→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Розробка сайтів у Вінниці

Цікавить створення сайтів у Вінниці на шаблоні чи з унікальним дизайном? Розробляємо лендинги, які просувають конкретний продукт, корпоративні ресурси, що працюють на імідж, та інтернет-магазини для підвищення продажів. Виконуємо всі роботи із запуску веб-проекту будь-якого рівня складності.

683 особи замовили
82 відгуків
Термін розробки: до 20 днів
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

На цій сторінці ви знайдете всю інформацію про те, як зробити сайт у Вінниці.

 1. Створення різних типів сайтів: ціни та терміни
 2. Виготовлення сайту під ключ у Вінниці
 3. З яких робіт складається виготовлення сайту у Вінниці?
 4. Сайт на шаблоні та індивідуальна розробка: критерії вибору
 5. Три способи розробки Landing Page
 6. Розробка ефективного корпоративного сайту
 7. Створення інтернет-магазину для будь-якого бізнесу
 8. Розробка сайту на Вордпрес: плюси та мінуси
 9. Створення сайтів у Вінниці на 1С-Бітрікс
 10. Редакції UMI.CMS для розробки різноманітних видів сайтів
 11. Питання та відповіді щодо розробки веб-проектів під ключ
 12. Замовлення прорахунку ціни на сайт

 

Створення різних типів сайтів: ціни та терміни

Всі сайти умовно розрізняються за призначенням та обсягом. Найменші – це лендинги та візитки, а наймасштабніші – інтернет-портали та онлайн-сервіси. Перші використовуються для просування конкретного товару або послуги, надання основної інформації про продукт та компанію. А портали вважаються масштабними веб-проектами, що містять велику кількість сервісів для користувачів.

Для регіонального бізнесу підійдуть і односторінці, і багатосторінкові ресурси. Однак найбільш популярними є лендінг пейдж, корпоративний сайт та інтернет-магазин.

Розробка посадкової сторінки чи лендингу розрахована на вузьку лояльну аудиторію. Його завдання – конвертувати відвідувачів у покупців чи лідів, сприяти здійсненню ними цільової дії, наприклад, придбати товар, зареєструватися, підписатися на розсилку, скачати презентацію. Вартість виготовлення лендінг пейдж стартує від 500 $. Строки – від 10 робочих днів.

Створення ефективного корпоративного сайту у Вінниці – це формування багатосторінкового ресурсу з багатьма підрозділами та функціями. Такий ресурс, крім спілкування з клієнтами, забезпечує зв’язок співробітників усередині компанії з бухгалтерією, складом та партнерами. Також він сприяє покращенню іміджу бренду, підвищенню лояльності та довіри споживачів. Для виконання своїх функцій сайт повинен містити повну інформацію про компанію та продукт, бути SEO-орієнтованим та адаптивним, мати оригінальне оформлення та якісний контент.

Створення корпоративного ресурсу стартує від 680 до 4100 $ в залежності від величини бізнесу. Розробка може тривати від 1 до 3 місяців. Виготовлення інтернет-магазину полягає в написанні складних скриптів, необхідності охопити всі бізнес-процеси компанії, інтеграцію системи бухгалтерського обліку, персонального обслуговування, оплати та служби доставки. Такі сайти розробляються з двох компонентів: фронт-офіс та бек-офіс. Вартість простого інтернет-магазину складає від 500 $, а великого торгового майданчика – від 2000 $. Терміни виготовлення можуть досягати одного року – все залежить від складності проекту та обсягів роботи.

Веб-студія iFish пропонує два варіанти створення сайтів – на шаблоні або з нуля, тобто на індивідуальне замовлення. Ці способи відрізняються кількома пунктами. Розберемося в основних відмінностях, щоб зробити сайт у Вінниці відповідальним завданням бізнесу.

Виготовлення сайту під ключ у Вінниці

Сайт під ключ – це готовий до роботи веб-ресурс, який клієнт отримує з логіном та паролем після завершення розробки. Послуга передбачає виконання таких робіт:
аналіз сайтів конкурентів у Вінниці;
створення структури майбутнього сайту;
складання технічного завдання;
розробка унікального оформлення сторінок;
встановлення та налаштування системи управління вмістом сайту;
верстка та програмування при доопрацюванні функціоналу;
наповнення 10-15 сторінок контентом, надісланим замовником;
розміщення сайту на хостингу
Цей комплекс робіт у Вінниці коштуватиме приблизно 1000$. Однак, замовляючи сайт під ключ, вам не обійтися без послуг, які оплачуються окремо. Серед них:
підключення домену та хостингу;
внутрішня та зовнішня оптимізація веб-ресурсу;
розкрутка у різний спосіб, налаштування реклами;
персональне навчання управлінню майбутнім сайтом.


 
Щоб замовити розробку сайту у Вінниці, звертайтесь до студії iFish. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальну систему керування контентом та визначитися з типом сайту, після чого будуть розроблені унікальний сучасний дизайн та логічна структура, впроваджено потрібні функції та сервіси.

З яких робіт складається виготовлення сайту у Вінниці?

Розробка технічного завдання

Складається ТЗ, в якому прописуються всі завдання щодо проекту та вимоги клієнта для розуміння, яким має бути кінцевий результат. План дій узгоджується із замовником.

01 Етап

Аналіз конкурентів

Вивчається ринок, особливості бізнесу клієнта, конкуренти у ніші та цільова аудиторія. Це необхідно для побудови ефективної стратегії та розробки веб-ресурсу, який виконуватиме поставлені завдання.

02 Етап

Вибір системи керування контентом

Замовник може вибрати платний або безкоштовний двигун. Тут слід відштовхуватися від специфіки бізнесу. Наприклад, WordPress – безкоштовна CMS, яку можна використовувати для невеликих сайтів та блогів, а для більш серйозних та великих веб-проектів підійде одна з редакцій платної Bitrix або UMI. Розробники підкажуть, яка система керування потрібна саме вашому бізнесу, пояснивши всі нюанси роботи з обраною CMS.

03 Етап

Розробка дизайну

Сайти бувають одно- та багатосторінкові. У першому випадку різні блоки інформації розташовані на одній сторінці, тому оцінка роботи дизайнера при оформленні лендінг залежить від кількості витрачених годин. У роботі з багатосторінниками малювати доведеться головну, внутрішні і сторінки, що відкриваються за посиланням (контакти, послуги або товари, про компанію, блог, помилка 404 та ін.). Кожна їх оцінюється окремо. Також доведеться доплачувати за впровадження додаткових мовних версій.

04 Етап

Реалізація функціоналу

Виконується доопрацювання шаблону під завдання бізнесу або розробка всіх необхідних роботи сайту функцій з нуля.

05 Етап

Версія сайту

Для кожної сторінки коректного відображення у всіх браузерах створюється код мовами HTML і CSS. Робота верстальника оцінюється виходячи зі складності дизайну, кількості сторінок, персональних вимог замовника до верстки.

06 Етап

Наповнення сайту

Замовник пропонує контент, який потрібно розмістити на сайті. Якщо матеріал до публікації не підготовлений, окремо можна замовити послуги копірайтера.

07 Етап

Перевірка та тестування

Готовий сайт тестується на помилки та перевіряється на відповідність технічному завданню. Потім проект надсилається замовнику на затвердження.

08 Етап

Обслуговування сайту

Додатково можна замовити послугу супроводу сайту для забезпечення стабільної роботи без помилок і збоїв.

09 Етап

Сайт на шаблоні та індивідуальна розробка: критерії вибору

 

Вартість розробки

Шаблонний сайт обійдеться набагато дешевше за індивідуальну розробку. По-перше, у цьому випадку участь у створенні сайту дизайнера, програміста та верстальника буде зведена до мінімуму – фахівці залучаються лише для адаптації шаблону під специфіку бізнесу замовника. По-друге, для налаштування зовнішнього вигляду достатньо виставити необхідні параметри, замінити логотип, графічні елементи, відображення блоків та вибрати відповідні відтінки. А коли виготовлення сайту проводиться з нуля, потрібна повноцінна участь команди розробників та дизайнерів, більше часу та коштів. Вартість готового рішення у Вінниці стартує з 500 $ і залежить від ціни шаблону, CMS та терміновості. Індивідуальна технологія стартує з 2400 $. Однак тут набагато більше змінних, що впливають на остаточну вартість.

 

Швидкість створення

Веб-ресурс на шаблоні запускається за короткий термін. Щоб не марнувати час, його відразу роблять на сервері, тому розробка займає до 10 робочих днів за умови, що не потрібні доопрацювання. Після тестування, веб-проект відкривають для індексації пошуковими системами. Мінімальний термін розробки індивідуального рішення – один місяць. Але процес може продовжуватися і довше, аж до одного року. Тривалість залежить від складності реалізації завдань, прописаних у ТЗ, та обсягу сайту.

 

Дизайн

Шаблони мають стандартний дизайн, тому сайти, створені на базі шаблонного рішення, часто схожі між собою. Змінити можна лише колірне оформлення, зображення та шрифти. При виготовленні сайтів з нуля можна розробити авторський дизайн, унікальне оформлення без обмежень. Завдяки цьому веб-дизайнери легко вплітають фірмовий стиль компанії та сміливі ідеї на сторінці сайту.

 

Функціонал та структура

Індивідуальна розробка дозволяє впроваджувати будь-який функціонал, підключати системи аналітики та сторонні послуги, опрацьовувати бази даних, розміщувати необхідну кількість розділів та сторінок. Крім цього, можна створити продуману структуру веб-ресурсу, побудова якої починається з базового прототипування та завершується тестуванням. При цьому змінювати та покращувати сайт буде не складно. Адже спочатку він проектується з можливістю доопрацювання структури та функціоналу на вимогу замовника.

Інакше справи з шаблонними ресурсами . Функціонал у них закладено заздалегідь, все опрацьовано чітко та в деталях, тому змінити шаблон практично неможливо. У цьому веб-сайти на готовому рішенні істотно програють унікальним веб-ресурсам. Але завдяки стандартній структурі та зручній адміністративній панелі «шаблонні» прості в управлінні. Там одразу зрозуміло, які є можливості та обмеження, якого результату чекати «на виході».

 

Служба підтримки

Якщо щось не зрозуміло щодо управління шаблонним сайтом, можна звернутися до розробників, знайти інформацію на форумах або на офіційних ресурсах. А ось сайти, які виготовляються «на замовлення», – нестандартні, тому необхідно обговорювати з розробниками можливість навчання самостійній роботі з веб-ресурсом та надання допомоги у разі збоїв та багів.

 

Безпека

Чим популярніший шаблон, тим вища ймовірність його злому через знайдену хакерами вразливість. Питання безпеки дуже важливе, особливо якщо йдеться про торгівлю або зберігання великої кількості особистої та фінансової інформації про покупців. У той же час, уразливості в веб-ресурсах на індивідуальне замовлення також можуть бути, але вони не типові, тому просто натрапити на них не можна. Крім того, можна використовувати шифрування та протоколи безпеки, проводити регулярне тестування важливих елементів, щоб убезпечити сайт від атак хакерів.

 

Просування

Індивідуальна розробка зазвичай пропонує більше можливостей для просування сайту. Все тому, що пошукові системи прихильні саме до таких ресурсів, які мають унікальний дизайн, розширений функціонал, платна CMS і т.д. При цьому бюджет на рекламу буде різним. І якщо вам вдасться заощадити на розробці, розкручування може вийти вдвічі дорожче. Однак за грамотного підходу до пошукової оптимізації реально просунути сайт у топ у Вінниці і на шаблоні, і розроблений з нуля. З іншого боку, можна замовити контекстну рекламу, наприклад, для інтернет-магазину чи корпоративного ресурсу, а для лендінгу – націлення у соціальних мережах.

Простий шаблонний сайт не означає, що він застарілий і неякісний, а індивідуальна розробка з дорогим ексклюзивним дизайном не гарантує любові і довіри аудиторії. Визначальну роль грає якість інформації та зручність користувача. І, звичайно, важливо правильно вибрати розробника, щоб сайт стабільно функціонував і коректно відображав всю інформацію.

Розробка веб-сайтів під ключ у Вінниці

Три способи розробки Landing Page

Лендінг чи посадкова сторінка – це односторінковий сайт, у якому рекламується один товар чи група подібних товарів, захід, послуги. Його основне завдання – спонукати відвідувача до здійснення цільової дії: купити, замовити, зареєструватися тощо. І щоб односторінник став ефективним інструментом для перетворення відвідувачів на клієнтів, до питання розробки потрібно підійти відповідально, тобто довіритися професіоналам.

 

Виготовлення лендингів у веб-студії iFish відбувається трьома способами: за допомогою шаблону, конструктора та з нуля.

 

Шаблон – швидкий та доступний спосіб створення сайту у Вінниці. Заповнення готової форми не потребує спеціальних знань та навичок. Вона зрозуміла і проста у використанні. Однак оформлення такого сайту не може похвалитися унікальністю та можливістю максимально втілити фірмовий стиль компанії. Шаблон досить складно переробити, а список його базових опцій дуже мізерний.

 

Конструктор – недорогий і простий спосіб створення сайту, який не вимагає спеціальних навичок у програмуванні. Відрізняється від шаблону тим, що можна міняти місцями інформаційні блоки, редагувати текст та зображення, підлаштовуючи їх під фірмовий стиль компанії. До того ж функції лендингу на конструкторі можна протестувати. Використовуються платформи-конструктори: Bazium.ru, Landingi.ru, Leadkit.ru, LPgenerator, LPmotor.ru, PlatfornaLP.ru, ru.wix.com. UMI.ru, Tilda, Weebly. Однак у такому разі у вас не буде можливості підключити свій хостинг, потрібно буде вносити щомісячну абонплату та будуть певні обмеження на заповнення сторінки.

 

Індивідуальна розробка лендингу потребує підключення до роботи команди спеціалістів. Зробити сайт у Вінниці з нуля буде дорожчим і довшим, ніж на шаблоні. Зате ви отримаєте ресурс з оригінальним, незабутнім та статусним зовнішнім виглядом, який допоможе залучити аудиторію.

 

Такий лендинг матиме всі необхідні складові:

 • грамотне розташування графічних елементів;
 • привабливий та продуманий до дрібниць дизайн;
 • текстовий контент з яскравим заголовком та call-to-action;
 • стабільна робота;
 • відповідність текстового матеріалу запитам користувачів із Google;
 • застосування таймерів та лічильників;
 • соціальні докази.

 

CTR-цільову сторінку рекламного характеру, цільову лід-сторінку для формування клієнтської бази та вірусний лендинг для підвищення довіри до бренду чи компанії – замовити сайт у Вінниці можна у студії iFish, розробники якої мають величезний досвід створення односторінок у різних сферах бізнесу.

Розробка ефективного корпоративного сайту

Корпоративний сайт буде дієвим інструментом просування та комунікації з клієнтами та партнерами тільки в тому випадку, якщо ви грамотно пропрацюєте структуру, забезпечите юзабіліті, створіть дизайн, що чіпляє. Наша команда допоможе вивести ваш бізнес на новий рівень, удосконалити роботу, автоматизувати всі процеси та збільшити відвідуваність сайту.

 

Сучасний корпоративний сайт – це адаптивний веб-ресурс, який добре просувається, містить основну інформацію про діяльність компанії, володіє широким функціоналом та відомими елементами фірмового стилю. Особливу увагу при його розробці приділяють структурі, навігації та дизайну.

 

У корпоративного сайту має бути максимально приваблива головна сторінка, багаторівневе меню, яке відображає корпоративну культуру компанії. Основні розділи сайту: про компанію, партнерів, клієнтів, вакансії, товари та послуги, контакти з картою розташування відділень (якщо їх кілька у Вінниці). Не зайвими будуть також інформаційні розділи, такі як новини, блоги, статті, фотогалерея, кейси, дозвільні документи.

 

Створити сайт у Вінниці можна на шаблоні чи з нуля. У першому випадку ви отримаєте обмежені можливості для розвитку веб-ресурсу та просте стандартне оформлення, а в другому – авторський дизайн, який відповідає тематиці та статусу бізнесу, весь набір необхідних функцій, зрозумілу структуру, базову оптимізацію.

Створення інтернет-магазину для будь-якого бізнесу

Кількість користувачів, які роблять покупки онлайн, стрімко зростає, тому відкриваються нові і нові торгові майданчики з різними товарами. Це і не дивно, адже інтернет-магазини мають багато плюсів: цілодобовий режим роботи, необмежений розмірами приміщення асортимент, зниження накладних витрат, немає необхідності у великому штаті співробітників, постачання в будь-яку точку країни. А ще такий торговий майданчик дозволяє клієнтам оперативно знаходити інформацію та легко оформлювати замовлення, а власникам надає можливість швидко змінювати ціни, додавати знижки та акції, інформувати про очікувані надходження, новинки тощо.

 

Для того, щоб продає ресурс приносив прибуток, проробляють структуру, додають тільки потрібні функції, забезпечують легкий пошук і просте оформлення заявки, розробляють унікальне оформлення, що запам’ятовується, гармонійно поєднують всі елементи сайту. Крім цього, обов’язково враховують психологію покупців та акцентують увагу на їхніх болях та бажаннях. Саме такий підхід до розробки інтернет-магазину застосовують у iFish. У результаті ви отримуєте:

 

 • індивідуальний адаптивний дизайн;
 • безперебійну роботу та високу швидкість завантаження;
 • надійну систему керування контентом;
 • функції швидкого пошуку товарів, фільтри та сортування;
 • стильне оформлення карток товарів;
 • інтеграцію із сторонніми сервісами;
 • підготовку ресурсу до SEO просування.

 

Якщо йдеться про невеликий бюджет на розробку інтернет-магазину та дрібний бізнес, можна обмежитися мінімальним набором послуг: підбір CMS, додавання потрібних функцій, оформлення відповідно до фірмового стилю. Якщо планується створити інтернет-магазин у Вінниці з широким асортиментом, базовим набором послуг не обійтися. Тут доведеться не тільки підбирати потужну CMS та розробляти унікальний дизайн, а й впроваджувати широкий функціонал, підключити різні мовні версії (наприклад, російський та український), додавати особистий кабінет, інтегрувати майданчик із платіжними системами, службами доставки та іншими сервісами.

Розробка сайту на Вордпрес: плюси та мінуси

Безперечно, найпопулярнішою системою керування контентом є WordPress. Більше 30% сайтів у мережі Інтернет створено на цій CMS. Така потреба пояснюється рядом переваг.

 

Серед переваг системи WordPress:

 • Швидкий запуск. На установку двигуна знадобиться кілька хвилин.
 • Зручна панель керування. Ви зможете керувати контентом за допомогою візуального редактора, набір інструментів якого нагадує редактор Word.
 • Безкоштовні шаблони та плагіни. Їхня велика кількість, що дозволяє підібрати оптимальний варіант під бізнес-завдання. Але за бажання отримати більше можливостей для роботи, можна використовувати платні шаблони та розширення. Плагіни мають свої особливості. Наприклад, Jetpack захистить сайт від зламів і вірусів, Akismet перевіряє коментарі та блокує спам, NextGEN Gallery створює галереї зображень, Yoast SEO оптимізує сторінки під пошукове просування. Також є розширення, які підлаштовують сайт WordPress під певні завдання: інтернет-магазини – WooCommerce або Easy Digital Downloads, форуми – bbPress тощо.
 • Адаптивність. Ця особливість увімкнена за умовчанням.
 • SEO-friendly. Сайт на WordPress готовий до просування спочатку. А завдяки підключенню плагінів з’являються можливості вийти у ТОП.
 • Незалежність контенту Текст не пов’язаний з візуальною частиною, що дозволяє змінювати дизайн, не чіпаючи запису, сторінок, інструментів наповнення сайту.
 • Відкритий код. Його можна змінювати, покращувати, розповсюджувати за ліцензією GPLv2. За наявності відмінних навичок розробки Open Source дозволяє написати свій код та забезпечити на WP-сайт будь-яку функціональність.
 • Підтримка хостинг-провайдерів. Можна купити домен на wordpress.org або скористатись послугами інших хостерів, які пропонують встановити WordPress за промовчанням.
 • Лояльна спільнота. Усі тонкощі роботи з CMS можна дізнатися на тематичних форумах, відеооглядах, гайдах. Там же можна знайти людей для спільної роботи зі створення нових плагінів.

 

При цьому Вордпрес не позбавлена недоліків. Серед основних із них:

 • низька швидкість завантаження,
 • велика кількість неякісних тем та розширень,
 • дублювання сторінок,
 • обмежені базові можливості,
 • проблеми з безпекою,
 • відсутність служби підтримки.

 

Якщо ви хочете розробити сайт у Вінниці на Вордпрес, наші фахівці проведуть професійну консультацію та допоможуть вам підібрати оптимальний варіант, доопрацюють шаблон, проведуть необхідні налаштування та запустять проект.

Створення сайтів у Вінниці на 1С-Бітрікс

Для великих комерційних веб-проектів, державних сайтів та корпоративних порталів Вінниці підійде платна система керування контентом 1C-Bitrix. Вона має низку особливостей, які виділяють її на тлі інших CMS.

 

По-перше , двигун має модулі для інтернет-магазину. З їх допомогою можна керувати каталогом товарів, цінами та знижками, продажами, акціями, виставляти різні одиниці виміру, вести складський облік, співпрацювати з платіжними системами та службами доставки, формувати звіти тощо. Кількість можливостей залежить від числа модулів, що підключаються, яке строго регламентується редакціями Bitrix.

 

По-друге , за допомогою цієї CMS забезпечено швидкий старт. Це скоротить як час на розробку, а й грошові витрати. На дизайні вдасться заощадити, а ось функціонал за необхідності доведеться доопрацювати. У будь-якому випадку, шаблон 1C-Bitrix можна адаптувати під специфіку бізнесу за допомогою візуального редактора.

 

По-третє , система управління контентом відмінно інтегрується з корисними сервісами: 1С, платіжні послуги, служби доставки, CRM, онлайн-каси, інструменти маркетингу (крім вбудованих).

 

По-четверте , Бітрікс має магазин готових модулів, які дозволяють заощадити на розробці функціоналу з нуля. По-п’яте , при грамотному налаштуванні сайт витримуватиме великі навантаження, не зменшуючи швидкості відображення сторінок. Якщо підключити вбудований механізм композитного кешування, швидкість завантаження складе 0,01 секунди.

 

І на останок. Bitrix – це безпечно. Сайт буде надійно захищений від вірусів та атак хакерів. Таку перевагу система отримала завдяки закритому коду та модулю проактивного захисту.

 

Проте ліцензія використання цієї системи управління контентом обійдеться недешево. До того ж доведеться її щорічно продовжувати. Тому не варто купувати продукт для невеликих аматорських веб-проектів із мінімальним бюджетом.

 

Крім цього, нелегко знайти розробників, які розуміються на тонкощах установки та налаштування Бітрікс. Фахівці iFish мають багаторічний досвід роботи з цією CMS, тому їм по плечу створити сайт у Вінниці будь-якої складності.

Редакції UMI.CMS для розробки різноманітних видів сайтів

UMI.CMS – якісна, зручна, функціональна система керування контентом. Вона підходить для створення різних видів сайтів – від найпростіших до складних, багаторівневих веб-проектів завдяки 6 редакціям. Редакцію варто обирати залежно від специфіки бізнесу та типу сайту, який потрібно розробити.

 

Які редакції існують:

 1. Lite . Містить 14 основних та службових модулів для створення сайту-візитки, тому підійде фрілансерам та спеціалістам у певній сфері бізнесу, невеликим фірмам, веб-студіям та малому бізнесу. До того ж, це найбюджетніший тип, який обійдеться в 55 $.
 2. Corporate – підійде до створення корпоративних сайтів компанії чи групи компаній. Справа в тому, що можна налаштувати дизайн та набір можливостей для різних видів відвідувачів: клієнтів, співробітників, партнерів. Вартість рішення – 135 $.
 3. Shop – призначена для інтернет-магазинів. Має базовий функціонал для e-commerce, а також готовий шаблон Demo Market, після встановлення якого можна приступати до електронних продажів. Вона обійдеться в 260 $.
 4. Business – підійде тим, хто планує замовити сайт у Вінниці з каталогами та великим обсягом даних. Це можуть бути як корпоративні портали, так і масштабні веб-сайти місцевих ЗМІ. Вартість – від 260 $.
 5. Commerce – призначена для великих комерційних порталів та інтернет-магазинів. Включає майже всі модулі для торгівлі в інтернеті, а завдяки відкритому коду дозволяє створювати власні доповнення. Ціна редакції – 395 $.
 6. Ultimate – це преміум-рішення для мультифункціональних e-commerce-проектів. Містить всі модулі UMI.CMS, асортимент шаблонів, готових майданчиків, що продають, інструменти для просування торгових ресурсів. Усі пов’язані з платформою питання вирішуються у пріоритетному режимі. Ціна – 900 $.

 

Всі редакції цієї системи управління контентом відрізняються простотою в управлінні, гнучкістю, функціональністю, коректною роботою при навантаженнях, наявністю опцій для SEO та онлайн-торгівлі, безпекою. Але в той же час UMI має великі вимоги до хостингу, так що не варто вибирати слабкі сервери і економити на безперебійному доступі до інтернету, якщо плануєте створити сайт у Вінниці на цій CMS.

Питання відповідь

Кому підійде розробка сайту на шаблоні, а кому – ні?

Готове рішення підійде за мінімального бюджету на розробку, бажання швидкого запуску, тестування ніші або у разі невеликого регіонального бізнесу.

Створення сайту на шаблоні – це готова структура, стандартний дизайн, який можна трохи змінити під фірмовий стиль або побажання клієнта. Створюється тоді, коли ви націлені на швидкий результат, не плануєте суттєво змінювати сайт з часом і вам вистачить стандартного функціоналу.

Якщо ви хочете запустити у Вінниці стартап чи онлайн-сервіс, будуєте бренд чи у вас великий бізнес, сайт на основі готового рішення не підійде. До того ж, шаблон – не варіант для просування в інтернеті страхового бізнесу, банків, держустанов, місцевих порталів, маркетплейсів, веб-проектів преміум-сегменту. У такому випадку потрібна індивідуальна розробка, що дозволяє отримати унікальний дизайн, що підкреслює статус компанії, та зручний функціонал підвищення лояльності користувачів.

Кому підійде індивідуальна розробка сайту у Вінниці?

Існує кілька ситуацій, коли індивідуальна розробка сайту у Вінниці – оптимальне рішення для бізнесу:

 1. Продаж унікальних товарів та послуг.
 2. Для роботи потрібний складний функціонал.
 3. Потрібно покращити імідж компанії.
 4. Важливо відбудуватися від конкурентів у ніші.
 5. Планується розвиток ресурсу та покращення його відвідуваності.

Сайт з нуля можна розробити для середнього та великого бізнесу у різних сферах діяльності. Таке рішення допомагає сформувати позитивний образ компанії, завоювати довіру користувачів та підвищити продажі.

Навіщо мені замовляти сайт у Вінниці з унікальним дизайном, якщо є дешевша альтернатива?

Якщо час та бюджет дозволяє вибрати розробку сайту з нуля, зробіть це. На те є низка причин.

По-перше , такий сайт виділяється серед інших веб-ресурсів у ніші. Він повністю відповідає вимогам замовника та вирішує поставлені завдання.

По-друге , сайт з унікальним дизайном легко просувати. Причому SEO проходить природно, пошуковики показують такий веб-ресурс охочіше, а вкладення в контекстну рекламу будуть менше.

По-третє , сайт можна доопрацьовувати незліченну кількість разів, а чистий код дозволяє досягти його коректної роботи.

Бажаєте отримати веб-проект, заточений під специфіку вашого бізнесу, замовте виготовлення сайту у Вінниці у веб-студії iFish. Для консультації зателефонуйте нам або напишіть у месенджерах.

Що мені підійде – лендинг чи корпоративний сайт для Вінниці?

Лендінг використовуються для різних ніш бізнесу. При цьому безпосередній продаж часто не відбувається на посадочній сторінці. Відвідувача просять замовити послугу, підписатися на розсилку, зареєструватися, завантажити відео – зробити одну цільову дію. Якщо йдеться про продажі, то лендинги використовуються в основному для сезонних товарів або коли хочуть влаштувати розпродаж. Також односторінник запускають для запрошення на захід безпосередньо у Вінниці чи онлайн: семінар, лекція, вебінар, концерт. Тобто термін життя односторінника може бути обмеженим.

Корпоративні ресурси – складніші веб-проекти за своєю структурою, ЦА, товарами чи послугами. До того ж такі сайти більш довговічні. Вони працюють, поки живий бізнес.

Якщо ви сумніваєтеся, який тип сайту потрібен для Вінниці, зв’яжіться з менеджерами iFish та отримайте консультацію спеціаліста.

Навіщо моєму сайту адаптивний дизайн?

Адаптивність – це здатність коректно відображати сторінки сайту на екранах різних пристроїв. Кожен веб-ресурс має бути mobile friendly, якщо він хоче з’явитися на перших позиціях у пошуковій видачі. Та й просто тому, що 94% інтернет-угод відбувається за допомогою гаджетів, а не персонального комп’ютера.

На кого оформляється хостинг та домен при розробці сайту?

Доменне ім’я та хостинг реєструється на замовника або його копію. У першому випадку знадобляться паспортні та контактні дані, у другому – реквізити компанії. Після здачі та повної оплати проекту ви отримуєте готовий сайт разом із логіном та паролем для доступу до адміністративної панелі.

Чи підтримуєте ресурс після здачі проекту?

Після того, як готовий продукт було передано замовнику, розробник більше не займається ним. Але ви можете замовити послугу технічного обслуговування або доопрацювання сайту додатково. У послугу входять: технічна підтримка, оновлення, резервне копіювання, захист від вірусів та атак, контроль продуктивності, просування, консультації.

Як формується вартість розробки сайту?

Ціна сайту залежить від кількох факторів:

 • типу сайту;
 • складності веб-проекту;
 • особливостей дизайну та інтерфейсу;
 • функцій та додаткових модулів;
 • кваліфікації розробника;
 • терміновості;
 • підтримки та обслуговування.

Ці фактори обумовлюються з виконавцем заздалегідь, щоб отримати повну картину та розрахувати вартість робіт.

Як замовити створення сайту у Вінниці у веб-студії iFish?

Щоб замовити розробку сайту, зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону, напишіть повідомлення у месенджер або лист на електронну пошту, скористайтесь онлайн-формою. Якщо виникли запитання, напишіть у чат для отримання оперативної відповіді.

Приблизну вартість розробки ви можете дізнатися за допомогою онлайн-калькулятора, розташованого на нашому сайті.

Працюємо з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 19:00. Спілкування із замовником відбувається по телефону, онлайн чи офлайн. Можливість особистої зустрічі у Вінниці необхідно обговорити із менеджером.

Ціни: розробка сайту у Вінниці

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 грнЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажу. Добре підходить для одного або кількох товарів/послуг. Найбільш ефективний, коли необхідно протестувати бізнес-модель чи товар/послугу над ринком.

Лендінг (односторінковий сайт) має на увазі виведення всієї інформації блоками та екранами в рамках однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Сайт-візитка недорого
від 2 тижнівз 550 року нашої ериЗалишити заявку

Сайт із 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай структуру такого сайту включають такі сторінки: Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше в таких проектах не створюють розділи, що оновлюються, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проекти, не виводять розділ розділу Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблон
від 3 тижніввід 950 доларів СШАЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, що дозволяє використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга чи напрямок діяльності представлені окремою сторінкою. Таке рішення можна реалізувати для бізнесу з історією та беграундом, у якому відбудовано процеси, зрозуміло позиціонування, визначено переваги та зібрано соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проектів та робіт.

Інтернет-магазин шаблону
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервіс прийматиме оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів чи працює некоректно.
 • Ви хочете доторкнутися до ніші і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування незалежно від прайс агрегаторів і сервісів на кшталт Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved