді лендінгу також можна оформити окремі сторінки багатосторінкового сайту, наприклад, популярні маршрути та екскурсії на сайті туристичної компанії.

 

CTR-лендінг має рекламний характер. Особливості структури полягають у тому, що на самому початку сторінки прописана та проілюстрована основна вигода пропозиції, є таймер, вказані особливості акції та розосереджені кнопки, що закликають до цільової дії.

 

Лід-лендінг формує клієнтську базу. У його структурі передбачено анкету, бонусну пропозицію для тих, хто її заповнить, та список вигод для клієнтів. А вірусний лендинг покликаний підвищити довіру та сформувати лояльне ставлення до бренду. Тому тут немає традиційної реклами, але розміщений інформативний відеоролик, цікава анімація чи цікава тематична гра.

 

Розробка лендінг пейдж відбувається на базі шаблону, за допомогою конструктора та за індивідуальним замовленням з нуля.

 

 1. Готове рішення підійде, якщо потрібен бюджетний сайт у стислий термін, який простий і зрозумілий у використанні. Але також ви отримаєте неунікальний дизайн, обмежені можливості, низьку конверсію, складності у доопрацюванні та неможливість повноцінно впровадити фірмовий стиль.
 2. Структуру лендингу на основі конструктора можна коригувати: міняти місцями блоки, доопрацьовувати текстове наповнення та графічні елементи. Крім того, перед запуском сайту роботу функцій можна перевірити. Однак платформи-конструктори стягують абонплату, обмежують заповнення сторінки та вибір хостингу.
 3. У розробці лендингу з нуля бере участь команда спеціалістів. Як результат – ви отримуєте неповторний та стильний дизайн, що легко запам’ятовується, збільшує лояльність потенційних клієнтів та позитивно впливає на конверсію, широкий функціонал, продуману структуру та зручну навігацію. Індивідуальна технологія коштує дорожче і займає більше часу.

 

Для розробки лендингу можна використовувати WordPress, Bitrix та інші системи керування контентом. Тут важливими є форми захоплення, анімаційні елементи, модулі зв’язку, адаптивність, авторський дизайн, щоб залучити користувачів, зацікавити їх і підштовхнути до здійснення потрібної вам дії.

 

Замовивши лендинг пейдж у веб-студії iFish, ви отримуєте адаптований під мобільні пристрої маркетинговий інструмент, який збільшує результативність контекстної реклами та приваблює аудиторію.

Особливості створення корпоративного сайту

Корпоративний сайт відбиває імідж компанії. Його наявність особливо важлива для великих фірм, які бажають справити позитивне враження на ЦА та підтримувати тісне спілкування з клієнтами. Тому важливо продумати унікальний дизайн, підібрати зручну та зрозумілу систему управління контентом, впровадити широкий функціонал, який забезпечує оперативний обмін інформацією між клієнтами, партнерами, інвесторами та співробітниками. Цим і займаються IT-фахівці та дизайнери студії iFish.

 

Розробка сайту компанії передбачає наявність багатьох розділів з механізмами авторизації та рівнями доступу, які є, по суті, базами даних. Наприклад, архів минулих замовлень та угод, список тендерів для клієнтів, які оформили співпрацю з компанією, перелік минулих та актуальних акцій та знижок, партнерські пропозиції та дані не для широкого кола відвідувачів корпоративного ресурсу.

 

До інших сервісів, які сприяють підтримці спілкування з клієнтами, належать інтеграції:

 • історія транзакцій та платежів;
 • статус замовлення;
 • історія закупівель та активностей;
 • місце розташування замовлення;
 • актуальні ціни та залишки на складах;
 • фінансові звіти та ін.

 

Крім того, на сайті в ролі корпоративних баз даних можуть виступати 1С, CRM, системи документообігу та ін. Ці інтеграції вкрай важливі для повноцінного та ефективного функціонування веб-ресурсу, адже тоді буде зручніше опрацьовувати запити, пропозиції та скарги клієнтів, а також можна заощадити на службі підтримки. Питання впровадження додаткових програм займаються програмісти.

 

При створенні корпоративного сайту варто приділити увагу юзабіліті: чи легко клієнту знаходити інформацію, чи коректно відображаються дані на мобільних пристроях, чи можна швидко переходити в інші розділи, завантажувати фотографії та файли, чи працює сайт без збоїв та помилок, чи можна робити дії з мінімальним кількістю кліків, наскільки зрозумілим є розміщений контент.

 

Всі ці нюанси враховують у роботі наші фахівці, тому ви отримаєте ефективний корпоративний сайт, який залучатиме та утримуватиме відвідувачів.

Поетапна розробка інтернет-магазину

Створення сайту для ведення онлайн-торгівлі є складним багатоетапним процесом. Тут необхідно врахувати безліч факторів, розробити не лише дизайн та стандартний функціонал для веб-ресурсу, але й функції, що спрощують оформлення замовлення, а також інтегрувати сторонні послуги.

 

Особливості розробки інтернет-магазину:

 1. Замовник надає інформацію про бізнес, вказує список товарів та торгових категорій, пунктів меню, побажання щодо формату дизайну, домену та інше. Усі отримані дані ляжуть основою технічного завдання.
 2. Фахівці досліджують ринок: ніша, рівень конкуренції у Полтаві, цільова аудиторія, сильні та слабкі сторони, асортимент продукції. Ця інформація допомагає створити інтернет-магазин, який задовольняє потреби полтавців.
 3. Створюється стратегія, щоби отримати привабливий сучасний інтернет-магазин.
 4. Підбирається оптимальна система керування контентом, яка відповідає технічним вимогам майбутнього сайту та буде зручною для використання.
 5. Розробляється функціонал. Створюються модулі з гнучкими налаштуваннями, щоб у разі потреби їх можна було доопрацювати.
 6. Виготовляється унікальний дизайн або адаптується готовий шаблон під фірмовий стиль замовника.
 7. Виконується програмування та верстка інтернет-магазину, які полягають у адаптації макетів під формат бізнесу, підключенні скриптів для активних елементів, вбудовуванні додаткових модулів та CMS тощо.
 8. Сторінки інтернет-магазину заповнюються контентом. Виготовляється лише базове розміщення матеріалу, наданого замовником.
 9. Виконується інтеграція з програмними продуктами, призначеними автоматизувати бізнес-процеси на сайті. Це і встановлення CRM, і підключення служб доставки та оплати, та впровадження програм бухгалтерського, складського обліку.
 10. Відбувається запуск та тестування коректної роботи всіх елементів інтернет-магазину.
 11. Фахівці оптимізують веб-ресурс та готують його для просування.

 

Завдяки використанню різних інструментів спеціалістам студії iFish вдається забезпечити швидку та стабільну роботу онлайн-магазину за будь-якої кількості розділів, категорій, підкатегорій та товарів, а також зручне використання як споживачами, так і власниками сайту.

Переваги та недоліки сайту на WordPress

Систему управління контентом WordPress вибирають для створення блогів, сайтів-візиток, каталогів, інформаційних та новинних веб-ресурсів. При використанні певних плагінів вона підходить також для розробки корпоративного ресурсу та інтернет-магазину. Наприклад, компанії Microsoft, Walt Disney, Sony, Vimeo, Vogue, Mozilla, Snoop Dogg та інші, і навіть Білий Дім США обрали цю CMS. Чому?

 

Тому що у цього двигуна є безліч переваг:

 • безкоштовність;
 • адаптивність;
 • seo-friendly;
 • бібліотека шаблонів та плагінів;
 • відкритий код;
 • швидке встановлення;
 • проста та зручна адміністративна панель.

 

Однак WordPress все ж таки не рекомендують використовувати для сайтів, що містять фінансову інформацію і потребують надійного захисту від зломів. Тут вся справа у відкритому коді. З одного боку, такий сайт можна змінювати та доопрацьовувати, а з іншого боку, він легко зламується, якщо хакеру відомі слабкі місця. До того ж, коробкова версія має обмежений функціонал, а плагіни і теми можуть бути з помилками. Єдиний вихід – замовити розробку сайту на ВордПрес у професіоналів, щоб уникнути проблем з його коректним функціонуванням та несумісністю різних розширень.

Особливості виготовлення сайту на Бітрікс

CMS 1C-Bitrix підійде більш масштабним веб-проектам за рахунок високого рівня безпеки та багаторівневої системи захисту вмісту сайту. Вона зручна та проста у використанні, самодіагностується, інтегрується з програмними продуктами 1С та синхронізується з безкоштовною CRM, оптимізується завдяки наявності вбудованого SEO-модуля.

 

Це платна система керування контентом, що дозволяє розробляти веб-проекти будь-якого рівня складності. Молодші редакції підійдуть для легких сайтів, а старші для великих веб-проектів, аж до міжнародних. Тому, створюючи локальний сайт для Полтави, зверніть увагу на «Старт», «Стандарт» та «Малий бізнес». Якщо розширюватимете справу і створюватимете торгові точки в інших містах України, можна перейти на редакції з великими можливостями, наприклад, «Бізнес» та «Ентерпрайз».

 

При цьому, двигун має істотний недолік – важкість. Простий хостинг не потягне систему, і доведеться переходити на інший, який буде відповідати технічним вимогам Bitrix.

 

До того ж сайти на цій системі управління контентом розробляються довго. Необхідний досвідчений програміст, який добре розуміється на установці та налаштуванні Бітрікс. А послуги такого фахівця коштують недешево. Тому найкраще створювати сайт на цій CMS, якщо потрібний об’ємний сайт або інтернет-магазин, і при цьому ви можете виділити великий бюджет на розробку.

Регіональні сайти на UMI.CMS

Якість, зручність, функціональність – характеристики, притаманні UMI.

 

Незважаючи на платну основу, її вибирають розробники через цілу низку переваг:

 • безпека;
 • гнучкість;
 • простота;
 • економність;
 • висока продуктивність;
 • готові рішення;
 • SEO-модуль;
 • інтегрованість із 1С;
 • великі опції для e-commerce.

 

Ще одна особливість – мультисайтовість. Тобто, можна створювати кілька сайтів та доменів на одній ліцензії.

 

Усього в арсеналі UMI.CMS 6 редакцій. “Shop”, “Corporate” та “Lite” підійдуть для створення регіональних сайтів у Полтаві. А ось “Ultimate”, “Commerce”, “Business” – це ліцензії для великих веб-проектів національного та міжнародного масштабу. Ліцензія Lite може використовуватися для створення односторінкових сайтів та візиток, Shop – для інтернет-магазинів, а Corporate – для корпоративних ресурсів.

 

Так як UMI – це все ж таки не дешева CMS, її не рекомендують вибирати для першого сайту. Система може вимагати чималих фінансових вкладень на етапі встановлення та налаштування. Вона ідеальна для створення кількох сайтів-підрозділів, що належать одній компанії.

Питання відповідь

Що таке домен та хостинг?

Домен або доменне ім’я – це назва інтернет-ресурсу, яку користувач вводитиме в адресний рядок пошукової системи. Воно часто повторює нейм компанії. Якщо у вас немає доменного імені, фахівці iFish допоможуть підібрати його в доменній зоні, що підходить для Полтави, наприклад, pl.ua.

А хостинг це місце, де зберігаються файли сайту. Потрібен для нормального функціонування веб-ресурсу і доступним користувачам інтернету.

Які переваги створення сайту під ключ?

По-перше, ви заощадите час, оскільки не шукатимете виконавців для різних завдань – всі роботи виконуються в одній компанії.

По-друге, отримайте проект, що повністю відповідає вашим вимогам та бізнес-завданням. Роботи у такому разі виконуються у комплексі, тому будуть враховані всі деталі.

Однак пам’ятайте, що до базового набору послуг не входять підготовка контенту, SEO розкрутка, запуск та налаштування рекламних кампаній, оплата домену та хостингу. Ці послуги доведеться замовляти та оплачувати окремо.

На що варто звернути увагу під час вибору шаблону для сайту?

По-перше, шаблон повинен візуально подобатися та відповідати вашим вимогам щодо оформлення сайту.

По-друге, він має бути адаптивним, тому слід перевірити його роботу на різних пристроях.

По-третє, слід оцінити розташування блоків та наявність необхідних елементів для вашого типу сайту.

І останнє. Не керуйтеся бажанням заощадити, вибираючи шаблон. Він може зовсім не підійти до специфіки вашого бізнесу. Тоді доведеться все переробляти та витрачати додаткові кошти. Якщо не знаєте, який шаблон краще вибрати, звертайтеся до студії iFish і наші фахівці допоможуть вам визначитися з оптимальним варіантом.

Яким має бути сайт на основі готового рішення?

Сайт повинен привертати цільову аудиторію, тому особливу увагу під час розробки слід приділити дизайну. Важливо, щоб оформлення містило елементи фірмового стилю підвищення впізнаваності і відповідало діяльності компанії. Подбайте і про юзабіліті. Забезпечте зручну навігацію і зрозумілу структуру, що дозволяє швидко знаходити інформацію, що цікавить. Крім того, дизайн має бути mobile friendly, щоб заручитися довірою Google та залучити людей, які виходять в інтернет з телефонів та планшетів.

Готове рішення може бути ефективним і єдино вірним для 70% компаній, крім маркетплейсів, порталів, сервісів, служб доставки, фінансових організацій та компаній, для яких важливий імідж та статус, які хочуть створити бренд. Воно також виправдане для низькомаржинальних ніш та веб-ресурсів, що працюють у межах певного регіону, наприклад, у Полтаві та Полтавській області.

Кому підійде дизайнерський сайт?

Індивідуальна розробка сайту в Полтаві підійде бізнесам, які пропонують унікальні товари або ексклюзивні послуги, тим, кому потрібний веб-ресурс з нестандартним функціоналом, які хочуть підтримати корпоративний стиль або створити бренд.

Унікальний дизайн сайту сприятиме підвищенню довіри та лояльності аудиторії, ефективному SEO просуванню та розвитку ресурсу.

За якими складовими можна оцінити ефективність лендингу?

Якісна розробка лендінг пейдж має на увазі:

 • грамотне проектування структури односторінкового сайту;
 • оригінальний опрацьований у деталях дизайн;
 • інформативний текстовий контент;
 • відсутність багів, неполадок та низької швидкості завантаження;
 • відповідність інформації на сторінці запитам користувачів із пошукових систем;
 • наявність динамічних таймерів;
 • використання соціальних доказів.

 

Підвищити ефективність лендингу можна за допомогою заголовка і оффера, що чіпляє, зрозумілого заклику до дії, простої онлайн-форми для відправки заявки і яскравої фотогалереї.

Як замовити сайт у Полтаві?

Якщо потрібно розробити лендинг, інтернет-магазин або корпоративний сайт, зверніться до веб-студії iFish. Ви можете скористатися телефоном, електронною поштою, одним із месенджерів або онлайн-формою, щоб зв’язатися з менеджером. Також можете поставити запитання у чаті та прорахувати попередню вартість послуги на онлайн-калькуляторі.

Спілкування з командою розробників відбуватиметься у режимі онлайн-конференцій та по телефону. За бажанням також можна організувати офлайн-зустріч.

Ціни: розробка сайту у Полтаві

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 грнЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажу. Добре підходить для одного або кількох товарів/послуг. Найбільш ефективний, коли необхідно протестувати бізнес-модель чи товар/послугу над ринком.

Лендінг (односторінковий сайт) має на увазі виведення всієї інформації блоками та екранами в рамках однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Сайт-візитка недорого
від 2 тижнівз 550 року нашої ериЗалишити заявку

Сайт із 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай структуру такого сайту включають такі сторінки: Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше в таких проектах не створюють розділи, що оновлюються, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проекти, не виводять розділ розділу Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблон
від 3 тижніввід 950 доларів СШАЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, що дозволяє використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга чи напрямок діяльності представлені окремою сторінкою. Таке рішення можна реалізувати для бізнесу з історією та беграундом, у якому відбудовано процеси, зрозуміло позиціонування, визначено переваги та зібрано соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проектів та робіт.

Інтернет-магазин шаблону
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервіс прийматиме оплату онлайн і здійснюватиме доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів чи працює некоректно.
 • Ви хочете доторкнутися до ніші і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування незалежно від прайс агрегаторів і сервісів на кшталт Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved