→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Назад до робіт

Розробка сайту для мережі Bowlers у Празі

Ідея

Розробити лендинг для презентації боулів, які можна замовити у ресторані на винос.

  • bowlers.cz

Завдання

  • Створити лаконічні блоки для презентації пропозиції та переваг ресторану.
  • Додати блок меню.
  • Апетитно уявити страви.
  • Підготувати мінімалістичне але яскраве оформлення.

Результати

Лаконічний лендінг для замовлення їжі

Розробили лендинг на базі шаблону для чеської мережі ресторанів Bowlers, фішкою яких є поєднання гавайської та японської кухні з можливістю замовити страви на винос або з доставкою. Односторінок показує вигоди пропозиції та дозволяє вибрати їжу для замовлення прямо з дому чи офісу.

Меню

Фото, що викликають бажання скуштувати страви

До цього блоку додали п’ять невеликих розділів, у яких представлені основні страви ресторану. Підготували реалістичні фотографії та зробили описи, щоб клієнт розумів, що замовляє. При натисканні на кнопку замовлення відкривається вікно з адресами ресторанів, де можна забрати їжу.

Соціальні докази

Блок компанії містить лічильник, що показує кількість приготовлених порцій. Також, додали блоки з перевагами та відгуками клієнтів. Поставили посилання на соціальні мережі та розмістили блок FAQ, що надає відповіді на найпоширеніші запитання користувачів, що дозволяє отримати інформацію та заощадити час на спілкуванні з консультантом.

Яскравий дизайн

Мінімалізм та адаптивність

Під час оформлення використовували фірмові кольори ресторану. Вибрали мінімалістичне поєднання чорного та білого відтінків із вкрапленнями світло-зеленого, що асоціюється зі свіжістю продуктів, натуральністю та безпекою страв. Сайт однаково коректно відкривається на різних пристроях.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved