→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Просування сайтів в Одесі

SEO просування – це поетапний процес, мета якого – виведення веб-ресурсу в ТОП пошукових систем. Оптимізація сайту під вимоги пошукових систем необхідна, якщо ви хочете отримувати нових цільових відвідувачів, зацікавлених у ваших послугах або товарах. Пропонуємо комплексне просування сайту. Актуальні ціни на веб-студії iFish.

683 особи замовили
82 відгуки
Термін просування: від 3 місяців
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

 1. Що таке SEO просування
 2. Просування сайту: як це працює
 3. Що входить у комплексне просування
 4. Пошукова оптимізація допоможе
 5. Чому SEO оптимізація – це важливо
 6. Переваги комплексного просування сайтів у Львові
 7. Скільки коштує розкрутка сайту
 8. Підсумок
 9. Питання та відповіді
 10. Замовлення прорахунку ціни на сайт

 

Що таке SEO просування

Уявіть ситуацію: ви знаходитесь в Одесі і хочете замовити їжу додому чи офісу. Ви вводите в Google подібний запит “Найкраща доставка їжі в Одесі”. Чи побачите ви у результатах пошуку справді найкращий сервіс у цій ніші? Далеко не факт. Натомість зверніть увагу на компанії, які знаходяться на верхніх рядках у видачі.

Саме так працює SEO – допомагає покращити ранжування веб-ресурсу та привернути увагу споживачів. Перегортати 10 сторінок Google, щоб замовити їжу, звичайно, можна, але хто готовий витратити стільки свого часу? Ось тому важливо просунутися у ТОП.

Абревіатура SEO розшифровується як search engine optimization, що перекладається як пошукова оптимізація. Завдання тут просте: вивести веб-ресурс на верхні позиції пошукової видачі за запитами.

Простіше кажучи, SEO має 2 мети:

 • показати користувачам, що ваша пропозиція задовольняє їхні потреби;
 • довести пошуковим системам, що ваш сайт – зручний, цікавий та корисний споживачам.

Щоб ваш веб-ресурс помітили якнайбільше користувачів, необхідно виконати одну дію — замовити просування сайту Одеса у студії iFish. SEO підходить для великого та малого бізнесу, сфери B2B та B2C, а також для будь-яких послуг.

Просування сайту: як це працює

Топ видачі пропонує перші 10 сайтів, які відповідають певним критеріям запитів. Потрапити до цієї десятки — отже, привернути увагу потенційних клієнтів до своїх товарів.

Схема просування така:

Сайт заповнюється релевантними ключовими словами. Так, при введенні в пошукову фразу «Краща доставка їжі в Одесі» ви знайдете веб-ресурси, на яких йдеться про це.
На сторінки додаються картинки на тему запиту. Пошукові системи взагалі люблять різноманітний контент і краще показують ресурси, які доповнюють свою інформацію зображеннями. Сайт із одним лише текстом (без картинок) рідше потрапляє на перші позиції.
Створюється цікавий та корисний контент, що приваблює аудиторію. Якщо сайт популярний, на нього заходять користувачі, тривалий час затримуються на сторінках і роблять якісь дії - такі веб-ресурси швидше і легше просуваються, оскільки визнаються пошуковими системами як затребувані.
Крім цього, усуваються помилки, покращується якість сайту, додаються посилання та виконуються інші дії для покращення ранжування та залучення відвідувачів. Щоб досягти потрібної мети у вашому регіоні, потрібна розкрутка сайту Одеси. Команда оптимізаторів нашої студії візьме роботу на себе та зробить ваш сайт відвідуваним.

Що входить у комплексне просування

Аналіз конкурентів та ринку

Вивчаємо сайти інших компаній у ніші, знаходимо їхні слабкі та сильні сторони, щоб використовувати це при розробці стратегії просування вашого веб-ресурсу.

01 Етап

Первинний аудит сайту

Перевіряємо позиції веб-ресурсу в пошукових системах, його структуру, юзабіліті та контент.

02 Етап

Структура сайту

Аналізуємо ефективність наявних категорій на сайті, перевіряємо, чи зручне меню та чи зрозуміла навігація.

03 Етап

Семантичне ядро

Правильні ключові слова впливають на результат пошукової оптимізації. Підбираємо ключові слова, які допомагають алгоритмам пошукових систем знаходити релевантні запитам користувачів веб-сторінки (як це працює: людина, яка шукає меблі, вводить у пошукову систему відповідний запит і отримує сайти, через які можна здійснити покупку).

04 Етап

Усунення технічних проблем

Головна наша мета – вчасно прибрати помилки та виправити недоліки, тоді позиції сайту в пошукових системах не будуть падати.

05 Етап

Зміст

Створюємо унікальні метатеги, вводимо в текст ключові слова, робимо контент-план та формуємо технічне завдання для копірайтерів.

06 Етап

Робота з юзабіліті

Робимо сторінки веб-ресурсу зручними для читання, адаптуємо дизайн під мобільну версію, вдосконалюємо верстку.

07 Етап

Зовнішня оптимізація

Закуповуємо унікальні та якісні посилання на інших ресурсах Одеси та України.

08 Етап

Звітність

Надаємо замовнику повний звіт про виконані завдання протягом кожного місяця, аналізуємо отримані результати.

09 Етап

Пошукова оптимізація допоможе

Збільшити трафік

Незважаючи на високу популярність соціальних мереж, пошукові системи все ще продовжують бути лідерами пошуку інформації. Більшість покупців приходять на сайти саме з видачі пошукових систем.

Поліпшити показники користувача

Пошукові системи намагаються зробити так, щоб людина отримала максимально розгорнуту відповідь на своє запитання. Завдання SEO фахівця – створити зручний та інформативний ресурс, що відповідає вимогам не тільки користувачів Інтернету, а й пошукових роботів. Чим корисніша інформація на сайті, тим вищі шанси, що він опиниться в топі видачі.

Обійти конкурентів

Якщо ваш сайт буде у видачі вищим, ніж ресурси інших компаній, вас відвідає більше користувачів, а значить збільшуються шанси і на зростання продажів.

Просування сайту під ключ у Львові

Чому SEO оптимізація - це важливо

Просування сайту під ключ в Одесі — послуга, яка включає комплекс завдань з підвищення позицій вашого ресурсу у видачі пошукової системи в одеському регіоні. Ви залучите нових користувачів, зможете перетворити їх на клієнтів та збільшити продажі. До основної роботи наша команда виконує низку підготовчих дій:

 

 1. Аналізуємо тематики та підбираємо цільові ключові слова під ваш бізнес.
 2. Робимо первинний аудит сайту.
 3. Вивчаємо сайти конкурентів та їх місцезнаходження у пошукових системах.
 4. Розробляємо попередню стратегію просування сайту.

 

Завдання з розкручування:

 

 1. Проводимо внутрішню та зовнішню оптимізацію.
 2. Активно спілкуємося з клієнтом та обговорюємо додаткові завдання, спрямовані на покращення нашої роботи.
 3. Вивчаємо статистику.
 4. Вносимо коригування та даємо рекомендації.
 5. Надаємо звіт наприкінці кожного місяця роботи.

 

Розкручування сайтів в Одесі ефективне лише тоді, коли кожен етап виконано якісно. Дуже важливо працювати послідовно, переходячи від одного завдання до наступного, не пропускаючи жодної деталі.

Переваги комплексного просування сайтів у Львові

Чому вам слід вибрати SEO просування сайтів в студії iFish:

 

 • Збільшити органічний трафік на сайт.
 • Зробите свій веб-ресурс зручнішим та кориснішим для аудиторії.
 • Знайдете цільову аудиторію у вашому регіоні.
 • Оптимізуйте швидкість завантаження сторінок.
 • Отримайте гарантії дотримання термінів роботи (зазначаються у договорі).
 • Над вашим проектом працюватиме команда професіоналів: оптимізатор, контент-менеджер, копірайтер та інші.
 • Наприкінці кожного місяця отримуватимете звіт про виконану роботу та зможете скоригувати свої KPI (показники ефективності).
 • Ви завжди можете звернутися за допомогою та рекомендаціями щодо просування до наших фахівців.

 

Завдяки якісній оптимізації на сайт заходить більше відвідувачів, а значить зростають і продажі. Наприклад, якщо людині потрібно купити продукти для вегетаріанців, вона вводить чіткий запит до пошукової системи і отримує різноманітність сайтів, на яких можна зробити таку покупку. Щоб ваш веб-ресурс потрапив у цей список і люди захотіли перейти на нього, слід зробити його привабливим для пошукових систем та відповідним запитам споживачів. Саме для цього потрібна оптимізація сайтів.

Скільки коштує розкрутка сайту

Ціна на просування сайту в Одесі у студії iFish індивідуальна у кожному випадку. На вартість впливає поточна позиція веб-ресурсу у видачі, рівень конкуренції в ніші, стан контенту, наявність помилок і недоробок, запити, що просуваються, географічний націлення.

Перш ніж розкрутити сайт Одеса, проведемо його аналіз, визначимося з масштабом завдань та розрахуємо точну вартість послуги.

 

Чинники, що впливають на формування ціни на розкручування сайтів в Одесі:

 

 • Праця спеціалістів. Оплачуються послуги оптимізаторів, програмістів, копірайтерів, контент-менеджерів, лінкбілдерів та інших. Вартість залежить від обсягу та складності виконуваної роботи.
 • Супутні витрати. Окремо виділяється бюджет на рекламу, розміщення посилань та послуги аутсорсингових спеціалістів.

 

Приблизна ціна комплексного SEO просування в Одесі складає 12500 грн. Протягом понад 12 років студія iFish працює з проектами найрізноманітнішої тематики.

 

Пошукова оптимізація сайту Одеса у нашій студії — це:

 

 • Результат з використанням безпечних технологій SEO, завдяки чому позиції вашого сайту утримуватимуться органічно і без ризику потрапити під санкції.
 • Докладний план із переліком робіт з розкрутки вашого ресурсу протягом місяця.
 • Звітність за кожний місяць роботи.
 • Індивідуальний стратегічний підхід та комплексна програма розвитку.
 • Постійні консультації та рекомендації щодо подальшого просування сайту.
 • Робота не так на кількість, а на якісний результат.

 

Ми цінуємо репутацію своєї компанії, тому відповідальні за кожен проект. Бажаєте почати просувати свій сайт? Тоді зв’яжіться з нами в месенджері або зателефонуйте.

Що в результаті…

Неможливо уявити сайт, який отримує стабільний потік трафіку та постійний прибуток, але не оптимізований. Просування дозволяє отримати чудові результати практично для будь-якого виду бізнесу. Безумовно, можна наголошувати на SMM, PPC, таргетовану рекламу, але почати треба саме з оптимізації, оскільки толк від переходів на ваш веб-ресурс із соціальних мереж або рекламних оголошень буде тільки в тому випадку, якщо розміщений релевантний контент, продумана логічна структура і створено зрозумілу навігацію.

 

Регіональне просування сайту в Google Одеса – ефективна інвестиція у розвиток вашого бізнесу. Залишайте свою заявку – проаналізуємо ваш сайт та визначимо найкращу стратегію для його розкручування.

Питання відповідь

Як визначається ціна просування сайту в Одесі?

SEO – це комплекс робіт, що складається з наступних завдань:

 • Аналіз сайту.
 • Вивчення конкурентів.
 • Вибір ключових слів.
 • Адаптація та розміщення контенту.
 • Оптимізація.
 • SEO-рекомендації.
 • Лінкбілдінг.
 • Звітність.

З даного переліку робіт визначається підсумкова вартість розкручування веб-ресурсу.

Який має бути мінімальний термін співпраці з розкрутки сайту?

Оптимальний термін спільної роботи з просування сайту – не менше 3-х місяців. Саме за такий період ви зможете побачити перші результати. Але тут все залежить від виду та обсягу ресурсу. Чим складніше сайт, тим довше доведеться виводити його у топ. Після отримання перших результатів важливо не зупинятися, а продовжувати підтримувати позицію сайту в пошукових системах, нарощувати природну масу посилань, шукати інші точки входу на веб-ресурс. Тоді ви зможете обійти конкурентів та розширити клієнтську базу.

Як швидко вивести сайт у ТОП?

Вивести сайт на першу сторінку пошукача вийде в період від 3-х до 7-ми місяців. Швидкість процесу залежить від поточного стану веб-ресурсу (якщо сайт недостатньо опрацьований, знадобиться більше часу на розкручування), активності конкурентів та бюджету (чим більше грошей, тим більше шансів потрапити до ТОП).

Які гарантії просування сайту ви даєте?

Веб-студія iFish пропонує такі гарантії своїм замовникам:

 • Дотримання термінів, прописаних у офіційному договорі.
 • Загальний контроль за просуванням вашого сайту.
 • Виправлення технічних неполадок.
 • Закупівля посилань.
 • Контроль зовнішньої маси посилань.
 • Підготовка та публікація контенту на сайті, що зчитується пошуковими системами.
 • Надання звітності.
Чому потрібно звернутися до студії iFish?

Крім наших професійних навичок та принципів якісної та безпечної роботи, ми — власники сайту, що знаходиться в ТОП у конкурентній ніші за такими запитами: замовити просування сайту ➔ сео просування сайту ➔ просування сайту в топ ➔ seo просування сайту ➔ просування сайту ціна ➔ просування сайтів топ 10 ➔ оптимізація сайтів Київ ➔ оптимізація сайтів Дніпро ➔ оптимізація сайтів Харків ➔ просування сайтів Дніпро ➔ просування сайтів Київ ➔ просування сайтів Харків. Ефективно просуваємо себе. Знаємо, як просунути вас. Для отримання консультації зателефонуйте нам, напишіть у месенджерах або заповніть форму на сайті.

Ціни: розробка сайту

Дія

Назвіть промокод «ялинки» та отримайте бонуси
Сайт Домен Хостинг у подарунок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 грнЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажу. Добре підходить для одного або кількох товарів/послуг. Найбільш ефективний, коли необхідно протестувати бізнес-модель чи товар/послугу над ринком.

Лендінг (односторінковий сайт) передбачає виведення всієї інформації блоками та екранами в рамках однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Сайт-візитка недорого
від 2 тижніввід 550 у.оЗалишити заявку

Сайт із 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай структуру такого сайту включають такі сторінки – Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше в таких проектах не створюють розділи, що оновлюються, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проекти, не виводять окремо розділ Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблон
від 3 тижніввід 950 доларів СШАЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, який дозволяє використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга або напрямок діяльності представлена окремою сторінкою. Таке рішення можна реалізувати для бізнесу з історією та беграундом, в якому відбудовані процеси, зрозуміло позиціонування, визначені переваги та зібрані соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проектів та робіт.

Інтернет-магазин на шаблон
від 4 тижніввід 1800 доларів СШАЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте, як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн та здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхня частина автоматизовані, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин чи сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете помацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але при цьому хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку та просування, незалежно від прайс агрегаторів та сервісів на зразок Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved