→ Встигни заробити Musk Empire — нова криптовалюта в Telegram, інвестуй та заробляй з Ілоном Маском.

Назад до робіт

Розробка сайту для письменника Дениса Цвайга

Ідея

Створити багатомовний сайт для продажу в усьому світі книги «Третя світова кібервійна».

Завдання

  • Зробити стильну презентацію книги.
  • Уявити автора та розповісти про його досягнення у сфері кібербезпеки.
  • Підготувати технологічний дизайн, який відповідає тематиці.
  • Надати можливість користувачам оформити замовлення, замовлення, підписку та зробити донат.

Результати

Сучасний багатосторінковий сайт у стилі кіберпанк Індивідуальна розробка сайту передбачала створення логічної структури, реалізацію мультимовності (англійська, українська, французька), формування розділів для інформування про книгу та автора, підготовку форм зворотного зв’язку та адаптивний дизайн. Розробили світле, легке для сприйняття оформлення, яке викликає асоціацію з комп’ютерними технологіями, захистом даних та роботами.

Презентація книги

Передісторія написання та захоплюючий сюжет Візуалізували книгу та розмістили блоки, в яких вказали мету її написання та короткий зміст. Додали кнопки для швидкого замовлення та отримання додаткової інформації. Оскільки книга містить реальні історії хакерських атак і розповідає про жахливі наслідки таких вторгнень, наголосили на важливості кіберграмотності та захисту цифрового світу.

Структура

На головній сторінці сайту лаконічно представлена книга та її автор, розміщені відомості про кібервійну. Тут же додані блоки з підпискою для отримання професійних порад щодо захисту даних та закликом підтримати проект, спрямований на інформування населення та посилення захисту стратегічних об’єктів від атак хакерів. Додаткові розділи – про книгу, реальні заслуги автора у сфері кібербезпеки, новини, історію.

Послуги

Презентація автора Оскільки завданням сайту є не лише продаж книги, а й презентація автора, який надає професійні консультації та послуги з кібербезпеки, було вирішено створити окремий розділ, присвячений демонстрації досвіду та досягнень Дениса Цвайга.

Адаптив

Сайт tsvaig виглядає ефектно на будь-якому пристрої

Користувачі можуть легко відкрити каталог і переглянути сторінки книги на різних пристроях, тому що сторінки сайту адаптуються під екран з будь-якою роздільною здатністю.

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК САЙТУ

Плануєте замовити сайт? Професійне створення та розробка сайтів будь-якого типу та складності під ключ. Комплекс послуг із просування вашого бізнесу.

Виберіть зручний для вас спосіб комунікації:

Оцінка вашого проекту
Побудова плану робіт
Ціни та терміни

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved