→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Назад до робіт

Розробка сайту для житлового комплексу «КА88» у Німеччині

Ідея

Створити яскравий сайт для презентації квартир, апартаментів та офісів у комплексі, розташованому у зеленій зоні за межею міста.

  • ka88.de

Завдання

  • Стильно уявити комплекс, в якому продаються квартири та офіси.
  • Зробити презентацію кожного об’єкта з плануванням, описом та ціною.
  • Розробити просту та зрозумілу структуру сайту без зайвих розділів.
  • Розмістити якісні фото для реклами вдома та підготувати оформлення, яке асоціюватиметься з теплом, затишком та сімейним благополуччям.

Результати

«Сонячний» сайт для презентації житла та офісних приміщень

Розробили сайт із простим меню для зручного та швидкого переходу в потрібний розділ, кнопками заклику до дії, формою зворотного зв’язку та картою місцевості. Акцентним кольором обрали жовтий, оскільки він відображає життєрадісність, активність, довіру та щастя.

Структура

У фокусі – об’єкти нерухомості

На головній сторінці розмістили фото та основну інформацію про будинок, а також додали три блоки, кожен із яких презентує певний напрямок – квартири, апартаменти та офіси. Усі розділи сайту доступні у меню. Поставили посилання на соцмережі компанії-забудовника та кнопки для виходу на сторінки, де розміщено планування об’єктів.

Презентація квартир та офісів

При натисканні на меню відкриваються доступні для переходу розділи: квартири, пентхауси, офісні приміщення, меблювання, інвестиції в нерухомість та контакти. Перші три містять список об’єктів з описами та схемами, що дозволяє попередньо вивчити розташування кімнат та санвузлів без особистого відвідування багатоквартирного будинку.

Адаптив

Фото квартир та схеми – на будь-якому пристрої

Адаптивний дизайн дозволяє розглядати планування квартир та офісних приміщень, а також вивчати основні відомості про будинок на екранах з будь-якою роздільною здатністю.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved