→ Встигни заробити MemeFi Coin — нова криптовалюта в Telegram, заробляй за кожне натискання.

Сайт політичної організації: посібник зі створення

Зміст

Сайт політичної організації – це потужний та ефективний маркетинговий інструмент. З його допомогою можна створювати, будувати та керувати відносинами з цільовою аудиторією. Ті користувачі мережі інтернет, які надають перевагу пошуковим системам, зможуть знайти сайт та ознайомиться з інформацією про діяльність вашої організації. Навряд чи вони звернуться до Facebook або Instagram, якщо не знайдуть вас у пошуковій видачі. Однак є частина користувачів, які довіряють рекомендаціям друзів та знайомих. Для пошуку інформації вони використовують соціальні мережі – підписуються на офіційні облікові записи політиків, партій та організацій, спираючись на відгуки. Виникає низка питань. Який спосіб просування вибрати? Де шукати цільової аудиторії? Чи обмежиться кількістю передплатників соціальних мереж або створити повноцінний сайт для всіх користувачів інтернету?

Сайт політичної організації №1

Сайт Politika

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 209557

3 канали для просування та залучення ЦА

Політичну організацію можна просувати в інтернеті через соціальні мережі, повноцінний сайт чи сервіс Google – “Мій бізнес”. Кожен із способів має свої плюси та мінуси. Пройдемося докладніше.

  1. Соціальні мережі .

Створити політичну сторінку в Facebook або Instagram не важко. Це також швидкий і не дорогий спосіб уявити організацію серед передплатників мережі. Ви можете спілкуватися з аудиторією безпосередньо самостійно. Але це триває багато часу. Тому доведеться найняти компетентного співробітника, щоб він постійно був на зв’язку, постив новини, цікаві статті, знімав сторіс, робив якісні фотографії та відеоролики, пов’язані з вашою політичною діяльністю. Просування у мережі – це щоденна робота. Несвіжий матеріал не відобразиться у стрічці, що призведе до падіння популярності. Шаблонність, обмеженість у дизайні та функціоналі, дотримання жорстких правил мережі тощо – не йде на користь розвитку політичної діяльності. Стає складно виділитися серед опонентів. Але головний недолік соціальних мереж – відсутність права власності. Ваш обліковий запис вам не належить. У будь-який момент власник мережі може заблокувати його або закрити саму спільноту. Ви не можете вплинути на ці події. Тому соціальна мережа не має бути єдиним майданчиком для представлення вашої політичної організації в Інтернеті. Вона найбільш ефективна у зв’язці із сайтом.

  1. Картка в GoogleМій бізнес “.

Онлайн-довідник від корпорації Google «Мій бізнес» – це безкоштовна програма, яка керує показом у пошуку та картах. Ви можете внести в картку сервісу інформацію про організацію, контакти, адресу офісу, коротко розповісти про свою діяльність, надати фотографії, посилання на статті та інше. Вона з’явиться у пошуковій видачі зверху разом із карткою проїзду. Користувачі побачать найближчий офіс. Якщо у вас відкрито кілька точок у місті чи країні, для кожної з них доведеться створювати окрему картку. Таким чином онлайн-довідник можна використовувати як додатковий інструмент для залучення цільової аудиторії на ваш сайт. Однак самостійним інтернет-представництвом для політичної сили він бути не може, оскільки тут, як і у випадку із соціальними мережами, немає права власності.

  1. Повноцінний сайт .

Думаємо, не треба пояснювати, що політик чи партія має мати власний сайт. Це і статус серед «колег», і довіра виборців, і право приймати самостійні рішення щодо управління веб-ресурсом. Так. Повноцінний сайт створюється не швидко і коштує він дорожче за інші способи просування. Але, що ви оберете: частина можливостей за малу ціну чи комплексне вирішення завдань за ціну вище? Адже в цю суму увійде і плата за ваш комфорт, спокій та впевненість у правильному виборі щодо просування та залучення цільової аудиторії.

Сайт політичної організації №2

Сайт Lidership

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 77034

Навіщо політичній організації сайт? Плюси створення

Наявність власного веб-ресурсу вирішує одночасно комплекс завдань:

  • виправдання очікувань сучасної онлайн-аудиторії;
  • залучення більшої кількості прихильників;
  • підвищення довіри серед виборців;
  • економія на рекламі;
  • своєчасне подання новин;
  • цілодобова підтримка та консультування відвідувачів ресурсу;
  • систематизація вичерпної інформації про організацію;
  • охоплення цільової аудиторії незалежно від розташування;
  • демонстрація результатів діяльності;
  • залучення спонсорів;
  • формування бренду та репутації організації;
  • ефективний спосіб перевершити політичних конкурентів;
  • пошук співробітників;
  • налаштування ресурсу для вирішення ваших завдань;
  • отримання зворотний зв’язок.

Політична організація лише виграє, якщо створить власний сайт. Поки ви розробляєте веб-ресурс, можете оформити облікові записи в соціальних мережах та картку в сервісі Google, як перший крок у віртуальний простір. Потім разом із сайтом використовуйте всі способи просування та залучення ЦА одночасно.

Сайт політичної організації №3

Сайт Proparty

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 208624

Як не помилитися з вибором домену та хостингу? Основні правила

Доменне ім’я та хостинг – дві основні складові будь-якого сайту. Домен – його адреса в інтернеті, а хостинг – простір, на якому зберігаються дані. Існують правила формування доменного імені.

  1. Щоб домен швидко та легко запам’ятовувався, використовуйте короткі та гучні назви. Можете включати цифри та дефіс. Домен повинен бути не довшим за 64 символи і складатися не більше ніж з трьох слів.
  2. Створюйте домен за назвою організації, політичного лідера чи діяльності.
  3. Не зайвим буде внести ключові запити для пошукових роботів. Але не переборщіть із ними. Використовуйте не більше двох.
  4. Зареєструйте кілька схожих доменів та їх кириличне написання, так ви убезпечите свій сайт від шахраїв, які можуть видавати себе за вас.
  5. Доменні зони бувають локальні, національні та тематичні. Якщо ваша організація знаходиться в різних містах, то краще створити сайти із закінченням на .kiev.ua, .dp.ua, .od.ua і так далі. Для основного сайту створіть загальнонаціональний домен “.com.ua”. Якщо ви бажаєте виділитися, використовуйте тематичний домен, наприклад, .org, .vybor або .prezident.
  6. Перевірте домен на зайнятість, ніж порушувати авторських прав. Можна також придбати домен у власника, але заздалегідь перевірте його репутацію.

Коли домен буде сформовано, реєструйте його на себе чи політичну організацію, надавши всі необхідні реквізити. Вибираючи хостинг, переконайтесь у надійності компанії, яка надає послугу. Для політичної організації найкращим рішенням буде обрати платний варіант. Тоді у вас не буде проблем з перевантаженням, рекламою, що спливає, і баном. Існує п’ять видів хостингу: віртуальний хостинг, виділений сервер, фізичний сервер, хмарний хостинг та colocation. Вони відрізняються за рівнем можливостей та ціною. Тому звертайте увагу на:

  • розмір дискового простору;
  • асортимент технічних функцій та інструментів;
  • компетентність технічної підтримки;
  • відповідність вартості та якості.

Якщо провайдер пропонує тестовий період, скористайтеся ним, то ви зрозумієте, який хостинг необхідний вашому сайту. Якщо такої можливості немає, почитайте відгуки користувачів, відвідайте тематичний форум, проконсультуйтеся зі спеціалістом. Будь-якої миті можна перейти на більш потужний хостинг. Деякі хостинг-провайдери пропонують комплексні послуги для придбання платного варіанту: набір вільних доменів, SSL-сертифікат та інші доповнення. Після того, як ви визначилися з вибором хостингу, реєструйте його, як і домен, на себе чи політичну організацію.

Сайт політичної організації №4

Сайт Partin

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 101472

Який сайт підійде політику: односторінковий чи багатосторінковий?

Landing Page або лендінг – це односторінковий сайт. Він може містити декілька інформаційних блоків, на які відвідувач потрапляє за допомогою скролінгу. Його основне завдання – направити користувача виконання конкретної дії: залишити контакти, замовити послугу, завантажити файл, зареєструватися на сайті тощо. Це не дорогий і швидко створюваний проект, який добре просувається за допомогою контекстної реклами та націлення. Односторінкові сайти створюються для одного продукту або послуги на певний час. Як тільки потреба у продажу зникне або закінчиться дія акції, сайт видаляють. Тому всі елементи сторінки працюють на те, щоб відвідувач здійснив цільову дію та залишив сайт. Багатосторінковий веб-ресурс розробляється інакше.

Основне завдання багатосторінкового сайту – представити організацію, політичного лідера, напрямки діяльності, результати роботи та успіхи.

Він має розгалужену структуру. Кожен блок інформації знаходиться у окремій вкладці. Багатосторінок добре просувається різними способами. На відміну від односторінника, він надає великі можливості для відвідувача (функціонал, контент і т.д.). Повноцінні сайти створюються на тривалий час, вони більш солідні лендінги. Вибирайте багатосторінковий веб-ресурс, якщо хочете повною мірою представити політичну організацію цільової аудиторії.

Сайт політичної організації №5

Сайт Hisfull

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 178472

Які сторінки мають бути присутніми у структурі сайту політичної організації?

При розробці сайту важливо заздалегідь продумати структуру та розташування інформаційних блоків. Від того, наскільки грамотно ви розподілите візуальний та текстовий контент, залежить відвідуваність веб-ресурсу політичної організації та його популярність серед цільової аудиторії.

Головна сторінка

Насамперед зверніть увагу на головну сторінку. Вона повинна бути оформлена таким чином, щоб у відвідувача виникло бажання дослідити сайт далі, і приєднається до прихильників партії. Тому насамперед розмістіть на головній сторінці логотип, слоган чи цитати представників організації, коротку характеристику об’єднання, його стратегію, принципи та відмінності від опонентів. Важливо, щоб дизайн включав елементи фірмового стилю: шрифти, колір, символіку. Це посилить ефект впізнаваності та запам’ятовування. Наприклад, зелений колір асоціюється із партією «Слуга народу», червоний – із «Комуністичною партією України», синій присутній у всіх проектах «Опозиційного блоку». До інформаційної складової головної сторінки належать новини організації, презентація спецпроектів, список лідерів тощо. Кожен із текстових блоків має супроводжуватися якісними фотознімками та відеороликами. Для відвідувачів зазначте способи зв’язку, контакти в регіонах, реквізити організації, онлайн-форми для питань. Також важливо розмістити кілька, не більше двох-трьох, закликів приєднатися до політичної команди чи підтримати.

Основні складові меню

Меню має відображатись на кожній сторінці сайту. Воно може бути представлене у верхній частині екрана в повному обсязі або бути прихованим. Тобто розгортатись при натисканні на іконку з трьома рядками. До основних пунктів варто віднести:

  • Інформацію про організацію : ідеологія, історія створення, документи, звіти.
  • Новини : події, що відбуваються в країні та всередині організації.
  • Блоги : статті про досягнення, результати роботи, інтерв’ю з експертами.
  • Лідери : список представників організації з посиланнями на інформацію про кожного з них, а також керівників організації у кожному регіоні країни.
  • Контакти : розташування головного офісу, електронна адреса медіацентру, прес-служби та онлайн-підтримки, акаунти в соціальних мережах.

Це кістяк меню. Якщо у вас є інформація, що не входить до основних пунктів, виділіть для неї окрему категорію, наприклад, онлайн-газета чи вісник організації, окремі сторінки з інформацією для тих, хто хоче приєднатися до організації чи проспонсувати тощо. Обов’язково проконсультуйтеся з веб-фахівцями про структуру сайту та пункти меню. Відштовхуючись від особливостей політичної організації, буде обрано схему розташування блоків, що відповідає вашим вимогам та завданням сайту. Розробка структури – важливий етап створення сайту, на якому не можна економити.

Сайт політичної організації №6

Сайт Politich

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 69066

Набір функцій на сайті: список базових модулів

В основний функціонал сайту необхідно включити той набір опцій, який вирішуватиме завдання відвідувачів та його власника. Щоб визначити, які функції знадобляться для веб-ресурсу політичної спрямованості, можете скористатись базовим набором системи керування контентом, проаналізувати сайти конкурентів або звернутися до професійних розробників. Проведіть також самостійний аналіз, спираючись на завдання ресурсу. Орієнтуйтеся на користь та затребуваність. Зайві функції лише навантажать сайт марними елементами. Але й відсутність обов’язкових налаштувань зроблять ресурс обмеженим. Тому на сайтіполітичної організації обов’язково мають бути функції, які відповідають за:

  • Оптимізацію під пошукові системи, що включає налаштування під SEO, транслітерацію, генерацію карти сайту.
  • Взаємодія з відвідувачами, що складається з онлайн-форми для зворотного зв’язку, анкети для вступу до політичної команди та підтримки організації, систем новин, опитувань та коментарів.
  • Управління фотоальбомами, що дозволяє працювати з візуальним контентом сайту.
  • Захист від спаму та спам-ботів.
  • Веде статистику відвідуваності, що складається зі звітів про перегляд сторінок і всіх записів сайту.

Це список обов’язкових функцій. Усі додаткові акуратно вводите після ретельної перевірки аналітичними програмами. Якщо ви помітите, що відвідувачі використовують вкрай рідко одну з функцій, подумайте над тим, щоб її видалити і не перевантажувати сайт непотрібними опціями.

Сайт політичної організації №7

Сайт Policy

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 115552

Який CMS віддати перевагу? Вибираємо систему керування контентом

Система управління контентом вибирається, виходячи з бюджету створення сайту і завдань ресурсу. Тому може підійти як платний, і безкоштовний варіант. Головне, щоб набір повноважень CMS відповідав вашим запросам. Серед безкоштовних “движків” виділяють: WordPress, Joomla та Drupal. Їх особливості полягає в: універсальності, відкритому коді, гнучкості, широкому асортименті шаблонів, зручному візуальному редакторі. Однак для грамотного оформлення сайту за допомогою безкоштовної CMS знадобляться мінімальні знання з програмування. Проте управління системою після встановлення та налаштування не складе труднощів навіть для новачка. Достатньо буде пройти невелике навчання. Якщо список можливостей безкоштовного «движка» для політичного сайту вам не вистачає, скористайтесь 1С-Бітріксом, UMI, NetCat або іншими системами керування контенту. Серед плюсів платних CMS: широкий набір інструментів та програм, високий рівень безпеки, компетентна та оперативна підтримка, наявність офіційної документації. Але в той же час ці програми мають високу ціну, закритий код, складні в установці та управлінні. Однак, якщо ваш сайт вимагає можливостей, які надасть лише платна система керування контентом, наприклад, багатосайтовість або інтеграція з іншими системами та службами, вибирайте цей варіант. Деякі веб-студії включають підбір, налаштування та керування двигуном в пакет послуг з розробки сайту. Тому є сенс доручити вибір CMS для ресурсу політичної організації професіоналом. Але знати особливості кожної їх зайвим нічого очікувати.

Сайт політичної організації №8

Сайт Algoritm

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 70111

Сучасні тенденції у дизайні сайту: список трендів

Використання сучасних фішок та прийомів в оформленні сайту говорить про прогресивність політичної організації, яка вітає нові та свіжі рішення. Це позитивно вплине на відвідуваність ресурсу і бажання користувачів приєднається до команди. До головних трендів, на які зверне увагу відвідувач сайту, належать:

  • Паралакс-скроллінг – розділення блоків сторінки на задній та передній плани.
  • Неоморфізм – використання об’єму, тіней та плоских кольорів для відтворення ефекту дебосингу на сторінках сайту.
  • Графічні композиції – звичайні геометричні елементи створюють абстрактні конструкції заміну стоковим фото і ілюстраціям.
  • Стримана гамма кольорів використовується, щоб не травмувати зір відвідувачів сайту, які проводять багато часу за комп’ютером.
  • Прецедентний веб-дизайн – оформлення сторінок сайту з урахуванням світових подій, соціальних рухів, уподобань суспільства у вигляді впровадження осмислених та ефективних деталей.
  • Трансформація скролінгу – заміна традиційного прокручування на анімацію.
  • Цифрове представлення реальних продуктів за рахунок використання спеціальних ефектів, що надають відчуття тактильності.
  • Квізи (опитувальники) для побудови близьких відносин із цільовою аудиторією.
  • Тривимірні кольори – градієнт надає більшої реалістичності інформації, що представлена на сторінках сайту.

Тренди у веб-дизайні працюватимуть на вас у тому випадку, якщо поєднати їх з елементами фірмового стилю політичної організації. Як уміло поєднувати прийоми оформлення? Скористайтеся послугами професійного дизайнера, щоб вас не звинуватили у веб-несмак.

Сайт політичної організації №9

Сайт Shrewd

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 97024

Список непробачних помилок у розробці сайтів

Власний сайт принесе масу переваг для політичної організації тільки в тому випадку, якщо не буде допущено помилок у процесі розробки. Типові промахи роблять недобросовісні виконавці чи новачки. Тому переконайтеся у професіоналізмі розробника перш ніж доручати йому створення сайту. Не найкраще рішення виконувати роботу самостійно, без відповідного досвіду. Ви практично гарантовано припуститеся помилок, які зведуть нанівець усі подальші зусилля з просування. Тому під час складання технічного завдання озвучте ваші вимоги щодо розробки співробітника веб-студії. А щоб знати, на які моменти звертати увагу, коли ви отримаєте готовий сайт, вивчіть наступний перелік помилок:

  1. Нелогічна структура сайту з неправильною розбивкою інформації на сторінках.
  2. Помилковий вибір домену та хостингу.
  3. Зайвий креатив у дизайні, що негативно впливає на юзабіліті.
  4. Відсутність кросбраузерності.
  5. Помилкове визначення цільової аудиторії та її потреб.
  6. Відсутність налаштувань під SEO.
  7. Відсутність адаптації під гаджети.
  8. Неякісний контент та відсутність тегів.
  9. Проблеми зі швидкістю завантаження сторінок сайту.
  10. Прорахунки у технічній складовій ресурсу.
  11. Неможливість вимкнути музичний супровід фону.

Це список типових помилок у розробці, які негативно впливають на комфортну роботу з сайтом та його просування. Несумлінне створення може негативно вплинути на відвідуваність веб-ресурсу та репутацію політичної організації. Тому зверніться до компетентних фахівців, щоб не ризикувати іміджем і не витрачати час на виправлення помилок.

Приклади сайтів політиків, партій та політичних організацій

Перегляньте приклади сайтів політичної спрямованості, створених командою професіоналів нашої веб-студії. Зверніть увагу на структуру, функціонал, дизайн та наповнення. Можливо, ви захочете запозичити деякі ідеї для свого ресурсу.

Сайт політичної організації №10

Сайт United-League

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 90640

Чинники, які впливають на вартість розробки сайту

Виробництво сайту коштує недешево. Тому перш ніж оплачувати виготовлення веб-ресурсу політичної організації, потрібно знати, як відбувається процес розробки та з яких факторів будується ціна:

  • Доменне ім’я та зона – від 300 грн на рік та від 150 грн на рік відповідно.
  • Встановлення та налаштування хостингу – від 350 до 3 000 грн. на рік.
  • Встановлення системи управління контентом оплачується один раз – від 0 до 33 000 грн.
  • Розробка тестового завдання на основі поданої інформації та вимог до проекту – від 1000 грн.
  • Розробка дизайну сайту враховує вартість однієї сторінки та кількості витраченого часу – від 1400 грн.
  • Верстка кожної сторінки сайту мовами HTML та CSS – від 800 до 1900 грн за 1 сторінку.
  • Програмування сайту з урахуванням вимог замовника щодо додаткового функціоналу – від 450 грн за годину роботи.
  • Наповнення сайту контентом – від 250 грн. за годину роботи.
  • Підтримка проекту та консультування клієнта також оплачується погодинно – від 350 грн.

На вартість також впливає те, за яким рішенням ви хочете, щоб створювався сайт – готовому чи індивідуальному. Можна придбати шаблон та наповнити його інформацією політичної організації. Така робота обійдеться вам від 9000 грн і вище. Сайт з унікальним дизайном коштуватиме дорожче та довше виготовлятиметься. Але на відміну від шаблонних, такі проекти відображають індивідуальність і фірмовий стиль. Щоб дізнатися попередню вартість розробки сайту, скористайтесь онлайн-калькулятором. Щоб отримати інформацію про остаточну суму, заповніть бриф. На його основі писатиметься тестове завдання, в якому буде озвучена ціна за проект.

Сайт політичної організації №11

Сайт Politicalo

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 74002

Яка інформація стане в нагоді розробнику для створення сайту?

Перш ніж розпочати процес виготовлення веб-ресурсу політичної організації, виконавець вимагатиме у вас інформації по сайту. Вона оформляється як брифа. Він дає розуміння проекту, обсягу бюджету та визначає терміни. Шаблон брифу може надати сам виконавець. У документі містяться пункти, важливі для створення ефективної роботи з виготовлення ресурсу. Тому підійдіть до заповнення брифа відповідально. Основні рядки:

  • Контактні дані, за допомогою яких може зв’язатися розробник для уточнення всіх деталей.
  • Прописування мети створення сайту та завдань, які він вирішуватиме.
  • Визначення аудиторії та її болю.
  • Тип сайту, який вам потрібний.
  • Приклади сайтів, що сподобалися і не сподобалися, з посиланнями на них.
  • Прописування вимог та побажань щодо дизайну.
  • Вказує структуру та тематичні категорії з коротким описом кожної з них.
  • Складання списку функцій, які потрібні на сайті.
  • Визначення заповнення головної сторінки.
  • Визначення мовних версій.
  • Визначення передбачуваного дедлайну та бюджету на створення сайту.

Включіть у бриф матеріали, які бажаєте бачити на сторінках: логотип, банери, фотографії гарної якості, статті. Інформація має бути подана в електронному вигляді. Якщо ви сумніваєтеся у правильності заповнення, має сенс звернутися до розробника для спільного складання брифу. Коли документ буде оформлено та підписано, його надсилають виконавцю. Після контрольного уточнення всіх деталей починається безпосередня робота над створенням сайту.

Сайт політичної організації №12

Сайт Joseph-parker

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 62309

Розробка сайту політичної організації веб-студією iFish. Етапи створення проекту «під ключ»

Сайт «під ключ» – це повністю підготовлений до запуску ресурс, який отримує замовник від веб-студії разом із логіном та паролем. Для початку роботи над сайтом оформляється заявка, укладається договір, обговорюється тестове завдання. Після цього команда професіоналів iFish приступає до реалізації поставлених завдань. Комплекс послуг із створення сайту політичної організації «під ключ» складається з наступних дій:

  1. Аналіз веб-ресурсів опонентів.
  2. Формування схеми сайту та внесення до ТЗ особливостей структури.
  3. Розробка дизайну сторінок.
  4. Встановлення та налаштування «движка».
  5. Верстка та програмування.
  6. Заповнення 10-15 сторінок сайту контентом.
  7. Розміщення на хостингу.

В окрему плату входить купівля доменного імені та хостингу. Спеціалісти веб-студії допоможуть вам створити ефективний домен та підібрати відповідний завдання сайту хостинг. Також у пакет послуг не входить налаштування SEO та реклами. Ви можете замовити їх у відділі просування веб-студії. За потреби проводиться навчання керуванню сайтом вашого персоналу. Ціна сайту «під ключ» визначається масштабом веб-проекту, типом професійної діяльності та обсягами передбачуваних робіт. Тому вартість коливається від бюджетного варіанту від 6000 грн. до преміального за 80 000 грн. і вище. Замовити послугу розробки сайту «під ключ» у веб-студії «iFish» ви можете будь-яким зручним для вас способом: телефоном, електронною поштою, онлайн-чатом або месенджерам. Співробітник студії зв’яжеться з вами та зареєструє заявку.

Сайт політичної організації №13

Сайт Roger-Henderson

ДИВІТЬСЯ САЙТ ЗА ПОСИЛАННЯМ. Сподобався? ПОВІДОМІТЬ НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ МЕНЕДЖЕРУ — 57552

Як просувати веб-ресурс після закінчення робіт? Список обов’язкових дій

Коли ви отримаєте готовий до запуску сайт вашої політичної організації, необхідно відразу почати робити кроки щодо його просування. Максимальну віддачу він почне приносити не раніше за рік, а може, навіть через 2-3. Тому насамперед:

  • виділіть бюджет на розвиток;
  • визначте стратегію дії самостійно чи найміть команду спеціалістів;
  • регулярно оновлюйте, доповнюйте та підвищуйте якість контенту;
  • проводьте різноманітні піар-акції;
  • визначте рекламні канали для сайту та ін.

Тільки планомірні дії щодо просування веб-ресурсу можуть дати результат. Тому якщо у вас немає часу та досвіду для цього етапу роботи над сайтом, найміть професіоналів. Більш детальну інформацію щодо просування сайту політика, партії чи політичної організації ви можете отримати на сайті ifish.com.ua . Перейдіть за посиланням.

Оцініть матеріал

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Немає голосів

Кількість голосів:

Середня оцінка / 5

Copyright © Ifish 2020 All Rights Reserved