→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

SEO просування сайту у Дніпрі

Якісна пошукова оптимізація сайту, зростання трафіку та виведення веб-ресурсу в ТОП пошукової видачі. Усунення технічних помилок, формування семантичного ядра, SEO-копірайтинг та аудит сайту будь-якого типу. Комплексне просування регіонального бізнесу у студії iFish. Актуальні ціни на 2023 рік.

683 особи замовили
82 відгуки
Термін просування: від 3 місяців
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

 1. Що таке SEO просування сайту у Дніпрі
 2. Заходи комплексного просування
 3. З чого складається SEO просування сайту у Дніпрі
 4. Замовити просування сайту в Дніпрі варто у наступних випадках
 5. Просування сайту під ключ у Дніпрі
 6. Просування сайтів в залежності від їх типу: ціни та терміни роботи
 7. Особливості просування Landing Page
 8. Розкрутка корпоративного сайту у Дніпрі: на що звернути увагу
 9. Як вивести в ТОП інтернет-магазин у Дніпрі
 10. Розкрутка сайтів у Дніпрі на SEO-friendly CMS WordPress
 11. Особливості просування сайтів на 1С-Бітрікс: вбудовані можливості SEO
 12. Оптимізація сайтів у Дніпрі на UMI.CMS
 13. Питання та відповіді
 14. Замовлення прорахунку ціни на сайт

 

Що таке SEO просування сайту у Дніпрі

SEO, або Search Engine Optimization – це комплекс дій, спрямованих на просування веб-ресурсу в пошукових системах, покращення його видимості. Розкрутка в межах одного міста, зокрема Дніпра – це регіональне SEO. Його суть полягає у створенні корисного контенту, що відповідає запитам дніпрян, оптимізації швидкості завантаження, нарощування посилальної маси, тобто отримання зворотних посилань з місцевих авторитетних джерел та ін.

Пошукова оптимізація підходить більшості бізнесів у Дніпрі, які пропонують свої послуги чи продають товари через інтернет, шукають клієнтів та партнерів.

Перш ніж розпочати розкрутку сайту в Дніпрі, визначте цілі SEO. Можливо, вам необхідно вивести веб-ресурс в ТОП за певними запитами, збільшити його відвідуваність, конверсію, обійти в пошуковій видачі конкурентів та ін. Потім складіть список актуальних та важливих сторінок, які просуватимете. Після цього напишіть план дій: черговість сторінок, додавання контенту, ресурси для зворотних посилань. Не зайвим буде опрацювати сторінку «Контакти» із зазначенням адреси та розміщенням картки проїзду у Дніпрі. Також зареєструйтесь у Google Мій Бізнес.

Чому саме SEO, а не контекстна реклама, наприклад? Реклама вимагає постійного вкладення коштів, щоб сайт знаходився на перших позиціях Google. А витрати на пошукову оптимізацію можна зменшити після виходу в ТОП і займатися просуванням точково. Тому SEO обирають багато компаній. Така розкрутка вигідна через невисоку вартість залучення потенційного клієнта, тривалий ефект після завершення просування, підвищення довіри серед користувачів та більшого охоплення аудиторії.

Сайт немає сенсу без просування. Якщо веб-проектом не займатися, він загубиться серед інших ресурсів такої тематики, і користувачам буде важко знайти його в пошуковій системі. А, як відомо, саме звідти надходить основний відсоток трафіку. Чим вищі будуть ваші позиції у пошуковій видачі у Дніпрі, тим більше відвідувачів із цього регіону перейдуть до вас на сайт. Тому важливо постійно займатися розкручуванням та не зупинятися при виході в ТОП. Інакше вас оминуть конкуренти.

Заходи комплексного просування

SEO аудит та оптимізація ресурсу: пошук та виправлення помилок, які заважають сайту піднятися в ТОП Google;

аналіз сайтів-конкурентів у Дніпрі для виявлення їх слабких та сильних сторін;

збір семантики та наповнення контентом: складання ядра з високочастотними запитами, погодження із замовником фраз і слів, які відповідають тематиці сайту, що просувається, написання оптимізованих текстів і статей у блог, опрацювання заголовків та назв позицій, зображень;

аналіз виконаної роботи шляхом відстеження змін щодо трафіку на сайт та підготовки порівняльного звіту.

З чого складається SEO просування сайту у Дніпрі

SEO аудит

Для вибору ефективних інструментів розкручування в регіоні важливо вивчити веб-ресурс, оцінити його структуру, якість контенту, зручність користування. За результатами аудиту розробляється стратегія просування сайту Google у Дніпрі.

01 Етап

Формування семантичного ядра

SEO фахівець збирає цільові запити, групує їх, створюючи структуру ядра. Потім ці ключові слова та фрази будуть внесені до тексту. Процес розширення семантичного ядра може тривати досить довго. Чим вона ширша, тим більше буде пошукових запитів, за якими веб-ресурс відображається у результатах пошуку. Збір та розподіл ключів, у тому числі геозалежних, може тривати кілька робочих днів. На ціну впливає кількість фраз, що просуваються, і час, витрачений на формування семантичного ядра.

02 Етап

Технічна оптимізація веб-ресурсу

Виконується пошук та усунення помилок і недоліків, які можуть негативно позначитися на індексації сторінок пошуковими роботами Google, позиціях сайту в пошуковій видачі Дніпра з геозалежних запитів та досвіду користувача.

03 Етап

SEO-копірайтинг

Копірайтер готує унікальні та цікаві для цільової аудиторії тексти з використанням ключових слів та фраз, включаючи місто Дніпро. Релевантний контент наведе на сайт більше зацікавлених користувачів.

04 Етап

Зовнішня оптимізація веб-ресурсу

Формування посилального профілю, або лінкбілдинг, полягає в нарощуванні та управлінні масою посилань, що позитивно впливає на ранжування. Але для цього потрібно уважно відбирати сайти-донори. Найкраще використовувати надійні та авторитетні місцеві джерела: дніпровські форуми, тематичні ресурси, сайти місцевих ЗМІ тощо.

05 Етап

Аналітика

Регулярно вивчаємо основні показники, щоби оцінити ефективність просування. Це дозволяє ретельніше підбирати інструменти та канали для розкручування, а також своєчасно коригувати стратегію.

06 Етап

Замовити просування сайту в Дніпрі варто у наступних випадках

продукція, яку ви реалізуєте, потрібна серед широкої аудиторії;

у вашій ніші є інші компанії, які також працюють у Дніпрі;

ви готові одержати результат через 3-4 місяці;

шукаєте недорогі способи залучення відвідувачів на сайт;

хочете розвивати сайт та готові до фінансових вкладень у нього;

прагнете стати лідером у своїй ніші та згодом розширити бізнес.

Просування сайту під ключ

Просування сайту під ключ у Дніпрі

Просування сайту під ключ – це комплексний захід, спрямований на покращення позицій веб-ресурсу в пошуковій видачі, зростання відвідуваності та продажу. Ця послуга підійде для сайтів у Дніпрі, які просуваються за середньочастотними та високочастотними запитами, інтернет-магазинами з великим асортиментом продукції, тематичними міськими порталами та блогами. Якщо вас не задовольняє той обсяг трафіку, який є на даний момент на веб-ресурсі, замовте просування сайту під ключ у Дніпрі.

 

З переваг комплексного способу просування:

 

 • висока окупність;
 • позитивний вплив на репутацію компанії;
 • зростання активності відвідувачів сайту;
 • збільшення кількості цільових відвідувачів.

 

Проте розкручування під ключ – це й великі трудовитрати, і тривалий час роботи, що підвищує підсумкову ціну.

 

Вартість комплексного просування сайтів у Дніпрі з оплатою за результати складає в середньому 1200 $ на місяць. При цьому робота може тривати від 5 до 10 місяців. Терміни та ціна для кожного веб-проекту індивідуальні.

 

Цілі просування сайту під ключ у Дніпрі – покращити позиції, збільшити трафік, підвищити зручність користування веб-ресурсом, покращити коефіцієнт конверсії та поведінкові фактори. Усього цього допомагає досягти професійна команда студії iFish.

Просування сайтів в залежності від їх типу: ціни та терміни роботи

Залежно від обсягу та призначення розрізняють такі види сайтів: односторінники, багатосторінники, сайти-візитки, інтернет-магазини, портали. Однак, враховуючи локальні фактори, у Дніпрі та Дніпропетровській області найкраще просувати лендинги, корпоративні сайти та онлайн-магазини.

 

Пошукова оптимізація лендінг пейдж – не найефективніший спосіб розкручування. Найбільш ефективний спосіб – контекстна і таргетована реклама. При цьому, залучити органічний трафік на лендинг можна, якщо товар, що продається, або послуга не мають сезонного характеру, відсутня конкуренція в ніші або йдеться про ексклюзивну пропозицію. У такому разі оптимізація лендінгу пейдж обійдеться від 400 $, а перші результати з’являться тільки через 3 місяці. Тому замовляти розкручування слід не менше ніж на 4 місяці.

 

SEO просування корпоративного ресурсу націлене на покращення репутації компанії, вибудовування позитивного ставлення до бренду, підвищення його впізнаваності, залучення бізнес-партнерів та спонсорів у проект. І лише потім вже йдуть продажі та формування бази корпоративних клієнтів. Вартість пошукової оптимізації сайту компанії стартує від 600 $ і може досягати 1200 $. Ціни залежать від особливостей веб-проекту.

 

Пошукова оптимізація інтернет-магазину в Дніпрі є одним із найдієвіших способів залучення відвідувачів із пошукових систем. SEO просування e-commerce ресурсу сприятиме зростанню цільового трафіку, стабілізації продажів та формуванню лояльної до бренду аудиторії. Вартість прокручування продає майданчика в Google коливається від 500 до 800 $ в залежності від списку робіт.

 

Замовити просування сайту, лендингу, інтернет-магазину чи іншого веб-проекту можна у професіоналів студії iFish. Наша команда має досвід розкрутки веб-ресурсів різного типу, складності та тематики. Допоможемо вашому сайту вийти в топ пошукової видачі та залучити цільову аудиторію.

Особливості просування Landing Page

Лендінг – це односторінковий сайт, на якому інформація розміщена блоками. Така структура накладає деякі обмеження і не дозволяє використовувати всілякі способи просунути сайт у ТОП за допомогою SEO. Однак деякі кроки зробити все ж таки можна, щоб зробити односторінник більш привабливим для користувачів та пошукових систем.

 

Список робіт, які підвищать позиції лендінгу в Google:

 

 1. Підготовка семантичного ядра з 1 середньочастотного та 10 низькочастотних запитів із згадкою назви міста Дніпро.
 2. Технічна оптимізація сайту та подальша перевірка справності функцій, усунення всіх похибок та виправлення помилок.
 3. Нарощування посилальної маси та розміщення зворотних посилань з навколопосилальним текстом на місцевих сайтах-донорах.
 4. Впровадження стратегії крауд-маркетингу на сайтах, де збираються мешканці Дніпра.
 5. Налаштування кнопок Instagram, Facebook, YouTube.
 6. Додавання інформації про фірму та її місцезнаходження на картах та довідниках Google.
 7. Доробка лендингу при необхідності, що включає прописування основного ключа в заголовках блоків та мета-тегах, оптимізацію тексту та фотографій.
 8. Розміщення у блоці з контактами фізичної адреси компанії з карткою проїзду у Дніпрі, телефонів з міським кодом та онлайн-форми для заявок.
 9. Прописування цін на товар у html-коді.
 10. Додавання інтерактивних та корисних інструментів для відвідувачів: калькулятори, календарі, замовлення та ін.
 11. Розміщення закликів до цільової дії по всьому лендінгу.
 12. Підключення аналітики та відстеження показників часу перебування на сайті та кількості відмов.

 

SEO просування Landing Page здатне принести цільовий трафік, якщо підійти до цього питання комплексно. Щомісяця слід проводити SEO аудит та відстежувати показники переміщення сайту за позиціями пошукової системи. Якщо оптимізації виявиться недостатньо, можна переглянути стратегію та вдатися до інших способів просування, зокрема використовувати контекстну рекламу, націлення в соціальних мережах, гостьовий постінг, рекламу у блогерів та на міських форумах.

Розкрутка корпоративного сайту у Дніпрі: на що звернути увагу

Корпоративні ресурси потребують SEO просування, щоб забезпечити потік цільового трафіку, підвищити продажі, покращити поведінкові фактори, залучити нових клієнтів або партнерів на цільові сторінки, вивести сайт у ТОП за потрібними пошуковими запитами.

 

Тому команда iFish дотримується 5 основних правил при розкручуванні корпоративного сайту в Google:

 

 1. Особлива увага – контенту. Він має бути якісним та оптимізованим. Важливо, щоб усі зображення та відеоматеріали відповідали тематиці текстів. Крім основних сторінок з товарами, описом послуг та компанії, слід завести блог та регулярно публікувати різноманітні корисні статті, а також новини у ніші.
 2. Юзабіліті – показник якості сайту. Розробляється логічна структура веб-ресурсу і продумується навігація, щоб відвідувачі змогли швидко знайти потрібну інформацію та оформити замовлення на кілька кліків.
 3. Безперервне просування. Сайт повинен постійно розвиватися: розміщуються новини, оновлюються тексти та візуал, перевіряється технічна частина на помилки та адаптується контент усього сайту під зміни у роботі пошукових алгоритмів. Тому точковий поступ обов’язково зберігається, щоб сайт не втрачав позиції і залишався привабливим для цільової аудиторії.
 4. Розділи «Про компанію» та «Контакти» – також потрібні. При регіональному просуванні та для побудови бренду в Дніпрі дуже важливо розповісти про те, чим займається компанія, яка у неї місія та мета, тобто показати, що вона є. А щоб вас швидко знаходили та легко зв’язувалися, створіть сторінку з контактною інформацією та схемою проїзду до вас.
 5. Безпека та mobile-friendly – обов’язкові. Без протоколів безпеки та адаптивного дизайну розкрутити корпоративний сайт у пошукових системах буде неможливо. Про перші позиції доведеться забути.

 

Замовивши SEO розкрутку сайту у професійної команди iFish, ви отримаєте:

 

 • оптимальна стратегія просування для вашого бізнесу;
 • аудит та виправлення всіх технічних похибок;
 • підготовку контенту як просуваються, так інших сторінок веб-ресурсу.

 

Просування сайту в Дніпрі починається з аналізу ринку, конкурентів та цільової аудиторії. Потім виконується аудит веб-ресурсу, при необхідності удосконалюється його структура та усуваються помилки. Також складається семантичне ядро, підбираються і вводяться в текст ключові запити. І тільки після цього виконуються інші роботи, націлені на залучення трафіку, наприклад, лінкбілдинг або налаштування реклами.

Як вивести в ТОП інтернет-магазин у Дніпрі

Якщо інтернет-магазин відповідає всім вимогам пошукової системи Google, він вийде в ТОП за ключовими словами. Але складність у тому, що просування e-commerce ресурсу відрізняється від класичної схеми. Тому самостійно розкручувати онлайн-магазин ризиковано – краще довірити складну процедуру кваліфікованим веб-майстрам iFish.

 

SEO розкрутка здійснюється за кілька кроків:

 

 1. Аналіз ніші та конкурентів бізнесу. Фахівці вивчають особливості бізнесу та досліджують сайти інших компаній, щоб знайти найефективніші інструменти та канали просування.
 2. Пошуковий та технічний аудит сайту. Потрібний виявлення всіх проблем, які можуть перешкодити просуванню майданчика.
 3. Перевірка зручності користування ресурсом. Виконується на основі показників тривалості перебування відвідувачів на сайті та кількості відмов. Якщо цифри високі, виконують доопрацювання. Особливу увагу приділяють формі замовлення, кошику, наявності всіх способів оплати та популярних служб доставки, у тому числі кур’єрської по Дніпру.
 4. Збір семантичного ядра з пошукових запитів та планування черговості сторінок до просування. Пошукові запити будуть присутні не тільки в контенті вибраних сторінок, але й у мета-тегах та мікророзмітці. Під час формування ядра враховують геозалежні запити із зазначенням назви міста Дніпро.
 5. Внутрішня та зовнішня оптимізація.
 6. Підключення додаткових методів розкручування за потреби.

 

Основна відмінність у просуванні інтернет-магазину від інших типів сайтів у тому, що тут необхідно насамперед оптимізувати товарний ряд: перевірити описи, переліки характеристик товарів, атрибути Alt зображень та URL-сторінок. Тобто важливо добре попрацювати з картками товарів, яких тут може бути кілька десятків, а то й сотень. Особливу увагу варто приділити якості посилань та вибору сайтів-донорів серед авторитетних ресурсів Дніпра, щоб підвищити значущість торгового майданчика. Так вона стане цікавою для пошукових роботів та вийде у ТОП.

Розкрутка сайтів у Дніпрі на SEO-friendly CMS WordPress

Вордпрес по праву вважається найпопулярнішою системою керування контентом. Це й не дивно. Вона безкоштовна, проста і зрозуміла в установці, налаштуванні та використанні, має безліч безкоштовних тем і плагінів, mobile-friendly. Але головна її перевага в тому, що сайт WordPress легко може вийти в ТОП Google при грамотній оптимізації.

 

В адміністративній панелі управління системи можна:

 

 • оцінювати роботу хостингу;
 • використовувати HTTPS;
 • додавати плагіни;
 • налаштовувати перманентні посилання;
 • коригувати довжину URL-адреси;
 • редагувати мета-теги для сторінок, розділів, карток товарів;
 • налаштовувати dofollow та nofollow посилання;
 • настроювати файл sitemap і додавати до Google Search Console ;
 • обмежувати індексацію прикріплених зображень;
 • налаштовувати прев’ю для розміщення сторінок у соціальних мережах та месенджерах;
 • створювати XML-картки;
 • відстежувати швидкість завантаження сайту;
 • проводити внутрішню та зовнішню оптимізацію;
 • відстежувати результативність просування загалом.

 

Найкраще розпочинати роботу над SEO просуванням ще на етапі розробки. Так ви зможете заздалегідь підібрати SEO-тему для сайту. Окрім цього, можна відвідати бібліотеку плагінів та вибрати кілька безкоштовних варіантів для розширення можливостей коробкової версії CMS. Одні з найпопулярніших плагінів: WP SEO by Yoast , All In One SEO Pack , Premium SEO Pack , Simple 301 Redirects, Cyr to Lat і т.д. Однак їх установку та налаштування варто довірити професіоналам, щоб уникнути таких неприємностей, як несумісність розширень або виникнення помилок, які можуть негативно вплинути на роботу сайту в цілому та на його просуванні відповідно.

 

Регіональний сайт на WordPress потрібно розмістити в сервісах Google, щоб компанія з’явилася на карті Дніпра та значилася у довіднику пошукової системи. Крім цього, дотримуйтесь мовного тренду та додайте на сайт українську версію. Так ви залучите клієнтів з-поміж тих, хто перейшов українською мовою в Дніпрі.

 

Всі заходи щодо просування стануть ефективними лише в тому випадку, якщо у вас буде якісно зроблений сайт, а також корисний та унікальний матеріал на ньому. Команда веб-студії iFish допоможе вам у цьому.

Особливості просування сайтів на 1С-Бітрікс: вбудовані можливості SEO

На системі керування контентом 1C-Bitrix створено 60% російськомовних сайтів. Незважаючи на дорожнечу, цю CMS вибирають для створення великих комерційних веб-проектів та подальшого їх просування. А все завдяки тому, що Бітрікс має вбудовану систему безпеки та непробивний багаторівневий захист даних. Однак через особливості платформи її складніше просувати. Як і непросто знайти SEO фахівця, який спеціалізувався б на пошуковій оптимізації сайтів на Бітрікс. Тут потрібно враховувати вимоги до хостингу, особливості інтеграції із продуктами 1С, гнучкість налаштувань.

 

Тим не менш, у коробковій версії CMS вже закладено певні SEO можливості, а саме:

 

 • Налаштування файлу robots.txt.
 • генерація Sitemap.xml.
 • Створення зрозумілого URL-адреси.
 • Побудова ланцюжка навігації з «хлібних крихт».
 • Відстеження продуктивності та способів прискорення завантаження сторінок.
 • Оформлення мета-тегів Title, Description та Keywords завдяки шаблонам автозаповнення.
 • Відстеження статистики щодо використання ключів.
 • Перевірка статусу індексування в Google.
 • Підключення сервісу веб-мастерингу Google.

 

Звичайно, базових можливостей SEO-модуля 1C-Bitrix буде недостатньо, тому радимо розглянути можливість підключення додаткових інструментів. Вони допоможуть:

 

 • у налаштуванні турбо-сторінок;
 • у створенні метаданих для розумного фільтра;
 • у підключенні функції розумного пошуку сайту;
 • у відкладанні завантаження важких зображень та відео;
 • у налаштуванні регіону просування, наприклад, Дніпра.

 

При цьому, 1С-Бітрікс має і ряд істотних мінусів, які можуть гальмувати просування сайту. Наприклад, велика кількість дублів сторінок, ресурсомісткість, що уповільнює швидкість завантаження, постійні оновлення 1С, незручний інтерфейс, що впливає на фактори поведінки. Обійти ці складності можуть лише фахівці з пошукової оптимізації. А для підключення додаткових модулів та їх налаштування потрібно залучати навіть програміста. Але якщо довірити розкрутку досвідченим фахівцям, які розуміються на всіх тонкощах CMS, то досягти бажаних результатів цілком реально.

Оптимізація сайтів у Дніпрі на UMI.CMS

UMI.CMS – платна розробка, яка набула популярності завдяки функціональності, простоті використання та безпеки. Одна з особливостей системи керування контентом – мультисайтовість. На одній ліцензії можна відкрити декілька веб-ресурсів одночасно. До того ж є молодші та старші редакції, які підходять для односторінкових, корпоративних та комерційних веб-проектів різного масштабу. Істотний плюс CMS – це вбудований SEO модуль. Він присутній у кожній редакції UMI. Його можливості полягають у:

 

 • виявлення сторінок з порожніми мета-тегами та їх прискореним заповненням;
 • пошуку та усунення битих посилань;
 • заповнення Title, Description та Keywords за замовчуванням;
 • налаштування файлу robots.txt;
 • відстеження статусу індексації сайту в Google;
 • виявленні та усуненні технічних помилок та недоробок;
 • підключення опції реєстрозалежної URL;
 • обробці слешів, що повторюються, в URL;
 • відстеження та аналіз позицій сайту відповідно до запитів користувачів з Дніпра.

 

Алгоритм роботи з просування сайту у Дніпрі на UMI.CMS у студії iFish:

 

 1. SEO аудит та виправлення технічних помилок, виявлених у процесі аналізу стану та працездатності сайту.
 2. Перевірка правильності відображення веб-сторінок на різних мобільних пристроях.
 3. Підготовка правильного з погляду SEO контенту та перелінкування.
 4. Видалення дублюючих сторінок та матеріалів на сайті.
 5. Налаштування читаного та зрозумілого URL.
 6. Складання картки веб-ресурсу.
 7. Розробка структури сайту з використанням шаблонизаторів UMI.
 8. Формування семантичного ядра на основі ключів на сайтах-конкурентах, розподіл запитів та планування сторінок до просування.
 9. Розміщення статей та відкладений постінг.
 10. Створення посадкових сторінок збільшення продажів певних товарів.
 11. Купівля зворотних посилань та навколопосилального тексту на авторитетних дніпровських ресурсах, схожих на тематику.
 12. Підключення соцмереж.

 

Після того, як сайт вийде у ТОП, продовжується точкова оптимізація та регулярна публікація нового текстового матеріалу, щоб його не зрушили у пошуковій видачі конкуренти з Дніпра.

Питання відповідь

Кому підійде SEO просування сайтів у Дніпрі?

Пошукова оптимізація підійде більшості сайтів та інтернет-магазинів у Дніпрі. SEO можуть використовувати виробничі підприємства, торгові компанії, будівельні фірми, приватні клініки та медичні центри, салони краси, юридичні та консалтингові агенції та ін. Багатосторінкові сайти будь-якої тематики, де є конкуренція та попит, потребують просування в Google у Дніпрі.

Якщо ще немає сайту, чи можна розпочати підготовку до його просування на етапі розробки?

Так. У технічному завданні на розробку варто зазначити вимоги та інструменти для подальшого SEO просування. Так ви заощадите час і гроші, адже всі роботи виконуватимуться по ходу і не доведеться після запуску сайту його доопрацьовувати або вносити коригування під вимоги пошукових систем.

Скільки коштує розкручування сайтів у Дніпрі?

Мінімальний бюджет на SEO просування невеликого регіонального веб-ресурсу в місті Дніпро становить приблизно 270 $ на місяць, якщо проекту приділятиметься не більше ніж 15 годин на місяць. А одна година роботи SEO фахівця коштуватиме приблизно 17$.

Від чого залежить вартість пошукової оптимізації?

Чинники, що впливають на вартість послуги просування:

 1. Вік домену.
 2. Позиція веб-ресурсу у пошуковій видачі.
 3. Якість контенту та оформлення.
 4. Технічний стан сайту
 5. Кількість високочастотних запитів для просування користувачів.
 6. Кількість вічних та тимчасових посилань.
 7. Рівень конкуренції у регіоні просування.
 8. Зміни у пошукових алгоритмах Google.


Розрахунок вартості просування сайту виконується індивідуально після складання технічного завдання та узгодження всіх деталей за проектом. Щоб отримати консультацію, зв’яжіться з нами по телефону або в месенджерах.

Скільки часу займає розкручування сайту в Дніпрі?

Перші результати з’являться за 3 місяці комплексної розкрутки. Якщо бізнес в інтернеті був створений більше року тому, то досягти лідируючих позицій у пошуковій видачі вдасться приблизно через 4-6 місяців. А якщо сайт тільки створений і ще не наповнений оптимізованим контентом, а також не оформлений під SEO, процес виходу в ТОП затягнеться на 9 місяців, а то й рік.

Чим відрізняються роботи з просування нового сайту від існуючого?

Просування нового сайту передбачає розробку стратегії розкручування, аналіз конкурентів та ЦА, підбір ключових запитів та формування семантичного ядра, оптимізацію структури сайту та завантаження сторінок, побудова профілю посилання та інші роботи. Також слід налаштувати аналітику для відстеження результатів та оцінки ефективності просування.

Якщо веб-ресурс вже кілька років існує, необхідно провести ретельний аналіз структури, технічного стану, контенту, дизайну та юзабіліті. Крім цього, вивчається ринок, досліджуються конкуренти та потреби цільової аудиторії. Потім усуваються всі помилки та недоробки, при необхідності вносяться зміни до стратегії, змінюється семантичне ядро, оформлення сторінок, в тексти вводяться ключові слова та фрази, оптимізується швидкість завантаження та виконуються інші роботи, що дозволяють підвищити видимість сайту та покращити ранжування.

Які спеціалісти входять до команди для розкручування сайту?
 1. Менеджер. Спілкується із замовником та вирішує всі робочі питання.
 2. Керівник SEO відділу. Слідкує за якістю роботи кожного спеціаліста та консультує клієнта за необхідності.
 3. Оптимізатор. Проводить аудит веб-ресурсу, внутрішню та зовнішню оптимізацію.
 4. Контент менеджер. Займається підготовкою, оформленням та розміщенням текстових та графічних матеріалів на сайті.
 5. аналітик. Відстежує ступінь зручності користування веб-ресурсом за основними показниками та потік трафіку.
 6. Лінкбілдер. Розміщує посилання зі сторонніх джерел на сайт замовника, пише околопосилальний текст, анкори, займається крауд-маркетингом.


Також, при необхідності в команду просування можуть додаватися копірайтери, що створюють унікальні та релевантні тексти, а також дизайнери – для зміни оформлення та розробки стильного адаптивного дизайну.

Якщо сайт вже просувався, як це вплине на повторне замовлення послуги iFish?

Перед тим як розпочати процес оптимізації, проводиться SEO аудит, з’ясовується яке місце займає сайт у пошуковій видачі, оцінюється рівень трафіку, технічний стан самого ресурсу. За отриманими результатами плануються наступні дії, розробляється технічне завдання та розраховується вартість послуги.

Які гарантії просування сайту ви даєте?

Згідно з офіційним договором, веб-студія iFish контролюватиме весь процес SEO просування, пропише ТЗ, закупить зворотні посилання та наростить зовнішню масу посилань, розмістить оптимізований контент. Наприкінці кожного місяця вам надаватиметься звіт про виконані роботи. При цьому гарантувати підвищення продажів ми не можемо, оскільки цей показник залежить не тільки від просування, а й від якості самого продукту та вашого сервісу.

Щоб замовити послугу просування сайту в Дніпрі, зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону, напишіть лист на електронну пошту, відправте повідомлення в один з месенджерів або скористайтесь онлайн-формою, щоб залишити заявку. Уточнити всі питання, що вас цікавлять, можна через онлайн-чат, а прорахувати приблизну вартість послуги ви можете самостійно на спеціальному калькуляторі.

Ціни: розробка сайту

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 грнЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажу. Добре підходить для одного або кількох товарів/послуг. Найбільш ефективний, коли необхідно протестувати бізнес-модель чи товар/послугу над ринком.

Лендінг (односторінковий сайт) передбачає виведення усієї інформації блоками та екранами в рамках однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Сайт-візитка недорого
від 2 тижніввід 550 у.оЗалишити заявку

Сайт із 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай структуру такого сайту включають такі сторінки – Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше в таких проектах не створюють розділи, що оновлюються, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проекти, не виводять окремо розділ Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблон
від 3 тижніввід 950 доларів СШАЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, який дозволяє використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга або напрям діяльності представлена окремою сторінкою. Таке рішення можна реалізувати для бізнесу з історією та беграундом, в якому відбудовані процеси, зрозуміло позиціонування, визначені переваги та зібрані соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проектів та робіт.

Інтернет-магазин на шаблон
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете помацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування, незалежно від прайс агрегаторів та сервісів на зразок Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved