→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Просування сайтів Вінниця

Просто мати сайт недостатньо. Важливо, щоб його побачили потенційні клієнти. Щоб бути на перших місцях у результатах пошуку та привабити більше цільової аудиторії, потрібне розкручування сайту Вінниця. Використовуємо лише перевірені та ефективні інструменти просування. Ціни на 2023 рік у вебстудії iFish.

683 людини замовили
82 відгуки
Термін просування: від 3 місяців
Телефонуйте: +38 (096) 808-83-38
Пишіть: info@ifish.com.ua

Зміст

 

 1. Що таке SEO просування
 2. Основні завдання пошукової оптимізації
 3. Що входить у комплексне просування
 4. Що ви втратите, якщо не будете використовувати SEO
 5. Хто працює над SEO оптимізацією
 6. SEO просування сайтів Вінниця: переваги
 7. Чому варто замовити SEO в студії iFish
 8. Чим iFish краща за інші вебстудії з SEO
 9. Від чого залежить ціна SEO
 10. Скільки коштує розкрутити сайт у Вінниці
 11. Що вибрати: просування за трафіком, позиціями чи конверсією
 12. Додатково: рекомендації щодо просування
 13. Питання-відповідь
 14. Замовлення прорахунку ціни на сайт

 

Що таке SEO просування

SEO просування (Search Engine Optimization) – це комплекс заходів, спрямованих на покращення позицій сайту у результатах пошуку. Тобто вебресурс оптимізують під вимоги пошукових систем і споживчі запити.

Розкрутити онлайн-майданчик можна не лише у Вінниці, а й на всю українську аудиторію. Просування сайту під ключ Вінниця забезпечить: 

 • Постійний приплив трафіку. 
 • Збільшення обсягу продажів через онлайн-канали. 
 • Розповсюдження інформації про бренд. 
 • Формування довіри і лояльності до вашого бізнесу. 
 • Економію використання інших методів просування.

Основне, що дає розкручування сайту, – це підвищення позицій у результатах пошуку. Ваш вебресурс побачить і відвідає більше людей, а отже, збільшуються шанси на зростання продажів.

Наведемо приклад:

уявіть, що ви маєте ресторан. Коли люди шукають місце для обіду чи вечері у вашому місті, вони вводять запит у Google, наприклад, «найкращий ресторан Вінниця». Пошуковик виводить результати, і ваше завдання — з’явитися якомога вище у цьому списку. Що краща ваша позиція, то ймовірніше, що користувачі виберуть ваш заклад для приємного відпочинку.

Ось чому лише наявність сайту — недостатня дія. Обов’язково потрібно займатися його просуванням, щоб підкорити вершини Google.

Якщо бізнес не використовує SEO, він може втратити певні переваги.

Тому саме час просунути вас у ТОП! Наша команда експертів з просування у Вінниці знає всі секрети і стратегії SEO та допоможе вам досягти успіху.

Основні завдання пошукової оптимізації

Покращення видимості у пошукових системах


Що вища позиція вашого сайту, то більша ймовірність, що користувачі відвідають його.

Залучення органічного трафіку


Завдяки SEO вдається залучити цільову аудиторію через органічний пошук. Тобто люди знаходять сайт природним шляхом, без платної реклами.

Збільшення конверсій


Оптимізація вебсайту допомагає покращити користувальницький досвід і релевантність контенту, що може призвести до збільшення конверсії. SEO дозволяє привести на вебресурс зацікавлену у продукті аудиторію.

Поліпшення досвіду користувача


Просування передбачає оптимізацію технічних аспектів, поліпшення структури і навігації сайту. Мета полягає в тому, щоб зробити ресурс зручнішим і доступнішим для користувачів.

Що входить у комплексне просування

Аудит сайту

Здійснюється повний аналіз вебресурсу для виявлення його сильних сторін і технічних проблем, з огляду на це розробляється план дій.

01 Етап

Вибір ключових слів

Вивчаються релевантні ключові слова і фрази для оптимізації сайту.

02 Етап

Оптимізація контенту

Вибрані ключові запити впроваджуються у якісні і унікальні тексти, цікаві для користувачів.

03 Етап

Технічна оптимізація

Покращується швидкість завантаження сторінок, структура URL, створюється файл sitemap та усуваються технічні проблеми.

04 Етап

Оптимізація метаданих

Здійснюється оптимізація заголовків сторінок, мета-тегів, описів та alt-текстів для зображень.

05 Етап

Побудова посилань

Вибудовуються якісні зовнішні посилання з авторитетних і релевантних вебресурсів.

06 Етап

Налаштування реклами

За потреби налаштовується контекстна реклама і використовуються додаткові методи просування.

07 Етап

Моніторинг та аналіз

Відслідковуються результати роботи і вносяться коригування у стратегію просування.

08 Етап

Звітність

Готується звіт про виконані роботи.

09 Етап

Оновлення і підтримка

Дані на сайті постійно оновлюються і адаптуються під зміни у пошукових системах і запити користувачів.

10 Етап

Що ви втратите, якщо не будете використовувати SEO

 

Органічний трафік

Відсутність оптимізації сайту може призвести до зниження видимості у пошукових системах. Це означає, що менше людей дізнаються про ваш бізнес.

 

Конкурентоспроможність

Без SEO ваш бізнес може бути менш конкурентоспроможним в онлайн-середовищі. Конкуренти, які активно застосовують методи просування, часто займають найкращі позиції у результатах пошуку і залучають більше аудиторії.

 

Клієнти

SEO дозволяє привабити цільову аудиторію, яка активно шукає продукти чи послуги, які ви пропонуєте. Без оптимізації ви можете втратити потенційних покупців.

 

Репутація і довіра

Високі позиції у пошукових результатах демонструють авторитетність ресурсу. Якщо ваш бізнес не з’являється у ТОПах, це негативно позначиться на репутації і довірі потенційних клієнтів до вас.

 

Якісна аналітика

SEO надає дані і метрики для аналізу ефективності вебсайту. Без цього ви не отримаєте цінну інформацію про свій сайт, його відвідувачів, їхню поведінку і уподобання.

 
 
Відсутність пошукової оптимізації призводить до втрати органічного трафіку, конкурентоспроможності, потенційних клієнтів, репутації і можливостей для розвитку бізнесу.

Просування сайтів Вінниця

Хто працює над SEO оптимізацією

Розкручування сайтів Вінниця передбачає роботу декількох фахівців. Їхня кількість залежить від проєкту та поставлених завдань.

Ось оптимальний список фахівців, які працюють над просуванням сайту:

 

 • SEO-аналітик/фахівець із дослідження ринку. Займається вивченням ключових слів, аналізом конкурентів і визначенням стратегії для оптимізації вебсайту.
 • Копірайтер/SEO-копірайтер. Створює унікальний оптимізований контент, а також мета-теги, заголовки, описи та основні статті для сайту.
 • Веброзробник/технічний фахівець. Відповідає за технічну оптимізацію вебресурсу, зокрема за покращення швидкості завантаження, правильну структуру URL, створення файлу sitemap, виправлення помилок та інші технічні завдання.
 • Дизайнер/вебдизайнер. Відповідальний за юзабіліті та створення привабливого дизайну, що покращує користувальницький досвід на сайті.
 • Фахівець із будівництва посилань. Займається створенням стратегії побудови якісних зовнішніх посилань для покращення авторитетності сайту і підвищення його позицій у пошукових результатах.
 • Аналітик даних. Відстежує і аналізує дані, пов’язані з сайтом, оцінює ефективність SEO стратегії та приймає рішення щодо оптимізації.

 

Це не повний перелік фахівців, яких можна задіяти в роботі. Команда часто складається з різних фахівців, а їх участь залежить від вимог і специфіки конкретного проєкту.

SEO просування сайтів Вінниця: переваги
 • Максимізація видимості у пошукових системах. Комплексне SEO включає оптимізацію контенту, структури сайту, технічних аспектів та інших факторів, що впливають на ранжування вебресурсу у пошукових системах. Це дозволяє покращити видимість сайту і підвищити його позиції у результатах пошуку.
 • Залучення цільової аудиторії. Комплексна робота допомагає залучити аудиторію, яка активно шукає інформацію чи товари, пов’язані саме з вашою нішею. Оптимізований контент і використання правильних ключових слів сприяють привабленню відвідувачів, зацікавлених у вашій пропозиції.
 • Поліпшення досвіду користувача. Включає покращення швидкості завантаження сторінок, створення зручної навігації, адаптивного дизайну та інші аспекти, які роблять сайт привабливішим і зручнішим для відвідувачів.
 • Обхід конкурентів. Для SEO виконується аналіз конкурентів, вивчаються їхні стратегії. Надалі ці знання використовують для покращення позицій вашого сайту. Ключові слова, які застосовують конкуренти, особливості і тематика текстів допоможуть виявити ефективні тактики для просування власного вебресурсу та потрапляння у топ (вище позицій інших компаній).
 • Підвищення довіри і впізнаваності. Сайти, які знаходяться на першій сторінці результатів пошуку, частіше переглядаються, краще запам’ятовуються та викликають у користувачів більше довіри.
 • Довгострокові результати. SEO дозволяє отримати стабільне і надійне джерело органічного трафіку. На відміну від платної реклами, результати комплексного просування зберігаються протягом тривалого часу, що дозволяє заощадити рекламний бюджет.
Чому варто замовити SEO в студії iFish

Співпраця зі студією iFish – це вигідне і надійне рішення. Разом з нами ви зможете:

 

 • Збільшити кількість відвідувачів.
 • Виконати роботи в обумовлені терміни, що вказуються у договорі.
 • Працюватимете з командою професіоналів, яка включає оптимізаторів, контент-менеджерів, копірайтерів та інших фахівців.
 • Створити зручний і зрозумілий для відвідувачів вебсайт.
 • Отримувати звіти про виконану роботу наприкінці кожного місяця і вносити коригування у стратегію просування.
 • Отримувати корисні рекомендації та підтримку з розкручування сайту.

 

Наша студія забезпечує кожному клієнту високу якість виконання комплексу робіт із просування сайту. Використовуємо лише перевірені інструменти і ефективні канали розкручування. Розбираємось у тонкощах SEO для різних видів бізнесу.

 

Перед початком робіт фахівці студії iFish:

 • Виконують аналіз і підбирають ключові слова, що відповідають вашому бізнесу.
 • Роблять первинний аудит вашого сайту.
 • Вивчають ресурси конкурентів та їхні позиції у пошукових системах.
 • Розробляють попередню стратегію просування.

 

Коли проєкт перебуває у роботі:

 • Експерти завжди на зв’язку з клієнтом, обговорюють додаткові завдання для покращення результатів.
 • Виконують комплекс робіт для покращення ранжування сайту.
 • Аналізують статистику і дані.
 • Коригують свою роботу для отримання ефективних результатів.
 • Надають звіт про виконані завдання.

 

Контролюємо весь процес SEO просування. Розробляємо технічне завдання, у якому прописуються усі нюанси за проєктом, виконуємо закупівлю посилань, розміщуємо SEO-оптимізовані тексти на сайті, за необхідності налаштовуємо рекламу.

Проте ми не можемо гарантувати значне збільшення продажів чи конкретний рівень трафіку, оскільки ці результати залежать і від якості пропозиції (товарів, послуг), цінової політики, вашого сервісу тощо.

Чим iFish краща за інші вебстудії з SEO

7 переконливих причин замовити просування сайту Вінниця в iFish:

 

 1. Понад 12 років успішної роботи з проєктами різноманітних тематик, використовуючи безпечні методи просування. Гарантуємо покращення позицій вебресурсу без ризику потрапляння під санкції пошукових систем.
 2. Персональний менеджер, який відповідатиме за ваш проєкт, забезпечуватиме комунікацію та підтримку.
 3. Детальний план робіт на кожен місяць і звіти про виконані завдання, що забезпечує прозорість у співпраці.
 4. Розробка комплексної програми розвитку з огляду на особливості вашого бізнес-проєкту.
 5. Особлива увага до деталей та виключення помилок, що забезпечує високий рівень професіоналізму у роботі.
 6. Наша мета – якісний сайт, а не просто кількість відвідувачів.
 7. Відповідальність за результати робіт із просування вашого сайту, оскільки цінуємо свою репутацію.

 

Вибираючи iFish, ви отримуєте комплексний підхід та ефективні результати. Себе просунули і вам допоможемо!

Від чого залежить ціна SEO

Вартість SEO просування залежить від таких основних факторів:

 

 • Вік вебресурсу. Молоді проєкти вимагають ретельнішого та поступового розкручування для збільшення довіри. Зазвичай починають з просування за низькочастотними (НЧ) запитами.
 • Поточні позиції сайту. Якщо він уже займає високі позиції у результатах пошуку, то просування може бути швидшим і за меншою вартістю.
 • Внутрішня оптимізація. Наявність унікального контенту, оптимізованих мета-тегів, хорошого перелінкування і швидкого завантаження сторінок сприяє ефективнішому і швидшому просуванню, що дозволяє заощадити гроші.
 • Технічний стан сайту. SEO аудит визначає готовність сайту до просування. Якщо потрібні зміни для підвищення функціональності, це потребує часу і додаткових ресурсів. У деяких випадках виправлення технічних проблем може коштувати дорожче, ніж створення сайту.
 • Кількість запитів, що просуваються. Що більше запитів ви вибираєте для просування, то вищою буде вартість.
 • Посилальна маса. Зовнішні посилання можуть бути як вічними, що купуються один раз і залишаються постійно на сайті, так і тимчасовими, які замовляються на певний період. Перший варіант завжди дорожчий, водночас видалення тимчасових посилань може негативно вплинути на профіль сайту і його позиції.
 • Ступінь конкуренції і регіон. Географічна прив’язка сайту (локальна чи широка) та кількість конкурентів у вашій галузі впливають на обсяг робіт і час, які необхідні для просування. Багато інших гравців у ніші можуть полегшити розробку ефективної стратегії, але й одночасно ускладнюють досягнення високих позицій.
 • Відновлення пошукових алгоритмів. Постійні зміни алгоритмів пошукових систем потребують регулярних внутрішніх і зовнішніх коригувань, що може призвести до збільшення вартості SEO просування.
Скільки коштує розкрутити сайт у Вінниці

Вартість просування вебсайту у Вінниці залежить від обраного методу, який використовується оптимізаторами. Нижче наведено таблицю з актуальними цінами на 2023 рік.

 

Тип просуванняВартість просування
Просування за трафікомвід $0,1 за перехід
Просування за позиціямивід $1 за запит
Просування за конверсієювід $2 за лід

 

Просування за трафіком – стратегія, спрямована на збільшення кількості відвідувачів на сайті.

 

Просування за позиціями – метод, метою якого є покращення позицій сайту у пошукових системах. Суть у тому, щоб сайт займав вищі місця в органічних (неоплачуваних) результатах пошуку за певними ключовими словами або фразами.

 

Просування за конверсією – тут акцент ставиться на перетворенні звичайних відвідувачів на клієнтів, які роблять бажані дії на сайті: купують товари, заповнюють форми, підписуються на розсилки тощо.

 

Бажаєте розкрутити сайт Вінниця? Мінімальна ціна просування у цьому регіоні стартує від 12 500 грн.

Що вибрати: просування за трафіком, позиціями чи конверсією

Вибір між просуванням за трафіком, позиціями або конверсією залежить від ваших цілей і пріоритетів.

Ось деякі особливості, які допоможуть вам зробити вибір:

 

 • Просування за трафіком

Якщо ваша головна мета – збільшення кількості відвідувачів на сайті, цей спосіб може бути вдалим варіантом. З його допомогою вдається залучити більше користувачів, незалежно від того, які конкретні дії від них вам потрібні.

 

 • Просування за позиціями

Якщо ви хочете, щоб ваш сайт займав вищі позиції у результатах пошуку, вибирайте цей метод. Тоді ви зможете залучити більше органічного трафіку і покращити видимість вашого вебресурсу.

 

 • Просування за конверсією

Потрібно більше активних споживачів, які заходили б на сайт не просто так? Тоді цей підхід для вас. Він фокусується на перетворенні відвідувачів на клієнтів, які здійснюють цільові дії, такі як замовлення, запис на консультації, заповнення форм або підписки на розсилки.

 

Важливо розуміти: ці методи взаємопов’язані і часто їх комбінують задля досягнення найкращих результатів. Наприклад, зростання трафіку може призвести до підвищення позицій і збільшення конверсій.

Щоб оптимізація сайтів Вінниця була успішною, необхідно здійснити аналіз вашого бізнесу і ресурсів, поставити завдання, визначити оптимальний метод просування відповідно до ваших потреб і бюджету.

Додатково: рекомендації щодо просування

Готові поділитися власним досвідом і напрацюваннями з SEO. Використовуйте лайфхаки і ваша пошукова оптимізація сайту у Вінниці буде ефективною.

 

Рекомендації:

 

 • Оптимізуйте контент для пошукових систем. Важливо використовувати ключові слова у своїх текстах, створювати унікальні й інформативні матеріали, а також оптимізувати мета-теги і заголовки сторінок. Це допоможе підвищити видимість сайту у результатах пошуку.
 • Використовуйте соціальні мережі. Створіть облікові записи на популярних соціальних платформах, робіть цікаві пости і активно взаємодійте з вашою аудиторією. Присутність у соцмережах допоможе зміцнити ваші стосунки з вже наявними клієнтами і привабити нових користувачів.
 • Ведіть блог. Регулярно публікуйте статті і новини, пов’язані з вашою сферою діяльності. Блогінг допоможе привернути увагу і збільшити відвідуваність вашого сайту, а також зміцнить вашу репутацію як експерта у галузі.
 • Зверніть увагу на швидкість завантаження сайту. Швидке завантаження сторінок є важливим фактором для зручності користувачів. Переконайтеся, що ваш сайт швидко завантажується на різних пристроях та типах з’єднання.
 • Використовуйте електронну пошту. Збирайте адреси електронної пошти відвідувачів вашого сайту та надсилайте їм інформаційні бюлетені, рекламні пропозиції чи бонуси.
 • Створіть якісні зворотні посилання. Укладіть угоди з авторитетними і релевантними вебресурсами для отримання посилань на ваш сайт. Так ви покращите ранжування.
 • Не зупиняйтеся на досягнутому. Відстежуйте метрики і аналітику, щоб зрозуміти, які стратегії і тактики найефективніші для вашого сайту. Вносьте відповідні зміни і постійно вдосконалюйтесь у розкручуванні.

 

Для українського формату SEO важливо:

 

 • Використовувати українські ключові слова, які відповідають запитам користувачів.
 • Створювати унікальний контент українською мовою з огляду на потреби і уподобання аудиторії.
 • Оптимізувати мета-теги, заголовки й інші елементи сайту, включно з українськими ключовими запитами.
 • Враховувати місцеві фактори, серед яких локальні дані, адреси і контактна інформація.
 • Забезпечити мобільну оптимізацію, оскільки більшість користувачів заходять на сайти з мобільних пристроїв.
 • Завжди аналізувати результати і адаптувати стратегію просування на основі даних щодо поведінки аудиторії.

 

Якщо тонкощі SEO здаються вам складними, ви завжди можете звернутися за послугою розкручування до фахівців студії iFish. Просування сайту в Google Вінниця – проєкт, який ми з радістю візьмемо в роботу. Щоб обговорити подробиці, зв’яжіться з нами за телефоном або напишіть у месенджер. Вперед – до верхівки пошуковиків!

Питання-відповідь

Що входить у вартість послуг SEO?

Вартість SEO може змінюватись залежно від різних факторів і конкретних потреб клієнта. Обсяг роботи, конкурентність галузі, регіон і цільовий ринок, необхідні послуги, досвід і репутація SEO-агентства, результати і гарантії – все це фактори, які впливають на ціну послуги.

У вартість комплексного просування входить загальний аудит сайту, аналіз конкурентів, збір семантичного ядра, внутрішня і зовнішня оптимізація, адаптація контенту під вимоги пошукових систем і запити споживачів.

Кому необхідне просування сайту у Вінниці?

Просування сайту у Вінниці може бути корисним для місцевих дрібних і великих компаній, онлайн-магазинів, виробничих підприємств, фірм, що надають послуги, ресторанів і кафе, банків і фінансових установ, навчальних центрів, туристичних бізнесів, а також для експертів у своїй справі (психологи, дизайнери, фотографи, музиканти тощо), які хочуть залучити місцевих клієнтів і збільшити свою видимість у цьому регіоні.

Загалом розкрутити сайт у Вінниці корисно для будь-якого бізнесу, який прагне залучити місцевих клієнтів.

Чи можна розкрутити вебсайт без SEO?

Розкручування сайту з використанням SEO – зазвичай ефективніший і довгостроковий підхід. Однак у деяких випадках, особливо у короткостроковій перспективі або для певних цілей, може бути досить реклами чи соціальних медіа.

Але якщо ви хочете досягти кращих результатів, треба діяти комплексно. Тобто оптимізувати сайт під вимоги пошукових систем і налаштувати рекламу, яка переводить зацікавлених споживачів на ваш вебресурс. А для того, щоб привабити і втримати користувачів, контент на сайті має відповідати їхнім запитам.

Важливо брати до уваги конкретні цілі, бюджет і особливості вашого бізнесу під час вибору стратегії просування. Іноді комбінація декількох підходів швидше призведе до бажаної мети.

Як довго потрібно займатися просуванням сайту?

Швидко досягти бажаних результатів і зайняти верхні позиції в результатах пошуку майже нереально. Час, необхідний для цього, залежить від рівня конкуренції у ніші, якості самого сайту, обраних методів просування та інших чинників. Зазвичай потрібно від 3 до 7 місяців, щоб вивести сайт на першу сторінку пошуковика.

Рекомендується розглядати просування сайту як довгострокову стратегію, а не як одноразове завдання.

Я отримаю гарантії роботи?

Звичайно. Вебстудія iFish пропонує такі гарантії своїм замовникам:

 • Укладання договору.
 • Складання технічного завдання.
 • Загальний контроль за просуванням вашого сайту.
 • Адаптація контенту на сайті, зчитуваного пошуковими системами.
 • Юзабіліті.
 • Надання звітності.
Як замовити просування сайту у Вінниці?

Оскільки усі послуги надаються через інтернет, можна звертатися не тільки до регіональних компаній для розкручування сайту. З нами ви можете отримати вигідні умови і відмінні результати.

Для консультації і уточнення умов співпраці зв’яжіться з нами за телефоном або у месенджерах. А щоб отримати розрахунок вартості послуги з урахуванням ваших бізнес-завдань і зробити замовлення, заповніть форму на сайті.

Ціни на розробку сайту

Акция

Назовите промокод «ёлочки» и получите бонусы
Сайт Домен Хостинг в подарок
Варіанти розробкиТерміни створенняВартість
Односторінковий сайт (landing)
від 2 тижніввід 350 USDЗалишити заявку

Ефективний інструмент продажів. Добре підходить для одного або декількох товарів/послуг. Найбільш ефективний, коли необхідно протестувати бізнес-модель або товар/послугу на ринку.

Лендінг (односторінковий сайт) передбачає виведення всієї інформації блоками й екранами в рамках однієї сторінки, без переходів на інші сторінки.

Cайт-визитка недорого
від 2 тижніввід 550 USDЗалишити заявку

Сайт із 3-5 сторінок із фірмовим стилем, який лаконічно доносить основну інформацію про компанію, містить контакти та форму зворотного зв'язку.

Зазвичай в структуру такого сайту включають такі сторінки – Головна, Про нас, Послуги, Контакти. Найчастіше в таких проєктах не створюють оновлювані розділи, такі як – Вакансії, Акції, Новини, Блог, Проєкти, не виводять окремо розділ Співробітники, Історія компанії, Сертифікати, Відгуки та інші.

Корпоративний сайт на шаблоні
від 3 тижніввід 950 USDЗалишити заявку

Багатосторінковий сайт із широким асортиментом послуг або товарів, блогом та іншими сторінками, який дає змогу використовувати понад 70 інструментів інтернет-маркетингу.

Корпоративний сайт на шаблоні має розгалужену структуру. Кожна послуга або напрямок діяльності представлено окремою посадковою сторінкою. Таке рішення можливо реалізувати для бізнесу з історією та беґраундом, у якому відбудовано процеси, зрозуміле позиціювання, визначено переваги та зібрано соціальні докази: відгуки, сертифікати, кейси, портфоліо проєктів і робіт.

Інтернет-магазин на шаблоні
від 4 тижніввід 1 800 USDЗалишити заявку

Проста інтернет-вітрина для старту продажів у будь-якій ніші.

Замовляйте готовий інтернет-магазин у таких випадках:

 • У вас ще не відбудовані процеси, ви не знаєте як вести облік товарів, за допомогою якого сервісу приймати оплату онлайн і здійснювати доставку. Це означає відсутність автоматизації, і ви плануєте на першому етапі робити все вручну.
 • Або все це вам знайоме, процеси або їхню частину автоматизовано, але зараз немає фінансових ресурсів у достатній кількості, щоб інвестувати в індивідуальну розробку, а попередній магазин або сайт морально застарів або працює некоректно.
 • Ви хочете помацати нішу і розібратися в інтернет-продажах, але водночас хочете побудувати довгострокову стратегію розвитку і просування, незалежно від прайс агрегаторів і сервісів на кшталт Prom або Хорошоп.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved